Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 15:30
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 1
1. połowa2 : 1
17:28

Bardzo słaby mecz za Legią i zasłużone zwycięstwo Podbeskidzia, które zrównuje się punktami z dzisiejszym rywalem! Kubeł zimnej wody na głowy legionistów, a Podbeskidzie kontynuuje bardzo dobrą serię. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

96'

Vrdoljak uderza głową centymetry nad poprzeczką i koniec!!! Podbeskidzie wygrywa z Legią!

96'

Kosecki ładną akcją jeszcze zdobywa rzut rożny. Ostatnia szansa dla Legii!

96'

Pesković z trudem łapie długą piłkę zagraną w pole karne Podbeskidzia.

95'

Żółta kartka dla Rzeźniczaka.

94'

Minuta do końca i przerwa w grze, bo dwóch gospodarzy bardzo niebezpiecznie się zderzyło ze sobą. Sloboda i Konieczny na murawie.

93'

Po dośrodkowaniu Brozia odchylony Orlando Sa oddał celny strzał głową, ale zbyt lekki, by pokonać Peskovicia!

92'

Podbeskidzie utrzymuje się teraz na połowie Legii. Korner dla gospodarzy.

91'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Pesković łapie piłkę po kolejnym dośrodkowaniu w jego pole karne.

88'

Podbeskidzie bardzo dobrze się broni po przerwie. Gracze Ojrzyńskiego grają lepiej niż w pierwszej połowie, dzięki czemu utrzymują prowadzenie.

85'

Mogło być po meczu! Kapitalna kontra Podbeskidzia, ale Chrapek przegrywa pojedynek z Kuciakiem!

84'

Schodzi z boiska Chmiel, wchodzi Malinowski.

83'

Po centrze Brzyskiego Orlando Sa posyła głową piłkę centymetry obok bramki gospodarzy!

83'

Rzut rożny dla Legii.

82'

Dośrodkowanie Brozia pada łupem Peskovicia. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze dowiozą to zwycięstwo do końca!

79'

Iwański ma teraz problemy zdrowotne. Mocno utyka, ale wraca na boisko.

78'

Żółta kartka dla Górkiewicza.

77'

Sa chciał strzelić z dystansu, ale Stano zdołał go zablokować.

76'

Znowu centruje Brzyski, znowu głową strzela Junior, znowu jest spalony. Ile można?

75'

Żółta kartka dla Sokołowskiego.

71'

Zmiana w Legii. Schodzi Bereszyński, wchodzi Broź.

67'

Pesković łapie piłkę po dośrodkowaniu Brzyskiego.

67'

66'

Kosecki w indywidualnej akcji chciał ograć Stano w polu karnym, ten lekko odepchnął rywala, a sędzia Przybył nawet nie pomyślał o odgwizdaniu jedenastki.

65'

Zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Korzym, wchodzi Chrapek.

63'

Brzyski z rzutu wolnego znowu bardzo dobrze dośrodkował, ale Orlando Sa uderza głową nieczysto!

62'

Żółta kartka dla Koniecznego.

62'

Dobre rozegranie rzutu wolnego, ale Sokołowski zostaje zablokowany, a chwilę później Korzym traci piłkę tuż przed bramką gości!

61'

Kolejny babol Kuciaka! Tym razem skiksował przy próbie wykopania piłki i musiał ją łapać, za co jest rzut wolny pośredni dla Podbeskidzia z pola karnego!

60'

Dobre ustawiony Stano ze spokojem przejmuje piłkę po centrze Radovicia.

59'

Chmiel w polu karnym zabawił się z Dossą Juniorem i huknął lewą nogą, ale piłkę zdołał odbić Kuciak!

58'

Zmiana w Podbeskidziu. Adu Kwame za Patejuka.

57'

Akcja Podbeskidzia kończy się bardzo niecelnym dośrodkowaniem Korzyma.

57'

Brzyski znowu znalazł swoją centrą Dossę Juniora, ale ten główkuje nad poprzeczką, a i po raz kolejny jest na spalonym!

56'

Znów centruje Brzyski, piłka wybita przed pole karne, gdzie na 30 metrów od bramki Peskovicia faulowany jest Radović.

55'

Vrdoljak w ostatniej chwili uprzedzony po centrze Brzyskiego! Jeszcze jeden rzut rożny.

55'

Piłka dość bezkarnie spada w środek pola karnego Podbeskidzia, ale wszystko kończy się na kolejnym kornerze.

54'

Rzut rożny dla Legii po akcji Miro Radovicia.

52'

Zdecydowanie lepiej w drugiej połowie gra na razie Podbeskidzie. Gra toczy się tylko na połowie Legii.

49'

Można odnieść wrażenie, że Legia zlekceważyła dziś swojego rywala. Mistrzowie Polski grają ospale i popełniają dzisiaj mnóstwo błędów.

47'

Kolejny prosty błąd wśród gości. Piłkę przejmuje Sloboda i zagrywa do Korzyma, który prawą nogą uderza z ostrego kąta bardzo niecelnie!

46'

Posypały się na murawę serpentyny, które trzeba posprzątać. Przerwa w grze.

46'

Wznawiamy grę w Bielsku-Białej!

46'

... oraz Żyro za Szwocha.

46'

Dwie zmiany w przerwie w Legii. Radović za Saganowskiego...

16:32

16:20

Dobre spotkanie w Bielsku-Białej. Górale prowadzą 2:1 z mistrzem Polski po dwóch bardzo kiepskich interwencjach Dusana Kuciaka. Podbeskidzie dzisiaj w niczym nie ustępuje Legii, co sprawia, że druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Żółta kartka dla Brzyskiego za protesty.

45'

Bereszyński! Kapitalnie Orlando Sa poradził sobie z Paziem i dośrodkował na drugą stronę pola karnego, gdzie niepilnowany był Bereszyński, ale ten w idealnej okazji nie zdołał oddać czystego strzału!!!

45'

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Teraz z kolei długa piłka z rzutu wolnego w pole karne Legii, gdzie zabrakło centymetrów Stano, aby ją sięgnąć.

43'

Pesković łapie piłkę po nieudanej wrzutce Orlando Sa.

42'

Dossa Junior po raz kolejny starał się dojść do centry Brzyskiego z rzutu wolnego, ale tym razem mu się nie udało.

40'

Indywidualna akcja Koseckiego, ścięcie do środka i strzał z 16 metrów. Nieczysto uderzona piłka jednak nie trafiła do bramki Peskovicia!

39'

Fatalne zachowanie w polu karnym Bereszyńskiego i Rzeźniczaka, Korzym bez trudu wchodzi w pole karne i uderza nieczysto, ale Kuciak znowu popełnia błąd, puszcza piłkę pod brzuchem i Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie!

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Maciej Korzym!

38'

Po wrzucie piłki z autu Sokołowskiego Korzym w ostatniej chwili został zablokowany przez rywala!

37'

Teraz rzut rożny z drugiej strony, ale Iwański także nie zagrał dokładnie.

36'

35'

Bardzo złe dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego, kontra Podbeskidzia, którą faulem przerywa Szwoch. Żółta kartka.

33'

Ostry faul Vrdoljaka na Sokołowskim i żółta kartka.

30'

Wygląda na to, że po dobrym początku Podbeskidzia teraz Legia kontroluje to spotkanie.

27'

Bereszyński wywalczył korner dla Legii, ale po nim nie było strzału na bramkę Górali.

26'

Co się odwlecze, to nie uciecze! Piękne dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego i niepilnowany Orlando Sa głową, po koźle, trafia do siatki! Remis!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Orlando Sa!

24'

Iwański ratuje swój zespół!!! Sa w zamieszaniu w polu karnym przelobował już Peskovicia, ale Iwański zdołał dobiec do piłki i ją wybić!

21'

W odpowiedzi Chmiel z dystansu uderza wysoko nad bramką rywala!

20'

Kolejna szansa dla Legii, ponownie Pesković broni strzał Juniora, ale ten raz jeszcze był na spalonym.

18'

Rzeźniczak faulował Korzyma blisko narożnika boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

16'

Gra Legii na razie nie wygląda dobrze. Tym razem jednak Henning Berg ma na ławce graczy, którzy mogą odmienić losy tego spotkania. Na pewno doczekamy się zmian w przerwie, jesli przebieg meczu się nie zmieni.

13'

Brzyski z rzutu wolnego zacentrował na głowę Juniora, którego uderzenie broni świetnie Pesković! W dodatku reprezentant Cypru był na spalonym.

12'

Mocno ucierpiał w starciu z Chmielem Ivica Vrdoljak. Chorwatowi jest udzielana pomoc medyczna.

11'

9'

Zagranie z lewego skrzydła Korzyma, w polu karnym Chmiel odegrał ją przed szesnastkę do Slobody, którego mocne uderzenie przełamało ręce Kuciakowi! Zła interwencja Słowaka i 1:0 dla Podbeskidzia!

8'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Anton Sloboda!

6'

Ładna akcja Legii kończy się baaaardzo nieudanym strzałem z 16 metrów Bereszyńskiego.

3'

Iwański ucierpiał w środku pola. Przerwa w grze.

2'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Patejuka. Od bramki grę wznawia Kuciak.

1'

Rozpoczynamy mecz!

15:28

Piłkarze obu drużyn już są na murawie. Sędzią spotkania jest Jarosław Przybył, a kapitanami Marek Sokołowski (TSP) i Ivica Vrdoljak (Legia).

15:22

15:06

Koledzy z prasówki w Bielsku-Białej meldują, że mają 'rewelacyjne' warunki :) Prasówka w Bielsku

15:04

Rezerwowi Legii: Konrad Jałocha, Łukasz Broź, Bartłomiej Kalinkowski, Igor Lewczuk, Miroslav Radović, Adam Ryczkowski, Michał Żyro.

14:58

Rezerwowi Podbeskidzia: Richard Zajac, Adam Deja, Dariusz Kołodziej, Krzysztof Chrapek, Frank Adu Kwame, Robert Demjan, Piotr Malinowski.

14:51

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

14:48

Mistrzowie Polski, Legia Warszawa, są obecnie na trzeciej pozycji z 13 punktami na koncie. Zwycięstwo w Bielsku-Białej da podopiecznym Henninga Berga pierwszy awans na pozycję lidera w tym sezonie. Do tej pory warszawianie w lidze grali zazwyczaj mocno eksperymentalnym składem i notowali następujące wyniki: 0:1 z Bełchatowem, 3:1 z Cracovią, 1:1 z Górnikiem Zabrze, 5:0 z Górnikiem Łęczna i 2:0 z Koroną. W jedynym meczu, w którym jedenastka Legii była zbliżona do optymalnej, wygrała ona w Białymstoku z Jagiellonią 3:0.

14:45

Po rozegraniu pięciu meczów siódmej kolejki Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje w tabeli siódme miejsce. Górale w dotychczasowych meczach zebrali dziesięć punktów, a obecnie notują serię czterech spotkań bez porażki. Po przegranych z Pogonią (2:3) i Lechią (0:1), bielszczanie pokonywali Ruch (3:0), Zawiszę (2:1) i Cracovię (3:1) oraz zremisowali z Bełchatowem (1:1).

14:37

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Legią Warszawa!