CSKA MoskwaCSKA Moskwa
1 : 3
Bayern MonachiumBayern Monachium
19:52

Bayern zwycięża pewnie, ale gospodarze mogą sobie pluć w brodę, bowiem mieli mnóstwo sytuacji, żeby odmienić to spotkanie. Musa, Tosic i przede wszystkim Honda jednak fatalnie pudłowali, a Bawarczycy z tego skrzętnie skorzystali. Bayern na 99% zapewnił sobie zwycięstwo w grupie D. To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec! Bayern pokonuje CSKA 3:1!

90'

Neuer odbija piłkę po strzale z rzutu wolnego Elma!

90'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Vitinho za Milanowa.

88'

Gotze opuszcza plac gry, a w jego miejsce Julian Green.

87'

Kontra Bayernu świetnie wyprowadzona przez Boatenga, ale Robben przegrywa pojedynek z Akinfiejewem!

84'

Spokojnie radzi sobie Bayern w ostatnich minutach.

81'

Posiadanie piłki: CSKA 37%, Bayern 63%

80'

Zmiana w Bayernie: Kirchhoff za Martineza.

80'

Bazeljuk zmienia Musę.

79'

Poprzeczka!!! Tosic był niezwykle bliski zdobycia bramki po ślicznej akcji zespołowej CSKA, ale z 16 metrów uderzył tylko w poprzeczkę!

76'

Żółta kartka dla Thiago za faul taktyczny na Milanowie.

75'

Kwadrans do końca, ale raczej ciężko się spodziewać jakiegoś niesamowitego pościgu gospodarzy.

74'

Płaski strzał z dystansu Nababkina nie sprawił żadnych problemów Neuerowi.

71'

Milanov z kilkunastu metrów uderza ponad bramką Neuera!

68'

Rasmus Elm zmienia Stevena Zubera w CSKA.

68'

Rzut wolny pośredni w polu karnym po 'podaniu do bramkarza'. Robben uderza ślicznie, technicznie, ale minimalnie obok bramki!

65'

GOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Muller pewnie wykonuje jedenastkę i Bayern ponownie na dwubramkowym prowadzeniu!

65'

Rzut karny dla Bayernu! Najpierw Goetze trafił w słupek bramki gospodarzy, a po chwili Robben został sfaulowany przez Szczennikowa!

64'

Ta bramka sprawia, że powinniśmy mieć jeszcze emocje w tym spotkaniu. Choć na pewno kibice Bayernu nie będą zgadzali się z decyzją arbitra - ciężko było dopatrzyć się umyślności w zagraniu piłki ręką Dante.

62'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! Honda tym razem nie daje szans Neuerowi!

61'

Chichot losu - do piłki podchodzi Honda...

61'

Żółta kartka dla Dante.

60'

Rzut karny dla CSKA! Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Dante.

58'

Musa! Teraz on nie trafia w piłkę przed samą bramką Bayernu!!!

56'

Kapitalna akcja młodego Niemca, który minął trzech graczy na pełnej szybkości, wpadł w pole karne i mocnym strzałem nie dał szans Akinfiejewowi! Niewykorzystane sytuacje zemściły się na gospodarzach i przegrywają oni już 0:2!

56'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Mario Gotze!

55'

W tym meczu powinien być już co najmniej remis. Czemu jednak CSKA wciąż przegrywa z Bayernem, wypadałoby zapytać Hondę...

51'

Na spalonym złapany Goetze.

50'

Honda!!! Co on robi?! Japończyk dostał piłkę metr przed pustą bramką po kapitalnej akcji zespołowej gospodarzy i fatalnie skiksował, przez co Neuer zdołał dopaść piłkę!!!

48'

Ależ beznadziejnie zachował się Honda!!! Japończyk dostał genialne podanie od bramkarza i w sytuacji sam na sam z Neuerem nieudolnie próbował zabawy 'a'la Dani Quintana' i totalnie się zbłaźnił!

47'

Żaden z menedżerów nie zdecydował się na jakąkolwiek zmianę w przerwie meczu.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

18:47

Nie jest to rewelacyjny mecz, ale znajduje się on pod całkowitą kontrolą Bayernu, który prowadzi 1:0 i bardzo długimi fragmentami rozgrywa spokojnie piłkę na połowie przeciwnika. Gospodarze wydają się być bezradni wobec takiej gry Bawarczyków.

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bayern prowadzi w Moskwie 1:0.

45'

Znakomita okazja Musy, który wpadł rozpędzony w pole karne, ale naciskany przez rywali uderzył bardzo słabo na bramkę Neuera! Mogło być 1:1.

44'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Javi Martinez, za faul na Milanowie w środku pola.

41'

Kroos minimalnie zbyt wysoko dośrodkował do Mullera! Zabrakło dosłownie 10 centymetrów, żeby ten oddał bardzo groźny strzał głową.

39'

Goście rozegrali kilkadziesiąt podań na połowie przeciwnika, po czym dośrodkowanie Alaby zostało zablokowane przez defensywę CSKA.

37'

Dośrodkowanie Robbena z rzutu wolnego trafiło do Dante, ale ten przed bramką Akinfiejewa skiksował!

34'

Neuer uprzedził w polu karnym Musę. Spotkanie w Moskwie nie jest toczone w najwyższym tempie.

31'

Musa złapany na spalonym.

29'

A jednak nie - kontuzji doznał Phillip Lahm, a nie Robben. Niemca zmienia Thiago Alcantara.

28'

Indywidualna akcja Musy i niecelny strzał zza pola karnego Nigeryjczyka.

28'

Będzie zmiana w Bayernie, bowiem kontuzji doznał Arjen Robben.

26'

Groźna kontra Bayernu zmarnowana przez Lahma, który stracił piłkę po podaniu Robbena.

24'

Ładna kombinacyjna akcja Bayernu zakończona niecelnym strzałem Rafinhi.

22'

Bayern w pełni przejął kontrolę na boisku po zdobyciu gola. Robben złapany na spalonym.

19'

Pierwsza akcja Bayernu w tym meczu. Muller z lewej strony zagrywa płasko na 11 metr do Robbena, który mocnym strzałem w krótki róg bramki Akinfiejewa wyprowadza gości na prowadzenie!

18'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL! Arjen Robben!

16'

Mizerny strzał głową Tosicia w ręce Neuera. Nie jest rewelacyjny ten mecz w pierwszym kwadransie.

13'

Szczennikow poradził sobie na skrzydle z Robbenem.

12'

Bayern jeszcze bez ciekawej akcji ofensywnej w tym meczu.

10'

Wernbloom uderza na bramkę Neuera głową, ale niemiecki bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki.

8'

Nie jest zbyt pewna defensywa Bayernu. Kolejny korner dla CSKA.

6'

Było groźnie! Po główce Nababkina piłka przeleciała przez pole bramkowe, a do odbitej przed pole karne dopadł Tosić, ale jego strzał został zablokowany!

5'

Rzut rożny dla gospodarzy po błędzie Alaby.

4'

Beznadziejny strzał z dystansu Toniego Kroosa.

1'

W Moskwie pada solidny śnieg, ale i tak zaczynamy spotkanie!

17:57

Obie drużyny wychodzą na murawę Areny Chimki.

17:52

Rezerwowi CSKA: Czepczugow, Gonzalez, Bazeljuk, Elm, Wasin, Vitinho, Karawajew. W rosyjskim zespole nie ma dziś Wasilija Bierezuckiego, Doumbii, Fernandesa, Dzagojewa oraz Cauny.

17:47

Rezerwowi Bayernu Monachium: Starke, Van Buyten, Weiser, Green, Thiago, Hojbjerg, Kirchhoff. Brakuje dziś Contento, Pizarro, Mandzukicia, Ribery'ego, Schweinsteigera i Shaqiriego.

17:44

Obok prezentujemy składy obu drużyn na dzisiejszy mecz.

17:44

W grupie D w tej chwili prowadzi Bayern z kompletem 12 punktów. Następnie są Manchester City z 9, CSKA Moskwa z 3 i Viktoria Pilzno bez żadnego zdobytego oczka.

17:40

Dla żadnej z drużyn nie będzie to żaden mecz o wszystko, bowiem CSKA Moskwa może dziś co najwyżej przypieczętować 'spadek' do Ligi Europy. Rosjanie nie mają już żadnych szans na awans do 1/8 finału Champions League. Ten z kolei zapewniony ma już Bayern, który dziś będzie walczył o jak najlepszą pozycję przed bezpośrednim pojedynkiem z Manchesterem City o pierwsze miejsce w grupie D.

17:18

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym CSKA Moskwa zmierzy się z Bayernem Monachium.