Centra z rzutu wolnego w pole karne Zawiszy, Ziajka wyjaśnia.

Doliczono 3 minuty.

87'

Cios za cios na boisku. Najpierw wrzutka do Wagnera, którego uprzedził jeden z obrońców, później kontra Jagi, ale Gajos stracił piłkę.

85'

I kolejny strzał z daleka. Próbował Masłowski, ale zrobił to jak jego kolega z drużyny, Mica, czyli fatalnie.

83'

Tym razem z dystansu Mica, ale fatalne uderzenie....

82'

Bomba Modelskiego, minimalnie nad bramką!

79'

Akcja Strausa, ale zatrzymany został on przez Carlosa.

76'

Teraz Zawisza stara się narzucić swój styl gry.

74'

Bardzo słaba wrzutka z wolnego Wagnera.

72'

Kartka dla Drygasa.

70'

Gajos powstrzymany na 6 metrze, ale wcześniej wydawało się, że faulowany był bramkarz Zawiszy czego nie dopatrzył się arbiter.

68'

Frankowski uciekł na lewej stronie, wrzucał, ale prosto w ręce Sandomierskiego.

66'

Porcellis umieszcza piłkę w siatce Jagiellonii, ale był na spalonym i gol został nieuznany.

64'

Tymiński z dystansu obok bramki.

63'

Ponownie oglądamy grę w środku pola.

61'

Świetna akcja Zawiszy! Carlos poklepał i ostatecznie znalazł się w świetnej sytuacji, ale uderzył obok słupka!

58'

Jaga gra o wiele lepiej w drugiej połowie niż w pierwszej. Zawisza cofnięty na własnej połowie.

56'

Straus bardzo ładnie zatrzymał Carlosa.

56'

Mica w miejsce Goulona.

53'

Frankowski na spalonym i od bramki Sandomierski.

51'

Wrzutka z prawej strony, pewnie łapie Sandomierski.

50'

Goulon zablokował uderzenie Gajosa.

48'

Jagiellonia od początku drugiej połowy stara się zaatakować.

46'

Oraz Frankowski za Tuszyńskiego.

46'

Romanczuk za Dzalamidze.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej części gry. Wracamy za około 15 minut.

45'

Dobra akcja Carlosa, ale strzał z dystansu prosto w bramkarza.

44'

Tym razem Wagner z rzutu wolnego w pole karny Jagiellonii, ale Drągowski po strzale jednego z piłkarzy także pewnie interweniuje.

43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zawiszy, ale Sandomierski pewnie łapie piłkę.

39'

Bardzo senne spotkanie od kilku minut. Żadna z drużyn nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

37'

Piątkowski faulowany.

35'

Tempo meczu nieco siadło....

32'

Bardzo aktywny jest dziś Wagner. Kolejna jego próba z dystansu, ale bardzo fatalna.

30'

Gra toczy się w środku pola.

27'

Dośrodkowanie Wagnera z rzutu wolnego, ale pewna interwencja Drągowskiego.

25'

Masłowski z dystansu, ale Drągowski przeniósł ten strzał nad poprzeczkę!

24'

Dobra wrzutka Tymińskiego na głowę Piątkowskiego, który uderzył w środek bramki.

22'

Kolejna dobra akcja Wagnera, ale jego strzał bez problemów łapie Drągowski.

20'

Goście klepią sobie piłkę na własnej połowie. Bydgoszczanie nie kwapią się, aby zaatakować.

18'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zawiszy, ale przeleciało wszystkich...

17'

Świetna interwencja Sandomierskiego, który zatrzymuje strzał Piątkowskiego!

16'

Dzalamidze do Modelskiego, ten starał się wrzucać, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

16'

Jagiellonia póki co gra strasznie ospale i to Zawisza lepiej wygląda.

14'

Zbyt mocne zagranie Madery do Piątkowskiego.

12'

Dynamiczna akcja Wagnera lewym skrzydłem - ostatecznie mamy korner dla bydgoszczan.

11'

Indywidualna akcja Goulona, ale ostatecznie fatalnie podawał do Ziajki i od bramki Jaga.

8'

Piątkowski wdał się w drybling, ale stracił piłkę.

7'

Na razie wyrównane spotkanie oglądamy w Białymstoku. Żadna z drużyn nie wyrobiła sobie póki co przewagi.

5'

Wagner na spalonym.

4'

Micael przecina podanie Piątkowskiego do Dzalamidze.

2'

Zawisza od początku stara się ostrym pressingiem zmusić gospodarzy do błędu.

15:29

Początek meczu. Od środka Zawisza.

15:27

Piłkarze już na środku boiska.

15:24

W Białymstoku dzisiaj bardzo trudne warunki do grania w piłkę. Obecnie jest -7 stopni, a temperatura cały czas spada. Oby nam to nie zepsuło jakości spotkania.

15:19

Rezerwowi Zawiszy: Witan – Ciechanowski, Álvarinho, Łukowski, Mica, Kadú.

15:18

Rezerwowi Jagiellonii: Słowik – Baran, Romanczuk, Frankowski, Pawlik, Świderski, Kaczmarczyk.

15:13

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest z pewnością Jagiellonia. W Białymstoku obawiają się jednak dwóch czynników zewnętrznych, które mogą zdecydować o losowości tego pojedynku. Pierwszym z nich jest siarczysty mróz, bowiem mówi się, że w dniu meczu na Stadionie Miejskim będzie bardzo niska temperatura w okolicach -10 stopni Celsjusza. Oprócz tego białostoczanie w tym sezonie nie mogą odpędzić od siebie pecha związanego z niekorzystnymi dla nich decyzjami arbitrów.

15:12

Drużyna Rumaka z pewnością będzie chciała zrewanżować się Jadze za pierwsze spotkanie obu drużyn rozegrane w Bydgoszczy, kiedy to lepsi okazali się białostoczanie, zwyciężając 3:1.

15:04

Zarówno Jagiellonia, jak i Zawisza, zdobyły do tej pory w listopadzie zaledwie po jednym punkcie. Białostoczanie, których sytuacja jest zdecydowanie lepsza, bowiem z 27 oczkami na koncie zajmują oni obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Michała Probierza od trzech kolejek notują jednak mały regres formy. Po porażkach z GKS Bełchatów i Ruchem Chorzów w miniony weekend udało im się jednak zremisować w Gdańsku z Lechią 1:1 w spotkaniu, które spokojnie mogło też zakończyć się zwycięstwem żółto-czerwonych.

15:01

Witam serdecznie na relacji live z meczu 17. kolejki, gdzie na własnym boisku Jagiellonia Białystok podejmie Zawisze Bydgoszcz.