Real MadrytReal Madryt
4 : 1
Galatasaray StambułGalatasaray Stambuł
22:37

Beznadziejny występ Galatasaray, które nawet grając godzinę w przewadze nie potrafiło zrobić krzywdy Realowi. Królewscy pokazali swoje wszystkie atuty i nawet bez Cristiano Ronaldo z łatwością ograli mistrzów Turcji. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

92'

Koniec spotkania! Real zwycięża 4:1!

92'

Casillas łapie centrę Nounkeu.

90'

Di Maria w ostatniej chwili zatrzymany przez Chedjou.

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Gulselam za Felipe Melo.

86'

Płaski strzał Eboue wpada prosto w ręce Casillasa.

85'

Sneijder zza pola karnego uderzył równie mocno, co niecelnie.

81'

Młody Hiszpan w akcji indywidualnej najpierw został zablokowany, ale piłka do niego wróciła i ten położył na ziemi obrońcę i bez trudu pokonał bramkarza 4:1!

81'

GOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Isco!!!

78'

Eboue na spalonym.

77'

Mizerne uderzenie Riery z dystansu.

74'

Carvajal wchodzi w miejsce Marcelo.

73'

Słabiutki strzał Buluta w kontrataku gospodarzy.

71'

Casillas!!! Świetny strzał Drogby w sytuacji statycznej, ale Iker wyciągnął się jak struna i podbił piłkę!

68'

Riera zastępuje Amrabata.

67'

Real idzie za ciosem. Marcelo z dystansu uderza wysoko nad bramką.

65'

Zmiana w Galatasaray: Sneijder za Brumę.

64'

Świetna akcja koronkowa gospodarzy, zakończona bardzo mocnym strzałem Argentyńczyka z kilkunastu metrów. Galata na łopatkach!

63'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Angel Di Maria!!!

62'

Galatasaray zupełnie nie prezentuje się tak, żeby było widać przewagę liczebną Turków. Drużyna Manciniego rozczarowuje w drugiej połowie.

60'

Ponownie Arbeloa! Hiszpan doszedł do dośrodkowania Marcelo, przyjął piłkę i huknął nieznacznie obok bramki Galaty!

58'

Casemiro opuszcza boisko, a w jego miejsce Xabi Alonso.

58'

Akcja Eboue i 'ni to dośrodkowanie ni to strzał', do którego nie doszedł w polu karnym Bulut.

55'

Żółta kartka teraz dla Arbeloi za symulowanie faulu w polu karnym.

52'

Świetne dośrodkowanie Di Marii wprost do wbiegającego Arbeloi, który w idealnej sytuacji pokonuje bramkarza rywali z kilku metrów! Real prowadzi 2:1!

51'

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!! Alvaro Arbeloa!

48'

Piłka w siatce Realu po strzale Buluta, ale sędzia uznał, że ten był na spalonym. Dość kontrowersyjna decyzja.

47'

Akcja Brumy zakończona nieudanym dośrodkowaniem tego zawodnika.

46'

Wznawiamy grę!

21:34

Spotkanie długo było słabe, ale zmieniła to czerwona kartka dla Sergio Ramosa w 28. minucie gry. Później oglądaliśmy dwa gole. Najpierw ładnie z wolnego uderzył Bale, minutę później wyrównał Bulut po pięknym podaniu Drogby. Czekamy na więcej po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy 1:1.

43'

Bale!!! Walijczyk powinien był wyprowadzić Real na prowadzenie, ale nie potrafił w dobrej okazji pokonać Iscana!

39'

Genialne podanie Drogby, zagapił się Pepe i Umut Bulut w sytuacji sam na sam z Casillasem płaskim strzałem doprowadza do błyskawicznego wyrównania!!!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Umut Bulut!

38'

Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Bale'a na bramkę Iscana, który jednak był fatalnie ustawiony. Duży błąd bramkarza Galatasaray, ale gol i tak piękny! 1:0 dla Realu!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Gareth Bale!

36'

Żółta kartka dla Felipe Melo.

34'

Galata przejęła inicjatywę po kartce dla Ramosa, ale nic z tego zupełnie nie wynika.

30'

W drugim meczu tej grupy Juventus prowadzi z Kopenhagą 1:0 po golu Vidala z rzutu karnego.

29'

Uderza z rzutu wolnego Inan, a odbita od muru piłka wpada w ręce Casillasa.

28'

Błyskawiczna zmiana. Schodzi z boiska Jese, w jego miejsce Nacho. Ancelotti po linii najmniejszego oporu zmienia wychowanka.

28'

Czerwona kartka dla Sergio Ramosa za faul na wychodzącym na czystą pozycję Bulucie! Real w dziesiątkę!

26'

Beznadziejne dośrodkowanie Inana z rzutu wolnego. Piłka, daleko od któregokolwiek z graczy gości, wpada w ręce Casillasa.

24'

Wieje nudą na Bernabeu.

21'

Galatasaray skupione na defensywie. Podopieczni Manciniego nawet nie atakują rywala agresywnym pressingiem. Real ma się męczyć w ataku pozycyjnym.

19'

Selcuk Inan z boku pola karnego uderza daleko od bramki Casillasa.

16'

Na spalonym Di Maria.

15'

Kwadrans gry za nami. Poza sytuacją Bale'a niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu.

11'

Marcelo wykłada w polu karnym piłkę Jese, ale ten się zawahał i nie zdołał oddać strzału.

9'

Właśnie miała być minuta poświęcona Cristiano Ronaldo, ale wcale kibice niespecjalnie chcą prezentować maski z wizerunkiem Portugalczyka, nie wyszło to dobrze.

6'

Leży na boisku Eboue, który ucierpiał w starciu z Casemiro.

4'

Ależ pudło Bale'a!!! Walijczyk w kontrataku wychodzi na czystą pozycję(spalony, panie sędzio), ale uderza obok tureckiej bramki!

3'

Sporo niedokładności na początku spotkania z obu stron.

1'

Zaczynamy mecz!

20:43

Obie drużyny wychodzą na murawę Santiago Bernabeu!

20:36

Rezerwowi Galatasaray: Ufuk Ceylan, Semih Kaya, Sabri Sarioglu, Ceyhun Gulselam, Albert Riera, Wesley Sneijder, Burak Yilmaz. Roberto Mancini nie skorzysta dzisiaj z Muslery, Balty, Colaka oraz Altintopa.

20:32

Ławka rezerwowych Realu: Diego Lopez, Daniel Carvajal, Nacho, Jose Rodriguez, Xabi Alonso, Alvaro Morata, Karim Benzema. Poza składem ekipy Carlo Ancelottiego znaleźli się kontuzjowani Coentrao, Ronaldo, Khedira i Varane oraz zawieszony Modric.

20:29

Obok prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn na to spotkanie!

20:27

W dzisiejszym meczu nie zagra Cristiano Ronaldo (drobna kontuzja), ale na Santiago Bernabeu będzie aż 45 tysięcy podobizn Portugalczyka. Kibice Realu będą mieli maski z podobizną CR7 i jest to kolejna próba namówienia niezdecydowanych na zagłosowanie na Ronaldo w plebiscycie dotyczącym Złotej Piłki za rok 2013.

20:26

W poprzednim spotkaniu Real zwyciężył Galatasaray aż 6:1. Po tym meczu w Stambule Galata nie ma już żadnych szans na wyprzedzenie Królewskich. Nie oszukujmy się, sześciu goli w wykonaniu Turków raczej dziś nie zobaczymy.

20:00

Real już po czterech kolejkach fazy grupowej wywalczył awans do kolejnej fazy rozgrywek. O ten awans jeszcze walczą bardzo zaciekle ekipy Kopenhagi, Juventusu oraz Galatasaray. Turcy mają najtrudniej, bowiem dzisiaj muszą zmierzyć się na wyjeździe z Realem, a w ostatniej kolejce podejmą u siebie Juventus.

19:55

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Galatasaray Stambuł!