Koniec spotkania! Manchester City dość niespodziewanie pokonuje na Allianz Arena Bayern Monachium.

90'

Zaledwie dwie minuty doliczone do drugiej połowy!

89'

Na spalonym Negredo. Coraz mniej czasu mają goście na strzelenie czwartej bramki.

88'

Ostatnia zmiana w Manchesterze. Na boisku pojawił się Jack Rodwell, który zmienił Edina Dżeko.

85'

Franck Ribery padł w polu karnym! Gwizdek arbitra jednak milczy!! Nie ma karnego!!

84'

Żółta kartka dla Zabalety po faulu na Riberym.

80'

To powinno być 4:2!! Kolejny KATASTROFALNY błąd zaliczył w tym spotkaniu Dante, który zaplątał się przy przyjęciu piłki. Całą sytuację wykorzystał Negredo, który wyprzedził Brazylijczyka. Skórę obrońcy gospodarzy uratował jednak Neuer, który wygrał pojedynek z hiszpańskim napastnikiem City!

76'

Kolejne napomnienie. Fernandinho ukarany żółtym kartonikiem.

74'

Faul w ofensywie Alaby, który bardzo ostro zaatakował Zabaletę. Od rzutu wolnego City.

72'

Na drugą zmianę decyduje się także Manuel Pellegrini. Wchodzi Negredo, który zmieni Davida Silvę.

70'

Czy Manchester dopnie swego i strzeli czwartą bramkę - bramkę, która da im awans z pierwszego miejsca?

68'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Schodzi Mandzukić, w jego miejsce na placu gry pojawił się Shaqiri.

65'

Boateng ukarany żółtą kartką.

64'

Navas wstrzelił piłkę w pole karne. Futbolówkę sprytnie przepuścił Dzeko, po czym fatalny błąd zaliczył Boateng, który nie trafił w nią, a zamykający całą akcję James Milner nie dał szans Neuerowi. To wszystko sprawiło, że Manchesterowi City brakuje już tylko jednej bramki, aby wywalczyć awans z pierwszego miejsca!

62'

GOOOOOOOOOOL!!!! Coś nieprawdopodobnego!!! Manchester wychodzi na prowadzenie!! na listę strzelców wpisał się James Milner, który wykorzystał fatalny błąd Jerome Boateng'a!!!

62'

Wyrównująca bramka podziałała na Bayern jak płachta na byka! Bawarczycy od razu podkręcają tempo!

59'

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Manchester odrabia dwubramkową stratę!!! Aleksandar Kolarov podszedł do piłki ustawionej jedenaście metrów od bramki i pewnym strzałem doprowadził do remisu!

58'

Ależ okazja dla Manchesteru!! Mamy rzut karny!!

55'

Pierwsza zmiana w szeregach Bayernu! Boisko opuszcza Mario Goetze, w jego miejsce Javi Martinez.

51'

W odpowiedzi City! Dzeko będąc tyłem do bramki zdecydował się na uderzenie z półobrotu, ale nie sprawiło ono większych problemów Neuer'owi.

49'

Pierwszy w drugiej połowie rzut rożny dla Bawarczyków, po tym jak dośrodkowanie z lewej strony boiska Alaby zablokował Zabaleta.

47'

Ładne podanie ze środka pola Fernandinho do Edina Dżeko, Bośniak przytomnie zgrał piłkę do Jesusa Navas'a, który natychmiast podjął decyzję o strzele. Strzał Hiszpana został jednak zablokowany przez Dantego.

46'

Sędzia wznawia grę, przy piłce gospodarze.

21:43

Wracamy po przerwie. Obie ekipy już zameldowały się na murawie, za chwilę początek drugiej połowy.

21:38

Pierwsze 20 minut należało bezapelacyjnie do Bayernu. Później wraz z upływającym czasem do głosu powoli zaczęli dochodzić goście z Manchesteru. Przełożyło się to na bramkę kontaktową, która najprawdopodobniej zapobiegła pogromowi.

46'

Za nami pierwsza część spotkania! Jak na razie Bayern prowadzi na Allianz Arena z Manchesterem City 2:1.

44'

Dla Anglika oznaczać to będzie pauzę w następnym spotkaniu.

44'

Kolejna kartka w tym spotkaniu. Tym razem "żółtkiem" ukarany James Milner.

44'

Świetne prostopadłe podanie Ribery'ego na bramkę próbował zamienić Goetze. Niemiec przegrał jednak pojedynek sam na sam z Hartem!

43'

Edin Dżeko poturbował Dantego!! Sędzia nie miał wątpliwości i wlepił żółty kartonik Bośniakowi!

41'

Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Dante.

39'

Spotkanie nieco nam się wyrównało. Goście coraz pewniej utrzymują się przy futbolówce.

36'

Ribery na pełnej szybkości wyprzedził Demichelisa, ale zatrzymał się ostatecznie na Lescottcie. Rzut rożny dla gospodarzy!

32'

Mecz nam się troszkę zaostrzył. Manchester gra agresywnie i przynosi to zamierzony efekt.

28'

GOOOOOOOOOOOOL!!! City łapie kontakt 2:1!! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło wprost do James'a Milnera. Anglik nie połakomił się na gola i wystawił futbolówkę do lepiej ustawionego, tuż przed bramką, Davida Silvy, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

25'

Pierwsza niezła akcja Manchesteru, jednak strzał Fernandinho pozostawił wiele do życzenia. Futbolówka po uderzeniu Brazylijczyka poszybowała wysoko ponad bramką Neuer'a

21'

Kolejną szansę wykreowali sobie gospodarze. Zakończyła się ona strzałem Kroos'a. Uderzenie Niemca nie sprawiło jednak problemów Hartowi, który pewnie wyłapał futbolówkę.

18'

Dośrodkowanie na szesnasty metr, gdzie był osamotniony Ribery. Francuz zdecydował się na bezpośredni strzał z woleja, jednak jego próbę wzorcowo zablokował Lescott

15'

Pierwsza zmiana w szeregach gości. Boisko z powodu kontuzji opuszcza Richards, w jego miejsce wchodzi Zabaleta.

12'

GOOOOOOOOL!!! Bayern 2 City 0!!! Po sporym zamieszaniu w polu karnym najwięcej zimnej krwi zachował Mario Mandżukić, który sprytnym podaniem obsłużył Mario Goetze. Niemiec nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce i mamy już dwubramkowe prowadzenie gospodarzy!

10'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Kroos'a na bramkę próbował zamienić Dante jednak obrońca Bawarczyków trafił wprost w Harta!

7'

W odpowiedzi City, ale wrzutka Kolarov z lewej strony boiska niedokładna.

6'

GOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Bayernu!!! Strzelcem gola Thomas Mueller, który wykorzystał fantastyczne prostopadłe podanie od Dante'ego i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans Hartowi! Ależ początek!!

4'

Ależ błąd naciskanego przez Bawarczyków Lescotta. Niewiele brakowało, a strzeliłby samobója przy próbie podania do Harta

3'

Spokojny początek spotkania. Bawarczycy długo utrzymują się przy piłce. Goście na razie wycofani.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał nad Allianz Arena! Od środka rozpoczynają goście

20:42

Piłkarze są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:29

Tak przed pierwszym gwizdkiem arbitra wygląda sytuacja w grupie D:

tabela grupa D

20:25

Arbitrem tego spotkania będzie David Fernandez Borbalan. Warto zwrócić uwagę, że hiszpański sędzia nie lubi bardzo ostrej gry. W 9 meczach obecnego sezonu Primera Division pokazał, aż 55 żółtych kartek oraz 2 czerwone!

20:16

Trener gości zgodnie z obietnicami posadził na ławce swoich kluczowych zawodników, którzy mają być w 100% wypoczęci na sobotni mecz z Arsenalem. Dzisiejsze spotkanie z perspektywy linii bocznej obejrzą m.in Negredo oraz Agüero.

20:13

Ławka Manchesteru: Pantilimon, Boyata, Kompany, Rodwell, Zabaleta, Negredo, Agüero

20:12

Ławka Bayernu: Starke, Contento, Van Buyten, Rafinha, Martinez, Shaqiri, Pizarro

20:05

Do rozpoczęcia meczu zostało jeszcze ładnych parę minut, zapraszam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

20:03

Obie ekipy zapewniły sobie już awans do kolejnej rundy, ale emocji na pewno nie zabraknie, bowiem dziś gra toczy się o coś więcej niż tylko trzy punkty...

20:02

Witamy serdecznie! Kibice w Bawarii już odliczają minuty do pierwszego gwizdka - gwizdka, który rozpocznie rywalizację na Allianz Arenie pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem City. Serdecznie zapraszamy na ostatni wieczór z fazą grupową Ligi Mistrzów!