Viktoria PilznoViktoria Pilzno
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
22:34

Jakże to było inne spotkanie niż w Monachium. Bayern zwycięża zasłużenie, ale bardzo skromnie, jednak dla gospodarzy wielkie brawa za godną walkę ze znacznie bardziej utytułowanym rywalem. Bayern i Manchester City (5:2 z CSKA) już zapewniają sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Koniec! Bayern skromnie ogrywa Viktorię 1:0!

92'

Gospodarze atakują, ale brakuje im dokładności.

91'

Kozacik świetnie broni mocne uderzenie Lahma! Trzy minuty doliczone.

88'

Bakos chciał nabrać Mateu Lahoza na faul Javiego Martineza w polu karnym. Nieskutecznie.

87'

... oraz Bakos za Tecla.

87'

Kolejne zmiany. Weiser za Goetze w Bayernie...

86'

Lahm niecelnie dośrodkowuje w pole karne.

84'

Pospisil w miejsce Durisa!

83'

Niezwykle otwarty mecz mamy w końcówce. Czesi nie mają nic do stracenia i prezentują się znacznie lepiej niż w Monachium.

81'

Kozacik!!! Słowacki bramkarz zatrzymuje Mario Goetze, który jeszcze próbował następnie dograć do Mandzukicia, ale nie udało mu się!

79'

Petrzela przegrał pojedynek ciało w ciało z Contento. W przeciwnym razie wyszedłby sam na sam z Neuerem. Dzieje się w Pilznie!

78'

Mandzukić! Chorwat dostał znakomite zagranie przed bramkę rywali, ale głową posłał piłkę tylko w boczną siatkę!

77'

Odpowiedź gości. Indywidualna akcja Ribery'ego, który jednak nie potrafił pokonać Kozacika z ostrego kąta!

76'

Neuer! Kapitalna interwencja niemieckiego bramkarza po strzale Tecla! Chwilę później Duris nie trafia w piłkę tuż przed bramką!

75'

Mandzukic zgrywał piłkę w pole karne do Rafinhi, ale ten został dobrze przyblokowany przez gospodarzy.

74'

Stałe fragmenty nie są dzisiaj mocną stroną obu drużyn.

73'

Man City - CSKA 4:2, Doumbia z karnego dla CSKA.

73'

Kolar wywalczył rzut rożny..

71'

Reznik zmienia Hubnika.

70'

Strzały 7:17, celne 3:13.

69'

Żółta kartka dla Horvatha za faul taktyczny na Riberym.

67'

Z tych stałych fragmentów na razie niewiele wychodzi Bawarczykom.

67'

Bayern nie ustaje w atakach. Korner dla ekipy Guardioli.

65'

Kapitalna centra Lahma, jeszcze lepsze wyjście do piłki Mandzukicia i Chorwat głową pokonuje Kozacika! 1:0! Wreszcie mamy gola!

65'

GOOOOOOOOOOL! Mario Mandzukic!

64'

Zablokowany Goetze w akcji indywidualnej.

63'

Alaba poślizgnął się w polu karnym. Po chwili kartka dla Kolara za faul na Martinezie.

62'

Rajtoral uprzedził Mandzukicia po centrze Lahma. Rzut rożny.

61'

Kontra gospodarzy! Tecl zagrywa w pole karne, gdzie minimalnie spóźnieni byli jednak Petrzela i Duris!

59'

Oraz Mandzukic za Mullera.

59'

Zmiany w Bayernie. Martinez za Schweinsteigera.

58'

Ribery w starciu z Rajtoralem się przewrócił w polu karnym. Leży Francuz na murawie, ale Mateu Lahoz bez zawahania każe grać dalej.

57'

Oj, upiekło się teraz Hubnikowi, który sfaulował Goetze'ego i ma na koncie żółtą kartkę. To mogło być drugie żółtko dla Czecha.

57'

Ribery sam na sam z Kozacikiem, broni bramkarz Viktorii!!!

55'

Horvath założył siatkę Schweinsteigerowi i zacentrował w pole karne, gdzie lepiej ustawieni byli goście.

53'

Ribery zablokowany w polu karnym! Znowu było groźnie!

53'

Drugi gol Negredo. Manchester City - CSKA 4:1.

52'

Muller!!! Van Buyten zgrał piłkę głową na drugi słupek, ale tam nie sięgnął jej napastnik Bayernu i minęła ona o centymetry bramkę Kozacika!

51'

Ribery wywalczył korner.

50'

Kapitalna akcja z klepki Bayernu, dzięki której sam na sam z Kozacikiem wychodzi Lahm! Piłka mija bramkarza po jego strzale, ale zdołał ją wybić Cisovsky!

48'

Nic ciekawego w tych pierwszych minutach drugiej części gry.

46'

Wznawiamy grę!

21:45

Obie drużyny powoli wracają na murawę, niedługo rozpoczęcie drugiej części gry.

21:33

W Manchesterze tymczasem City prowadzą z CSKA już tylko 3:1, bo tuż przed przerwą sytuację sam na sam wykorzystał Doumbia. W pozostałych meczach do przerwy: Juventus - Real 1:0, Kopenhaga - Galatasaray 1:0, Olympiakos - Benfica 1:0, PSG - Anderlecht 0:0, Sociedad - MU 0:0, Szachtar - Bayer 0:0.

21:31

Remis jest w tym meczu zasłużonym wynikiem, bo obie drużyny atakują równie często i nie tworzą sobie zbyt wielu sytuacji. Zawodzi przede wszystkim Bayern, który nie może złapać swojego rytmu. Zobaczymy, jak będzie po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Pilznie bezbramkowy remis.

45'

Rafinha na pełnej prędkości wpadł w pole karne gospodarzy, ale dośrodkował tak, że piłka nie mogła trafić do Mullera.

44'

Viktoria Pilzno - Bayern Monachium

43'

Jeszcze jedna kontra gospodarzy. Piłka trafia przed pole karne do Horavy, ale ten zostaje zablokowany przez niemieckich obrońców.

40'

Groźna akcja Bayernu, jednak Alaba nie opanował piłki w polu karnym przed linią końcową i atak spalił na panewce.

39'

Czesi dość niespodziewanie groźniej zaatakowali Bayern. Mogli wyjść na prowadzenie i nadal pressingiem doskakują do gości już na ich połowie.

38'

Jeszcze korner dla gospodarzy po akcji Tecla.

37'

Ależ szansa dla Viktorii!!! Kapitalna centra z lewej strony w pole karne, gdzie tuż nad poprzeczką głową strzela Kolar!

35'

Kroos z dystansu! Broni Kozacik.

32'

Żółta kartka dla Hubnika za faul taktyczny na Lahmie.

30'

W Manchesterze 3:0 dla City. Podwyższył Negredo.

27'

Gospodarze mieli rzut rożny, z którego powstał tylko kontratak Bayernu! Philippowi Lahmowi zabrakło jednak szybkości, aby uprzedzić w polu karnym Kozacika!

26'

Włączył się do akcji ofensywnej Contento, ale spod linii końcowej zagrał wprost w ręce Kozacika.

24'

Męczy się Bayern, ale to było można przewidzieć po ostatnich pojedynkach ekipy Guardioli, która w najwyższej formie na pewno nie jest. Kroos z dystansu uderza w bliżej nieokreślonym kierunku.

23'

Mizerną próbę Schweinsteigera zza szesnastki pewnie broni Kozacik.

21'

Zmiana wyniku w Manchesterze. Aguero po raz drugi trafia i 2:0 dla City w meczu z CSKA.

20'

Gubi się Bayern pod własnym polem karnym. Tracą piłkę gracze Guardioli, ale próby Tecla i Durisa były bardzo niedokładne, tak jak później dośrodkowanie Hubnika.

19'

Petrzela z dystansu posyła piłkę ponad bramką Bawarczyków.

18'

Źle rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Rajtoral został zablokowany przez Alabę.

16'

Słupek!!! Bastian Schweinsteiger z kilkunastu metrów strzela w słupek bramki Viktorii! Podawał Mario Goetze z prawego skrzydła!

15'

Muller uprzedzony w polu karnym przez Cisovsky'ego.

14'

Alaba strzela z dystansu i dość niepewnie odbija piłkę Kozacik!

13'

Bayern się rozpędza. Akcje Bawarczyków nabierają właściwego tempa.

12'

Szansa dla gospodarzy, jednak Neuer uprzedził Durisa, który w dodatku był na spalonym.

11'

Alaba! Austriak strzela z rzutu wolnego, ale świetnie łapie piłkę Kozacik!

8'

Kozacik pewnie łapie dośrodkowanie Rafinhi.

7'

Goście na razie są w stanie tylko wywalczyć rzut rożny. Dwukrotnie się to udało Mario Goetzemu.

6'

Duris z dystansu nie był w stanie pokonać Neuera.

4'

W Czechach z kolei pierwsza kontrowersja. Horvath przewracany w polu karnym, zdaniem sędziego bez faulu.

3'

Tymczasem w Manchesterze City prowadzą z CSKA 1:0 po golu Aguero z rzutu karnego.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, jednak Rajtoral niedokładnie dośrodkował w pole karne Bayernu.

1'

Zaczynamy!

20:42

Wychodzą obie drużyny na murawę stadionu w Pilznie.

20:19

Rezerwowi Bayernu: Starke, Dante, Kirchhoff, Boateng, Martinez, Weiser, Mandzukic. Brakuje kontuzjowanych Robbena, Thiago, Pizarro, Shaqiriego oraz Badstubera.

20:16

Ławka rezerwowych Viktorii: Bolek, Hejda, Reznik, Kovarik, Pospisil, Wagner, Bakos. Poza składem znalazł się m.in reprezentant Czech, Limbersky.

20:15

Obok prezentujemy składy obu drużyn!

20:12

Bayern z kolei w Bundeslidze konsekwentnie wygrywa mecz za meczem, choć te zwycięstwa wcale nie przychodzą łatwo podopiecznym Pepa Guardioli. W ostatnim meczu z wielkim trudem pokonali oni Hoffenheim 2:1. W tabeli Bawarczycy są liderem, z punktem przewagi nad Borussią Dortmund.

20:10

Co ciekawe, nie tylko w Lidze Mistrzów Viktoria nie spisuje się najlepiej, bowiem podopieczni Pavla Vrby są dopiero drudzy w swojej rodzimej lidze, ze stratą 7 punktów do prowadzącej Sparty Praga. Niemniej jednak, w ostatnim meczu ligowym, pilźnianie pokonali Jablonec aż 6:1.

20:08

Jak wygląda sytuacja w grupie obu drużyn? Cóż, jest zupełnie odmienna. Bayern z kompletem punktów może już dzisiaj zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Z kolei czeska Viktoria, która jeszcze nie zdobyła nawet punktu, powinna myśleć raczej o walce z CSKA Moskwa o miejsce premiujące grą w Lidze Europy.

20:05

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Ligi Mistrzów, w którym Viktoria Pilzno podejmie obrońcę tytułu, Bayern Monachium.