0 : 3
Widzew ŁódźWidzew Łódź
Walkower
22:27

KONIEC MECZU! Kibice wciąż wrzucali na boisko race, więc sędzia postanowił przed czasem zakończyć mecz. Ostatecznie Zagłębie Lubin zremisowało z Widzewem 3:3.

88'

Race znów pojawiły się na boisku. Mecz przerwany.

87'

Jeszcze Widzew próbuje odwrócić losy spotkania na swoją korzyść, ale Mroziński uderzał na bramkę Ptaka zbyt lekko.

85'

Zmiana w Widzewie, schodzi Okachi, zastąpi go Leimonas.

84'

Żółta kartka dla Wolańskiego.

83'

T-Mobile Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

81'

Kolejna zmiana w Zagłębiu, z boiska schodzi Aleksander Kwiek, w jego miejsce pojawia się Konrad Andrzejczak..

79'

Zmiana w Widzewie, za Kasprzaka pojawił się Piotr Mroziński.

78'

77'

Bartosz Rymaniak ukarany żółtą kartką.

76'

Widzewowi znów wymyka się szansa na pierwsze od długiego czasu zwycięstwo na wyjeździe.

75'

Przybecki przeprowadza identyczną akcje jak ta z 43. minuty. Odebrał piłkę z głębi pola od Aleksandra Kwieka, wyszedł na czystą pozycję unikając spalonego i przelobował Tomasza Ptaka.

74'

GOOOOL! PRZYBECKI!!!!

72'

Faul na Cetnarskim, jednak gwizdek sędziego milczy.

69'

Ładny strzał Marcina Kaczmarka, ale jego uderzenie było odrobinę niecelne.

68'

Przy piłce Zagłębie, atakował Cotra, ale został zatrzymany w polu karnym Widzewa.

67'

Spokojniejszy fragment tego spotkania, gra ponownie przeniosła się do środka pola.

64'

Princewill Okachi oddaje mocny strzał z dystansu, ale piłka nie trafia nawet w światło bramki Ptaka.

62'

Vsnakovs znów mógł wyjść na dobrą pozycję strzelecką, ale ostatecznie piłkę przejęli gracze Zagłębia.

60'

Na początku spotkania narzekaliśmy na brak gol, teraz padają w Lubinie z nawiązką. Już pięć bramek padło na stadionie Zagłębia, najwięcej ze wszystkich rozgrywanych dziś meczów grupy spadkowej.

58'

Mecz nabrał niebywałego tempa, kolejna akcja Widzewa! Tym razem Eduards Visnakovs uderzał sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców Zagłębia i powędrowała ponad poprzeczkę.

57'

Cudowny gol Marcina Kaczmarka! Piłkarz Widzewa świetnie złożył się do strzału i lewą nogą oddał piękny strzał, po którym piłka wpadła do siatki.

56'

GOOOOL! KACZMAREK!!!!!!

56'

Teraz do głosu dochodzą przyjezdni, Wasiluk do Visnakovsa, ale ten neicelnie.

55'

Dobrze zapowiadała się indywidualna akcja Rybickiego, ale piłkarz Widzewa został powstrzymany tuż przed polem karnym gospodarzy.

55'

Kolejna akcja Zagłębia zakończona niecelnym strzałem Miłosza Przybeckiego.

53'

Swoich sił próbował Adrian Błąd, ale jego uderzenie na bramkę gości zostało skutecznie zablokowane.

52'

Piłkarze Zagłębia poczuli wiatr w żaglach i chcą iść za ciosem. Coraz częściej atakują bramkę strzeżoną przez Patryka Wolańskiego.

51'

Widzew, chciałoby się powiedzieć, w swoim stylu nie potrafi długo utrzymać prowadzenia na wyjeździe. Perspektywa zwycięstwa pierwszego od półtorej roku meczu na stadionie rywala oddala się od łodzian.

49'

Kwiek ponownie w natarciu, oddał strzał lewą nogą sprzed pola karnego, ale futbolówką otarła się o boczną siatkę.

48'

Z rzutu wolnego piłkę uderzał Aleksander Kwiek, najwyżej doskoczył do niej Adam Banaś, który pokonał golkipera Widzewa pewnym strzałem głową.

47'

GOOOL! BANAŚ!!!!

46'

I jeszcze jedna zmian Zagłębia, Papadopulos za Jagiełłę.

46'

Mamy pierwszą zmianę, Cotra wejdzie za Jacha.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Lubinie!

21:34

Piłkarze obu drużyn wracają na plac gry.

51'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Widzew prowadzi z Zagłębiem 2:1!

50'

Jeszcze Eduards Visnakovs próbował postraszyc Ptaka, ale nieznacznie się pomylił przy próbie oddania strzału.

50'

Piątek zagrał do Przybeckiego, ten zakręcił się kilka razy z piłką, ale ostatecznie stracił ją na rzecz rywali.

49'

Kolejny stały fragment gry dla Widzewa, tym razem piłkę z rzutu wolnego ponownie uderza Cetnarski, piłka wędruje na dalszy słupek, ale wybija ją Przybecki.

48'

Rzut rożny dla Widzewa, ale bez zagrożenia pod bramką Zagłębia.

47'

Nie ma bramki! Co zrobił Mateusz Cetnarski! Piłkarz Widzewa uderzał piłkę z rzutu karnego, ale ta odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do siatki. Później próbę dobicia strzału obronił już Ptak.

47'

Cetnarski ustawia się do piłki.

46'

Karny dla Widzewa!

45'

Przybecki ukarany za niesportowe zachowanie.

44'

Miłosz Przybecki dobrze rozegrał tę akcję, uniknął spalonego i przelobował Patryka Wolańskiego.

43'

41'

Warto wspomnieć, że Widzew meczu na wyjeździe nie wygrał od ponad półtorej roku. To jedyny miły akcent tego jakże smutnego dnia dla łódzkiego zespołu.

40'

Rozstrzelali się piłkarze Widzewa. Mateusz Cetnarski uderzał z okolicy dziesiątego metra i w niedługim odstępie czasu Ptak ponownie musiał wyciągać piłkę z siatki.

39'

GOOOOL! CETNARSKI!!!!!

38'

Stępiński zagrał dobrą piłkę w kierunku Rybickiego, ten ładnie minął rywali przed polem karnym i pewnym strzałem pokonał Tomasza Ptaka.

37'

GOOOOL!! RYBICKI!!!!

34'

Sytuacja opanowana, po krótkiej przerwie wznawiamy grę.

30'

Jeden z kibiców rzucił na murawę race. Mamy krótką przerwę w grze.

29'

Piłkarze Widzewa jakby śmielej zaczęli sobie poczynać pod bramką Zagłębia, ale jak na razie nic z ich ataków nie wychodzi.

27'

Czas ucieka, a w Lubinie nic się nie zmienia. Wciąż bezbramkowy remis, wciąż zero dogodnych sytuacji.

25'

Dwadzieścia pięć minut za nami, a do tej pory oglądaliśmy przede wszystkim wiele niedokładności i mało sytuacji strzeleckich.

24'

Mamy mały przestój w grze obu zespołów, piłkarze po lepszych dziesięciu minutach spuścili nieco z tonu.

22'

Patryk Wolański niefortunnie oddał piłkę "Miedziowym", co wykorzystał jeden z piłkarzy Zagłębia i oddał strzał na łódzką bramkę. Golkiper Widzewa z trudem, ale obronił.

21'

Kolejny korner dla Zagłębia nie przyniósł zagrożenia pod bramką Widzewa.

20'

Niebezpieczeństwo pod bramką Widzewa po stałym fragmencie gry zażegnane, łodzianie oddalili grę od własnego pola karnego.

19'

Groźna akcja Zagłębia, Aleksander Kwiek pędził lewą stroną, ale jego strzał został zablokowany. Mamy rzut rożny dla gospodarzy.

18'

Potężny strzał Rymaniaka i chyba tylko cud ratuje Wdziew przed stratą gola!

17'

Stępiński wybił piłkę poza końcową linie boiska, sędzia dyktuje rzut rożny dla gospodarzy.

16'

Bartosz Rymaniak oddaje ładny strzał z dystansu, ale Patryk Wolański pewnie interweniuje.

14'

Przy piłce gracze z Lubina, ładna akcja Rymaniaka i Przybeckiego, ale ich akcję w porę przerywa Wolański.

13'

Faulowany Eduards Visnakovs, ale gracz Widzewa po krótkiej przerwie wraca do gry.

12'

Pierwszy rzut rożny dla Widzewa, piłkę uderzał Cetnarski, ta spadła na głowę Wasilkuka, który oddał strzał na bramkę Zagłębia, ale obronił Ptak.

11'

Łodzianie, jakby wywołani przez nas do tablicy próbowali teraz zaatakować bramkę Zagłębia, ale Kaczmarek popisał się nieudanym dośrodkowaniem.

10'

Zagłębie i Widzew myślami są już chyba na wakacjach. Swoją grą pokazują jak na razie, że nie zamierzają godnie pożegnać się z Ekstraklasą.

9'

Prawie dziesięć minut gry za nami, a na stadionie w Lubinie nie padł jeszcze ani jeden celny strzał.

7'

Minimalna przewaga Zagłębia zaczyna być coraz bardziej widoczna. Widzew wznowił grę od wyrzutu z autu na wysokości pola karnego, ale gracze z Lubina skutecznie przechwycili futbolówkę.

6'

W Lubinie nie oglądamy zbyt porywającego meczu. Gra toczy się przede wszystkim w środku pola, żadna ze stron nie atakuje i nie tworzy zagrożenia.

5'

Dośrodkowanie w pole karne, ale niecelnie główkował Krzysztof Piątek.

4'

Małe zamieszanie pod bramką Widzewa, Patryk Wolański zostaje zmuszony do pierwszej interwencji.

3'

Obie strony wymieniają między sobą ciosy, początek spotkania wyrównany, chociaż to Zagłębie dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'

Mamy pierwszą akcję zespołu przyjezdnego, jeden z graczy Widzewa wrzucił piłkę z autu w pole karne, ale gospodarze pewnie przechwycili futbolówkę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy spotkanie w Lubinie!

20:29

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Za moment rozpoczynamy mecz.

20:19

Humory nie dopisują dziś nikomu, ani kibicom, ani piłkarzom obu drużyn. Trener Widzewa, Artur Skowronek powiedział przed meczem - Spadliśmy z ligi, czego bardzo się wstydzę. Ciężko mi jest i zespołowi to przyjąć. Mamy jeszcze dwa mecze i chcemy opuścić ligę z honorem; zrobić wszystko, by nie zakończyć jej na ostatnim miejscu .

20:17

Zagłębie Lubin w tym sezonie mierzyło się z Widzewem Łódź dwa razy. W pierwszym meczu "Miedziowi" wygrali 3:1. Ostatnie spotkanie, które zostało rozegrane 21 marca 2014 roku na stadionie w Łodzi, zakończyło się bezbramkowym remisem.

19:54

Rezerwowi Widzewa: Maciej Mielcarz, Marcin Kozłowski, Kevin Lafrance, Povilas Leimonas, Piotr Mroziński, Bartosz Narożnik, Maksymilian Rozwandowicz

19:54

Rezerwowi Zagłębia: Silvio Rodić, Konrad Andrzejczak, Sebastian Bonecki, Dorde Ćotra, Lubomir Guldan, Rafał Karmelita, Michal Papadopulos

19:47

Więcej o sytuacji obu drużyn, które okazały się najgorsze w obecnym sezonie T-Mobile Ekstraklasy można przeczytać w zapowiedzi meczu: Zagłębie - Widzew: Pożegnanie z ekstraklasą

19:45

Witamy z Lubina, gdzie o 20:30 rozpocznie się "pożegnalne" spotkanie Zagłębia Lubin z Widzewem Łódź. Oba zespoły nie mają już szans na utrzymanie w Ekstraklasie.