Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, godz. 18:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Koniec meczu. Podbeskidzie zremisowało z GKS-em Bełchatów.

89'

Malarz bohaterem!!!! Iwański z wolnego, do strzału doszedł Pietrasiak, ale jego uderzenie z 5 metra zatrzymuje Malarz!!

88'

Kartka dla Telichowskiego.

87'

85'

Podbeskidzie podrażnione tym golem ruszyło do ataku.

83'

Bomba Maka, Peskovic sparował strzał na słupek, piłka padła łupem ponownie Maka, który świetnie wypatrzył Komolova, a ten do pustej bramki wpakował piłkę!

83'

GOOOL! 1:1! KOLEJNY ZMIENNIK - KOMOLOV!

83'

Teraz to GKS dominuje i szuka gola wyrównującego.

81'

Baranowski z dystansu - jego strzał zatrzymuje się na gąszczu nóg defensorów Podbeskidzia.

78'

12 minut nadziei dla zespołu prowadzonego przez Kamila Kieresia. Podbeskidzie dalej w natarciu.

76'

A za Wrońskiego wszedł Komolov.

76'

Turkovs za Bartosiaka.

76'

Trzy zmiany w zespole gości. Szymański za Rachwała.

75'

Sloboda za Lenartowskiego.

74'

Malinowski świetnie podał do Chmiela, ten w sytuacji sam na sam pokonuje pojedynek z Malarzem!

74'

Na ten moment GKS Bełchatów traci miano niepokonanej drużyny w tym sezonie.

72'

Zamieszanie w polu karnym, ostatecznie piłkę otrzymał Patejuk, przyjął, uderzył 'szpicem' przy słupku Malarza i dał prowadzenie!

72'

GOOOOOOOOOOL!!!! 1:0! ZMIENNIK PATEJUK!

71'

Górkiewicz do Malinowskiego na prawą stronę, ten mocno bił piłke w pole karne, ale obrońcy GKS-u wybijają futbolówkę.

70'

20 minut do końca meczu. W Bielsku dalej bez bramek.

69'

Ależ strzał Rachwała! Minimalnie nad bramką!

68'

Iwański zbyt mocno do Patejuka i od bramki Malarz.

67'

Patejuk za Korzyma.

67'

Strzał Baranowskiego nad bramką.

67'

W dalszym ciągu brakuje sytuacji podbramkowych, a przede wszystkim strzałów.

65'

Świetna piłka od Barana do Mójty na lewą stronę boiska, ten szukał w polu karnym Baranowskiego, ale obrońcy go uprzedzili.

62'

Mak traci piłkę w polu karnym.

60'

Sporo walki dzisiaj oglądamy na całym obszarze boiska. Stąd tyle żółtych kartek.

57'

Ni to strzał ni dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzie i gdyby nie Pesković byłoby 0:1! Mamy róg.

57'

A teraz ukarany żółtym kartonikiem Iwański.

53'

Podbeskidzie Bielsk-Biała - GKS Bełchatów

55'

Kolejna kartka. Ukarany Michał Mak.

53'

Odpowiedź bełchatowian - Mak niecelnie.

52'

Tym razem z dystansu swoich sił próbował Sokołowski, ale zbyt lekko i Malarz łapie to bez żadnych problemów.

51'

Goście z Bełchatowa powoli dochodzą do głosu i po słabej pierwszej połowie stwarzają zagrożenie pod bramką Podbeskidzia.

46'

Nastąpiła jedna zmiana w przerwie. Malinowski wszedł za Kołodzieja.

49'

Kartka dla Bartosiaka.

49'

Dośrodkowanie Mójty zablokowany i mamy rzut rożny.

47'

Uderzenie Korzyma obok bramki.

46'

Od środka Podbeskidzie.

18:59

Piłkarze wrócili już na murawę.

45'

Koniec pierwszej połowy. W Bielsku Białej na razie 0:0. Wracamy za 15 minut.

45'

Po wrzutce z rożnego Telichowski mija się z piłką! Gdyby w nią trafił prawdopodobnie byłby gol!

44'

Wroński obija Koniecznego i mamy rzut rożny.

43'

Ukarany żółtą kartką Rachwał. Tym samym nie zobaczymy go w 6. kolejce.

41'

Indywidualnie próbował Mak, ale popędził sam i szybko stracił piłkę.

39'

Sokołowski z dystansu prosto w Malarza.

39'

Bełchatowianie na razie grają bardzo słabe zawody. Czegoś więcej spodziewaliśmy się po zespole czuba tabeli....

37'

Sokołowski zbyt mocno od Kołodzieja i od bramki rozpocznie Malarz.

36'

Korzym faulowany w środku pola.

34'

Górkiewicz obija nogi obrońcy bełchatowian i mamy rzut rożny.

31'

Po rożnym najpierw strzał w poprzeczkę, a potem prosto w defensorów GKS-u! Podbeskidzie dąży do strzelenia bramki!

30'

Piłka prostopadła do Korzyma, ale Malarz w porę wyszedł zza pole karne, wybił jednak zbyt krótko, dopadł do futbolówki Chmiel, uderzył technicznie, ale Malarz paruje na róg!

28'

Bomba Kołodzieja z dystansu, daleko od bramki.

27'

Fatalne dośrodkowanie Mójty i od bramki zacznie Pesković.

27'

Dużo walki w środku pola, ale brakuje klarownych sytuacji.

24'

Podbeskidzie atakuje, ale brakuje dokładności.

22'

Zagranie do Maka, ale dobrze mu przeszkadza i przejmuje piłkę Górkiewicz.

20'

Chmiel wpadł w pole karne, wydawało się, że stracił piłkę, ale do futbolówki dopadł jeszcze Korzym, ale jego strzał został zablokowany.

18'

Powinno być 0:1! Fatalny błąd Koniecznego, do piłki doszedł Wroński, ale w sytuacji sam na sam chybił!

17'

Dobra akcja Podbeskidzia! Świetne uderzenie Iwańskiego z dystansu, Malarz z ogromnymi problemami sparował strzał do boku!

15'

Fatalny strzał Iwańskiego.

15'

Prostopadła piłka do Korzyma, ale Baranowski wybija piłkę.

13'

Dośrodkowanie Mójty z rzutu wolnego w pole karne bielszczan, ale tym razem obrońcy Podbeskidzia spisali się bardzo dobrze.

11'

Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego, ale znowu obrońcy GKS-u wybijają piłkę.

9'

Kolejna centra Iwańskiego w pole karne, ale defensorzy bełchatowian jak na razie bez zarzutu.

7'

Podbeskidzie jak na razie dominuje w środku pola i konstruuje atak pozycyjny.

5'

Iwański krótko rozegrał korner, po chwili wrzutka w pole karne, ale nie znalazła piłka adresata.

2'

Chmiel do Górkiewicza, ten chciał wrzucać, ale zrobił to zbyt płasko i przy piłce goście.

2'

Dośrodkowanie Wrońskiego z prawej strony, ale zbyt głębokie. Nikt nie zamknął tej akcji.

18:00

Początek meczu. Od środka goście.

17:56

Piłkarze już na środku murawy. Przywitanie zespołów, losowanie i zaczynamy!

17:54

Piłkarze już w tunelu.

17:50

Telichowski zachował ze stadionu przy Rychlińskiego miłe wspomnienia, czego nie można powiedzieć o kibicach GKS-u. Jak dotąd "Brunatni" rozegrali tam siedem oficjalnych spotkań, z których zdołali wygrać tylko pierwsze z nich (sezon 2002/2003 w ówczesnej drugiej lidze). Pięciokrotnie wracali z Bielska-Białej pokonani, a złą passę przerwali dopiero w ubiegłym roku, gdy zremisowali 1:1.

17:46

Pewność siebie podopieczni Kamila Kieresia zawdzięczają przede wszystkim znakomitej postawie defensywy. W pierwszych czterech meczach "Brunatni" stracili tylko jedną bramkę (w Łęcznej z Górnikiem) i są pod tym względem zdecydowanie najlepsi w Ekstraklasie. Świetnie między słupkami GKS-u spisuje się Arkadiusz Malarz, ale pochwały zbiera także duet stoperów, który tworzą Paweł Baranowski i Błażej Telichowski.

17:43

Dzisiejszy pojedynek będzie dla Podbeskidzia i GKS-u pierwszą okazją do bezpośredniego starcia od sezonu 2012/2013, gdy obie drużyny toczyły ze sobą niezwykle zaciętą rywalizację o utrzymanie w Ekstraklasie. Na ostatniej prostej lepsi okazali się "Górale", którzy wygrali trzy ostatnie mecze i rzutem na taśmę wyprzedzili podopiecznych Kamila Kieresia.

17:35

Po jednym meczu przerwy do wyjściowej jedenastki Podbeskidzia wraca Maciej Korzym, w podstawowym składzie "Górali" zobaczymy tym razem także Marka Sokołowskiego i Artura Lenartowskiego. W drużynie GKS Bełchatów doszło do roszad na bokach obrony - Adriana Bastę i Alexisa Norambuenę zastąpią Szymon Sawala i Adam Mójta.

17:32

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Zubas, Witasik, Flis, Szymański, Prokić, Komołow, Turkovs.

17:30

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Zajac, Kwame, Malinowski, Sloboda, Patejuk, Deja, Demjan.