Lech PoznańLech Poznań
1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
22:22

Kolejny zawód sprawili swoim kibicom piłkarze Lecha Poznań! Grali słabo i w sumie zasłużenie stracili gola w końcówce, który skutkuje dzisiejszym remisem. Podbeskidzie wywozi z Poznania cenny punkt. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Koniec meczu!!! Remis na Bułgarskiej!

93'

Lech teraz nawet nie zbliża się do bramki rywala. Ekipa Skorży straci kolejne punkty!

91'

Cztery minuty doliczone do tego meczu.

90'

Mamy wyrównanie!!! Fatalnie tuż przed polem karnym z piłką minął się Wołąkiewicz i Śpiączka mocnym strzałem z 16 metrów pokonuje Gostomskiego!

89'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Śpiączka!

89'

Gostomski pewnie łapie płaskie uderzenie z dystansu Śpiączki.

88'

Żółta kartka dla Sadajewa za niesportowe zachowanie. Rosjanin, podobnie jak Douglas, uzbierał już cztery i za dwa tygodnie nie zagra.

87'

Ostatnie minuty na Bułgarskiej. Piłka jest jednak daleko od bramki Lecha, który na razie spokojnie utrzymuje ją na połowie rywala.

83'

Kolejna przerwa w grze, bo problem ze zdrowiem ma Demjan. Słowak utykając wraca do gry.

82'

PESKOVIĆ! Po akcji Hamalainena, Peskovic kapitalnie zatrzymuje będącego w sytuacji stuprocentowej Sadajewa! Po chwili bramkarz Podbeskidzia świetnie odbija piłkę po sytuacyjnym strzale Hamalainena!

80'

Sadajew zakręcił w polu karnym rywalem, po czym z około 8 metrów uderzył wysoko nad bramką Peskovicia!

79'

Żółta kartka dla Wołąkiewicza.

78'

Przerwa w grze, bo Stano potrzebował pomocy medycznej. Słowak szybko się pozbierał i zaraz wróci do gry.

76'

Śpiączka wchodzi w miejsce Slobody.

76'

Patejuk dobrze wpuścił w pole karne Sokołowskiego, ale ten został zatrzymany przez defensywę Lecha.

74'

Sadajew zmienia w Jevticia.

73'

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

73'

Słupek!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Lovrencsicsa, Jevtic uprzedził Stano i z kilku metrów uderzył w słupek bramki rywala!!! Po chwili niecelnie głową uderza Hamalainen.

71'

Iwański z rzutu wolnego uderza wysoko w trybuny stadionu przy Bułgarskiej.

68'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła Douglasa zdołał zamknąć w polu karnym Lovrencsics, ale głową uderzył bardzo niecelnie!

67'

Kiepskie dośrodkowanie Douglasa. Po chwili piłka wraca do Szkota, ale ten był na spalonym.

66'

Hamalainen zdobywa rzut rożny dla Lecha.

63'

Douglas ogląda żółtą kartkę za faul na Chmielu. Czwarta kartka, Szkot nie zagra w meczu Lecha w przyszłej kolejce.

62'

Demjan! Po rzucie wolnym dla Podbeskidzia piłka przypadkowo spada na 11. metr do Demjana, który huknął ponad poprzeczką bramki Lecha!

61'

Roszada w Lechu. Z grymasem bólu na twarzy boisko opuszcza Arajuuri, a zmienia go Wołąkiewicz.

60'

Zmiana w Podbeskidziu. Patejuk za Adu Kwame.

58'

Korner dla Lecha Poznań kończy się piąstkowaniem Peskovicia i uderzeniem na wiwat z dystansu Douglasa.

57'

Groźna akcja Podbeskidzia kończy się upadkiem Chmiela w polu karnym po starciu z Kędziorą! Pomocnik gości jest przekonany, że należała się jego drużynie jedenastka.

55'

Teraz z kolei to Podbeskidzie miało rzut rożny. W drugiej połowie stałe fragmenty gry po obu stronach nie stanowią zagrożenia dla bramki rywala.

53'

Frekwencja w Poznaniu: 12 991widzów

52'

Uderzenie Jevticia z 16 metrów zostało zablokowane przez gości. Tylko rzut rożny dla Lecha.

50'

Pawłowski na lewym skrzydle zdobywa korner dla gospodarzy.

47'

Długa piłka w pole karne Lecha i zgranie jej głową przez Stano pada łupem Gostomskiego.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Drewniak z kolei zastąpił Kownackiego.

46'

Piłkarze wracają na murawę. Tymczasem są dwie zmiany. W Podbeskidziu Demjan zagra w miejsce Korzyma.

21:16

Niezły mecz w Poznaniu. Lech szybko wyszedł na prowadzenie, ale w kolejnych minutach wynik mógł się zmienić zarówno w jedną, jak i drugą stronę. Ostatecznie jednak pozostał bez zmian. Zobaczymy, co będzie się działo po przerwie.

45'

Z dystansu uderza Iwański, a piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Sędzia jednak kończy pierwszą połowę tego meczu.

45'

Żółta kartka dla Adu Kwame.

44'

Kolejna szansa Lecha!!! Popędził prawą stroną Lovrecsics i tym razem zostawił piłkę na 15. metrze Hamalainenowi, który technicznie uderzył obok bramki Podbeskidzia!

43'

43'

Mogło być 2:0! Po szarży prawą stroną Lovrencsicsa, dwóch poznaniaków zostało przed samą bramką uprzedzonych przez Peskovicia!

41'

Po rzucie rożnym dla Lecha, Dawid Kownacki głową uderzył bardzo niecelnie.

41'

Jevtić! Kapitalna akcja rozpoczęta na lewym skrzydle przez Pawłowskiego. Po obwodzie piłka doszła w pole karne do Jevticia, ale ten w znakomitej sytuacji nie pokonał Peskovicia!

39'

Mnóstwo strat notują dziś w środku pola Darko Jevticia i Karola Linettego. To może się zemścić na Kolejorzu.

35'

Iwański wychodził z kontratakiem i ucierpiał w starciu z Bednarkiem. Faulu nie było, a pomocnik gości szybko się pozbierał.

31'

Spore zamieszanie w polu karnym Lecha po rzucie wolnym wykonanym przez Iwańskiego. Piłka ostatecznie pada łupem Gostomskiego.

30'

Bardzo słabe dośrodkowanie Pawłowskiego pewnie łapie Pesković.

29'

Żółta kartka dla Koniecznego za faul na Lovrencsicsu.

27'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Barry'ego Douglasa z lewej strony boiska.

23'

Rzuty rożne dla Podbeskidzia nie przyniosły zagrożenia pod bramką Gostomskiego.

20'

Na spalonym złapany teraz Lovrencsics.

19'

Pawłowski w polu karnym wycofuje piłkę na 10. metr do Linettego, ale ten uderza wprost w ręce Peskovicia!

18'

Kolejna szansa Podbeskidzia! Po zgraniu piłki przez Slobodę, Gostomski wygrywa pojedynek z Pazią!

16'

Peskovic pewnie łapie piłkę po kąśliwym uderzeniu Pawłowskiego z 18 metrów.

15'

15'

Szybka akcja Lecha! Prostopadłe podanie Kownackiego na wolne pole do Lovrencsicsa, ale ten uderza z kilkunastu metrów bardzo niedokładnie.

13'

Atakuje Podbeskidzie! Fatalny błąd w obronie Lecha i Chmiel znalazł się z piłką przed Gostomskim, ale to bramkarz Lecha wygrał ten pojedynek!!!

12'

Nie są w stanie przedrzeć się w pole karne bielszczanie. Lech szuka okazji w szybko wyprowadzanych kontrach.

10'

Miękkie dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego w szesnastkę, ale wybija głową Bartłomiej Konieczny.

9'

Realizatorzy telewizyjni podobno podają Kędziorę, jako strzelca bramki, ale my jesteśmy prawie pewni, że to trafienie Kownackiego.

7'

Po rzucie rożnym strzał nogą oddał Tomasz Kędziora, a tuż przed bramkarzem musnął ją lekko Kownacki. Fatalny błąd defensywy Podbeskidzia.

6'

GOOOOOL!! DAWID KOWANCKI STRZELCEM PIERWSZEJ BRAMKI DLA LECHA!

6'

Pięknie wbiegł w pole karne Darko Jevtić, uderzył błyskawicznie po długim słupku i piłka po bloku spadła na siatkę! Ależ było blisko.

5'

Dobre wejście Franka Adu Kwame, który przytomnie zagrał na prawą stronę. Dośrodkowaniu już jednak zbyt mocne.

3'

Adam Pazio zablokowany tuż przy linii końcowej przez Jana Bednarka, ale sędzia stwierdził, że nie należy się nawet róg.

2'

Lechici atakują lewym skrzydłem, ale przytomna interwencja Gracjana Horoszkiewicza.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

20:26

Zawodnicy wracają już na murawę po rozgrzewce. Za kilka minut zaczynamy.

20:05

Rezerwowi Podbeskidzie: Richard Zajac, Tomasz Górkiewicz, Artur Lenartowski, Piotr Tomasik, Sylwester Patejuk, Bartosz Śpiączka, Robert Demjan.

20:02

Rezerwowi Lech: Jasmin Burić, Hubert Wołąkiewicz, Luis Henriquez, Szymon Drewniak, Jakub Serafin, Dariusz Formella, Zaur Sadajew.

20:00

19:55

Mniej udany weekend mieli natomiast gracze Podbeskidzia, oddając trzy punkty Piastowi Gliwice. Bardzo niskie noty za to spotkanie zebrali obrońcy zespołu Leszka Ojrzyńskiego z Dariuszem Pietrasiakiem i Bartłomiejem Koniecznym na czele. Błędów nie ustrzegł się również Michal Pesković, który m. in. przepuszczając piłkę po pozornie niegroźnym strzale Konstantina Vassiljeva.

19:51

Dopiero ostatni mecz Lecha, ze Śląskiem Wrocław, można sklasyfikować jako dobry występ. Głównie za sprawą Darko Jevticia, który już w drugiej minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi, a później jeszcze kilkakrotnie siał popłoch w szeregach defensywnych rywala. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, bo do wyrównania po błędzie Paulusa Arajuuriego doprowadził Mateusz Machaj.

19:39

Witamy ze stadionu w Poznaniu. O godz. 20.30 rozpocznie się pojedynek miejscowego Lecha z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy na relację na żywo!