Korona KielceKorona Kielce
0 : 3
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
19:50

Jeżeli pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana, to druga przebiegała pod zdecydowane dyktando Górnika. Zabrzanie wygrali jak najbardziej zasłużenie i odczarowali stadion w Kielcach. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

Koniec meczu, Górnik wygrywa w Kielcach 3:0!

93'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę wyczekując końcowego gwizdka

91'

Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę dostał Trytko

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Kuzera dośrodkował teraz z prawej strony, ale zrobił to niedokładnie. Aut dla Górnika

88'

Gergel schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Plizga

86'

Kiełb w kierunku Trytki, niedokładnie. Piłkę chwycił bramkarz

85'

Gergel uderzył sprzed pola karnego, a Cerniauskas (choć niepewnie) wybronił to uderzenie

84'

Kuzera do Chiżniczenki, ale tego spokojnie zatrzymuje Gancarczyk

83'

Łukasz Madej schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Gwaze

81'

Aankour złapał jakąś kontuzję i mamy przerwę w meczu

79'

Szybka kontra Górnika, który tuż przed polem stracił piłkę, ale szybko ją odzyskał. Gergel popisał się fantastycznym uderzeniem sprzed linii szesnastego metra i Cerniauskas nie zdołał interweniować

79'

Mańka wchodzi za Kosznika

78'

GOOOOL!! Gergel i jest 3:0 dla gości!

78'

Pietrow! Dobry strzał z dystansu, po którym niepewnie interweniował bramkarz, dzięki czemu gospodarze mają corner

76'

Janota wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale zrobił to za mocno i minęła ona wszystkich w szesnastce. Grę wznowi Steinbors

75'

Żółtą kartkę za faul dostał Madej. Poszkodowanym Aankour

74'

Ależ było blisko gola kontaktowego! Szybka kontra Korony, Janota do Kiełba, ale ten w wyniku pojedynku z Gancarczykiem nie trafił w bramkę!

73'

Żółta kartka dla Pietrowa

71'

Marković opuszcza boiska, w jego miejsce widzimy Chiżniczenkę

71'

Dobre zagranie Kuzery w kierunku Janoty, ale tego uprzedził Gancarczyk

70'

Po dośrodkowaniu Gancarczyka z narożnika boiska, rywala faulował Augustyn

69'

Gergel! Dwa świetne strzały tego piłkarza, ale efektem jest tylko rzut rożny!

68'

Marković przymierzył sprzed pola karnego, ale bramkarz złapał piłkę

68'

Korona stoi, nie ma ruchu w akcjach ofensywnych. Tak nie da się strzelać goli.

66'

Tymczasem Aankour zmienił Golańskiego

66'

Tę bramkę czuć było w powietrzu, Korona aktualnie nie gra nic. Ale do rzeczy. Kosznik zaatakował lewą stroną, dośrodkował płasko w pole karne i znalazł tam Jeża, który spokojnie wpakował piłkę do bramki

65'

GOOOOL!! Robert Jeż, 2:0 dla gości!

64'

Długie zagranie Gancarczyka, niedokładne. Piłkę złapał Cerniauskas

63'

Golański dośrodkowywał z prawej strony, ale poślizgnął się przy tym i zagranie było niedokładne

62'

Długo, spokojnie piłkę rozgrywają teraz zabrzanie.

60'

Madej! Po dośrodkowaniu Jeża z prawej strony Madej znalazł się w świetnej sytuacji i oddał niecelny strzał głową!

58'

Gancarczyk dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę wyłapał bramkarz

57'

Długie zagranie w kierunku Jeża, którego uprzedził jednak Dejmek. Aut dla Górnika

56'

Niezła wrzutka Golańskiego, ale Augustyn wybił piłkę

56'

Żółtą kartką za ten faul ukarany został Augustyn

55'

Golański faulowany na połowie rywala. To może być dobra okazja do groźnego dośrodkowania

54'

Na stadionie zasiadło dzisiaj 6582 widzów

53'

Gancarczyk oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

52'

Sobolewski przymierzył z dystansu, ale mocno się pomylił. Przy piłce jednak zostają goście, gdyż sędzia dopatrzył się rykoszetu

50'

To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu Gancarczyka z rzutu rożnego przed niezłą okazją stanął Madej, który jednak przestrzelił!

49'

Jeż teraz nieźle zagrywał w szesnastkę Korony, ale po małym zamieszaniu kielczanie wybili piłkę

48'

Teraz ataku lewą stroną spróbował Górnik, ale Kuzera zablokował podanie Kosznika

47'

Nieporozumienie Kuzery i Golańskiego, Korona traci piłkę na połowie rywala

46'

Gospodarze wznowili grę!

18:46

Górnik prowadzi 1:0, ale mecz jest dość wyrównany i Korona może żałować swoich niewykorzystanych okazji, a tych nie brakowało. Po przerwie zapowiada nam się ciekawe widowisko, kielczanie na pewno nie odpuszczą tego wyniku.

45'

Sędzia nie doliczył ani minuty i właśnie zakończył pierwszą połowę.

45'

Długa piłka od Dejmka do Trytki, ale tego ubiegł Steinbors

44'

Niedokładne dogranie, zaraz potem faul i przy piłce goście

43'

Spokojnie, długo wymieniając podania buduje akcję Korona

41'

Pietrow! Świetny strzał z dystansu, ale ciut za wysoki!

40'

Kolejna okazja Korony! Trytko sprytnie do Kiełba, ten pędzi na bramkę, przekłada obrońcę i pudłuje!

39'

Trytko! Tym razem napastnik Korony ładnie się przedarł w szesnastkę, ale znów brakło mu wykończenia w kluczowym momencie

37'

Strzał głową Zachary, ale w momencie podania od kolegi był on na spalonym, co sędzia wypatrzył

36'

Golański przedzierał się teraz prawą stroną, ale został zablokowany

35'

Korona w tej chwili wygląda jakby zupełnie nie miała pomysłu na to, jak ugryźć rywala. Poprawka, nie wygląda, tylko go nie ma

33'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

32'

Mocne dośrodkowanie Kosznika z lewej strony, piąstkuje piłkę bramkarz

31'

Kuzera dośrodkowywał teraz z prawej strony, ale wybili piłkę obrońcy Górnika

29'

Trytko, jak on tego nie wykorzystał?! Długie zagranie Ouattary, z piłką minął się Augustyn, dzięki czemu Trytko wyszedł sam na sam z bramkarzem i znów z nim przegrał!

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w szesnastce Korony było spore zamieszanie. Golański wybijał piłkę sprzed bramki, ta jednak po drodze trafiła do Kosznika, który pewnym strzałem pokonał bramkarza

27'

GOOOOOL!! Kosznik, 1:0 dla Górnika!

26'

Teraz groźnie pod bramką Korony! Jeż świetnie dośrodkował z prawej strony, ale w polu karnym pojedynek z obrońcą przegrał Augustyn!

25'

Ależ kocioł w polu karnym! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego piłkę do bramki starali się wbić Ouattara, Trytko i Marković, wszyscy nieskutecznie! Górnik wybił futbolówkę

25'

Było groźnie! Golański świetnie dośrodkował z prawej strony, ale skończyło się bez strzału. Obrońca wybił piłkę na corner

23'

Długi przerzut w kierunku Kiełba, ale ten na spalonym

23'

Górnik w ostatnich minutach długo utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce rywala. Teraz kolejne dośrodkowanie spokojnie wyłapał Cerniauskas

21'

Gergel przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale jego uderzenie zablokował Dejmek

20'

Gergel otrzymał teraz dobre podanie z głębi pola, ale źle przyjął sobie piłkę i trafiła ona do bramkarza

19'

Dobra wrzutka Golańskiego z rzutu wolnego, ale nikt nie zdołał trafić w piłkę i wyszła ona na aut

18'

Kosznik faulował teraz Golańskiego na prawej stronie boiska

17'

Augustyn dośrodkowywał teraz z prawej strony, ale spokojnie piłkę wyłapał Cerniauskas

16'

I znów jesteśmy świadkami długiego rozgrywania piłki w wykonaniu gości

14'

Kibice Górnika tymczasem wrócili na swój sektor

13'

Mieliśmy małą przerwę w grze spowodowaną kontuzją Pietrowa, ale już wróciliśmy do gry

12'

Niedokładna wrzutka Madeja z lewej strony, grę od bramki wznowi bramkarz Korony

11'

Teraz niezła wymiana podań ze strony Korony, ale wszystko skończyło się pozycją spaloną Janoty

10'

Spokojnie teraz swoją akcję budują goście, długo wymieniając między sobą podania

9'

Długa piłka w kierunku Gergela, ale tego zdołał ubiec bramkarz

8'

Ładna akcja Korony, Pietrow zagrał dobrą piłkę do Leandro, jednak ten był na pozycji spalonej

7'

Kibice Górnika opuścili swój sektor

7'

Augustyn dośrodkowywał z prawej strony, ale po zgraniu Kuzery złapał piłkę Cerniauskas

6'

A tymczasem nad Kielcami rozpadał się deszcz.

5'

Teraz długą piłkę w kierunku Zachary zagrał Madej, ale zrobił to niedokładnie. Futbolówkę złapał bramkarz

4'

Madej! Dobry strzał z dystansu, ale jeszcze lepsza interwencja Cerniauskasa!

4'

Kolejne zagranie Golańskiego z prawej strony, kolejny rzut rożny

3'

Jak to nie wpadło?! Kapitalne zagranie z prawej strony do Trytki, a ten nie zdołał pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam! Tylko corner

2'

Pierwsza akcja Górnika, ale Jeż stracił piłkę w szesnastce Korony

1'

Sędzia daje znak i zaczynamy!

17:57

Piłkarze już wychodzą na murawę, czekamy na pierwszy gwizdek i ciekawe widowisko!

17:55

Arbitrem głównym tego pojedynku będzie pan Jarosław Przybył. Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka oraz Jakub Wójcik. Sędzią technicznym będzie Paweł Malec

17:52

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a kieleckiej ekipy na Facebooku - Korona Kielce Ekstraklasa.net

17:51

Tymczasem na murawie zaprezentowany został nowy nabytek Korony, Francuz Oliver Kapo.

17:50

Olivier Kapo dołączył do Korony

17:49

Dla jednych i drugich jest to w pewien sposób mecz o przełamanie. Dla Korony, bo w tym sezonie jeszcze nie wygrała, dla Górnika, bo ten nigdy jeszcze nie zdołał pokonać kieleckiej ekipy na jej stadionie. Komu uda się w końcu zakończyć złą passę?