CracoviaCracovia
1 : 3
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
17:19

Pewne zwycięstwo Podbeskidzia, które dzisiaj z premedytacją wypunktowało Cracovię. Trzy punkty wędrują do Bielska-Białej, a w Krakowie na pewno będzie bardzo gorąco! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec spotkania! Podbeskidzie zwycięża w Krakowie 3:1!

91'

Cracovia już nie wierzy w odrobienie strat. To spotkanie na pewno skończy się pewnym zwycięstwem Podbeskidzia, które po sześciu kolejkach będzie miało 10 punktów!

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Kwame! Afrykanin wyszedł sam na sam z Pilarzem, holował piłkę przez pół boiska, ale oddał ostatecznie bardzo niecelny strzał!

88'

Pesković pewnie broni strzał Budzińskiego zza szesnastki.

87'

Podanie na skraj pola karnego do Budzińskiego, który źle przyjmuje piłkę i traci ją na rzecz Peskovicia.

85'

Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Chrapka, którego uprzedza jednak Rymaniak.

84'

Faul w ofensywie Kity.

82'

Adu Kwame zmienia Chmiela

81'

Trzy strzały celne, trzy gole Podbeskidzia. Co za skuteczność!

80'

To jest już chyba po meczu! Fatalna strata obrońców Cracovii na własnej połowie, Patejuk doskonale zagrywa w pole karne do Chmiela, a ten wygrywa pojedynek z Pilarzem! 3:1!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Chmiel!

78'

Ostatnie ataki Cracovii wyglądają już na bicie głową w mur.

76'

15 minut do końca. Czy Cracovia jest jeszcze w stanie wyrównać wynik meczu?

75'

Pesković łapie piłkę po dośrodkowaniu Jaroszyńskiego.

73'

Patejuk! Skrzydłowy Podbeskidzia z boku pola karnego chciał pięknym technicznym strzałem zaskoczyć Pilarza, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

72'

Covilo dostał piłkę w szesnastce, miał dużo miejsca, ale uderzył obok bramki Peskovicia!

71'

Kita zmienia Nowaka.

70'

Poprzeczka! Górale zaskoczyli rywali rozegraniem z autu, a do dośrodkowania Sokołowskiego dopadł Patejuk, uderzył głową, ale z mocą trafił tylko w poprzeczkę!

68'

Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę boiska, gdzie Dialiba tym razem zagrał bardzo niecelnie.

67'

Jaroszyński powstrzymał atakującego z kontrą Chrapka.

67'

Znowu zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia! Zjawiński oddaje strzał z narożnika pola karnego, który blokuje przed samą bramką Konieczny!

66'

Dialiba wywalczył rzut rożny.

66'

Budziński dostał bardzo dobre podanie w pole karne, ale rozpędzony z ostrego kąta uderzył bardzo niecelnie!

65'

Dialiba znowu dobrze dośrodkował w pole karne, idealnie na głowę Zjawińskiego, ale ten uderzył nad poprzeczką!

64'

Dialiba znowu poradził sobie z Górkiewiczem, ale nie potrafił znaleźć przed bramką Zjawińskiego.

63'

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

62'

Pazio ucierpiał w starciu z Nowakiem. Przerwa w grze.

60'

Dialiba pociągnął lewym skrzydłem i doskonale dośrodkował na drugą stronę pola karnego do nabiegającego Deleu, który szczupakiem zmniejsza straty! 1:2!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Deleu!

58'

Chrapek zmienia Korzyma, bohatera tego meczu.

57'

Piłka w siatce Podbeskidzia! Po tym jak Pesković obronił strzał Dialiby, seria dobitek w wykonaniu Nowaka i Budzińskiego przyniosła trafienie, ale napastnik Pasów był na spalonym!

56'

Sokołowski wspaniale powalczył o piłkę i zagrał na wolne pole do Korzyma, który idealnie obsłużył Chmiela, a ten z kilku metrów tylko dopełnił formalności! 0:2!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Damian Chmiel!

55'

Druga zmiana w Cracovii. Schodzi Rakels, wchodzi Zjawiński.

54'

Rymaniak doszedł do piłki posłanej przez Budzińskiego, ale uderzył głową niedokładnie!

53'

Rzut rożny dla Cracovii po interwencji Pietrasiaka.

51'

Rymaniak huknął z dystansu ponad bramką Podbeskidzia.

50'

Z rzutu rożnego dla Podbeskidzia nic nie wyszło. Po drugiej stronie boiska centrował piłkę Rakels, ale dobrze ustawieni byli bielscy stoperzy.

49'

48'

Ładna akcja Pazia przerwana przez Żytkę. Rzut rożny dla gości.

47'

Budziński wpadł teraz w pole karne Podbeskidzia i bardzo teatralnie się przewrócił. Nie ma mowy o karnym.

46'

Wznawiamy grę!

46'

W zespole gości Patejuk wchodzi w miejsce Demjana.

46'

Jaroszyński w zespole gospodarzy zmienia Marciniaka.

16:28

Piłkarze obu drużyn wracają na boisko.

16:15

Cracovia przegrywa po pierwszej połowie z Podbeskidziem 0:1. Wszystko za sprawą fatalnego błędu Krzysztofa Pilarza, który zakończył się jedynym celnym w tym meczu strzałem Podbeskidzia i bramką Macieja Korzyma. Pasy mają nieco więcej z gry, ale prawdę mówiąc nie oddały jeszcze żadnego groźnego strzału na bramkę Peskovicia.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Prostopadłe podanie w pole karne do Nowaka, ten w dobrej sytuacji nie tylko się pogubił i uderzył bardzo niecelnie, ale też był na spalonym.

43'

Do odbitej przed pole karne piłki dopadł Deleu i od razu oddał strzał z dystansu, jednak spokojnie łapie futbolówkę Pesković.

42'

Rzut rożny dla Cracovii po niepewnej interwencji Adama Pazia.

40'

Demjan mógł być teraz popychany w polu karnym przez Rymaniaka, ale sędzia nie dostrzegł tam przekroczenia przepisów.

39'

Deleu z bardzo daleka przenosi piłkę ponad bramką Peskovicia.

38'

Chmiel otrzymał piłkę w polu karnym, minął krótkim zwodem Deleu, ale z bardzo ostrego kąta uderzył wyraźnie niecelnie!

37'

36'

W kontrataku gospodarzy Rakels oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany przez Pietrasiaka.

35'

Na spalonym złapany Nowak.

34'

Żółta kartka dla Dialiby za faul na Górkiewiczu.

32'

Pasy znowu w ataku, ale ponownie brakuje im ostatniego podania do stworzenia sobie sytuacji bramkowej.

31'

Bardzo kiepskie dośrodkowanie Dąbrowskiego z rzutu wolnego. Po chwili Górale wyjaśniają sytuację po zamieszaniu w polu karnym.

28'

Dąbrowski raz jeszcze fauluje, tym razem Korzyma. Defensywny pomocnik Cracovii może nie dokończyć nawet pierwszej połowy.

25'

Teraz identycznie zachował się Dialiba, który uderzał zza szesnastki. Futbolówka nie miała prawa zaskoczyć Peskovicia.

24'

Budziński teraz otrzymał piłkę na skraju pola karnego, ale uderzył zdecydowanie zbyt lekko, żeby zaskoczyć Peskovicia!

22'

Dialiba dośrodkowuje płasko w pole karne, gdzie ani Nowak, ani Rakels nie potrafili zabrać się z piłką, a cała akcja kończy się fatalnym strzałem Dąbrowskiego.

20'

Chmiel z dystansu uderza nieznacznie nad poprzeczką bramki Pasów!

19'

Co ciekawe, to jest dopiero drugi mecz w tym sezonie, w którym Cracovia pierwsza traci gola. W Zabrzu przegrała w takiej sytuacji 0:2. Jak będzie dzisiaj?

18'

17'

Ka-ta-stro-fal-ny błąd Pilarza! Po dośrodkowaniu Iwańskiego bramkarz Pasów w niewytłumaczalny sposób odbija piłkę na siódmy metr pola karnego, gdzie z prezentu skorzystał Korzym i wpakował piłkę mocnym strzałem do siatki!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Maciej Korzym!

16'

Znowu faul Dąbrowskiego, tym razem w okolicach narożnika pola karnego. Rzut wolny dla gości, a piłkarz Pasów musi uważać, bo ma kartkę na koncie.

15'

Paradoksalnie to Podbeskidzie do tej pory jest częściej przy piłce i stara się konstruować akcje w ataku pozycyjnym. Nie jest to jednak na pewno atut Górali.

14'

Kontratak Cracovii, Dialiba w pole karne do Rakelsa, ten źle zabrał się z piłką i musiał ją oddać czarnoskóremu koledze, który uderzył z kilkunastu metrów ponad bramką Peskovicia!

12'

Fatalnie rozegrał rzut wolny Iwański i musiał faulem przerywać kontrę Pasów. Żółta kartka.

12'

Żółta kartka dla Damiana Dąbrowskiego za subtelny faul taktyczny na Iwańskim.

11'

Deleu zagrał długą piłkę w pole karne Podbeskidzia, gdzie pewnie złapał ją Pesković.

10'

Dziesięć minut gry za nami. W Krakowie jeszcze nie było sytuacji bramkowych.

7'

Centra Iwańskiego spada na głowę Marciniaka. Sytuacja wyjaśniona.

7'

Teraz z kolei mamy kolejny rzut rożny dla Górali.

6'

Dialiba znakomicie popędził lewą stroną i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie Nowak w bardzo dobrej sytuacji sobie ją źle przyjął!

4'

Krótkie rozegranie, ale centra Chmiela została zablokowana przez gospodarzy.

3'

W pierwszych minutach zaatakowała Cracovia, ale to teraz Podbeskidzie zdobyło rzut rożny.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

15:21

Sędzią tego spotkania będzie pan Bartosz Frankowski z Torunia.

15:18

Ławka Podbeskidzia: Richard Zajac, Adam Deja, Krzysztof Chrapek, Frank Adu Kwame, Sylwester Patejuk, Wojciech Trochim.

15:17

Ławka Cracovii: Matko Perdijić, Dariusz Zjawiński, Mateusz Cetnarski, Sebastian Steblecki, Przemysław Kita, Łukasz Zejdler, Paweł Jaroszyński.

15:16

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów.

14:25

Cracovia rozpoczęła bieżący sezon gorzej, bo piłkarze Roberta Podolińskiego zdołali zdobyć do tej pory tylko 4 punkty dzięki szczęśliwej wygranej z Koroną (2:1) i remisowi ze Śląskiem (0:0). Oprócz tego Pasy musiały uznać wyższość Górnika Zabrze (0:2), Legii (1:3) oraz Jagiellonii (1:2). Krakowianie znajdują się przez to dopiero na dwunastym miejscu w tabeli.

14:20

Przed tym spotkaniem w lepszej sytuacji są goście. Podbeskidzie Bielsko-Biała po 5. kolejkach znajdowało się w górnej połowie tabeli, na ósmym miejscu. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mają na swoim koncie siedem punktów, które zdobyli wygrywając z Ruchem (3:0) i Zawiszą (2:1), remisując z GKS Bełchatów (1:1) oraz przegrywając z Pogonią (2:3) i Lechią (0:1)

14:16

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.