Korona KielceKorona Kielce
2 : 2
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
19:55

I mamy wynik jak z ubiegłego sezonu, emocji, tak jak wtedy, również nie zabrakło. To był dobry mecz, prowadzony w wysokim tempie, z ładnymi akcjami. Przewagę mieli chyba szczecinianie, ale wrócą oni do domu z tylko jednym punktem. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

95'

I w tym momencie sędzia skończył to spotkanie

95'

Małecki groźnie dośrodkował teraz z lewej strony boiska, ale wybili piłkę koroniarze

94'

Kwiecień oddał strzał po dośrodkowaniu z lewej strony, ale nie trafił nawet w bramkę

93'

Dos Santos zagrał teraz długą piłkę w pole karne rywala, ale wybili piłkę szczecinianie

92'

Korona głęboko cofnięta, już chyba tylko czeka na końcowy gwizdek

91'

Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Robak oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

90'

Małecki świetnie zagrał teraz w pole karne, ale tam po zamieszaniu poradzili sobie obrońcy Korony

89'

Żółta kartka dla Dos Santosa

88'

Frączczak dośrodkował teraz z lewej strony, jednak za bardzo przeciągnął tę piłkę i minęła ona wszystkich w polu karnym. Naciska Pogoń

87'

Ouattara dobrze teraz przeczytał długie zagranie Małeckiego do Frączczaka

86'

Kapitalny strzał Rogalskiego i niezbyt pewna interwencja Cerniauskasa. Mamy 2:2, będą dzisiaj kolejne gole?

85'

GOOOOL! 2:2, Rogalski!

84'

Małecki był teraz faulowany przez Markovicia, około 20 metrów od bramki Cerniauskasa

83'

Było groźnie! Frączczak przymierzył z tego rzutu wolnego, a Cerniauskas złapał piłkę na raty!

82'

Żółta kartka dla Kwietnia za faul na Małeckim, blisko szesnastki Korony

81'

Dos Santos zaatakował lewą stroną, jednak po długim rajdzie został zatrzymany

80'

Kwiecień świetnie dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale w polu karnym minimalnie niecelnie głową uderzył Outtara

79'

Jacek Kiełb na noszach opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Marcin Cebula

79'

Wracamy do gry, Kiełb przebywa na razie za linią boczną

78'

Jacek Kiełb doznał jakiejś kontuzji i leży na boisku

77'

Sobolewski oddał kąśliwy strzał sprzed pola karnego, ale Janukiewicz tym razem spokojnie chwycił piłkę

76'

Dos Santos starał się dośrodkowywać z lewej strony, ale został zablokowany

75'

Frączczak zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę

74'

Małecki zaatakował teraz lewą stroną, ale tam zatrzymał go Kwiecień. Dobry okres gry Pogoni

73'

Cerniauskas! Kapitalna interwencja po strzale głową Lewandowskiego!

72'

I znów świetna akcja Pogoni! Frączczak popisał się kapitalnym podaniem do Bąka, a ten w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę!

72'

Rogalski wchodzi za Matrasa

71'

To powinien być gol! Murawski dośrodkował z prawej strony, a w idealnej sytuacji Frączczak oddał niecelny strzał głową!

70'

Dos Santos kapitalnie zatrzymał teraz Robaka na swojej lewej stronie. Tylko corner dla Pogoni

69'

Murawski dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, jednak spokojnie piłkę złapał bramkarz

69'

Frączczak zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i choć był on niezły, to minął bramkę Korony

67'

Matras doznał teraz jakiejś kontuzji i teraz to on leży we własnej szesnastce

67'

Cerniauskas już gotowy, wracamy do gry

66'

Tymczasem Pawła Golańskiego zmienia Kamil Kuzera

65'

Wrzutka Murawskiego była dobra, jednak jeszcze lepiej interweniował Cerniauskas. Bramkarz Korony złapał przy tym jakąś kontuzję i mamy przerwę.

64'

Ouattara faulował teraz rywala na własnej połowie, będzie dobra okazja do wrzutki.

63'

Janota oddał teraz niezły strzał sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie wyszła na corner

62'

Pogoń zaatakowała teraz lewą stroną, ale wszystko skończyło się faulem Murawskiego na Sobolewskim

61'

Golański zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, jednak tym razem uderzył za wysoko.

60'

Jakub Bąk wchodzi na boisko za Łukasza Zwolińskiego

58'

Znów świetna akcja kielczan! Marković kapitalnie wyprowadził piłkę z własnej połowy, wymienił podania z Sobolewskim, który skończył akcję niecelnym uderzeniem z dystansu

57'

Tym razem Korona zaatakowała lewą stroną, ale wszystko skończyło się niedokładną wrzutką Kiełba

57'

Marković! Świetny strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę!

56'

Kolejna ładna akcja Korony prawą stroną, ale zabrakło zrozumienia w polu karnym.

56'

Petrov schodzi jednak z boiska, w jego miejsce melduje się Bartosz Kwiecień

55'

Nieporozumienie w Koronie. Golański z autu do Cerniauskasa, ten wykopał na aut dla Pogoni

54'

Tymczasem Petrov wrócił już na murawę

53'

5741 widzów ogląda ten mecz na Kolporter Arenie

52'

Tymczasem zmiana w drużynie Pogoni. Murayama schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Małeckiego.

51'

Petrov doznał teraz jakiejś kontuzji i leży na środku boiska

50'

Groźnie z rzutu wolnego dośrodkował teraz Murawski, jednak nikt nie przeciął piłki i wyszła ona na aut bramkowy

49'

Gol kuriozum! Golański zdecydował się strzał z rzutu wolnego, z dużej odległości od bramki, a Janukiewicz zamiast spokojnie złapać piłkę, to przepuścił ją między rękami!

49'

GOOOOOOOOL! Golański, 2:1 dla Korony!

47'

Hernani świetnie zatrzymał teraz na swojej lewej stronie Trytkę

46'

Niezła akcja Korony. Marković zagrał na prawo do Sobolewskiego, ale ten dośrodkował ju niedokładnie.

46'

Tomasz Kwiatkowski daje sygnał do gry, goście zaczynają drugą połowę

18:49

W pierwszych 45 minutach przewagę mieli goście, jednak pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Szczecinianie zdołali wyrównać i byli blisko, by samemu objąć prowadzenie. Druga połowa zapowiada nam się bardzo emocjonująco.

47'

I w tym momencie sędzia skończył pierwszą połowę.

46'

Niedokładne dogranie Sobolewskiego do Golańskiego i od bramki zacznie Pogoń

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

Sobolewski oddał teraz strzał na bramkę Pogoni, jednak był on bardzo niecelny. Grę wznowi Janukiewicz.

44'

Kapitalną interwencją po strzale głową popisał się teraz Cerniauskas, jednak sędzia i tak odgwizdał spalonego po dośrodkowaniu Murawskiego z rzutu wolnego.

43'

Rzut wolny dla Pogoni, żółta kartka dla Ouattary

42'

Zamieszanie pod bramką Korony! Murayama wpakował piłkę do bramki, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul Ouattary na Matrasie!

41'

Frączczak! Zawodnik Pogoni zdecydował się strzał sprzed pola karnego i pomylił się nieznacznie!

40'

Janukiewicz! Ładna akcja Korony, Sobolewski dograł do Kiełba, ten wziął obrońcę na zamach, oddał strzał, który jednak świetnie wybronił Janukiewicz!

39'

Sobolewski dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale spokojnie piłkę chwycił Janukiewicz.

38'

Długim podaniem starał się popisać Golla, ale mu to nie wyszło i grę od bramki wznowią gospodarze

36'

A teraz Litwin wyłapał wrzutkę Lewandowskiego.

35'

Robak dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony, ale Cerniauskas złapał spokojnie piłkę

34'

Rafał Murawski dośrodkował z rzutu wolnego, a Hernani wyskoczył najwyżej ze wszystkich i ładnym strzałem głową nie dał szans litwińskiemu bramkarzowi Korony

33'

GOOOOOL! Hernani, mamy odpowiedź gości!

31'

Tym razem Murawski zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno przestrzelił

30'

Kolejny strzał Kiełba sprzed pola karnego, jednak tym razem został zablokowany i bramkarz złapał piłkę

29'

Cudowny, fantastyczny gol Kiełba. Pomocnik Korony zszedł z lewej strony nieco do środka i niespodziewanie zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poleciała w prawy górny róg bramki Janukiewicza, który był zupełnie bez szans!

28'

GOOOOOOOOOL! Jacek Kiełb, 1:0 dla Korony!

27'

Golański dośrodkował teraz w pole karne, ale zrobił to niedokładnie i piłkę złapał bramkarz

26'

Trytko zdecydował się teraz na akcję indywidualną, ale jedyne co wywalczył, to aut

25'

Robak oddał teraz strzał głową po dosrodkowaniu Frączczaka, ale nie sprawił tym kłopotów bramkarzowi.

24'

Jacek Kiełb wraca na murawę, a tymczasem Trytko wrócił we własną szesnastkę i przerwał akcję gości.

23'

Kiełb przeniesiony za linię boczną, wracamy do gry

22'

Jacek Kiełb doznał kontuzji i leży we własnym polu karnym

21'

CERNIAUSKAS! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na strzał przewrotką zdecydował się Frączczak, ale trafił wprost w dobrze ustawionego Litwina!

20'

Rzut wolny dla Pogoni, blisko prawej strony pola karnego Korony. Dobra okazja dla gości

18'

Dos Santos starał się zaatakować lewą stroną boiska, ale niedokładnie dośrodkował.

17'

Zaatakowała teraz Pogoń, jednak tuż przed polem karnym Korony piłkę stracił Murawski.

16'

Murawki przed chwilą bardzo dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie nabiegł na tę piłkę i wyszła ona na aut bramkowy. Tymczasem Marković wrócił do gry

14'

Vanja Marković doznał jakiejś kontuzji i na chwilę opuszcza boisko. Tymczasem kibice Korony skandują nazwisko Macieja Korzyma

13'

Odpowiedź Pogoni! Kolejna kapitalna wymiana podań na połowie rywala, następnie Frączczak zagrywał do środka pola karnego z prawej strony, a tam genialnej okazji nie wykorzystał Robak!

12'

Było blisko gola! Golaski najpierw dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a gdy piłka znów spadła pod jego nogi, to zdecydował się na strzał. Ten był jednak nieznacznie niecelny

12'

Kolejna ładna wymiana podań gości, tym razem skończona przez za mocne zagranie Matrasa.

10'

Portowcy ładnie wymienili kilka podań blisko szesnastki Korony, jednak ostatnie było niedokładne i grę od bramki wznowi Cerniauskas

8'

Paweł Golański zdecydował się na strzał sprzed szesnastki, ale został zablokowany

7'

Janota świetnie zagrał teraz do Kiełba, ale tego w ostatniej chwili ubiegł Hernani

6'

A teraz Rudol faulował Markovicia na połowie gospodarzy

5'

Prawą stroną zaatakowała teraz Pogoń, jednak Marcin Robak faulował rywala.

5'

Golla zagrał trochę zbyt lekko do bramkarza, co starał się wykorzystać Trytko, od którego Janukiewicz okazał się jednak szybszy. Aut dla Korony

3'

Sobolewski przed chwilą dośrodkował z prawej strony w kierunku Kiełba, jednak zrobił to niedokładnie i grę wznowi Janukiewicz.

2'

Wysoko ten mecz zaczęli goście, atakując przeciwnika już pod jego bramką.

1'

Arbiter główny daje znak, gospodarze zaczynają to spotkanie!

17:57

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

17:54

Dzisiejszy mecz jako arbiter główny posędziuje Tomasz Kwiatkowski. Na liniach pomagać będą mu Marcin Lisowski i Bartłomiej Lekki. Sędzią technicznym będzie Łukasz Szczech.

17:51

Słoneczko w Kielcach grzeje dzisiaj naprawdę mocno, więc możemy już się domyślać, wokół czego będą przebiegały wypowiedzi piłkarzy w trakcie i po meczu. ;)

17:48

Do rozpoczęcia meczu zostało 12 minut, a piłkarze obu zespołów właśnie skończyli się rozgrzewać

17:44

Ten sezon zdecydowanie gorzej zaczęli podopieczni Ryszarda Tarasiewicza. W pierwszej kolejce przegrali oni na wyjeździe 0:2 z Zawiszą, w drugim w takim samym stosunku w Bełchatowie GKS-owi. Pogoń natomiast wygrała dwukrotnie, najpierw 3:2 w Bielsku Białej z Podbeskidziem, a następnie 4:1 ze Śląskiem na własnym boisku.

17:41

Dzisiaj napastnik szczecińskiej ekipy nie dość, że wraca do swojej drużyny, to jeszcze wybiegnie w pierwszym składzie. Zobaczymy, czy znów okaże się równie skuteczny, jak w poprzednim spotkaniu tych klubów.

17:38

W poprzednim sezonie obie te drużyny grały ze sobą dwukrotnie. Najpierw, w Szczecinie, 3:2 zwyciężyli gospodarze. W rundzie rewanżowej w Kielcach mieliśmy znów mieliśmy ogromne emocje. W pierwszej połowie sędzia z powodu zadymionego przez kibiców Korony stadionu przerwał na pół godziny mecz, a do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Mecz skończył się jednak remisem, gdyż w drugiej połowie dwa gole dla Pogoni zdobył Marcin Robak.

17:34

A teraz ławka kielczan: Małecki, Sylwestrzak, Kuzera, Cebula, Dejmek, Kwiecień, Chiżnczenko

17:33

Mamy już wyjściowe składy, pora na ławki rezerwowych. Na początek drużyna gości: Kudła, Bąk, Bruno, Kun, Małecki, Matynia, Rogalski

17:21

Już za chwilę po lewej stronie pojawią się wyjściowe jedenastki obu zespołów, a tymczasem zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet. Można ją znaleźć tutaj.

17:19

Witamy z Kolporter Areny! Już za około 40 minut rozpocznie się tutaj trzecie spotkanie trzeciej kolejki tego sezonu T-Mobile Ekstraklasy, a zmierzą się w nim kielecka Korona oraz Pogoń Szczecin. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza serdecznie Damian Wiśniewski.