Korona KielceKorona Kielce
2 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
19:54

Nikt, kto zdecydował się na oglądanie tego meczu nie ma prawa narzekać. Cztery gole (w większości bardzo ładne), masa sytuacji podbramkowych i dwie czerwone kartki. Emocji nie brakowało, ale goście nie mogą być z tego rezultatu zadowoleni - wciąż do bezpiecznego miejsca tracą dziesięć punktów. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

KONIEC! Co za mecz, remis!

93'

A teraz żółta kartka dla Jovanovicia

93'

Żółtą ukarany Samuel

92'

Było groźnie pod bramką Korony! Najpierw indywidualnie zaatakował Wójcicki, następnie piłkę dostał Kadu, ale tego w ostatniej chwili powstrzymał Aankour!

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Kapo, znowu nie potrafil wykorzystać świetnej okazji! Tym razem jego strzał broni Sandomierski

88'

Ładna akcja zmienników, Kadu podał do Łukowskiego, ale ten został zatrzymany w polu karnym

87'

Kadu wchodzi na boisko za Porcellisa

86'

Masłowski! Dobry, acz minimalnie niecelny strzał sprzed szesnastki!

85'

Kiełb zaatakował indywidualnie lewą stroną, ale został szybko powstrzymany

84'

Kapitan Korony złapał kontuzję, ale wygląda na to, że będzie mógł kontynuować grę

83'

Malarczyk oddał płaski, mocny strzał sprzed pola karnego, ale bramkarz złapał piłkę

82'

Zawodnik Zawiszy opuszcza murawę i już na nią nie wróci. W jego miejsce wchodzi Łukowski

81'

Drygas znów leży na boisku

80'

Długa piłka w kierunku Kiełba, ale on i Kapo byli na spalonym

79'

Jovanović uderzył z dystansu, ale zrobił to fatalnie. Aut dla gości

78'

POPRZECZKA! Samuel zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego i o mało nie pokonał bramkarza

77'

Petrov faulował rywal tuż przed własną szesnastką i dostał drugą żółtą kartkę! Zawodnik Korony oczywiście wyleciał z boiska

75'

Kapo dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Aut dla Zawiszy

74'

Podanie Sylwestrzaka w Kierunku Leandro, ale ten nie zdołał dojść do piłki. Od brami grę wznowią goście

72'

Prawą stroną zaatakował Malarczyk, ale został szybko zatrzymany

70'

Kapo, znowu marnuje setkę! Kopia sytuacji sprzed chwili, tym razem po dośrodkowaniu Trytki i strzale Francuza piłkę złapał Sandomierski

69'

TO MUSIAŁ BYĆ GOL! Kiełb dośrodkował z lewej strony boiska, a w idealnej sytuacji, parę metrów od bramki, przestrzelił Kapo!

68'

Jacek Kiełb zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

67'

Blisko pola karnego rywala faulowany był Trytko. Jak wykorzystają to gospodarze?

65'

Kapo zaatakował lewą strona, ale faulował przy tym Goulona

64'

Goulon zaatakował środkiem, ale świetnie powstrzymał go Sylwestrzak

63'

To musiało skończyć się golem! Aankour świetnie dośrodkował z prawej strony, a francuski gwiazdor dopełnił formalności! Czeka nas pasjonujące pół godziny meczu!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kapo, 2:2!

62'

I znowu gorąco pod bramką Zawiszy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Sylwestrzak, ale piłka minęła bramkę!

60'

Było blisko gola! Trytko wyłożył piłkę Jovanoviciowi, ale uderzenie tego świetnie obronił Sandomierski!

59'

Porcellis na razie opuszcza murawę. Zobaczymy, czy potrzebna będzie zmiana

58'

Petrov faulował na własnej połowie Porcellisa i zawodnik Zawiszy potrzebuje pomocy lekarzy. A zawodnik Korony dostał żółtą kartkę

57'

Zmiana u gości. Za Wagnera wchodzi Ciechanowski

56'

Leandro dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Zawiszy wybili piłkę

54'

Jovanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno się pomylił

53'

Druga żółta i czerwona kartka dla Ziajki! Obrońca Zawiszy taktycznie faulował na własnej połowie Malarczyka i wylatuje z boiska!

53'

Drygas na razie opuszcza murawę. Wracamy do gry

52'

Drygas leży teraz na murawie i potrzebuje pomocy lekarzy

51'

Trytko zaatakował prawą stroną, ale tam zatrzymał go Drygas. Rzut rożny

49'

Wagner świetnie dośrodkował z prawej strony, a Porcellis ubiegł obrońców i wpakował piłkę do bramki! Czy Koronę stać na odpowiedź?

48'

GOOOOOOOOOOOOL!! Porcellis, 2:1 dla Zawiszy!

47'

Carlos otrzymał podanie z głębi pola, ale zdołał go ubiec Cerniauskas

47'

Dzisiaj na stadionie zasiadło 5811 widzów

46'

I zaczynamy drugą połowę!

46'

Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę u gospodarzy. W miejsce Janoty melduje się Kiełb

18:47

Wynik ten jest sprawiedliwy, gdyż pierwsza połowa była wyrównana. I całkiem dobra, na co liczymy również po przerwie!

18:47

To była bramka do szatni i to jaka! Masłowski zebrał wybitą z pola karnego piłkę i zdecydował się na strzał. Zasłonięty Cerniauskas nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę, nie pozwalając na wznowienie gry

46'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Masłowski, mamy remis!

45'

Z zawodnikiem Zawiszy już chyba wszystko w porządku, wracamy do gry

44'

W kole środkowym zwija się Drygas

44'

Petrov! Dobry strzał z dystansu, jednak niecelny

43'

Żółta kartka dla Ziajki, za taktyczny faul na Aankourze

41'

Masłowski zdecydował się teraz na uderzenie z dystansu, ale pewnie interweniował goalkeeper gospodarzy

41'

Masłowski bardzo dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Korony zdołali wybić piłkę

39'

Kapo faulował na połowie rywala Wagnera

38'

Carlos dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

36'

Janocie dzisiaj dużo lepiej wychodzą wrzutki ze stałych fragmentów, niż rozgrywanie piłki. Tym razem dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale bydgoszczanie wybili piłkę

35'

Po dośrodkowaniu Janoty z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Dejmka, ale ten nie potrafił nad nią zapanować i wybili ją obrońcy Zawiszy

33'

To powinien być gol! Po podaniu Jovanovicia sam na sam z bramkarzem wyszedł Trytko, ale Sandomierski chyba odbił piłkę, bo jest rzut rożny!

31'

Było groźnie pod bramką Korony! Nieporozumienie między bramkarzem, a obrońcami starał się wykorzystać Masłowski, ale Cerniauskas zdołał złapać piłkę po jego uderzeniu

30'

Od rzutu wolnego na własnej połowie grę wznawiał Cerniauskas, ale piłkę poleciała daleko jego kolegów i złapał ją Sandomierski

28'

Kolejna wrzutka Wagnera, tym razem z rzutu wolnego. Obrońcy Korony wybili piłkę

27'

Janota faulował Wójcickiego na połowie Zawiszy

26'

Goulon oddał strzał głową po dośrodkowaniu Wagnera z rzutu rożnego, ale piłka wyszła na aut bramkowy

25'

Ziajka oddał strzał z dystansu, ale Cerniauskas (choć na raty) złapał piłkę

24'

Kolejne nieudane zagranie Janoty zatrzymało akcję. Przy piłce goście

22'

Było blisko gola dla Korony! Petrov dośrodkował z prawej strony boiska, a dogodnej okazji nie potrafił wykorzystać Trytko. Od bramki zacznie Sandomierski

21'

Obrońca Korony jest już chyba gotowy i wracamy do gry

20'

Dejmek doznał jakieś kontuzji i leży pod własnym polem karnym

19'

Było blisko wyrównania! Z prawej strony świetnie dośrodkował Wagner, ale kompletnie niepilnowany w polu karnym Porcellis, fatalnie przestrzelił!

17'

Wójcicki dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale Jovanović wybił piłkę na aut

16'

Ładnie na połowie Korony wymieniali podania goście, ale wszystko zagraniem ręką zepsuł Porcellis

14'

A teraz w szesnastce przeciwnika po starciu z Petrovem wyłożył się Masłowski, ale teraz również o jedenastce nie ma mowy

13'

Jovanović upadł w polu karnym rywala po starciu ze Strąkiem, ale sędzia pokazuje, żeby grać dalej

12'

Goulon uderzał sprzed pola karnego, ale litewski bramkarz Korony spokojnie złapał piłkę

11'

Setny mecz Malarczyka w Ekstraklasie w barwach Korony, a do tego okraszony golem! Po dośrodkowaniu z lewej strony i wybiciu piłki, przed szesnastką dostał ją właśnie Malarczyk. Obrońca Korony zdecydował się na strzał i pokonał bramkarza!

10'

GOOOOOOOOOOOOL!! Malarczyk, to się nazywa jubileusz!

9'

Janota, jako można było tego nie strzelić?! Malarczyk dośrodkował z prawej strony boiska, Kapo przedłużył to podanie, a Janota "posadził" obrońcę i fatalnie przestrzelił z odległości pięciu metrów od bramki!

7'

Masłowski dostał piłkę z prawej strony i będąc w polu karnym starał się uderzać, ale został zablokowany

5'

Ładnie na małej przestrzeni, pod polem karnym rywala, piłkę poklepali gospodarze, ale wszystko skończyło się niedokładnym zagraniem Janoty. Od bramki Zawisza

4'

Carlos oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska, ale piłka minęła dość daleko bramkę Korony

3'

Wagner dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Cerniauskas spokojnie wypiąstkował piłkę

2'

Leandro faulował na własnej połowie Wagnera

1'

Carlos wykorzystał opieszałość obrońców Korony i wszedł z piłką w pole karne, ale tan się zaplątał i ją stracił

1'

Arbiter daje znak, mecz zaczynają goście!

17:57

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

17:54

Zaczęliśmy wczoraj rundę rewanżową w naszej Ekstraklasie, jest więc to drugi pojedynek tych dwóch ekip w tym sezonie. Na inaugurację Zawisza wygrał u siebie z Koroną 2:0, a gole zdobywali Kadu oraz Carlos

17:49

Co ciekawe, jak dotąd poza Malarczykiem żaden inny wychowanek Korony nie zagrał w jej barwach stu meczów na poziomie Ekstraklasy.

17:48

Piotr Malarczyk otrzymuje właśnie koszulkę z numerem 100 od kieleckiego klubu. "Malar", który jest wychowankiem Korony, zagra w jej barwach setny mecz w Ekstraklasie. Zrobi to zresztą z opaską kapitana, zastępując w tej roli Pawła Golańskiego.

17:46

A teraz gospodarzy: Małecki, Pilipczuk, Cebula, Ouattara, Kiełb, Sobolewski, Chiżniczenko

17:45

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, poda na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Witan, Gomes, Ciechanowski, Łukowski, Kadu, Silva