Niedziela, 21 września 2014, godz. 15:30
GKS BełchatówGKS Bełchatów
17:24

To już wszystko ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie! Za śledzenie relacji serdecznie dziękuje Marcin Tabor.

17:22

Beniaminek notuje kolejne zwycięstwo natomiast Ruch na dłużej pozostanie w dolnych rejonach tabeli

97'

Koniec spotkania! Ruch Chorzów 0:1 GKS Bełchatów!

96'

W polu karnym pojawia się bramkarz Ruchu Kamiński! Po zamieszaniu w polu karnym do bezpańskiej piłki poza polem karnym dopada Starzyński jednak jego strzał był bardzo niecelny.

95'

Kuświk uderza na bramkę lecz Baranowski wślizgiem wyręcza Malarza. Rzut rożny w ostatni sekundach spotkania

94'

Flis kolejny raz uderza na bramkę jednak po raz kolejny Kamiński pewnie łapie piłkę

94'

Babiarz za mocno do Zieńczuka i Malarz łapie piłkę. GKS Bełchatów jest o krok od zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu!

92'

Flis strzela na bramkę Ruchu jednak wprost w ręce Kamińskiego

91'

Grzegorz Kuświk ukarany żółtą kartką za faul na Sawali

91'

Arbiter doliczył pięć minut do tego spotkania

90'

Nie Patryk Rachwał a Marcin Flis pojawia się na boisku. Zastępuje on zmęczonego Michała Maka

89'

Kontratak drużyny GKS-u zakończony bardzo słabym strzałem Prokicia

89'

Kuświk faulowany na połowie boiska. Drużyna Ruchu przesuwa się bod pole karne gości

87'

Visniakovs na piątym metrze przed bramką uderzał... na księżyc! Zamiast wprost na bramkę Malarza uderzył wysoko w powietrze!

86'

Rozpoczynają się ostatnie minuty spotkania. Ruch w natarciu. Tym razem lewą nogą uderzał Visniakovs lecz piłka bardzo powoli wtoczyła się w objęcia Malarza

85'

Zieńczuk bardzo dobrze dośrodkował do Visniakovsa jednak napastnik Ruchu nie zdołał wystarczająco wysoko wyskoczyć do piłki i jego uderzenie głową poszybowało ponad poprzeczką

83'

Pierwszy kontakt z piłką Zieńczuka i od razu faulowany jest gracz Ruchu. Wznowią gospodarze z linii środkowej boiska

82'

Zieńczuk właśnie pojawia się na boisku. Zastępuje Daniela Dziwniela.

79'

Szykują się ostatnie zmiany w tym meczu. Do wejścia na boisko gotowi są Patryk Rachwał i Marek Zieńczuk

77'

Przerwa w grze. Na boisku leżą Kuświk oraz Baran

75'

Druga zmiana w zespole gości. Prokić pojawia się na boisku. Zastępuje Łukasza Wrońskiego

74'

Sawala i Ślusarski wyszli z akcją dwa na jeden ze Stawarczykiem jednak Sawala bardzo niecelnie podał do swojego kolegi. Gdyby nieco lepiej dograł tą piłkę to Ślusarski znalazłby się w sytuacji "sam na sam" z Kamińskim

73'

Stały fragment gry nie zagroził bramce Kamińskiemu jednak w dalszym ciągu to goście sa przy piłce.

73'

Chovanec wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny

71'

Filip Starzyński przerzucił piłkę na lewą stronę do Dziwniela a ten dośrodkowuje na głowę Kuświka jednak jego strzał pewnie broni Malarz

69'

Tanczyk sprawia bardzo dobre wrażenie. Jest w każdym miejscu na boisku, a teraz przerwał kontratak gości

69'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka ląduje na nodze Kuświka który z półobrotu, po koźle uderza na bramkę Malarza jednak ten nie daje się pokonać!

68'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u. Szymon Sawala pojawia się na boisku w miejsce Damiana Szymańskiego

67'

Kolejne niedokładne dogranie Marcina Kusia. To już druga akcja z rzędu gdy obrońca Ruchu niweczy dobrą akcje gospodarzy

65'

GKS Bełchatów przetrwał początkowe ataki zespołu Ruchu i gra uspokoiła się. W dalszym ciągu to "Niebiescy" mają przewagę jednak nie atakują już tak energicznie i z takim zagrożeniem pod bramką Malarza

63'

Wybicie piłki głową przez Stawarczyka trafia pod nogi Szymańskiego który zza pola karnego uderzał na bramkę. Piłka minęła jednak słupek

59'

Chovanec za daleko wypuścił sobie piłkę i od bramki wznowi Malarz

58'

Żółta kartka dla Adama Mójty za faul na Tanczyku

56'

Ruch Chorzów - GKS BełchatówRuch Chorzów - GKS Bełchatów

55'

Szymański wybija piłkę poza boisko gdyż na murawie leży jego kolega z zespołu - Wroński.

55'

Dwie zmiany przeprowadzone przez Kociana podziałały jak mocna kawa na zespół Ruchu. Nowi zawodnicy chcąc pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony są bardzo aktywni i ciągną grę swojego zespołu

53'

Kolejna okazja na zdobycie gola przez zespół Ruchu! Kuświk uderza zza pola karnego a po raz kolejny swe umiejętności demonstruje Malarz!

52'

Starzyński z wolnego! Bardzo groźny strzał jednak jeszcze lepsza interwencja Malarza który sparował uderzenie!

51'

Chovanec faulowany przez Szymańskiego i żółta kartka dla gracza GKS-u. Rzut wolny dla Ruchu

50'

Ruch rzucił się do odrabiania strat. W polu karnym gości piłkę przyjął Kuświk jednak w ostatniej chwili interweniują obrońcy

50'

Trener Jan Kocian wprowadził dwóch nowo pozyskanych w tym sezonie zawodników aby odmienić losy spotkania. Jak na razie jeden z nich,Tanczyk, mimo niskiego wzrostu demonstruje swoją szybkość.

45'

A w miejsce Jakuba Kowalskiego wchodzi Jan Chovanec

45'

Dwie zmiany w zespole Ruchu. Za Łukasza Surmy wejdzie Wołodymyr Tanczyk.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

16:20

Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 5400 widzów

16:19

Oglądając to spotkanie można odnieść wrażenie, że to Ruch w tym sezonie jest beniaminkiem ekstraklasy, a GKS Bełchatów grał w europejskich pucharach. Goście sprawiają o wiele lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą. Aby dowieźć korzystny rezultat do końca w zasadzie nie muszą zmieniać swojego systemu gry. Szkoleniowiec Ruchu Chorzów natomiast musi wpłynąć na swoich zawodników jeśli ci chcą zdobyć choćby punkt w dzisiejszym meczu.

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

44'

Visniakovs przyjął długą piłkę od Szyndrowskiego jednak obrońcy wybijają mu piłkę spod nóg. Rzut rożny dla Ruchu zakończony zamieszaniem w polu karnym, a kolejne dośrodkowanie z narożnika boiska pada łupem obrońców GKS-u

40'

Michał Mak nieudanie strzela na bramkę Ruchu

40'

Wroński fauluje jednego z graczy Ruchu w polu karnym "Niebieskich" i grę wznowi Kamiński

39'

Dośrodkowanie Mójty w pole karne do Barana który na długim słupku starał się stworzyć zagrożenie jednak po jego strzale bądź też zgraniu piłki głową piłka ląduje poza boiskiem

37'

Dziwniel blokuje dośrodkowanie w pole karne i kolejny korner dla bełchatowian

34'

Stawarczyk za mocno prostopadle podał do Dziwniela. Piłka opuściła boisko i od bramki wznowi Malarz

34'

Kowalski fauluje Maka na połowie Ruchu

33'

Taktyczny eksperyment Jana Kociana nie powiódł się. Od kilku chwil Kuświk gra na lewej pomocy a na lewą obronę przesunięty został Dziwniel, a jedynym napastnikiem został Visniakovs. Ruch przeszedł więc na system 4-5-1 jednak, pomimo niekorzystnego wyniku, nie stosuje pressingu na graczach z Bełchatowa co z kolei czynią goście gdy Ruch chce wyprowadzić kontratak

31'

Wroński fauluje Starzyńskiego na połowie gospodarzy

30'

Niecelne podanie Szyndrowskiego do Kusia. Od autu wznowi GKS

30'

Gwizdy na stadionie. Kibicom nie podoba się ospała gra Ruchu. Chorzowianie nie potrafią wymienić między sobą kilku podań i po upływie niemal pół godziny gry bramkarz gości nie musiał ani razu interweniować

26'

Goście radzą sobie z dośrodkowaniem lecz przy piłce w dalszym ciągu są chorzowianie i konstruują atak pozycyjny

26'

Mak fauluje Kowalskiego na połowie beniaminka. Rzut wolny dla "Niebieskich"

22'

Były gracz Ruchu Chorzów Grzegorz Baran uderzał z dystansu na bramkę Kamińskiego jednak pomylił się o metr

22'

Kuświk fauluje Baranowskiego w polu karnym GKS-u

21'

Chorzowianie mają problemy z przestawieniem się z systemu gry 4-5-1 na 3-5-2. O wiele lepsze wrażenie jak na razie sprawiają podopieczni Kamila Kieresia

19'

Piłkę przejmują gracze Ruchu jednak od razu pressingiem grają bełchatowianie nie pozwalając Niebieskim na grę z kontry

18'

Dośrodkowanie Maka trafia w nogę Kusia i drugi rzut rożny dla bełchatowian

18'

Środek pola opanowany przez graczy GKS-u. Ruch przeprowadza swe akcje skrzydłami. Niewidoczny jak na razie jest Filip Starzyński natomiast w zespole gości najaktywniejszy jest Michał Mak

15'

Strzał Telichowskiego zablokowany. Późniejsza akcja gości kończy się niecelnym podaniem i od autu na wysokości własnego pola karnego rozpoczną podopieczni Jana Kociana

14'

Szyndrowski wślizgiem wybija piłkę spod nóg Komołowa i goście mają rzut rożny

13'

Piłka w siatce Ruchu jednak na spalonym Michał Mak

13'

Babiarz podał piłkę do skrzydła jednak dośrodkowanie w pole karne zostaje przejęte przez gości. Ruch stara się konstruować ataki pozycyjne lecz GKS mądrze i skutecznie się broni szukając swych szans w kontratakach

9'

Błyskawiczne otwarcie wyniku! Ruch przejął inicjatywę chcąc jak najszybciej doprowadzić do remisu a GKS cofnął się na własną połowę.

8'

GOOOOOOOOL! GKS Bełchatów błyskawicznie obejmuje prowadzenie! W sytuacji sam na sam z Kamińskim znalazł się Adrian Basta który uniknął pułapki ofsajdowej i umieścił piłkę w bramce!

4'

Pierwsze zagrożenie pod bramką gości jednak szarżującego Visniakovsa uprzedził Malarz pewnie łapiąc piłkę

2'

Jakub Kowalski faulowany na połowie Ruchu. Grę wznowią podopieczni Jana Kociana

1'

Michał Mak stracił kontrolę nad piłką i od autu wznowią gospodarze

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

15:29

Kapitanem Ruchu jest Piotr Stawarczyk który przejął opaskę w miejscu nieobecnego Malinowskiego. W zespole GKS-u kapitanem jest Arkadiusz Malarz

15:26

Obie ekipy pojawiają się na murawie. Ruch na niebiesko, GKS na biało

15:24

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Jarosław Przybył. Na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela oraz Radosław Siejka. Sędzią technicznym będzie natomiast Marek Opaliński

15:23

Obie drużyny w tym sezonie zanotowały już po cztery remisy i w tym meczu na pewno nie zechcą dopisać sobie kolejnego. Liczymy na ciekawe spotkanie

15:21

Na ławce rezerwowych Ruchu zasiądzie dziś nowo pozyskany Ukrainiec Wołodymyr Tanczyk który w tym tygodniu dostał pozwolenie na prace w Polsce

15:20

W drużynie z Bełchatowa tylko jedna zmiana w porównaniu do ostatniego spotkania z Lechią Gdańsk : w miejscu Bartosiaka wystąpi dziś Łukasz Łukasz Wroński

15:18

Dziś zespół Ruchu zagra ustawieniem 3-5-2. Parę napastników stworzą Kuświk - Visnakovs a na bok pomocy przesunięty został Daniel Dziwniel. Marek Zieńczuk rozpocznie mecz na ławce