Niedziela, 27 kwietnia 2014, godz. 15:30
1. połowa0 : 2
17:23

Z mojej strony to już wszystko. Za uwagę serdecznie dziękuje Damian Wiśniewski.

17:22

Najpierw w tym sezonie wygrał Widzew, później Korona, a teraz przyszła pora na remis i jest remis. To był naprawdę dobry, emocjonujący mecz. Jedni i drudzy zaprezentowali nam ciekawe granie, o czym najlepiej świadczy fakt, że mogliśmy oglądać cztery gole.

94'

Koniec spotkania, Korona remisuje u siebie z Widzewem 2:2!

93'

Tu już chyba nic się nie zmieni, minął już doliczony czas gry

91'

Dejmek uderzył po dośrodkowaniu Golańskiego, wszystko kończy się cornerem

91'

Będzie groźnie pod bramką Widzewa. Rzut wolny dla Korony z groźnej pozycji

89'

Batrović nie jest w stanie kontynuować gry, Widzew skończy więc ten mecz w "10"

88'

Jakiejś kontuzji doznał teraz Batrović. Piłkarz Widzewa poza boiskiem.

86'

Batrović! Świetna indywidualna akcja tego piłkarza, choć jego strzał został zablokowany.

86'

Żółta kartka dla Cebuli

85'

Sobolewski oddał teraz centro-strzał. Piłka w rękach bramkarza.

83'

A Leimonas za Kasprzaka

82'

Stano wchodzi za Korzyma

81'

Ładną akcję przeprowadzili teraz prawą stroną Kiełb i Sobolewski, ale wszystko skończyło się rzutem rożnym

80'

Wasiluk! Zawodnik Widzewa oddał świetny strzał z rzutu wolnego, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

78'

Alex Bruno wchodzi za Kaczmarka

77'

Chiżniczenko miał teraz doskonałą okazję do strzelenia gola, ale sędzia odgwizdał spalonego.

77'

Korona jest teraz w natarciu, teraz tylko pytanie czy padną kolejne gole?

75'

Kamil Sylwestrzak kapitalnie dośrodkował z lewej strony, a Korzym świetnym strzałem głową wykończył tę akcję!

74'

Goooooooooooooooooooooooooooooooool! Korzym, 2:2!

72'

Korona długo utrzymuje się przy piłce na połowie Widzewa, ten jednak na razie broni się skutecznie.

70'

Kiełb wchodzi na boisko za Jovanovicia.

69'

Teraz strzał głową po dośrodkowaniu z cornera oddał Wasiluk, ale spokojnie piłkę złapał Małecki.

68'

Było groźnie pod bramką gospodarzy! Kikut zagrał z prawej strony, a w ostatniej chwili swój zespół uratował Malarczyk!

68'

Wasiluk przymierzył z rzutu wolnego, ale przeniósł on piłkę nad poprzeczkę.

67'

Żółta kartka dla Jovanovicia, za faul na Kasprzaku.

66'

Jovanović faulował teraz Cetnarskiego.

65'

TO MUSIAŁ BYĆ GOL! Korzym kapitalnie ograł Nowaka i stanął oko w oko z bramkarzem i przegrał ten pojedynek!

63'

Rzut wolny mieli teraz goście, ale słabo wykonał go Cetnarski. Od bramki zacznie Małecki.

62'

A teraz Cebula oddał strzał sprzed szesnastki, ale wprost w bramkarza. Rozpędza się Korona!

61'

Gooooooooooooooooooool! Malarczyk, bramka kontaktowa dla Korony!

60'

Ależ było blisko samobója! Golański kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego, a blisko pokonania własnego bramkarza był Okachi!

59'

Kolejna dobra okazja gości, tym razem zmarnował ją Visnakovs.

58'

Żółtą kartkę przed chwilą dostał Golański.

57'

Jovanović uderzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił.

55'

A przed chwilą bardzo ładną akcję przeprowadził Kasprzak, choć zakończył ją nieznacznie niecelnym uderzeniem

54'

To powinien być gol! Sobolewski jak z armaty huknął z dystansu, z czym poradził sobie jeszcze Wolański. Po paru sekundach po podaniu od Chizniczenki blisko trafienia był Korzym, który ostatecznie minął się z piłką.

53'

A teraz Jovanović oddał strzał sprzed szesnastki, ale piłka po rykoszecie wyszła na corner

52'

Janota! Świetnie zabawił się teraz z obrońcami Widzewa pomocnik Korony, ale następnie oddał kiepski strzał. Spokojna interwencja Wolańskiego.

51'

A teraz mieliśmy kolejny strzał Visnakovsa, był on jednak niecelny.

50'

Było ciekawie pod bramką Widzewa! Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony, a sprytny strzał starał się oddać Korzym. Został jednak zablokowany

49'

Kikut oddał teraz strzał sprzed szesnastki, ale nie trafił w bramkę. Zacznie Małecki.

48'

Ten jednak został słabo rozegrany i piłkę już mają łodzianie.

48'

Bardzo dobrze zagrał teraz Golański do Korzyma, ten jednak został zablokowany. Tylko corner dla gospodarzy.

46'

I od razu Batrović zmienia Rybickiego

46'

Sędzia gwiżdże, gospodarze zaczynają druga połowę

16:31

Piłkarze obu drużyn wrócili już na boisko, zaraz wznowimy grę.

16:20

Przed pierwszym gwizdkiem takiego wyniku nie spodziewał się pewnie nikt. Widzew prowadzi do przerwy z Koroną w Kielcach 2:0 i to prowadzi jak najbardziej zasłużenie. Goście są lepiej zorganizowani i bardziej konsekwentni, a kielczanie muszą znaleźć jakiś sposób na odwrócenie losów tego meczu.

46'

Koniec pierwszej połowy, Widzew prowadzi 2:0!

45'

Korona bez błysku jak na razie. Czy Pacheta będzie w stanie pobudzić swój zespół?

44'

Janota dośrodkował z tego stałego fragmentu, ale obrońcy Widzewa dali sobie radę z tym zagrożeniem

43'

Kolejny rzut wolny z niezłej pozycji. Może tym razem uda sie oddać chociaż niezły strzał?

41'

To powinien być gol! Centarski znalazł się w świetnej pozycji do strzału, ale zdecydował się na podanie i zepsuł tę okazję!

40'

Golański faulowany na połowie Widzewa, Korona będzie miała dobrą pozycję do dośrodkowania.

39'

A teraz strzał z dystansu oddał Okachi, był on jednak niecelny.

37'

Petrow właśnie opuszcza boisko. W jego miejsce Cebula.

36'

Teraz Petrow oddał potężny strzał z dystansu, ale zdołał wybronić go bramkarz.

34'

Dłużej utrzymuje się Korona przy piłce, ale nie ma pomysłu na rozegranie jej.

32'

Kiepsko wygląda teraz Korona, Widzew łapie wiatr w żagle. Zobaczymy, czym to się skończy.

30'

Fatalny błąd obrony Korony, Visnakovs był zostawiony zupełnie bez opieki, czego nie mógł nie wykorzystać. Kielczanie są już w bardzo ciężkiej sytuacji.

29'

Gooooooooooooooooooooooooool! Visnakovs, 2:0 dla Widzewa!

27'

A teraz Cetnarski przymierzył sprzed szesnastki i choć zrobił to nieźle, to przestrzelił.

25'

Korona dłużej utrzymuje się teraz z piłką na połowie Widzewa, ale nic z tego nie wynika.

23'

Kolejna wrzutka w pole karne Widzewa, kolejna niedokładna. Korona nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

21'

Golański dośrodkował z prawej strony, ale piłka w polu karnym minęła wszystkich piłkarzyrzy. Od bramki zacznie goalkeeper Widzewa.

20'

Mroziński! Cetnarski zagrał świetną piłkę do swojego kolegi, a ten zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów, zdecydował się na strzał z którym nie miał kłopotów bramkarz.

18'

Golański zagrał teraz piłkę w pole karne Widzewa, ale tam dobrze interweniował Wolański.

17'

Niepewnie interweniował teraz Małecki, ale nie potrafił wykorzystać tego Eduards Visnakovs, który mocno przestrzelił

16'

Kolejne dośrodkowanie Golańskiego z rzutu rożnego, kolejny strzał Sylwestrzaka. Tym razem niecelny.

15'

I znów gorąco było pod bramką Korony! Kaczmarek mógł stworzyć naprawdę groźną sytuację, ale pogubił się w polu karnym rywala.

14'

Petrow zagrał przed chwilą fajną piłkę do Chiżniczenki, ten jednak nie zdołał oddać strzału, gdyż sędzia odgwizdał spalonego.

12'

Eduards Visnakovs wyszedł sam na sam z bramkarzem i został przez niego ewidentnie faulowany. Karny słuszny, czemu tylko obyło się bez kartki dla Małeckiego?

11'

Gooooooooooooooooooooooool! Cetnarski z karnego, 1:0 dla Widzewa!

11'

Rzut karny dla Widzewa!

10'

Teraz Widzew przeprowadził całkiem niezłą kontrę, którą skończyło jednak słabe dośrodkowanie Kaczmarka.

9'

Sylwestrzak! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego lewy obrońca Korony oddał strzał przewrotką, który obronił jednak bramkarz.

8'

Chiżniczenko spróbował zaatakować lewą stroną, ale wywalczył tylko rzut rożny

7'

Kikut zagrywał teraz w pole karne, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki zacznie Małecki.

6'

Jaki jest typ prowadzącego relację ? DW: Korona jest silniejsza, więc stawiam, że to ona wygra. ;)

5'

Rybicki leżał przez chwilę na boisku, ale już jest gotowy do gry

4'

To mogła być groźna okazja dla gości, jednak Cetnarski zamiast uderzać to postanowił podać do kolegi. Zrobił to niecelnie i piłkę mają już kielczanie.

3'

Korzym oddał przed chwilą strzał sprzed szesnastki, ale kapitan Korony mocno się pomylił. Od bramki goście.

2'

Golański zagrał przed chwilą kapitalną piłkę w szesnastkę do Janoty, ten jednak zgrywał ją niedokładnie

2'

Okachi faulował przed chwilą Petrowa na swojej połowie boiska.

1'

Tomasz Musiał daje znak, zaczynają goście!

15:27

Piłkarze są już na boisku, czekamy na ciekawe widowisko!

15:25

Piłkarze obu drużyn już za chwilę pojawią się na boisku. Na jaki wynik stawiacie?

15:22

Widzew w tym sezonie nie wygrał żadnego z wyjazdowych spotkań, Korona z kolei w tym roku na własnym boisku jeszcze nie przegrała. Zobaczymy, czy to będzie dobrym prognostykiem dla kibiców z Kielc.

15:21

Można prosić zdjęcie jak w chwili obecnej wygląda sektor gości ? DW: Niestety, nie ma nas dzisiaj na stadionie. Jeśli jednak się uda, to wrzucimy jakieś zdjęcie.

15:19

Dwukrotnie jedni i drudzy mierzyli się ze sobą w tym sezonie, dwukrotnie padał wynik 2:1, najpierw dla Widzewa w Łodzi, później dla Korony w Kielcach. Jak będzie dzisiaj?

15:14

Ostatnią kolejkę przed rundą finałową oba zespoły kończyły w zgoła odmiennych nastrojach. Widzew przegrał 0:1 na wyjeździe z Pogonią, a Korona pokonała u siebie Cracovią, również 1:0.

15:11

Mamy jeszcze troszkę czasu do pierwszego gwizdka, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

15:08

Koronie natomiast zabrakło trzech punktów, aby awansować do grupy mistrzowskiej i z 11. miejscem w tabeli musi bić się teraz o utrzymanie. Teoretycznie wydaje się, że łatwiej takiej batalii nie można zacząć niż od meczu z ostatnią drużyną w tabeli.

15:06

Widzew jeśli myśli o pozostaniu w lidze to nie może stracić dzisiaj punktów. Strata ekipy z Łodzi do pierwszego bezpiecznego miejsca wynosi już sześć oczek i bez wygranej w Kielcach misja utrzymanie stanie się jeszcze cięższa do przebycia.

15:01

Ławka rezerwowych Korony: Szlakotin, Pilipczuk, Beisebekov, Stano, Cebula, Kiełb, Przybyła

15:00

Ławka rezerwowych Widzewa: Mielcarz, Batrović, Jonathan de Amo, Alex Bruno, Leimonas, Stępiński, A. Visnakovs