zawiszaZawisza Bydgoszcz
22:25

Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Michał Przybycień. Dobranoc.

22:24

Mecz niezbyt ciekawy. Mała ilość sytuacji. Jednak końcówka emocjonująca i Zawisza wygrywa po raz pierwszy po podziale ligi.

94'

Koniec spotkania.

93'

Pogoń ruszyła do ataku. Po rożnym z piłką minął się Kaczmarek, ale wyręczyli go obrońcy wybijając piłkę.

92'

Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony. Na długim słupku, głową piłkę trącił Alvarinho. Futbolówka spadła na 5. metr pod nogi Kadu, który pewnym strzałem pokonał Janukiewicza.

92'

GOOOOOOOL!!!!!!! ZAWISZA WRACA Z DALEKIEJ PODRÓŻY

88'

Ładnie z daleka przymierzył Petasz. Piłkarz Zawiszy zdjął pajęczynę. Janukiewicz bez szans.

88'

GOOOOOOL!!!!!! MAMY WYRÓWNANIE!!!!!!!!

86'

Patryk Małecki ukarany żółtą kartką.

84'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, tam przewracał się Alvarinho, ale nie było mowy o faulu.

80'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Akahoshiego zastąpił Hernani.

77'

Z kolei w miejsce Luisa Carlosa pojawił się Piotr Petasz.

77'

Podwójna zmiana w Zawiszy. Za Gevorgyana wchodzi Dudek.

74'

Z daleka strzelał Alvarinho. Ładnie mierzył Portugalczyk, ale piłka od jednego z zawodników gospodarzy wychodzi poza boisko.

71'

Druga żółta kartka dla Lewandowskiego za faul i Pogoń gra w dziesiątkę.

68'

Przewrócił się w polu karnym Frączczak, ale piłka trafiła przed pole karne do Murawski, ale ten strzelił niecelnie.

65'

Dośrodkował z rożnego Akahoshi. Po zamieszaniu w polu karnym strzelał Golla, ale piłkę łapie spokojnie Kaczmarek.

62'

Druga zmiana w Pogoni. Małecki zastępuje Kuna.

59'

Zagranie w pole karne do Kadu, ale piłkarz Zawiszy nie przejął piłki.

55'

Pogoń w ataku, ale nie potrafi stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji.

51'

Znowu w ataku Zawisza. Z daleka strzelał Luis Carlos, ale posłał piłkę daleko w trybuny.

48'

Akcja Zawiszy. Alvarinho z lewej strony, po ziemii zagrał Alvarinho. W szesnastce na pierwszy słupek zbiegał Kadu, ale nie zdołał trącić piłki i złapał ją Janukiewicz.

46'

Od początku drugiej połowy, w szeregach gospodarzy pojawia się Pavel Popara. Zastępuje on Michała Walskiego.

46'

Druga połowa już rozpoczęta.

21:20

Mecz nie zbyt ciekawy. Poza akcją bramkową nie oglądaliśmy ciekawych sytuacji i niewiele zapowiada, żeby miało się to zmienić.

45'

Sędzia nie doliczył nawet sekundy i zaprosił piłkarzy na przerwę.

44'

W okolicach środka boiska, na lewej stronie Wójcicki fauluje Lewandowskiego. Pogoń krótko rozgrywa rzut wolny i szybko traci piłkę.

40'

Pogoń w ataku, ale sporo niedokładności w poczynaniach gospodarzy.

38'

Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz

36'

Lewandowski wślizgiem fauluje Lewczuka i otrzymuje żółtą kartkę.

34'

Dośrodkował Akahoshi z rożnego. Na długim słupku głową strzelał Golla, ale broni ten strzał Kaczmarek.

31'

Pogoń próbowała zawiązać dobrą kombinacyjną akcję, ale koledzy nie porozumieli się z Robakiem.

28'

Dodatkowo żółtą kartką za protesty ukarany Sebastian Rudol.

28'

Żółta kartka dla Walskiego. Akahoshi dośrodkowuje w pole karne z wolnego, ale łapie pewnie Janukiewicz.

25'

W ostatnich minutach dużo ostrej gry w środku pola. Żadna z drużyn nie może przejąć inicjatywy.

22'

Wolny dla Zawiszy. Alvarinho dośrodkowuje prosto w ręce Janukiewicza.

20'

Pogoń w natarciu. Strzelał z daleka Murawski, ale trafił w obrońcę.

17'

Po rogu strzelał sprzed szesnastki Drygas, ale broni Janukiewicz.

16'

Akcja Zawiszy, faulowany na prawej stronie Luis Carlos, ale źle wykonany wolny i rożny dla gości.

13'

Okazja dla Zawiszy. Drygas posłał długą piłkę do Alvarinho. Portugalczyk chciał przelobować wychodzącego Janukiewicza, ale uderzył obok bramki.

12'

11'

Rudol dośrodkował w pole karne, tam głową próbował strzelać Robak, ale uderzył daleko od bramki.

7'

Spod linii końcowej na ok. 40 metr wybił piłkę Luis Carlos. Tam ładnie przyjął ją Murawski i posłał długie podanie w pole karne. Tam zza pleców obrońcy dobrze wyszedł Adam Frączczak i wślizgiem zdobył bramkę.

7'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! POGOŃ PROWADZI

5'

Wolny dla Pogonii z ok. 40 metrów. Dośrodkował Akahoshi, piłka wybita przed pole karne, strzelał jeszcze Kun, uderzył bardzo niecelnie.

4'

Rzut rożny dla Zawiszy, ale za głębokie dośrodkowanie i łapie piłkę Janukiewicz.

2'

Pierwsza akcja Pogoni, szybko jednak zażegnana przez obrońców gości.

1'

Zaczynamy

20:24

Dziś piłkarzy Pogoni z ławki pokieruje asystent Dariusza Wdowczyka, Maciej Stolarczyk. Pierwszy trener "Portowców" został bowiem odsunięty od prowadzenia drużyny na 2 mecze, przez Komisję Ligi. Wszystko przez nadmierne protesty w meczu z Lechią, gdzie Wdowczyk został odesłany na trybuny.

20:19

Rezerwowi Zawiszy: Witan, Petasz, Hermes, Skrzyński, Strąk, Ciechanowski, Dudek

20:17

Rezerwowi Pogoni: Kudła, Koj, Hernani, Popara, Murayama, Małecki, Ława

20:14

Ani Pogoń, ani Zawisza nie wygrały jeszcze spotkania po podziale ligi. Dziś więc może to być mecz na przełamanie dla którejś z tych drużyn.

20:11

Dobry wieczór. Przed nami mecz 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W jedynym dzisiejszym spotkaniu grupy mistrzowskiej Pogoń podejmie Zawiszę.