Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
CracoviaCracovia
19:52

Słaby mecz, bramki też po katastrofalnych błędach defensywy obu drużyn i zasłużony podział punktów w Bielsku-Białej. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Strzał Iwańskiego zostaje zablokowany i koniec meczu!

93'

Wdowiak faulował teraz Iwańskiego przy linii bocznej pola karnego. Piłka meczowa dla gospodarzy!

93'

Po dośrodkowaniu Iwańskiego Pilarz dobrze piąstkuje piłkę. Po chwili jednak gospodarze wywalczyli kolejny rzut rożny.

92'

Chrapek zdobywa korner dla Podbeskidzia.

91'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania. Strzał z dystansu Kapustki okazał się bardzo niecelny.

90'

Covilo! Pomocnik Pasów oddał bardzo dobry strzał głową, który minimalnie minął bramkę Peskovicia!

90'

Z kornera Budziński dośrodkowuje już zbyt krótko i gospodarze wybijają piłkę.

89'

Budziński strzela, piłka odbita od muru wychodzi na rzut rożny.

88'

Dobra centra z rzutu wolnego Budzińskiego, ale goście nie zdołali oddać strzału głową. Po chwili Cisse faulował przed szesnastką Jaroszyńskiego.

86'

Zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Demjan, wchodzi Cisse.

85'

Budziński zagrał bardzo dobrą piłkę w pole karne do Rakelsa, ale ten nie zdołał jej opanować.

85'

I Wdowiak już zdobywa korner dla Pasów.

84'

Wdowiak zmienia Marciniaka w ekipie gości.

82'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Sokołowskiego źle piąstkował Pilarz, ale zdołał jeszcze złapać piłkę.

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Iwański strzela w okienko bramki i doprowadza do remisu!

78'

Rzut karny dla Podbeskidzia!!! Zdaniem sędziego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Polczak faulował Stano! Bezsensowny faul stopera Cracovii!

77'

Żółta kartka dla Polczaka. Pierwsze napomnienie w tym meczu.

77'

4568 widzów dzisiaj w Bielsku-Białej. Czyżby nowy rekord klubu w rozgrywkach Ekstraklasy?

76'

Po złym zagraniu piłki przez Peskovicia piłka trafia w pole karne do Budzinskiego, ale ten uderza wysoko w trybuny.

75'

Jaroszyński zmienia Nykiela wśród gości.

74'

Seria dośrodkowań w pole karne gości, ale defensorzy Cracovii spokojnie radzą sobie z tymi piłkami. Sędzia Borski tymczasem upomina protestującego trenera Podolińskiego.

71'

Zmiana w Podbeskidziu. Chrapek za Adu Kwame.

70'

Centrę Macieja Iwańskiego wypiąstkował przed pole karne Pilarz.

69'

Sokołowski faulowany przez Marciniaka w narożniku boiska. Rzut wolny dla bielszczan.

66'

Prostopadłe podanie Dąbrowskiego w pole karne do Nykiela, który płasko szukał przed bramką Rakelsa, ale to zagranie przejął Pesković.

65'

Co za błąd Peskovicia! Bramkarz Podbeskidzia wyszedł katastrofalnie do długiej piłki zagranej na 14. metr jego szesnastki, gdzie uprzedził go Covilo i głową skierował piłkę do pustej bramki!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Miroslav Covilo!!!

63'

Polczak?! Po centrze z narożnika pola karnego Dąbrowskiego zupełnie niepilnowany stoper Cracovii uderza bardzo niecelnie.

63'

Zagranie w pole karne w kierunku Budzińskiego, ale jeden ze stoperów Podbeskidzia wybija piłkę na rzut rożny.

62'

60'

Deja! Pomocnik Podbeskidzia z rzutu wolnego z 27 metrów uderzył nieznacznie obok bramki!

59'

Zmiana w Cracovii. Schodzi Jendrisek, wchodzi Dąbrowski.

58'

Rakels został złapany na spalonym.

57'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Iwańskiego, urwał się obrońcom gości Stano, ale przy strzale głową... nie trafił w piłkę.

54'

Po akcji Tomasika do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Sokołowski, ale jego strzał dobrze złapał Pilarz.

52'

Nadal ciężko coś dobrego powiedzieć o tym meczu. Hit kolejki to to już raczej nie będzie.

48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Iwańskiego pada łupem Krzysztofa Pilarza.

46'

W przerwie Pazio zmienił Patejuka w ekipie Podbeskidzia.

46'

Wznawiamy grę!

18:45

Przeciętny mecz w Bielsku-Białej. Gospodarze mieli jedną setkę na wyjście na prowadzenie, ale poza tym obserwowaliśmy głównie strzały z dystansu, które nie sprawiły większych problemów Pilarzowi i Peskoviciowi.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Odbity strzał z dystansu Sokołowskiego przynosi gospodarzom rzut rożny.

43'

Cracovia miała teraz okazje do kontrataku czwórką graczy, ale Jendrisek tak zwolnił akcję, że po chwili Podbeskidzie spokojnie zatrzymało ten atak.

42'

Jendrisek chciał prawym skrzydłem wedrzeć się w pole karne Podbeskidzia, ale tam zatrzymali go Stano i Konieczny.

39'

Jeszcze jedna próba z daleka. Tym razem Sokołowski lewą nogą z 20 metrów przeniósł piłkę nieznacznie nad poprzeczką.

37'

Celny strzał z dystansu Sretenovicia bardzo dobrze broni Pesković.

35'

Po dużym błędzie Polczaka, Patejuk zespół kontrę bielszczan! Chciał rozwiązać ją indywidualnie i tuż przed strzałem z dystansu został zatrzymany przez wracającego Kapustkę.

32'

30'

Pół godziny gry za nami w Bielsku-Białej. Obserwujemy bardzo wyrównany mecz, więc remis nie jest zaskoczeniem.

25'

Leżał na murawie Demjan, który ma jakiś problem po starciu z obrońcą Cracovii. Słowak dość szybko jednak się pozbierał.

23'

Drugi korner dla Górali również nie przyniósł zagrożenia dla bramki Pasów.

22'

Rzut rożny dla Podbeskidzia. Po centrze Iwańskiego piłkę raz jeszcze na korner wybija Polczak.

19'

Patejuk ucierpiał w starciu powietrznym z Marciniakiem. Przerwa w grze.

18'

Kiepskie dośrodkowanie z lewego skrzydła Marciniaka, po chwili poprawia Nykiel, ale wybijają piłkę gospodarze.

17'

Zamieszanie na skraju szesnastki Cracovii kończy się strzałem z powietrza Demjana, które nie sprawiło Pilarzowi żadnych problemów.

16'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy pewnie łapie Pesković.

14'

Demjan walczył w narożnika boiska z trzema rywalami i nie zdołał zdobyć nawet rzutu rożnego.

11'

Szansa dla Podbeskidzia!!! Po rzucie z autu Pilarz doskonale zatrzymuje przed bramką Demjana!

10'

Jest odpowiedź gospodarzy! Strzał z daleka Tomasika odbija w bok Pilarz!

9'

Była szansa na dobrą akcję Cracovii, jednak niepotrzebnie przeszkodził Jendriskowi Budziński, który w dodatku był na spalonym.

8'

Jendrisek! Strzał z dystansu Słowaka dobrze broni jego rodak w bramce Podbeskidzia!

3'

Spokojne pierwsze minuty tego pojedynku. Czekamy na jakieś pierwsze spięcia podbramkowe.

1'

Rozpoczynamy mecz!

17:58

17:58

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na murawę stadionu w Bielsku-Białej.

17:56

17:55

Sędzią tego spotkania będzie Marcin Borski z Warszawy.

17:54

Rezerwowi Cracovii: Krystian Stępniowski, Boubacar Dialiba, Damian Dąbrowski, Paweł Jaroszyński, Sławomir Szeliga, Mateusz Wdowiak, Dariusz Zjawiński.

17:54

Rezerwowi Podbeskidzia: Richard Zajac, Gracja Horoszkiewicz, Adam Pazio, Dariusz Kołodziej, Artur Lenartowski, Krzysztof Chrapek, Idrissa Cisse.

17:52

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

17:52

W dzisiejszym spotkaniu może paść rekord frekwencji na meczach Podbeskidzia w Ekstraklasie, który obecnie wynosi 4200 widzów. Spodziewana frekwencja to około siedmiu tysięcy fanów z Bielska-Białej.

17:48

Cracovia Roberta Podolińskiego jest typowym zespołem własnego boiska, który na wyjeździe zdobył dotychczas zaledwie sześć punktów. Jeśli krakowianie chcą jeszcze powalczyć o pierwszą ósemkę przed podziałem na grupy, muszą jak najszybciej zacząć wygrywać na boiskach rywali, zaczynając najlepiej właśnie od dzisiaj.

17:46

21. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy rozpoczynamy w Bielsku-Białej, gdzie szóste w tabeli Podbeskidzie (30 punktów) zmierzy się z trzynastą Cracovią (23). Gospodarze, którzy przed tygodniem wygrali na wyjeździe z Bełchatowem 2:1 wydają się być faworytem tego pojedynku.

17:35

Witam serdecznie na relacji live z meczu 21 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gdzie Podbeskidzie Bielsko Biała podejmie Cracovie Kraków.