CracoviaCracovia
0 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:51

Koniec meczu! Cracovia zasłużenie przegrywa z Podbeskidziem. Piłkarzy Cracovii żegnają głośne gwizdy. Trzeba powiedzieć, że było to fatalne widowisko. Za uwagę mimo wszystko dziękuje Krzysztof Orski.

92'

Boljević ratuje swój zespól przed blamażem. Powinno być 2-0 dla bielszczan!

90'

Męczarnie Cracovii potrwają 3 minuty dłużej.

90'

Mocny strzał Boljevicia. Na rzut rożny wybija Zajac. Po kornerze było trochę zamieszania, ale ostatecznie bramkarz gościa wznowi grę.

88'

Lebedyński zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Broni jednak Pilarz!

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Chmiel a wchodzi Bartlewski.

85'

Strzelał Steblecki. Piłka po rykoszecie ląduje w rękach Zajaca.

85'

Iwański uderzył z rzutu wolnego, aleprosto w mur.

82'

Padł w polu karnym Saidi, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

81'

Do końca meczu zostało około 10 minut. Czy Cracovia odwróci jeszcze losy tego meczu?

80'

Z dystansu uderzał jeden z graczy Podbeskidzia, ale było to uderzenie bardzo niecelne.

78'

Trener Stawowy stawia wszystko na jedną kartę. Nykiela zmienia Dudzic.

75'

Co zrobił Pilarz z Żytką??? Żytko odegrał piłkę do swojego bramkarza a ten tuż przed bramka nabił napastnika gości. Piłka, na szczęście dla Pasów, nie wpadła do bramki.

75'

Gra Cracovii woła o pomstę do nieba. Fatalnie się ogląda ten mecz od momentu strzelenia gola przez gości. To jest festiwal niedokładności i podań do tyłu.

73'

Tym razem kartka dla Koniecznego za brzydki faul na Nowaku.

71'

Żółta kartka dla Boljevicia za faul na Malinowskim.

68'

Zmiana także wśród gości. Schodzi strzelec gola, Pawela a wchodzi Lebedyński.

68'

Zmiana w Cracovii. Za Jaroszyńskiego wchodzi Steblecki.

66'

Mądrze bronią się goście. Cracovia nie jest w stanie rozbić obronnego muru Podbeskidzia.

63'

Słabo wygląda gra Pasów. W ich taktyce nic się nie zmienia. Górale nic nie zmieniają, bo nie maja po co. Maą wynik i mogą spokojnie kontrować.

62'

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

61'

Zmiana w Pasach. Schodzi Papadopoulos a wchodzi Boljević.

61'

6393 kibiców ogląda ten mecz na żywo.

60'

Trzeba przyznać, że to zasłużony gol dla Podbeskidzia. To podopieczni Leszka Ojrzyńskiego stwarzali w tym meczu lepsze sytuacje. Z posiadania piłki Cracovii nic nie wynika.

58'

GOOOOL!!!! Kontry swojego zespołu nie zmarnował Pawela, który w sytuacji sam na sam spokojnie przerzucił piłkę nad Pilarzem!!! Goście prowadzą 1-0!!!!

58'

Kontrę Pasów fatalnie zmarnował złym przyjęciem Straus!

58'

Złe podanie Bernhardta w kierunku Nowaka. Po raz który już obserwujemy takie złe podanie?

56'

Za mocne podanie do Nykiela. NIe klei się Cracovii gra ofensywna.

53'

A rzut rożny dla gości skończył się kontrą Pasów. Nic wielkiego jednak z niej nie wyszło.

53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego kończy się rzutem rożnym dla gości.

51'

Żółta kartka dla Nykiela za brzydki faul.

51'

Cracovia w ataku pozycyjnym, ale nic z tego nie wychodzi. Podbeskidzie się cały czas broni a pada coraz mocniej. Czemu piłkarze nie strzelają z dystansu?

50'

48'

Wieje na stadionie Cracovii. Wieje mocny wiatr i nudą z boiska.

46'

Żółta kartka dla Żytki za faul taktyczny.

46'

Druga połowę zaczynają gracze Cracovii! Gramy!

19:01

W przerwie jedna zmiana w ekipie gości zszedł Kołodziej, wszedł Malinowski.

19:00

Piłkarze wracają juz na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

18:45

Rozpadało się w Krakowie i w tej chwili pierwszą połowę zakończył sędzia tego spotkania. Po słabym widowisku jest na razie remis 0-0. Na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za kwadrans!

43'

Szarża Nowaka, ale był on dobrze blokowany przez bielszczan i nie zdołała oddać strzału!

40'

Co zrobili teraz Nowak z Saidim?! Wyszli 2 na 1 obrońcę gości, ale podawali sobie piłkę w nieskończoność i w końcu źle przyjął ją Saidi!

39'

Złe przyjęcie Saidiego i nie będzie zagrożenia pod bramką Podbeskidzia.

38'

Pawela ostro fauluje Papadopoulosa, ale obyło się bez kartki.

37'

Bernhardt próbował technicznego uderzenia, ale nie dokręcił piłki. Od bramki grę wznawia Zajac.

36'

Faulowany Jaroszyński. Będzie szansa na wrzutkę dla Cracovii.

35'

Podbeskidziu się nie spieszy. Wydaje się, że remis zadowala bielszczan.

33'

Niewiele wyszło jednak z rzutu rożnego.

33'

Z dystansu uderzył Bernhardt a Zajac z trudem wybija piłke poza boisko. Było groźnie!

31'

Żółta kartka dla Kołodzieja za faul taktyczny.

30'

pap

30'

Cracovia w ofensywie gra bardzo niedokładnie. W ten sposób ciężko będzie im stworzyć zagrożenie pod bramką Zajaca.

28'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Z bliska uderzał jeden z napastników gości, ale jakimś cudem broni Pilarz!

27'

Po chwili kolejny korner dla Podbeskidzia. Okres przewagi tego zespołu trwa.

27'

Kołodziej walczył z Żytką na lewej stronie. Efektem tylko rzut rożny.

25'

Dobra okazja dla gości. Chmiel przejął piłkę i uderzył z 16 metrów, ale jest na posterunku Pilarz!

24'

Po drugim rzucie rożnym z kontrą wyszła Cracovia, ale Saidi za mocno dogrywał do Papadopoulosa. Zmarnowana okazja.

23'

Tym razem korner dla Podbeskidzia. Piłkę wybijał Jaroszyński.

21'

Cracovia przeważa, Cracovia atakuje, ale nic z tego nie wychodzi. Jak na razie groźniejszą akcje przeprowadzili Górale.

20'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Bernhardt uderzył na siłę, ale piłkę wybili goście.

19'

Faulowany teraz Papadopoulos i będzie rzut wolny dla Cracovii z narożnika pola karnego.

18'

Teraz dobra akcja Saidiego z Nowakiem, ale blokują napastnika Pasów obrońcy gości. Tylko korner.

17'

Powinien być gol dla Podbeskidzia! Fatalny błąd Dąbrowskiego, który podał wprost pod nogi przeciwnika, Sokołowski wyszedł sam na sam, ale uderzył z 17 metrów prosto w Pilarza!

16'

Świetna interwencja Marciniaka w obronie. Czysty wślizg i piłkę przejmują Pasy.

15'

Piękna szarża Saidiego, który minął kilku przeciwników, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany! W końcu było groźnie!

14'

Dośrodkowanie z narożnika boiska jednak wprost w ręce Zajaca.

13'

Dobre wejście Nykiela i będzie korner dla Cracovii.

11'

Jaroszyński pograł teraz z Saidim na lewym skrzydle, ale gracz z Burundi ostatecznie zagrywał niecelnie.

10'

Początek meczu nie porywa. Cracovia stara się rozegrać akcję kombinacyjną a Podbeskidzie nastawiło się na kontry. Jednak obu zespołom brakuje dokładności.

9'

Główkował Konieczny, ale bardzo niecelnie. Od bramki zaczyna Pilarz.

7'

Słabo Podbeskidzie rozegrało ten stały fragment gry, piłkę złapał Pilarz, który szybko uruchomił Saidiego, ale ten niedokładnie podawał do Nowaka.

6'

Faul Marciniaka i goście zaczynają ze stojącej piłki.

4'

Pawela zmarnował teraz złym przyjęciem piłki okazję do kontry. Cracovia w ataku pozycyjnym.

3'

Dośrodkowanie Żytki ląduje spokojnie w rękawicach Zajaca.

2'

Złe przyjęcie Papadopoulosa i od autu zaczną goście.

1'

Pustki dzisiaj na Pasach. Bardzo słaba frekwencja, ale od początku mamy głośny doping.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Podbeskidzia!

17:57

Piłkarze wychodzą już na murawę. Wyprowadza ich sędzia Mariusz Złotek. Za chwilę początek meczu!

17:47

Zawodnicy zmierzają już powoli w stronę szatni, aby posłuchać ostatnich wskazówek trenerów. Za chwilę zaczynamy, miejmy nadzieję, wielkie piłkarskie emocje.

17:42

Do rozpoczęcia meczu zostało niecałe 20 minut. Tymczasem frekwencja na stadionie Cracovii delikatnie mówiąc nie powala. Kibice jednak cały czas schodzą się na stadion.

17:36

Cracovia zagra w dzisiejszym meczu w bardzo ofensywnym zestawieniu. W wyjściowym składzie jest aż czterech piłkarzy, który mogą zagrać na pozycji napastnika. Są to: Nowak, Ntibazonkiza, Bernhardt i Papadopoulos. Czy taka zagrywka zapewni wiele goli w dzisiejszym meczu? Mamy taką nadzieję.

17:31

Na rozgrzewkę wybiegli już piłkarze obu zespołów. Powiększyła się także grupa kibiców gości.

17:23

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz zaczną na ławkach rezerwowych:

Rezerwowi Cracovii: Matko Perdijić, Vladimir Boljević, Krzysztof Danielewicz, Tomislav Mikulić, Sebastian Steblecki, Łukasz Zejdler, Bartłomiej Dudzic

Rezerwowi Podbeskidzia: Ladislav Rybańsky, Piotr Malinowski, Krzysztof Chrapek, Mateusz Kupczak, Adam Deja, Sebastian Bartlewski, Mikołaj Lebedyński

17:21

Na boisku trwa rozgrzewka bramkarzy obu zespołów. Kibiców na razie na stadionie jest jak na lekarstwo, ale zapewne jeszcze się jacyś pojawią. Jest także obecna skromna, około dziesięcioosobowa, grupa kibiców Górali.

17:20

W Krakowie mamy dzisiaj bardzo dobrą pogodę do gry. Jest około 17 stopni, przed chwilą delikatnie pokropił deszcz i wieje delikatny wiaterek. Oby tylko zawodnicy swoją grą zapewnili odpowiedni poziom emocji, to na nic nie będziemy mogli narzekać.

17:17

Zapraszam do dyskusji o dzisiejszym meczu na twitterze: @KrzysiekOrski

17:14

Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. To właśnie tutaj narodzi się za około 45 minut najnowsza historia polskiej piłki nożnej. Rozegrany zostanie pierwszy mecz po podziale na grupy w ramach nowej reformy rozgrywek ekstraklasy! Zapraszam do pozostania z nami!