Widzew ŁódźWidzew Łódź
93'

Koniec spotkania! Widzew w 1. lidze! Podbeskidzie na dłużej w Ekstraklasie. Tym krótkim komunikatem kończę relację na żywo. Dziękuję za uwagę, Artur Kurzawa.

93'

Chrapek i 3:0! Pierwsza bramka w sezonie zawodnika Podbeskidzia. Nowak nie wybił piłkę, a napastnik skrzętnie wykorzystał błąd obrońcy.

91'

Trzy minuty doliczył Marcin Borski.

89'

Jeszcze jedna zmiana. Bartlewski za Chmiela.

89'

Posypała się gra Widzewa w drugiej połowie. Zawodnicy Skowronka popełnili w niej bardzo dużo prostych błędów, za co zostali skarceni.

86'

Dobre podanie Kaczmarka, jednak nie spodziewał się takiego zagrania ani Okachi, ani "Wiśnia". Widzew bez wiary.

85'

Sygnalizują zagranie ręką piłkarze Podbeskidzia. Marcin Borski nie używa gwizdka. gramy dalej. Piłka otarła się jedynie o dłoń zawodnika Widzewa.

84'

Jeszcze jeden korner dla gospodarzy. Piłkę będzie dośrodkowywał Maciej Iwański.

83'

Uraz Dariusza Łatki. Piłkarz Podbeskidzia zwija się z bólu. Kaczmarek nadepnął na łydkę "Górala".

81'

Marek Wasiluk uderza groźnie głową. Minimalnie obok bramki.

79'

Malinowski! Kapitalna, indywidualna akcja zawodnika Podbeskidzia. Najpierw ośmieszył Mrozińskiego, a po długim rajdzie zawodników Widzewa przed stratą trzeciej bramki ochronił Patryk Wolański.

78'

Zmiana Leszka Ojrzyńskiego. Fabian Pawela usiądzie na ławce, a w jego miejsce Krzysztof Chrapek.

75'

Rzut wolny dla Podbeskidzia, ale od od bramki rozpocznie Wolański.

72'

Ciekawa akcja pod bramką Wolańskiego. Pawela zagrał do Sokołowskiego, ale kapitan Podbeskidzia chybił. Bardzo nieporadni są dzisiaj obrońcy Widzewa.

72'

Visnakovs zastępuje Alexa Bruno.

72'

Do końca spotkania niespełna 20 minut. Zawodnicy z Łodzi potrzebują trzech bramek, aby móc dalej walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie.

70'

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

70'

Iwański z dystansu, ale równie niecelnie.

69'

Cetnarski długo zastanawiał się nad oddaniem strzału, a po podjęciu decyzji okazało się, że ta próba była złym rozwiązaniem. Bardzo niecelnie uderzał kapitan łodzian.

67'

Przewrotką uderzał Telichowski, jednak strzał zablokował Mroziński.

66'

Malinowski zbyt długo prowadził piłkę, a po ewentualnym prostopadłym podaniu, Podbeskidzie stanęłoby przed szansą na podwyższenie wyniku.

63'

Rzut wolny przed bramką Zajaca. Faulowany był Kaczmarek, ale piłka po strzale Cetnarskiego wyszła na rzut rożny.

61'

Trener Skowronek decyduje się na zmianę. Za Leimonasa wchodzi Rybicki.

59'

Mroziński podał wprost pod nogi Łatki, który zagrał do Chmiela, ten holował futbolówkę przez kilka metrów i potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Wolańskiego!

57'

Leimonas nabija... Alexa Bruno i piłka wychodzi na rzut rożny. Nieporozumienie w szeregach gości.

56'

Leży na boisku Leimonas oraz Łatka. Piłkarze zderzyli się głowami.

54'

Tym razem dobra interwencja Wolańskiego. Pawela uderzał głową, jednak bramkarz RTS-u zbił piłkę na rzut rożny.

52'

Wasiluk z rzutu wolnego i poprzeczka ochroniła Zajaca przed kapitulacją! Ależ Widzew miał szansę na wyrównanie!

51'

Będzie dobra okazja dla Widzewa. Rzut wolny dla łodzian.

50'

Na spalonym był Sokołowski. Protest nie tylko kibiców na trybunach, ale także zawodników.

49'

Widzew rozpoczyna akcję, ale (podobnie jak w pierwszej połowie) bezbłędni są obrońcy Podbeskidzia.

45'

W przerwie meczu mamy zmianę. Na boisku zameldował się Piotr Malinowski.

45'

Rozpoczynamy! Druga połowa wystartowała.

21:30

Obie drużyny już powróciły na boisko. Zaraz zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na chwilę obecną Widzew spada z Ekstraklasy, ale przed nami jeszcze 45. minut, na które zapraszam po przerwie.

45'

Cetnarski fauluje Chmiela w polu karnym gospodarzy.

43'

Kaczmarek zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, jednak niecelnie uderzył zawodnik Widzewa.

40'

40'

Sokołowski uderzał bliskiej odległości, ale strzał nie zagroził bramce Wolańskiego.

38'

Wasiluk spróbował uderzyć z dystansu, ale strzał zablokował Telichowski. Zła decyzja zawodnika Widzewa, ponieważ miał obok lepiej ustawionego partnera z zespołu.

37'

Kolejny raz akcja Widzewa spaliła na panewce. Nie mogą się dziś przebić łodzianie przez linię defensywy Podbeskidzia.

34'

Zajac popychał Alexa Bruno przed bramką, ale Marcin Borski nie zdecydował się na pokazanie kartki golkiperowi.

31'

Widzew Łódź nie rozgrywa najsłabszego spotkania, jednak dobrze ustawione Podbeskidzie często zmusza gości do popełnienia błędu, przez co akcje podopiecznych Artura Skowronka są niedokładne.

28'

Mamy pierwszą żółtą kartkę, którą otrzymał Dariusz Kołodziej po faulu na Leimonasie.

28'

Wasiluk niedokładnie zagrywa w kierunku łotewskiego napastnika. Gdyby podanie doszło do napastnika, moglibyśmy mieć groźną sytuację.

26'

Tylko od autu zawodnicy Widzewa. Zamieszanie wyjaśniają defensorzy Podbeskidzia.

25'

25'

Wasiluk groźnie po ziemi w kierunku Visnakovs, ale Telichowski wybija na rzut rożny.

24'

Cetnarski dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piąstkuje Zajac.

23'

Kołodziej i 1:0! Pewny, mocny strzał z rzutu karnego i Podbeskidzie bliżej utrzymania w Ekstraklasie!

22'

Karny dla Podbeskidzia! Pawela przewrócił się po kontakcie z Leimonasem i Marcin Borski wskazał na "wapno"!

21'

Ależ szansa Widzewa! Leimonas uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Zajac idealnie interweniował. Piłka odbiła się jeszcze o słupek, zanim wyszła na korner.

17'

Groźny strzał z dystansu Kasprzaka, piłka skozłowała jeszcze przed golkiperem gospodarzy, ale Zajac pewnie interweniował.

15'

Kolejna szansa z rzutu wolnego dla Podbeskidzia. Dośrodkowywać będzie Kołodziej, ale nieudanie wbijał futbolówkę w pole karne.

13'

Dośrodkowanie Kaczmarka zablokowane przez Górkiewicza. Mamy rzut rożny dla gości.

13'

Iwański wprost w ręce Wolańskiego.

12'

Ręką zagrywał Wasiluk. Mamy rzut wolny.

11'

Wasiluk wysunął piłkę na 7. metr, jednak nie było tam żadnego zawodnika Widzewa i pewnie interweniują obrońcy Podbeskidzia.

10'

Błąd Zajaca, który podał piłkę pod nogi zawodnika Widzewa. Na szczęście dla bramkarza, strzał Cetnarskiego został zablokowany.

8'

Kolejna akcja zakończona nieudanym strzałem. Tym razem próbował Mateusz Cetnarski.

8'

Pawela zbyt agresywnie zaatakował w polu karnym rywala, Krystiana Nowaka. Marcin Borski przerywa akcję.

6'

Na murawie leży Krystian Nowak oraz Dariusz Kołodziej.

5'

Szansa także dla gości. Alex Bruno próbował uderzyć z 16. metrów, jednak nie trafił czysto w piłkę i Zajac nie miał problemów ze złapanie futbolówki.

4'

Pierwsza szansa bielszczan. Rewelacyjnego dośrodkowania nie wykorzystał Fabian Pawela, który był na spalonym

2'

Pierwsza interwencja Wolańskiego. Golkiper łapie futbolówkę po zgraniu głową Marka Wasiluka.

1'

Górkiewicz zagrał w kierunku Kołodzieja. Ten próbował znaleźć Łatkę, jednak Marek Wasiluk przecina podanie.

20:31

Marcin Borski rozpoczął arcyważne spotkanie Podbeskidzia z Widzewem.

20:29

Piłkarzy wyprowadzili uczestnicy 14. Olimpiady Specjalnej.

20:27

Zawodnicy już wyszli na murawę Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej.

20:26

W pierwszym meczu 35. kolejki TME "Jaga" poległa ze Śląskiem 0:3.

20:24

Co ciekawe, w czternastu pierwszych połowach przed własną publicznością bielszczanie nie zdobyli bramki w tym sezonie.

20:22

Widzew stracił w tym sezonie aż 55 bramek, przez co ich defensywa jest najsłabszą w Ekstraklasie.

20:18

Leszek Ojrzyński przypomina o ogromnej stawce tego meczu.

Wiemy, co nam może przynieść wygrana w tym meczu. Stawka jest ogromna. W czwartek zobaczymy, czy ta świadomość nas uskrzydli, czy też nieco spowolni. Robimy wszystko, aby stała się ona naszym sprzymierzeńcem. Chcemy wygrać i dwa ostatnie mecze zagrać już na większym luzie.
20:16

Trener Widzewa, Artur Skowronek, na konferencji prasowej przyznał, że Widzew jest w stanie utrzymać się w Ekstraklasie.

Nie czujemy się najsłabsi i będziemy robić wszystko, żeby udowodnić to w trzech ostatnich spotkaniach. Naprawdę mamy jeszcze szansę na to, żeby utrzymać Widzew w Ekstraklasie
20:15

A jak dotychczas wyglądały spotkania Podbeskidzia z Widzewem? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie tutaj.

20:13

Zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego meczu.

20:12

W tym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w Łodzi podzieliły się one punktami, jednak w Bielsku górą byli już gospodarze, którzy po bramce Dariusza Kołodzieja wygrali 1:0.

20:05

W poprzednim sezonie obie drużyny spotkały się w ostatniej kolejce. Wtedy piłkarze Podbeskidzia, po wygranej nad Widzewem 2:1, cieszyli się z utrzymania w Ekstraklasie. Poniżej wideo z radości bielszczan.

20:00

Do rozpoczęcia spotkania pół godziny! Zapraszam do dzielenia się typami w komentarzach.

19:59

W ostatniej kolejce obie drużyny zremisowały swoje spotkania. Podbeskidzie wywiozło punkt z Wrocławia, natomiast Widzew podzielił się punktami z 1:1 z Jagiellonią.

19:56

Aż siedmiu zawodników Widzewa musi uważać, aby nie zostać ukaranym przez arbitra. Do tego grona należy: Alex Bruno, Kasprzak, Mielcarz, Nowak, Rybicki, Stępiński oraz Wasiluk. Wśród podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego pauzą w kolejnym spotkaniu zagrożony jest Pietrasiak i Sloboda.

19:53

Gospodarze mają się czym chwalić. W ostatnich jedenastu meczach przed własną publicznością żadna drużyna nie wywiozła kompletu punktów w starciu z Podbeskidziem! Przypomnijmy tylko, że Widzew na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrał.

19:50

Podbeskidzie Bielsko-Biała, Widzew ŁódźPodbeskidzie Bielsko-Biała, Widzew ŁódźPodbeskidzie Bielsko-Biała, Widzew Łódź

19:50

Przedstawiamy także ławkę łodzian: Mielcarz – Stępiński, Urdinow, Lafrance, Gela, A. Visnjakovs, Rybicki.

19:49

Oto rezerwowi Podbeskidzia: Madejski – Malinowski, Kupczak, Deja, Chrapek, Bartlewski, Stąporski.

19:46

W kadrze Leszka Ojrzyńskiego zabrakło miejsca dla Adu Kwame, który pauzuje za cztery żółte kartki. W Widzewie z kolei nie zagra Rafał Augustyniak, który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z Jagiellonią.

19:44

Witam wszystkich czytelników na relacji live meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź. Stawka tego spotkania jest ogromna. Jeżeli bielszczanie zwyciężą - zapewnią sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Porażka Widzewa spowoduje, że podopieczni Artura Skowronka spadną z ligi. Na relację zaprasza Artur Kurzawa.