Koniec meczu. W Poznaniu mamy więc remis 1:1.

Pawłowski wrzucał do nikogo...

93'

Kownacki w pole karne do Teodorczyka, ten przyjął na klatkę piersiową i natychmiast uderzył. Niestety dla lechitów niecelnie.

91'

Douglas zagrał wprost na głowę Teodorczyka, który zdołał oddać strzał. Piłkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybili obrońcy! Po chwili znów futbolówka trafiła pod nogi napastnika Lecha lecz tym razem strzelał on minimalnie niecelnie.

90'

Zablokowany Pawłowski i będziemy mieli rzut rożny dla Lecha.

90'

Pawłowski dośrodkował na głowę Douglasa a Szkot przeniósł futbolówkę ponad poprzeczkę bramki gości.

87'

Kownacki fauluje Dąbrowskiego.

86'

Dużo walki w środku boiska teraz.

84'

Matras wchodzi za Okuno.

84'

Ajj podkręcony strzał Teodorczyka minimalnie niecelny.

83'

Lech przycisnął nieco w końcówce. Gospodarze mimo słabej gry starają się jeszcze powalczyć o komplet punktów.

81'

Na krótkim słupku ponownie wyjaśnia Golla.

81'

Płasko wrzucał Douglas, ale Golla wybija na róg.

81'

Niezła wrzutka Kędziory, ale nikt nie zaatakował piłki. Po chwili ofensywne wejście Kamińskiego, ale i jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

77'

Douglas popisał się kapitalnym podaniem do Teodorczyka, który znalazł się oko w oko z Janukiewiczem. Napastnik Lecha dał sobie jednak wybić piłkę spod nóg obrońcom.

77'

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

76'

Teraz na boisku leży jeden z zawodników Lecha. Piłkarze wykorzystują przerwę na uzupełnienie płynów.

74'

Ostatnia zmiana w Lechu. Za Lovrencicsa wchodzi Douglas.

73'

Pawłowski otrzymał piłkę z lewej strony pola karnego, zszedł do środka i uderzył. Futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki!

73'

Gooool! Niespodziewanie Lech wyrównuje za sprawą Szymona Pawłowskiego!

70'

Teodorczyk chcąc ominąć rywala przy linii końcowej wypuścił sobie piłkę... za linię końcową. Żenujący występ napastnika Lecha.

69'

Dobra próba Murayamy, ale w jego zamyśle prostopadłego zagrania nie zorientował się Zwoliński.

67'

Lovrencics zagrywał w pole karne do Kownackiego, ale temu przy przyjęciu odskoczyła futbolówka umożliwiając wybicie jej Hernaniemu,

67'

Miękko wrzucać próbował Frączczak. Nikt nie zdołał jednak dojść do piłki.

66'

Kownacki za Linettego.

66'

Lovrencics uderzając zarył w ziemię... Katastrofa w wykonaniu Lecha...

64'

Na spalonym Murayama.

62'

Wrzutka Jevticia pewnie wyłapana przez Janukiewicza na jedenastym metrze.

61'

Żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Małeckiego.

61'

Ładna, oskrzydlająca akcja Pogoni. Na długi słupek wrzucał Frączczak, ale zgranie Lewandowskiego zablokowane przez Linettego.

60'

59'

Z rogu centrował Małecki, ale po jego wrzutce piłka w powietrzu przekroczyła linię końcową.

58'

W polu karnym znalazł się Murayama, mocno wbił piłkę i blisko gola dla Pogoni!

57'

Henriquez uderzał w okolice drugiego piętra czwartej trybuny.

55'

Linetty faulował Murawskiego.

53'

Pawłowski otrzymał piłkę około 30 metrów od bramki, obrócił się i widząc, że ma trochę wolnego miejsca uderzył na bramkę. Piłkę pewnie złapał Janukiewicz.

53'

Zmiana w zespole Dariusza Wdowczyka. Za Rudola do gry desygnowany Murayama.

51'

Teraz po kilkudziesięciu podaniach na wrzutkę zdecydował się Pawłowski. Miękko zagraną piłkę zdołał strącić głową Hamalainen, ale nie zdołał skierować jej w światło bramki.

49'

Korner nie zakończył się żadną korzyścią dla gospodarzy.

49'

Z autu wyrzucał Henriquez, Pawłowski wystawił sobie piłkę na strzał i huknął potężnie. Janukiewicz zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę!

47'

Dąbrowski ładnie przechwycił i rozpoczął akcję swojej drużyny. Piłkę z prawej strony wrzucał Frączczak. Futbolówka trafiła do Zwolińskiego, ale odbiła się od jego pleców i opuściła plac gry.

46'

Lech zaczyna drugą połowę.

46'

Trochę zaskakująca zmiana. Strzelca gola zmienia Zwoliński. Prawdopodobnie kontuzji doznał Marcin Robak.

21:33

Piłkarze Pogoni są już na boisku. Czekamy na podopiecznych Krzysztofa Chrobaka.

21:29

Chyba nie tego spodziewali się kibice Lecha. Do przerwy na boisku panuje Pogoń, która zdominowała gospodarzy. Można powiedzieć, że 1:0 to minimalny wymiar kary.

47'

Sędzia Tomasz Musiał kończy pierwszą część gry. Do przerwy 1:0 dla Pogoni.

45'

Linetty obok bramki z dystansu. .Pokaz bezsilności Lecha

44'

I znów Pogoń! Tym razem tuż obok słupka Dąbrowski!

43'

Co za fuks Lecha! Najpierw Małecki w dobrej sytuacji zaplątał się w dryblingu. Po chwili jego zagranie wzdłuż bramki trafiło pod nogi Robaka, który początkowo nie trafił w piłkę by po chwili uderzać piętką obok bramki!

42'

Składna akcja Lecha z lewej strony. Podłączającego się Henriqueza wykorzystał Pawłowski, ale zagranie Panamczyka nie znalazło adresata.

41'

Do wybitej piłki dopadł Murawski. Silne uderzenie kapitana gości zablokowane.

40'

Małecki zablokowany przez Kędziorę i rzut rożny dla Portowców.

40'

Kolejny kara indywidualna. Żółtą kartkę obejrzał Teodorczyk.

39'

Dośrodkowanie Murawskiego wybite na aut przez obronę Kolejorza.

38'

Jevtić ukarany żółtą kartką za faul z boku boiska na Małeckim.

37'

Linetty świetnie odebrał Małeckiemu, ale po chwili jego niezłą wrzutkę wybił Golla.

36'

Lovrencics do Teodorczyka. Ten miał dużo miejsca i uderzył z linii szesnastego metra jednak wprost w Janukiewicza...

35'

Hamalainen ładnie wyprowadzony przez Lovrencicsa wrzuca futbolówkę w ręce golkipera gości.

33'

34'

Pierwszy celny strzał z dystansu w karierze Karola Linettego. Pewnie łapie Janukiewicz.

33'

Nieźle zapowiadała się ta akcja Pogoni, ale w pewnym momencie straciła tempo. Najpierw strzał próbował oddać Murawski a po chwili odbita piłka trafiła do Robaka, którego uderzenie było już jednak wybitnie niecelne.

32'

Robak ładnie zgrał do boku. Piłkę przejął Lewandowski, ale bardzo niecelnie dośrodkowywał.

31'

Linetty ostro potraktował Robaka. Z wolnego rozpoczęli już goście.

30'

Rudol ukranay żółtą kartką za faul na Henriquezie.

29'

Teodorczyk wrzucał do rąk bramkarza...

27'

Jednak to Wołąkiewicz zniesiony z boiska na noszach. W jego miejsce Wilusz.

27'

W pole karne ładnie przedarł się Pawłowski, zagrał do Teodorczyka. Ten nie sięgnął piłki, ale dotknął jej Hernani i omal nie wpakował futbolówki do bramki. Ta po słupku przetoczyła się za linię końcową!

26'

Rozkręca się Pogoń. Teraz sam Małecki uderzał zza pola karnego. Piłka skozłowała i z problemami, ale jednak zdołał chwycić ją Kotorowski.

25'

Kąśliwa wrzutka Małeckiego, ale nikt nie zdołał przeciąć piłki choć bliski był Dąbrowski. Po chwili z drugie strony zagrywał Małecki, sprzed pola karnego uderzał Rudol, ale zablokowali to defensorzy Lecha.

23'

I znów szansa dla Portowców. Goście będą wykonywać rzut rożny. Tymczasem z boiska na noszach schodzi Linetty,

22'

Lech niedokładnie wyprowadzał kontratak. Piłkę przejęła Pogoń. Futbolówka trafiła pod nogi Hernaniego, który nie zdołał wrócić jeszcze na swoją połowę. Brazylijczyk kapitalnie zagrał do Robaka, który w sytuacji sam na sam lewą nogą pokonał Kotorowskiego!

21'

Goooooool!! Marcin Robak i goście prowadzą 1:0!!

21'

Długi wyrzut Rudola z autu, w polu karnym przedłużył Robak a piłkę wybijał Kamiński. Na tyle niefrasobliwie, że omal nie pokonał swojego bramkarza.

20'

Do akcji podłączył się Rudol i nieźle zacentrował, ale nikt nie zamknął akcji.

20'

W środku boiska faulowany Okuno. Pogoń uspokaja sytuację.

19'

Jevtić trafia w mur.

18'

Tym razem nieprzepisowo powstrzymywany Hamalainen. Przydałby się teraz Lechowi Douglas, który mniej więcej z tego miejsca trafił do siatki w meczu z Wisłą.

18'

Na spalonym złapany Frączczak.

17'

Po dośrodkowaniu Lovrencicsa zakotłowało się w polu karnym, ale Pogoń wyjaśniła sytuację.

16'

Niezła wrzutka Jevticia, ale na róg Golla.

15'

16'

Przy walce o piłkę dobrze zastawiał się Teodorczyk, którego faulem zatrzymał Dąbrowski. Rzut wolny dla Kolejorza.

15'

Kapitalna prostopadła piłka od Teodorczyka do Hamalainena, który wbiegł w pole karne i nie mając komu zagrać zdecydował się na strzał.Piłka zatrzymała się pod brzuchem Janukiewicza i wybił ją Golla.

14'

I znów łapie Kotorowski, który tym razem nie był nawet atakowany.

13'

Kontra Pogoni, Małecki przerzucał do Frączczaka, ale piłkę ściągnął mu Lovrencics wybijając na rzut rożny.

12'

Zablokowany strzał Lovrencicsa trafił pod nogi Teodorczyka, który niespodziewanie znalazł się w dobrej sytuacji osiem metrów od bramki Pogoni. W ostatniej chwili piłkę zablokował obrońca. Było groźnie.

11'

Z lewej strony boiska rozgrywali Lewandowski z Małeckim. Ten drugi zdecydował się na wrzutkę. Zrobił to na tyle mocno, że wyszedł centrostrzał. Było blisko gola.

11'

Kolejna próba Lovrencicsa. Tym razem dobrze interweniował Hernani. Pogoń próbowała wyjść z kontrą, ale faulowany Robak.

10'

Dobrze w pole karne wbiegał Lovrencics. Węgier zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zdołał przeciąć lotu piłki.

9'

O piłkę w środku boiska walczyli Okuno i Kędziora. Przewinił piłkarz Pogoni.

7'

Teraz niezła akcja gości. Z prawej strony wrzucał Murawski, główkował Robak, ale po plecach Kamińskiego piłka wychodzi za linię końcową. Po rożnym znów pewnie interweniuje Kotorowski.

6'

Świetny przerzut do Lewandowskiego. Ten mknął lewą stroną, ale nieco zagubił się w dryblingu i na aut zdołał wybić Wołąkiewicz.

5'

Z lewej strony boiska płasko wrzucał Henriquez, ale zagrał za głęboko i pewnie chwycił tą piłkę Janukiewicz.

4'

Tym razem pewnie łapie Kotorowski.

4'

Piłka wrzucona w pole karne, Robak wycofał przed szesnastkę, ale Lewandowski zablokowany i będzie róg.

3'

Dąbrowski faulowany na połowie Lecha. Z rzutu wolnego wrzucać będzie Małecki.

2'

Pawłowski ładnie znalazł się w polu karnym, ale niedokładnie dośrodkowywał do Teodorczyka. Po chwili niecelna wrzutka Lovrencicsa.

1'

Pogoń od początku agresywnie walczy o piłkę.

1'

Tomasz Musiał dał znak i zawodnicy Pogoni rozpoczynają. Tymczasem z trybun słychać "dobre fury i wypłaty, na boisku zwykłe szmaty". Oczywiście są to uwagi kierowane w stronę piłkarzy Lecha przez kibiców zasiadających w kotle.

20:27

Warto zauważyć, że kapitanem Pogoni jest... były kapitan Lecha, Rafał Murawski.

20:26

Sędzia Tomasz Musiał wyprowadza piłkarzy na boisko.

20:24

Tradycyjna wymiana uprzejmości między kibicami obu zespołów.

20:14

Zawodnicy zeszli już do szatni. Czekamy na rozpoczęcie meczu.

20:06

"Teodorczyk - co najwyżej Wkra Żuromin" , pomysłowe.

20:06

"Dobre fury i wypłaty, od studentów w piłkę baty", "co roku wielkie obietnice, a wielcy w tym klubie są tylko kibice" - takie transparenty wywiesili dziś kibole Kolejorza. Ciekawe czy to przemówi do ambicji piłkarzy.

20:02

Dla zainteresowanych podajemy ławki rezerwowych:

Lech: Gostomski, Douglas, Ubiparip, Drewniak, Arajuuri, Kownacki, Wilusz

Pogoń: Kudła, Kun, Bąk, Murayama, Rogalski, Matras, Zwoliński

19:59

Dzisiejszy mecz będzie dla gospodarzy pierwszym pod wodzą tymczasowego trenera, Krzysztofa Chrobaka. Szkoleniowiec nie miał zbyt wiele czasu by odcisnąć piętno na zespole jednak fani zespołu z Bułgarskiej wierzą, że zawodnicy zwyciężą w dobrym stylu chcąc zrehabilitować się choć trochę za kompromitującą porażkę w Lidze Europy z islandzkim Stjarnanem.

19:54

W ligowej tabeli Pogoń o punkt wyprzedza Kolejorza. Podopieczni Dariusza Wdowczyka nie zaznali jeszcze porażki. Remisując oraz wygrywając po dwa mecze zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

19:50

Ze stadionu w Poznaniu wita Państwa Bartosz Grzelak. Będę miał przyjemność przeprowadzić dla Was relację z meczu Lech - Pogoń.