5 : 2
CSKA MoskwaCSKA Moskwa
1. połowa3 : 1
94'

Koniec meczu! Zasłużone zwycięstwo Manchesteru City. 7 goli to niecodzienny obrazek w Lidze Mistrzów. 2 gole Seydou Doumbii nie dały nawet punktu gościom. Za uwagę dziękuje Państwu Marek Stefańczyk. Dobrej nocy!

93'

Alvaro Negredo kompletuje hattrick! Świetna główka Negredo po wrzutce Milnera! 5:2!

92'

Kolarov zdecydował się na indywidualną akcję lewą stroną. Uderza na bramkę! Świetnie interweniuje Akinfeev.

91'

2 minuty dolicza sędzia do regulaminowych dziewięćdziesięciu w tym meczu.

89'

CSKA prostymi środkami próbuje przedostać się pod bramkę Pantilimona. Długie piłki padają jednak łupem stoperów Manchesteru.

87'

Jeśli takim wynikiem zakończy się to spotkanie, to Manchester City pierwszy raz w historii awansuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Końcówka tego spotkania nie powinna przynieść zmiany rezultatu.

86'

Aguero fauluje Nababkina.

85'

Doumbia faulowany w środkowej strefie.

83'

Szanują piłkę gospodarze. Wiedzą, że ewentualna bramka kontaktowa dla CSKA uskrzydliłaby ich jeszcze bardziej.

81'

Około 10 minut do końca tego meczu. Zwycięstwo Manchesteru jest chyba niezagrożone.

79'

Vitinho zastępuje na placu gry Keisukę Hondę.

77'

Jesus Navas zmienia Samira Nasriego. Blisko kwadrans gry przed Hiszpanem.

75'

Negredo minął Ignashevicha i uderzył w kierunku bramki Akinfeeva. Nad poprzeczką!

74'

Uskrzydlił ten gol gości. Zdecydowanie aktywniejsi są teraz podopieczni Leonida Slutskyego.

72'

Doumbia trafia do siatki! Jeszcze będą emocje w Manchesterze!

72'

Doumbia mija Clichyego! Francuz fauluje napastnika gości. Jedenastka!

69'

Ożywili się nieco goście. Agresywniej odbierają piłkę Manchesterowi i próbują przedostać się pod bramkę Pantilimona.

65'

Przygotowana jest już zmiana w ekipie Manchesteru City. Na boisku melduje się Alexandar Kolarov. Plac gry opuszcza David Silva.

63'

W drugim spotkaniu tej grupy na prowadzenie wyszedł przed momentem Bayern Monachium. Chwilę wcześniej wprowadzony na boisko, bramkę zdobył Mario Mandzukic.

63'

Spuścili nieco z tonu gospodarze. Tempo tego meczu siadło mówiąc kolokwialnie. Piłkarze CSKA nie kwapią się, by zaatakować rozgrywających piłkę między sobą piłkarzy Manuela Pellegriniego.

57'

Arbiter wyliczył teraz przewinienia Toure i pokazał mu w końcu żółtą kartkę. Nie o brutalność tego faulu chodziło, ale o częstotliwość z jaką przerywał w nieprzepisowy sposób akcje gości Iworyjczyk.

13'

Ukarany żółtą kartką za faul Zoran Tosić.

54'

Kolejna akcja gospodarzy! Nasri wrzuca piłkę w pole karne, Milner przedłuża to podanie głową, ale nie zrozumiał się z Aguero, który ostatecznie nie ruszył do podania Anglika.

52'

Toure nad obrońcami w kierunku Nasriego! Idealnie wbiegł Francuz i uniknął spalonego. Zagrał wzdłuż bramki do nadbiegającego Negredo, a ten drugi raz dzisiaj trafił do siatki! 4:1!

50'

Zdeterminowani są goście. Inna sprawa, że luz psychiczny nie opuszcza graczy Manchesteru City. Stąd bardziej nieszablonowe pomysły na wykończenie akcji u podopiecznych Pellegriniego.

46'

Fernandinho podziela los Milanova i również sprawdza temperaturę wody pod prysznicem. Swoje atuty będzie mógł za to pokazać James Milner.

46'

Milanov został w szatni, na boisku jest już Rasmus Elm.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:46

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Za moment rozpoczniemy drugą połowę tego spotkania.

21:39

W drugim spotkaniu Grupy D Viktoria Pilzno do przerwy bezbramkowo remisuje z Bayernem Monachium.

48'

Koniec pierwszej połowy! Dominacja Manchesteru City nie podlega dyskusji, ale jeden błąd defensywy Citizens daje cień nadziei Rosjanom na korzystny rezultat. Już teraz zapraszam Państwa na drugą połowę tego spotkania.

46'

Doumbia znakomicie wykorzystuje prostopadłe podanie, mija Pantilimona i pakuje piłkę do pustej bramki. Jest 3:1. To nie koniec emocji na City of Manchester Stadium!

45'

Wcześniej wspomniana przeze mnie zmiana. Steven Zuber melduje się w miejsce Ahmeda Musy.

44'

Zabaleta znakomicie dośrodkował w pole karne, ale nie spodziewał się tego podania David Silva i nie trafił w futbolówkę Hiszpan.

43'

Pogodzeni chyba z rezultatem pierwszej połowy są goście. Piłkarze Leonida Slutskyego nie kwapią się, by zaatakować bramkę Pantilimona. Ponownie na murawie leży Ahmed Musa. Będzie zmiana.

41'

Manchester City - CSKA MoskwaManchester City - CSKA Moskwa

40'

Bezbłędnie w defensywie poczyna sobie Pablo Zabaleta. Ani razu nie został ograny przez Ahmeda Musę, ani żadnego innego piłkarza CSKA. Dobry mecz Argentyńczyka.

39'

Niecodzienny obrazek, Negredo na lewej stroie obrony wymienia z olimpijskim spokojem piłkę z Zabaletą.

37'

mariusz.mydlarski@...mariusz.mydlarski@... 04.11.13, 20:20 City wygra 4-0 ,ale CSKA też dobra no bo Akinffev dobry dobra nie wymieniam.

Aby scenariusz Pana Mariusza się sprawdził, potrzeba gospodarzom jeszcze jednego gola. Wydaje się to być tylko kwestią czasu.

35'

Ignashevitch pod presją Negredo wybija piłkę w aut. Tymczasem pod opieką masażystów znajduje się Ahmed Musa.

34'

Zupełnie bez wiary są już goście. Nie ma się co dziwić. Szybko sprawy w swoje ręce wzięli zawodnicy z Manchesteru. A co gorsza dla gości, podopieczni Pellegriniego nie zwalniają tempa. Rzut rożny.

31'

Znakomita współpraca Aguero i Negredo przynosi efekt w postaci gola! Negredo wykorzystał znakomite podanie wzdłuż bramki od strzelca dwóch pierwszych bramek i dopełnił formalności przystawiając tylko stopę. Deklasują CSKA gospodarze. Średnio co 10 minut trafiają do siatki The Citizens.

29'

Kopia bramkowej akcji Aguero. Z tym, że teraz w roli głównej wystąpił Yaya Toure. Strzał kapitana City jednak niecelny!

27'

Aguero prostopadle do Negredo, ale Hiszpan jest na spalonym.

26'

Negredo uderzył z woleja na bramkę Akinfeeva! Groźna to była okazja.

24'

Pantilimon broni bez zarzutu.

24'

Fernandinho fauluje Keisuke Hondę. Będzie szansa z rzutu wolnego przed piłkarzami Leonida Slutskyego.

22'

Doumbia fauluje Nastasicia.

21'

Aguero! Fantastyczne zachowanie Argentyńczyka! Mozolnie przygotowywali tę akcję gracze Pellegriniego. Piłka wędrowała od Nasriego, przez Clichyego do Toure, aż w końcu znalazła się pod nogami Aguero. Ten minął obrońcę i uderzył w długi róg bramki Akinfeeva! 2:0!

19'

Toure wrzucił piłkę w kierunku Fernandinho, ale nie zdołał dobiec do piłki pomocnik The Citizens.

18'

STATYSTYKA POSIADANIA PIŁKI
CITY 68 % - 32 % CSKA

17'

Nasri wymienił piłkę z Silvą! Ten uderzył w kierunku krótkiego rogu bramki gości, ale strzał był niecelny!

15'

Kwadrans gry za nami. Manchester City póki co dyktuje warunki.

11'

Doumbia świetnie znalazł się w polu karnym Menchesteru. Błąd popełnił Gael Clichy, ale napastnik CSKA przeniósł piłkę nad poprzeczką!

9'

Nakładką atakował Yaya Toure. Sędzia zgodził się, że Iworyjczyk trafił w piłkę, ale było to niebezpieczne zagranie i stąd rzut wolny dla podopiecznych Slutskyego.

9'

Póki co, bez argumentów jest ekipa gości. Akcje rozgrywają się głównie na połowie CSKA.

7'

Aplauz na trybunach! Yaya Toure założył piłkarską siatkę Wernbloomowi.

5'

Musa otrzymał podanie od Keisuke Hondy. Zdecydował się na drybling, ale bardzo dobrze spisał się Pablo Zabaleta i umiejętnie zablokował napastnikowi CSKA dojście do piłki.

3'

Szybko otworzyli wynik gospodarze. Ale trzeba przyznać, że ofensywnie usposobieni wyszli na ten mecz podopieczni Pellegriniego.

3'

Aguero! Pewnie w okienko bramki Akinfeeva!

2'

Ależ początek Manchesteru! Rzut karny! David Silva po indywidualnej akcji upadł na murawę!

1'

Rozpoczęli!

20:44

Za chwilę początek meczu w Manchesterze. Marek Stefańczyk witam Państwa i zapraszam na wspólne emocje związane z Champions League.

20:41

W panelu po lewej stronie widnieją wyjściowe składy obu ekip. W odwodzie pozostają:

Manchester City: Joe Hart, Micah Richards, Joleon Lescott, Alexandar Kolarov, James Milner, Jesus Navas oraz Edin Dzeko.

CSKA: Sergei Chepchugov, Viktor Vasin, Steven Zuber, Rasmus Elm, Elvir Rahimić, Vitinho i Konstantin Bazelyuk.

20:37

City of Manchester Stadium. Za niespełna kwadrans rozpocznie się rywalizacja w grupie D piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wicelider podejmuje trzecią drużynę w stawce. Emocje zatem gwarantowane. Jeśli wygrają gospodarze, to umocnią się na drugiej lokacie tuż za Bayernem Monachium. Jeśli natomiast tryumf odniosą piłkarze CSKA, wyprzedzą ekipę Manuela Pellegriniego. Do końca fazy grupowej Champions League pozostały już tylko 3 spotkania i powoli krystalizują się już faworyci tegorocznych rozgrywek.