Środa, 23 października 2013, godz. 18:00
1 : 2
Manchester CityManchester City
1. połowa1 : 2
19:56

Mecz pomiędzy CSKA a Manchesterem City otworzył dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów. I nie możemy być chyba zawiedzeni taką "przystawką". Obejrzeliśmy bramki, ciekawe akcje, trochę fauli i żółtych kartek. Każda z drużyn mogła ten mecz wygrać, spokojnie mogliśmy mieć także remis. Innymi słowy, za nami bardzo dobre spotkanie. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live, Konrad Kryczka.

93'

Ostatni gwizdek pana Hategana. Manchester City wywozi trzy punkty z Rosji po dwóch bramkarz Aguero. Dla gospodarzy strzelił Tosić. Trzeba jednak przyznać, że mogło dziś paść jeszcze kilka bramek.

93'

Co za interwencja Harta. Wrzutka w pole karne Manchesteru City, piłka ląduje ostatecznie u Hondy, ale świetną interwencją popisuje się bramkarz gości!

92'

Nastasić fauluje Hondę.

89'

Clichy za Aguero.

89'

Wrzutka Navasa, w polu karnym jest Dzeko, który dokłada nogę, ale nie trafia w bramkę!

87'

Tosic za pola karnego, ale zbyt słabo, aby pokonać Harta.

85'

Wyśmienity drybling Musy, zakończony strzałem, jednak zbyt słabym, aby pokonać Harta.

83'

Wrzutka z rożnego, Toure wygrywa główkę, na dobrze zgraną piłkę nabiega Dzeko, ale nie trafia do siatki.

83'

Dzeko wywalczył corner dla City.

80'

Piękny strzał Musyzza pola karnego, bramka? Nie, arbiter nie uznaje tego trafienia, wcześniej faulowany Toure.

79'

Schodzi Silva, wchodzi Nasri.

79'

Zabaleta fauluje Musę. W nagrodę gracz gości dostał żółtą kartkę

79'

Na boisku powinien pojawić się wkrótce Samir Nasri

75'

Tosic indywidualnie, ale ostatecznie stracił piłkę.

73'

Tosic z dystansu, ale obok bramki.

72'

Dzeko za Negredo.

71'

Musa niezadowolony z nieodgwizdania rzutu karnego. Sędzia podarował mu więc żółtą kartkę.

68'

Faulowany Silva. Z rzutu wolnego uderza Toure, ale broni Akinfeev.

66'

Kolarov dośrodkowuje, Silva strzela, ale prosto w bramkarza. Bardzo dobra okazja dla City.

64'

Teraz kartka dla Toure, który zatrzymywał rozpędzonego Milanova.

63'

Błyskotliwa akcja Hondy, zakończona jednak stratą.

60'

Navas schodzi ze skrzydła do środka, w pewnym momencie jest faulowany i z rzutu wolnego zaczną "Citizens".

57'

Wrzucał Honda, ale któryś z jego kolegów faulował Harta.

56'

Teraz Kolarov fauluje blisko swojej bramki. Faulowanym Tosic.

56'

Kolarov z wolnego obok bramki.

54'

Kartka dla Ignashevicha, który nieprzepisowo blokował Yaya Toure.

53'

Ależ szansa dla CSKA. Wrzutka do Doumbii, ten głową, ale Hart bez większych problemów broni.

50'

Schodzi Zuber, wchodzi Musa.

48'

Negredo zarobił jeszcze żółtą kartkę.

47'

Sędzia nie uznaje bramki! Piękna akcja City, Zabaleta przepuszcza podanie od Silvy, futbolówka trafia do Navasa, ten dośrodkowuje. Negredo strzelił, ale pomógł sobie ręką.

46'

Pierwsza połowa była naprawdę niezła. Kilka ciekawych akcji i co najważniejsze bramki. Liczymy, że druga, którą właśnie sędzia rozpoczął gwizdkiem, również nas nie zawiedzie.

47'

Pan Hategan zaprosił obie drużyny na przerwę. Trzeba przyznać, że trochę szkoda, bo z każdą minutą mecz robił się coraz lepszy.

47'

Na zakończenie pierwszej połowy Silva z rzutu wolnego, ale świetną interwencją popisał się Akinfeev.

46'

Wernbloom zarobił właśnie żółtą kartkę.

44'

Przebijał się Doumbia, ale jego strzał blokuje Kolarov (i chyba zagrywa ręką).

42'

Gol! 1:2. Aguero po raz drugi! Genialna wrzutka Negredo już w polu karnym, a Aguero głową pokonuje Akinfeeva

40'

Honda próbował miękkiego podania w pole karne, jednak jego zamiary przewidzieli obrońcy City. Teraz "Citizens" w natarciu.

38'

Manchester City ma przewagę w posiadaniu piłki (56%) i w stwarzanych okazjach,

34'

Goool! Ależ odpowiedź! Silva dośrodkowuje do Aguero, Argentyńczyk przyjmuje piłkę i strzela, wyrównując wynik meczu!

32'

Goool! Tosić! Długa piłka, Honda wygrywa walkę w powietrzu z Garcią, Hart wychodzi z bramki, a Tosić go lobuje!

30'

Kolarov na lewym skrzydle, podanie na środek pola karnego, tam znalazł się Negredo, ale uderzył prosto w bramkarza.

26'

Silva szukał karnego, ale pan Hategan nie daje się nabrać.

24'

Doumbia wywalczył rzut rożny dla CSKA, na trybunach coraz głośniej.

22'

Doumbia próbował dryblingu pod polem karnym gości, ale kapitalnie interweniuje Nastasic.

21'

Wrzutka na Aguero, ale ten głową nad bramką.

20'

Z kontrą ruszyli gracze CSKA, jednak świetną interwencją popisuje się Kolarov.

19'

Corner dla City.

18'

Piłkę przy nodze mają głownie gracze Manchesteru City, ale nie potrafią sforsować obrony moskiewskiego zespołu.

14'

Ależ akcja gości. Pięknie chciał to skończyć Aguero, ale uderzenie z powietrza mu nie wyszło.

12'

Akcja CSKA. Honda do Tosicia, ale ten ostatni tylko w boczną siatkę.

10'

Widoczna przewaga City, ale CSKA mądrze się broni.

7'

Kolarov z dystansu. Silny strzał, ale wysoko nad bramką.

7'

Navas wywalczył rzut rożny.

6'

Brat wchodzi za brata.

5'

Szykuje się zmiana w CSKA, Berezutski na rozgrzewce.

4'

Ależ szansa dla City! Silva z rożnego, Aguero wzdłuż bramki, ale nie dał rady wykończyć tej akcji Toure.

1'

Tosic zagrywa długą piłkę do Doumbii, ale tego uprzedza Hart.

1'

Obie drużyny na środku, gwizdek sędziego i gramy!

17:57

Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów, zaraz zaczynamy!

17:57

Ovidiu Hategan wychodzi na boisko, a za nim obie drużyny.

17:46

Jeszcze rezerwowi:

CSKA: Chepchugov, Vasin, A. Berezutski, Gonzalez, Rahimić, Musa, Vitinho

Manchester City: Pantilimon, Richards, Lescott, Clichy, Nasri, Jovetic, Dzeko

17:41

Z jednej strony Honda, Tosic i Doumbia, z drugiej Silva, Navas i Aguero. Pełne składy obok.

17:38

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Arena Khimki, a poprowadzi je arbiter z Rumunii - Ovidiu Hategan.

17:37

Z kolei trener Manchesteru City, Manuel Pellegrini wypowiedział się w następujący sposób:

CSKA to bardzo mocna drużyn, bardzo ważny zespół w Rosji. Widziałem ich mecze przeciwko Zenitowi w ostatnią sobotą, a także Viktorii Pilzno i Bayernowi Monachium. Myślę, że na wyjazdach gramy raczej lepiej w Lidze Mistrzów niż w Premier League.
17:22

Leonid Slutsky, trener CSKA Moskwa:

Będziemy mieli na boisku 11 graczy i naszym celem jest uzyskanie pozytywnego wyniku. To dla nas bardzo ważny mecz, sprawi on, że sytuacja w grupie stanie się o wiele jaśniejsza. Po tym meczu żadna z drużyn ani nie awansuje dalej, ani nie odpadnie z rozgrywek, ale jednak to spotkanie będzie miało kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o nasze nadzieje na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
17:03

Jeżeli chodzi o rozgrywki krajowe, to CSKA zajmuje dopiero szóstą pozycję w lidze rosyjskiej. Klub z Moskwy zgromadził jak do tej pory 21 punktów i traci na chwilę obecną 11 "oczek" do Zenitu. Z kolei Manchester City jak na razie w Premier League zdobył 16 punktów, które zapewniają mu 4. miejsce w ligowej tabeli.

16:49

W grupie D Manchester City zajmuje 2. miejsce, a CSKA plasuje się na 3. pozycji, jednak obie drużyny mają po tyle samo punktów, czyli po trzy.

16:32

Dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów rozpoczną się od starcia pomiędzy CSKA Moskwa a Manchesterem City. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.