CracoviaCracovia
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
17:24

KONIEC MECZU!!! Ależ spotkanie w Krakowie!!! Ostateczny wynik to 1-1, ale aż żal, że piłkarze nie moga pograć jeszcze trochę dłużej! Za uwagę dziekuje Krzysztof Orski!

92'

GOOOL! NIE MA!!! Ależ zamieszanie!!!! Spalony a piłkarze Śląska już się cieszyli!!!!

91'

Strzał Droppy nad bramka, ale był rykoszet i jest korner.

90'

Druga połowa potrwa jeszcze 4 minuty.

89'

Ogromne zamieszanie i przepychanki na boisku. Żółtko dla Sretenovicia.

88'

Zmiana w Śląsku. Flavio schodzi a wchodzi Danielewicz.

88'

GOOOOL!!! Cracovia dopięła swego. Strzelcem Budziński!!!

87'

Ależ atomowe uderzenie Flavio!! Bomba tuż obok bramki!!

86'

Wdowiak pada w polu karnym, ale gwizdek milczy.

85'

5 minut nadziei dla Cracovii i oczekiwania dla Śląska.

82'

Cracovia cały czas naciska. Strzał Wdowiaka i tylko rzut rożny, z którego nic nie wyszło. Chwilę później Polczak tuż nad bramką Wrąbla.

80'

Zmiana też w Cracovii. Zjawiński za Rakelsa.

80'

Zmiana w Słąsku. Za Picha wszedł Ostrowski.

78'

Ależ ostry faul Hateleya!! Żółta kartka!!

77'

Ależ strzał Covilo!! Dośrodkował Jendrisek, strzelił Covilo, ale tuż obok bramki!!!!

76'

Cracovia w ciągłym ataku, ale nie ma efektów. Do końca meczu 15 minut.

73'

Druga zmiana w Cracovii. Debiut Wdowiaka, który zmienia Nykiela.

72'

Zza pola karnego strzelił Marco Paixao, ale bardzo wysoko nad bramką.

71'

Żółta kartka dla Jendriska za faul taktyczny.

69'

Kolejna akcja Cracovii. Rozegrał Kapustka, piłka trafiła do Nykiela, który huknął zza pola karnego. Na raty broni Wrąbel.

69'

Celeban dobrze przyblokował teraz Rakelsa. Nic nie wyszło z akcji Pasów.

67'

Rzut rożny dla Cracovii. Do piłki dopada Covilo, ale strzela prosto w bramkarza Śląska!!

65'

Jendrisek znalazł się w polu karnym, ale strzał zablokowany! Cracovia nie rezygnuje jednak z wyrównania.

65'

8156 kibiców ogląda na żywo dzisiejszy mecz.

63'

Niezła akca Nykiela, ale strzał z ostrego kąta łapie Wrąbel.

62'

Żółta kartka dla Droppy za uderzenie rywala w twarz.

61'

Zmiana też w Śląsku. Schodzi Grajciar, strzelec jedynego gola, a wchodzi Machaj.

60'

Pierwsza zmiana w Cracovii. Dąbrowskiego zmienia Kapustka.

59'

Dobra kontra Cracovii, ale Jendrisek nie trafił w piłkę!!

58'

Pich w polu karnym kręcił i kręcił, ale zablokowali go obrońcy Cracovii.

56'

Samotny rajd Flavio Paixao, który sprawnie ominął Covilo i strzelił na bramkę Cracovii. Na raty obronił jednak Pilarz.

55'

Piłkarze Cracovii przechwycili futbolówkę, Covilo próbował zagrać ją bliżej bramki Śląska, ale czujni gracze Śląska uniemożliwili "Pasom" rozegranie skutecznej akcji.

53'

Deniss Rakels dośrodkowywał na pole karne Cracovii, ale koniec końców futbolówkę pewnie złapał Jakub Wrąbel.

52'

Erik Jendrisek uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Śląska.

51'

Śląsk obejmuje prowadzenie! Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, piłkę ręką trącił Krzysztof Pilarz, ale ta powędrowała w kierunku Petera Grajciara, który skierował ją do siatki.

50'

Gooooool!!! Peter Grajciar!!

48'

Ależ to była okazja dla gospodarzy! Wrąbel świetnie interweniuje po główce Rakelsa!

46'

Grę wznowił Śląsk!

16:29

Piłkarze wracają już na murawę. Za moment zaczynamy drugą połowę!

16:17

Koniec pierwszej połowy! Niezły mecz, lekką przewagę ma Cracovia, ale wynik ciągle jest bezbramkowy! Czekamy na emocje po przerwie!

47'

Jeszcze rzut wony dla Śląska. Uderzył Dudu, ale spokojnie broni Pilarz.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

44'

Niezła akcja Jendriska, ale dośrodkowanie zupełnie do nikogo. W polu karnym nie było żadnego gracza Pasów.

42'

Była w końcu okazja dla Śląska! Hołota wrzucił piłkę na 8 metr, był tam Droppa, ale zupełnie nie trafił w piłkę!!!!

39'

Teraz na spalonym złapany Flavio Paixao.

36'

To powinien być gol!!! Kontra Cracovii 3 na 2. Świetny odbiór Nykiela, podanie do Rakelsa, ale ten zamiast podać do Budzińskiego strzelił obok bramki!!!

35'

Ostrą wrzutkę Śląska łapie Pilarz.

34'

Kontra Cracovii przerwana. Na spalonym Rakels.

33'

Dośrodkował Jendrisek, uderzał Nykiel, ale spokojnie łapie Wrąbel.

32'

Faulowany Rakels z lewej strony pola karnego. Kolejna okazja na wrzutkę dla Cracovii.

30'

Pół godziny meczu za nami. jak na razie niewielką przewagę ma Cracovia a stoi na całkiem niezłym poziomie.

27'

W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Marco Paixao, ale pewnie broni Pilarz.

27'

Kolejna akcja Cracovii!!! Nykiel z prawej strony dośrodkowuje, strzela Rakels, ale na posterunku jest Wrąbel!

24'

Było groźnie. Wrocławian dwa razy uratował Droppa a za trzecim razem z przewrotni nie trafił Covilo!

23'

Niezła akcja Budzińskiego i Jendriska, ale efektem jest tylko rzut rożny.

24'

Krzysztof Nykiel zaprzepaścił teraz okazję do kontry złym podaniem.

21'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Hołoty. Za głębokie. Piłka w rękach Pilarza.

18'

Droppa faulowany przez Covilo i jest żółta kartka.

18'

W ostatnich minutach inicjatywa jest po stronie Pasów. Jak zareaguje Śląsk?

16'

Znowu Dąbrowski! Akcję zaczął Nykiel, dośrodkował, piłka wyleciała na linię pola karnego, ale pomocnik Cracovii nieczysto trafił i wyłapał strzał bramkarz Śląska!

16'

Była szansa! Po rzucie z autu strzelił Dąbrowski, piłka się odbiła od obrońcy Sląska i mało nie zaskoczyła Wrąbla!!!

14'

Strata Hołoty i piłka dla Cracovii.

14'

Jak na razie dominuje gra w środku pola. Typowy mecz walki :)

11'

Śląsk wywalczył rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.

9'

Starcie między Covilo, Marciniakiem i Hołotą. Obyło się bez kartek.

7'

Na strzał zdecydował się Marco Paixao, ale nieczysto uderzona piłka leci obok słupka.

6'

Tym razem Śląsk spróbował zaatakować z prawej strony, ale dośrodkowanie Grajciara łapie Pilarz.

5'

Pierwsza akcja Śląska, wrzutka z lewej strony, ale wybijają obrońcy z Krakowa.

4'

Jendrisek zakręcił obrońcami z prawej strony pola karnego, ale piłka mu uciekła. Od bramki wznawia grę Wrąbel.

3'

Gra wznowiona. Sędzia jednak o 2 minuty na pewno przedłuży mecz.

1'

Serpentyny na boisku i gra na chwile przerwana.

1'

Zaczynamy! Od środka Cracovia!

15:27

Cracovia na biało - czerwono a Śląsk w zielonych trykotach.

15:26

Sędzia Bartosz Frankowski wyprowadza oba zespoły na murawę. Zaraz zaczynamy!

15:21

Rekordu frekwencji dzisiaj z pewnością nie będzie. Na oko w tym momencie na stadionie jest jakieś 5000 kibiców.

15:18

W pierwszym meczu między tymi zespołami w tym sezonie padł bezbramkowy remis.

15:17

Słabo wygląda murawa stadionu w Krakowie. W miejscach, gdzie rozgrzewali się piłkarze obu ekip widać wyrwy i ziemię.

15:14

Piłkarze schodzą juz z boiska do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało 15 minut!

15:07

Zapraszam do dyskusji o meczu także na Twitterze: @KrzysiekOrski

15:03

Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Jest także grupa fanów Śląska, którzy przybyli na ten mecz w towarzystwie zaprzyjaźnionych kibiców Wisły. Mamy jednak nadzieję, że na trybunach będzie spokojnie.

14:55

Dzisiaj w Krakowie mamy ładną pogodę, świeci słońce i jest około 6 stopni Celsjusza. Nic tylko grać i strzelać na bramkę!

14:53

W ramce po lewej stronie można się zapoznać ze składami obu zespołów a ja podaję nazwiska rezerwowych.

Cracovia: Stępniowski, Zjawiński, Diabang, Szeliga, Kapustka, Wdowiak, Jaroszyński.

Śląsk: Pawełek, Ciolacu, Danielewicz, Ostrowski, Dankowski, Lacny, Machaj

14:52

Dzień dobry! Witamy prosto ze stadionu Cracovii, gdzie za nieco ponad 30 minut zmierzą się jedenastki Pasów i Śląska Wrocław. Zapraszamy do pozostania z nami!