Poniedziałek, 15 września 2014, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:54

To już koniec naszej relacji z dzisiejszego spotkania. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.net!

19:52

Dla Korony Kielce dzisiejsze zwycięstwo jest pierwszym zwycięstwem w tym sezonie!

19:51

Korona Kielce wygrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1. Wynik spotkania w 38. minucie otworzył Kamil Sylwestrzak. Zaledwie 6 minut później do wyrównania doprowadził Pavol Stano. Zwycięskiego gola dla Korony zdobył w 66. minucie Jacek Kiełb.

94'

Pesković wybija piłkę i sędzia Krzysztof Jakubik kończy dzisiejsze spotkanie!

93'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisko wchodzi Chiżniczenko, który zastąpi Trytkę.

91'

Żółtym kartonikiem ukarany Petrov.

90'

Kiełb popędził prawą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze ustawiony był Trytko. Piłkarz Korony zmarnował fantastyczną sytuację i uderzył ponad bramką.

86'

Ładnym dryblingiem popisał się teraz Kapo. Zawodnik Korony minął dwóch obrońców, ale na trzecim się zatrzymał i stracił futbolówkę.

82'

Jovanović brutalnie faulowany przed polem karnym. Czerwona kartka dla Stano!

81'

Trytko wykorzystał błąd obrońców Podbeskidzia i wbiegł z piłką w pole karne, jednak strzał piłkarza Korony był już bardzo, bardzo niecelny.

78'

Demjan wpadł z piłką w pole karne i uderzył. Jego strzał był jednak zbyt słaby, żeby zaskoczyć bramkarza rywali.

75'

...i Malinowski za Pazio.

74'

Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Demjan za Korzyma...

73'

Kolejną szansę miało teraz Podbeskidzie! Lenartowski po dośrodkowaniu Pazio przeniósł piłkę nad poprzeczką.

72'

Zakotłowało się teraz pod bramką Korony. Ostatecznie golkiper gospodarzy złapał jednak futbolówkę.

71'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Trytko.

69'

Iwański sprytnie dograł na lewą stronę do Pazio, który a'la lobem próbował pokonać bramkarza Korony. Cerniauskas bez problemu łapie piłkę.

67'

Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Patejuka zmienia Lenartowski.

66'

GOOOOOL!!! 2:1! Trytko dograł piłkę na piąty metr, gdzie niedokładnie interweniował Pesković. Ten fakt wykorzystał Kiełb, który wpakował piłkę do pustej bramki!

74'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Pilipczuk, a zastępuje go Sobolewski.

64'

Kapo zdecydował się na strzał z dystansu. Bez problemów poradził sobie z tym strzałem Pesković.

62'

Żółtym kartonikiem ukarany Jovanović.

60'

Od dłuższego czasu nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Żadna z drużyn nie jest w stanie zagrozić bramce rywala. Miejmy nadzieję, że już niedługo to się zmieni.

57'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawia się Kapo, a w stronę ławki kieruje się Marković.

56'

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

55'

Zapraszamy do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

52'

Trytko uderzył głową po dośrodkowaniu Pylypczuka. Gdyby piłkarz Korony był w dogodniejszej pozycji, na pewno uderzyłby lepiej, a tak piłka tylko minęła słupek bramki.

51'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy i sędzia używa gwizdka. Korzym faulował jednego z obrońców Korony.

48'

Iwański dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Tam do piłki wyskoczył Górkiewicz, który niecelnie uderzył na bramkę.

46'

Pierwsza akcja drugiej części spotkania i już mamy żółtą kartkę dla Stano.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka goście.

18:47

Korona Kielce remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Wynik spotkania w 38. minucie otworzył Sylwestrzak. Zaledwie 6 minut później do wyrównania doprowadził Stano.

45'

Sędzia nie dolicza nawet minuty i kończy pierwszą część spotkania!

44'

GOOOOOL!!! 1:1! Stano wyskoczył do piłki dośrodkowanej w pole karne z rzutu wolnego i głową umieścił ją w siatce!

43'

Żółtą kartką ukarany Malarczyk.

42'

Trytko zabrał się z piłką, przebiegł z nią dobre kilkadziesiąt metrów, jednak ostatecznie ją stracił.

38'

GOOOOOL!!! 1:0! Sylwestrzak wykorzystał fatalny błąd Iwańskiego, który głową wybił piłkę prosto pod jego nogi. Piłkarz Korony skorzystał z prezentu i umieścił piłkę w bramce.

38'

Sloboda ukarany żółtym kartonikiem za faul na Jovanoviciu.

36'

Kiełb uderzył na bramkę Peskovicia bezpośrednio z rzutu wolnego. Bez problemów łapie piłkę bramkarz Podbeskidzia.

35'

Faul taktyczny Górkiewicza. Tym razem obyło się jednak bez żółtej kartki. Mamy za to rzut wolny dla gospodarzy.

33'

Sylwestrzak dograł w pole karne, gdzie ostatecznie do piłki dopadł Kiełb, który bardzo niecelnym uderzeniem zamknął akcję swojego zespołu.

31'

Znów niedokładnie grają goście, którzy już od kilku minut są zamknięci na własnej połowie boiska.

30'

29'

Od dobrych kilku minut piłka najczęściej przekracza... linię boczną boiska.

28'

Żółtą kartką za dyskusję z liniowym ukarany Iwański.

24'

Golański ze sporej odległości dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie był Dejmek, który głową próbował zaskoczyć Peskovicia. Minimalnie niecelnie!

22'

Iwański miękko dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Blisko sięgnięcia futbolówki był Patejuk, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach bramkarza Korony.

21'

Golański zacentrował z rzutu wolnego w pole karne. Tam do piłki wyskoczył Malarczyk, który głową uderzył na bramkę Peskovicia. Nieudana próba w wykonaniu piłkarza Korony.

18'

Obrońcy Podbeskidzia wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

16'

Brakuje teraz dokładności w poczynaniach Podbeskidzia. Piłka coraz częściej zamiast do kolegów z drużyny trafia do rywala.

15'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne i bez problemów łapie piłkę bramkarz Korony.

13'

Zakotłowało się teraz w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie Patejuk niecelnie uderzył na bramkę Cerniauskasa.

12'

Stano niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka mija prawy słupek bramki.

11'

Bramkarz Korony dobrze wypiąstkował piłkę z własnego pola karnego. W między czasie dodatkowo był jednak faulowany, co nie zmienia faktu, że rozpocznie od własnej bramki.

9'

Korzym wpadł z piłką w pole karne i spróbował uderzyć w stronę bramki. Jego strzał został jednak zblokowany na rzut rożny.

6'

Chmiel pociągnął prawą stroną, minął jednego z obrońców i dośrodkował w pole karne. O ile zwód był dobry, o tyle dośrodkowanie nieudane.

4'

Kolejny rzut rożny mieli gospodarze. Tym razem w polu bramkowym sfaulowany został jednak bramkarz Podbeskidzia.

2'

Obrońcy Podbeskidzia oddalają zagrożenie od własnej bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Peskovicia.

1'

Sędzia Krzysztof Jakubik gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

17:57

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę. Za chwilę zaczynamy!

17:50

Oba zespoły są już w szatni i za moment wybiegną na murawę Kolporter Areny w Kielcach. Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut!

17:48

Oba zespoły do tej pory spotkały się zaledwie 11 razy. Bilans spotkań jest korzystny dla zespołu z Kielc, który odniósł siedem zwycięstw. Dwukrotnie zwycięsko z pojedynków wychodziło Podbeskidzie. Tyle samo było remisów. Bilans bramkowy wynosi 20-13 na korzyść Korony.

17:45

Na drugim biegunie ligowej tabeli znajduje się obecnie Korona. Kielczanie to tej pory nie wygrali żadnego spotkania i z jednym "oczkiem" na koncie zamykają ligową tabelę.

17:43

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest Podbeskidzie. Zespół z Bielska-Białej ma na swoim koncie 13 punktów, co daje mu 4. miejsce w tabeli.

17:40

Rezerwowi Podbeskidzia: Zajac, Deja, Adu Kwame, Lenartowski, Malinowski, Chrapek, Demjan.

17:39

Rezerwowi Korony: Małecki, Kuzera, Ouattara, Janota, Sobolewski, Cebula, Chiżniczenko, Kapo.

17:38

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

17:36

Witamy w naszej relacji LIVE z ostatniego meczu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.