0 : 3
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa0 : 2
22:22

Jednego można być pewnym, tak grając Korona nie ma żadnych szans na utrzymanie sie w lidze. Jaga była dzisiaj bardziej konsekwentna i przede wszystkim skuteczna, dzięki czemu jej wygrana jest zasłużona. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

Koniec meczu. Jagiellonia wygrywa 3:0!

92'

Było blisko gola! Gajos dośrodkował z rzutu wolnego, a po zgraniu Wasiluka, blisko dojścia do Piłki był Pazdan

92'

Żółta kartka dla Kuzery

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

A Tymiński wchodzi za Frankowskiego

88'

A Kuzera zmienia Malarczyka

87'

Quintana schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Dzalamidze

86'

Bez pomysłu gra teraz Korona. Prosta strata Janoty

84'

Słupek! Świetny strzał Jovanovicia z dystansu, ale piłka trafia tylko w słupek!

83'

"Jeszcze jeden" skandowali kibice Korony

82'

Baran podał do Pawłowskiego, a ten ładnym mierzonym strzał po długim rogu pokonał bramkarza. Zwycięzcę meczu już znamy

81'

GOOOOOOL!! Pawłowski, 3:0!!

80'

Janota dośrodkowywał z rzutu wolnego, wypiąstkował piłkę Drągowski

79'

Żółta kartka dla Wasiluka

78'

Pawłowski zmienia Piątkowskiego

78'

Tym razem dobra interwencja Małeckiego kilkadziesiąt metrów od bramki

77'

Trytko! Świetna okazja, niewykorzystana okazja po dośrodkowaniu z prawej strony!

76'

A teraz żółta kartka dla Quintany, za faul na Cebuli

75'

Quintana uderzył teraz sprzed szesnastki, ale trafił w jednego ze swoich kolegów

74'

Piątkowski dośrodkowywał z prawej strony, wybił piłkę Sylwestrzak

73'

4610 ogląda ten mecz na Kolporter Arenie. Frekwencja idzie z jakością gry

73'

"Bójcie się chamy, do pierwszej ligi wracamy", śpiewają kibice Korony

72'

Dos Santos dośrodkowywał z lewej strony, złapał piłkę bramkarz

71'

Dobra wrzutka Janoty z rzutu wolnego, ale chwycił piłkę Drągowski

71'

Kontuzji po starciu z Tuszyńskim doznał Malarczyk

70'

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

70'

Paweł Golański schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Marcina Cebulę

69'

Quintana dośrodkował z rzutu wolnego, a choć Tuszyński upadł efektownie w polu karnym, to gwizdek arbitra milczał

68'

Świetne podanie z głębi do Frankowskiego, ten jednak faulem zatrzymany przez Dejmka

67'

Tuszyński oddał teraz strzał na bramkę, ale został zablokowany przez Malarczyka

66'

Szkolne błędy Korony w rozegraniu. Teraz piłkę stracił Chiżniczenko

64'

Żółta kartka dla Malarzcyka za faul na Tuszyńskim

64'

Chiżniczenko faulował Maderę na połowie gości.

63'

Malarczyk prowadził piłke i... wyszedł z nią na aut.

62'

Chizniczenko zmienia Markovicia

61'

Znowu groźnie pod bramką Małeckiego! Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Gajosa, który jednak został zablokowany

59'

Tuszyński! Świetny strzał z dystansu, ale jeszcze lepsza interwencja Małeckiego!

58'

Żółta kartka dla Markovicia

57'

Piątkowski zagrywał piłkę z prawej strony, ale nie odnalazł tym podaniem żadnego z kolegów

56'

Żółta kartka za któryś już z rzędu faul dla Kiełba

55'

Golański dośrodkowywał z prawej strony, od bramki grę wznowi Drągowski

55'

Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Małecki w ostatniej chwili uprzedził Wasiluka!

54'

Faul Kiełba na Quintanie

53'

Dobrze z rzutu rożnego dośrodkowywał teraz Quintana, obrońcy Korony wybili jednak piłkę

52'

Pazdan dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i była ona nieudana

51'

Wasiluk faulowany przez Kiełba

51'

50'

50'

Groźnie pod bramką Korony! Do strzału doszedł Piątkowski, który jednak nieznacznie się pomylił

50'

Dos Santos doszedł do strzału po wrzutce Golańskiego, ale spokojnie piłkę złapał Drągowski.

49'

Dwa rzutu rożne miała Korona, z oboma poradzili sobie goście. Teraz czeka nas kolejny corner

48'

Kolejna wrzutka Golańskiego z rzutu wolnego, tym razem gospodarze wywalczyli corner

48'

Golański dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zrobił to za słabo. Piłka nie dotarła do pola karnego

47'

Akcja Jagi, Piątkowski traci piłkę na 20 metrze od bramki gospodarzy

46'

Sędzia gwiżdże, Jagiellonia zaczyna drugą połowę

21:30

Piłkarze obu drużyn już wrócili na murawę

21:18

Korona miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Goście byli natomiast byli dużo bardziej skuteczni i dlatego ich prowadzenie jest zasłużone. Czy Kielczan stać jeszcze na coś w tym meczu? Odpowiedź po przerwie.

47'

Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia prowadzi 2:0!

47'

Drągowski! Broni strzał Golańskiego! Po chwili Malarczyk przestrzelił po dośrodkowaniu z cornera!

46'

Było blisko gola dla Korony! Najpierw w polu karnym z piłką minął się Janota, a następnie Drągowski obronił strzał Markovicia. Po chwili idealnej okazji nie wykorzystał Dejmek!

44'

Ależ błąd bramkarza Korony! Małecki wyszedł na 30 metr od bramki, nie zrozumiał się z obrońcą i piłka trafiła do Piątkowskiego. Ten spokojnym strzałem trafił do pustej bramki!

43'

GOOOOOL!! Co za błąd Małeckiego, Piątkowski na 2:0!

42'

Malarczyk dośrodkowywał z prawej strony, piłkę wybił Madera, tym razem tylko na aut

42'

Madera tak dokładnie wybijał piłkę, że... wybił ją poza stadion!

40'

Golański dośrodkowywał z rzutu wolnego, obrońcy Jagi wybili piłkę

39'

Żółta kartka dla Barana za faul na Leandro

38'

Niezła kombinacyjna akcja gospodarzy, ale zabrakło dokładności w ostatniej jej fazie. Piłkę mają goście

36'

Faul Golańskiego blisko szesnastki gości

35'

35'

Jacek Kiełb oddał teraz strzał, po tym jak otrzymał wybitą piłkę, ale mocno przestrzelił

35'

Golański dośrodkowywał z rzutu wolnego, Madera wybił piłkę na corner

34'

Golański faulowany na połowie Jagi

33'

Quintana! Dobry strzał po podaniu Frankowskiego, ale piłka grzęźnie w bocznej siatce!

32'

Żółta kartka dla Leandro, za faul na Baranie.

31'

Było blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu Golańskiego piłkę głową zgrywał Malarczyk, ale centymetrów zabrakło Sylwestrzakowi by ją sięgnąć.

29'

Leandro faulowany na lewej stronie przez Frankowskiego

28'

Dani Quintana świetnie dośrodkował z tego rzutu wolnego, a piłka trafiła do Piątkowskiego. Ten oddał pewny strzał głową i trafił do bramki!

27'

GOOOOOOOL!! Piątkowski, 1:0 dla Jagi!

26'

Quintana faulowany blisko szesnastki Korony. To będzie dobra okazja do wrzutki. Za faul ten żółtą kartkę dostał Golański

25'

Krótko rozegrali teraz rzut wolny goście, ale akcja skończona niedokładną wrzutką Gajosa.

24'

Sprint Trytki w kierunku dość lekko zagranej piłki do bramkarza, Drągowski szybszy

22'

Faul Piątkowskiego na Sylwestrzaku, na połowie gospodarzy

21'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, łapie piłkę Małecki

20'

Dejmek! Obrońca Korony oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, goście wybili piłkę.

19'

Drągowski, ależ dyspozycja! Kapitalna interwencja po strzale Kiełba sprzed szesnastki!

18'

Drągowski! Kolejna kapitalna interwencja, teraz po strzale Golańskiego!

15'

Dla odmiany blisko gola dla gospodarzy! Kiełb świetnie przymierzy z dystansu, ale jedyne co wywalczył to corner!

14'

I znowu groźnie pod bramką Korony! Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę zgrywał Baran, ale obrońcy zdołali ją wybić!

13'

Malarczyk spokojnie na prawej stronie zatrzymał Tuszyńskiego

12'

Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, strzał głową oddał Tuszyński, który nieznacznie przestrzelił!

11'

Niezła akcja Jagi zakończona niedokładną wrzutką Wasiluka. Rzut rożny dla gości

10'

Quintana dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale zrobił to za mocno. Aut dla Korony

9'

Golański faulował w środkowej strefie Maderę

8'

Prawą stroną zaatakowali teraz kielczanie, ale wszystko skończyło się faulem Malarczyka na jednym z rywali

7'

Janota zatrzymany na lewej stronie przez Barana

6'

Znów długo piłkę rozgrywali gospodarze, ale akcja skończyła się stratą Janoty

5'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, Dejmek wybija piłkę

4'

Długo piłkę rozgrywali teraz koroniarze, ale wszystko skończyło się niecelnym zagraniem Markovicia.

3'

Malarczyk dośrodkował teraz z prawego skrzydła, ale goście poradzili sobie z tym zagrożeniem

1'

Wysokim podejściem zaczęli ten mecz kielczanie. Na razie bez większego efektu, aut dla Jagiellonii.

1'

Marcin Borski daje znak, spotkanie zaczynają gospodarze!

20:27

Zawodnicy obu drużyn już wychodzą na murawę.

20:22

Piłkarze obu zespołów już skończyli rozgrzewkę, za chwilkę wrócą na murawę, by rozpocząć mecz.

20:19

Historia meczów Korony z Jagą w Kielcach w ostatnich latach przemawia za gospodarzami. Dość powiedzieć, że dzisiejsi gospodarze wygrywali przed własną publicznością z Jagą trzy ostatnie spotkania. Bilans bramkowy? 11:1 dla Korony.

20:15

Korona to czerwona latarnia ligi i do pierwszego bezpiecznego miejsca, które obecnie zajmuje Cracovia, traci trzy punkty. Jagiellonia z siedmioma oczkami okupuje 11. lokatę.

20:11

Jaga zaczęła nieźle, bo dwóch wygranych i remisu, gorzej jednak było w trzech jej ostatnich meczach, wszystkie je przegrała. W ostatniej kolejce białostoczanie ulegli na własnym stadionie Śląskowi Wrocław 1:3.

20:11

Korona sezon zaczęła fatalnie, w sześciu dotychczasowych meczach przegrała aż pięć razy, raz tylko udało jej się zremisować. W ostatniej kolejce przegrała z grającą trzecim garniturem Legią 0:2.

20:08

Do składu Jagi wracają natomiast Madera Quintana. Co ciekawe natomiast, na ławce rezerwowych gospodarzy zasiadło dzisiaj tylko pięciu piłkarzy.

20:04

W porównaniu z poprzednim meczem mamy troszkę zmian w wyjściowej jedenastce dzisiejszych gospodarzy. Cerniauskasa w bramce zastąpił Małecki, Ouattarę Sylwestrzak, a Chiżniczenkę Trytko, który ma patent na drużynę z Białegostoku. Zdziwieni?