Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
22:37

Dziękuję za uwagę!

22:36

Podsumowując grę Sebastian Boenischa. Druga bramka dla United obwinia jego konto. Jego mankamentem jest zbyt słabe atakowanie przeciwnika, gdy jest on przy piłce.

93'

Koniec spotkania! Manchester United wygrywa zasłużenie 4-2! Leverkusen grało równorzędnie z Czerwonymi Diabłami tylko fragmentami, a to za mało, aby nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Szybko mogli odpowiedzieć gracze United. Z bliska do bramki nie trafił van Persie, ale za większe pudło można uznać wcześniejszą niewykorzystaną akcję Rooneya.

88'

I mamy bramkę dla Leverkusen. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę uderzył Reinartz w poprzeczkę, a w zamieszaniu do bramki wpakował ją Toprak.

87'

Nieporozumienie Ferdinanda z własnym bramkarzem i będziemy mieli rzut rożny dla gości.

86'

I ostatnia zmiana w United. Z boiska schodzi Rooney, a zastąpi go Hernandez.

85'

Kolejne uderzenie Valencii, ale tym razem niecelne.

83'

Natomiast przy stanie 4:1 boisko opuścił Fellaini, a zamiast niego pojawił się Tom Cleverley.

82'

A także boisko opuścił Kiessling, a zastąpił go Derdiyok.

82'

Przed bramką dla United mieliśmy podwójną zmianę w Leverkusen. Z boiska zszedł Sidney Sam, a zastąpił go Robbie Kruse.

81'

Kolejna bramka dla Manchesteru. Szybki kontratak zakończył się strzałem Valencii. Asystę przy tym golu zaliczył Rooney.

78'

Niezła wrzutka Bendera w pole karne, ale Ferdinand poradził sobie z tym dośrodkowaniem.

76'

Z rzutu wolnego uderzał Sidney Sam, ale wprost w ręce bramkarza Manchesteru.

75'

Van Piersie fauluje Bendera. Kolejne przewinienie napastnika United może zakończyć drugą żółtą kartką.

74'

W międzyczasie Young zastąpił na boisku Kagawę.

71'

Goooll! Rooney zdobywa trzecią bramkę!! de Gea wybił piłkę, błąd popełnił Spahić. A napastnik reprezentacji Anglii wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w bramce!

69'

Zza pola karnego uderzył Valencia, piłka po rykoszecie wyszła poza boisko.

66'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Son, a zastąpił go Lars Bender.

62'

Odpowiadając na pytanie w komentarzach - Sebastian Boenisch nie rozgrywa najgorszego spotkania. Ale druga bramka padła po dośrodkowania z jego strony boiska. Polski obrońca spóźnił się z interwencją.

59'

Golll! Szybka odpowiedź United! Valencia nieatakowany przez polskiego obrońcę dośrodkował do Van Persiego, który nożycami umieścił piłkę w bramce!

57'

Kolejna akcja Leverkusen. Kiessling zgrał piłkę do Sama, który uderzył z okolic szesnastu metrów, ale fatalnie spudłował.

53'

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić! Son wycofał piłkę przed pole karne do Rolfesa, a pomocnik Leverkusen umieścił precyzyjnym uderzeniem piłkę w bramce!

52'

Ale okazja Manchesteru United! Fatalny błąd Topraka, który poślizgnął się we własnym polu karnym. Piłkę przejął Rooney i minął bramkarza Leverkusen. Powinien umieścić piłkę w bramce, ale fatalnie spudłował!

51'

Pierwsze groźne uderzenie Sama w tym spotkaniu. Ale z jego strzałem bez problemów poradził sobie de Gea.

50'

Carrick ładnie do Van Persiego, który chciał ją zagrać na wolne pole do Kagawy. W ostatnim momencie piłkę wybił mu sprzed nóg stoper gości.

49'

Valencia z prawej strony dośrodkował piłkę w pole karne, która odbijając się od van Persiego wyszła poza boisko.

47'

W pierwszej akcji po wznowieniu spotkania Rooney zagrywał piłkę w pole karne do van Persiego, ale zbyt głęboko i wyłapał ja bramkarz gości.

46'

United rozpoczynają drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! United prowadzi do przerwy 1:0, po bramce Rooneya!

44'

Było groźnie pod bramką Leverkusen. Z prawej strony niepilnowany Valencia dośrodkował piłkę do Kagawy, który pięknie przyjął piłkę i uderzył na bramkę. Po rykoszecie wyszła piła poza boisko.

43'

Na dwudziestym metrze faulowany był van Persie. Do piłki podszedł Rooney, a piłka o centymetry minęła słupek.

40'

Dobra akcja United z prawej strony. Piłkę w pole karne dośrodkował Smalling, ale dobrze interweniował Donati.

39'

Głupota van Persiego, który w ostry sposób dyskutował z sędzią, zakończyła się żółtą kartką dla holendra.

38'

Powinno być 2:0. Dwójkowa akcja w polu karnym Leverkusen wykonana przez van Persiego i Kagawe. Ten pierwszy w ostatnim momencie zbyt niedokładnie zagrał do Rooneya i nie zobaczyliśmy bramki dla United.

37'

Błąd Topraka starał się wykorzystać Kagawa, który dośrodkował piłkę z lewej strony w kierunku Rooneya. Ale poradzili sobie z tym zagraniem obrońcy Leverkusen.

35'

Dobry pomysł Boenischa by zagrać piłkę w pole karne w kierunku Kiesslinga. Ale wykonanie niestety niedokładne.

31'

Dobra akcja Leverkusen. Z piłką pędził Son i mógł zgrywać piłkę z kierunku Sama, ale zrobił inaczej i piłkę przejęli piłkarze United.

29'

Donati na prawej stronie boiska zgrał piłkę w kierunku Koreańczyka, który dośrodkował w pole karne gospodarzy. Do uderzenia zbierał się Kiessling, ale Smalling wybił ją poza boisko.

27'

Strata Boenischa. Fellaini zgrał piłkę w kierunku van Persiego, ale holender znalazł się na spalonym.

26'

Rooney fantastycznie poradził sobie z prawej strony ze Spahicem, który był zmuszony wybić piłkę na rzut rożny.

25'

Po 25 minutach trudno ocenić na razie grę naszego reprezentanta Sebastiana Boenischa. Nie popełnił na razie żadnego błędu, ale także nie zrobił nic, co mogłoby go wyróżnić.

22'

Gooollll dla Manchesteru! Akcją rozegrana lewą stronę. Piłkę dośrodkował w pole karne Evra, a Rooney precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce!

19'

Van Persie dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a ona trafiła na głowę Smallinga. Tym razem piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką. To była dotychczas najlepsza okazja United na zdobycie bramki.

19'

Reinartz fauluje Carricka i za to zgranie otrzymał żółtą kartkę.

17'

Długa akcja Manchesteru United, w końcu piłkę dośrodkował w pole karne Carrick, ale zbyt głęboko i wyłapał ją bramkarz gości.

14'

Son otrzymał żółtą kartkę za faul taktyczny na Rooneyu.

13'

Boenisch zagrał piłkę do Reinartza, który uderzył na bramkę. Ale jego strzał został zablokowany.

11'

Dobre zagranie Fellainiego do van Persiego. Holender wypracował sobie dobrą pozycję i uderzył z szesnastu metrów na bramkę, ale piłka minęła ją o kilka centymetrów.

10'

Tym razem akcja Bayeru, ale piłka zagrana w kierunku Kiesslinga była zbyt mocna i bez problemu złapał ją bramkarz United.

8'

Dobra akcja United. W polu karnym Kagawa zagrał piłkę do Rooneya, ale strzał napastnika reprezentacji Anglii został zablokowany.

5'

Ostre wejście Smallinga w Reinartza, ale sędzia postanowił tylko upomnieć obrońce Czerwonych Diabłów.

3'

Od pierwszych minut w ataku piłkarze United. Piłkę rozgrywał Fellaini, ale poradzili sobie z nim obrońcy Leverkusen.

1'

Szybkie przejęcie piłki przez Valencie i próba zagrania w kierunku napastników Manchesteru, ale z tym zagraniem poradzili sobie obrońcy gospodarzy.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Leverkusen! Od środka rozpoczynają gospodarze.

20:41

W pierwszym składzie Manchesteru United znalazł się jednak Shinji Kagawa, któremu wcześniej dokuczała grypa.

20:33

Ławka rezerwowych Bayeru Leverkusen: Wollscheid, Bender, Derdiyok, Hilbert, Öztunali, Kruse, Palop

20:30

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Evans, Anderson, Lindegaard, Hernández, Young, Fábio, Cleverley

20:06

Podpisując kontrakt z Manchesterem United byłem podekscytowany tym, co mogę osiągnąć w tak prestiżowych rozgrywkach jak Liga Mistrzów. Każdy mecz w europejskich pucharach to nowe wyzwanie. Z Evertonem nie zakwalifikowałem się do fazy grupowej, chociaż w 2005 roku było bardzo blisko. Teraz prowadzę zespół, z którym mogę walczyć o zwycięstwo w tych rozgrywkach. I zrobię wszystko aby zwyciężyć - stwierdził przed meczem trener Manchesteru United David Moyes.

20:04

Manchester United to świetny zespół. W ciągu ostatnich 10 lat wygrali wszystko co możliwe. Nie zamierzamy jednak zachwycać się wielkością United, tylko chcemy powalczyć o trzy punkty. Mam nadzieję, że moi zawodnicy nie przyjadą na Old Trafford aby podziwiać historię klubu i starać się o autograf Wayne'a Rooneya. - powiedział trener Bayeru Leverkusen.

19:58

W zespole gości może natomiast zabraknąć Larsa Bendera, który zmaga się z urazem biodra. W kadrze meczowej nie znajdą się natomiast Dominik Kohr, Niklas Lomb i Gonzalo Castro.

19:57

David Moyes z powodu kontuzji nie będzie mógł skorzystać z Phila Jonesa. Po grypie nie doszedł do siebie Shinji Kagawa. W kadrze meczowej znalazło się miejsce dla Rafaela, powracającego po kontuzji.

19:52

W bezpośrednich spotkaniach lepszą drużyną jest Manchester United. Na cztery pojedynki, które obie drużyny rozegrały ze sobą, dwa zakończyły się wygraną United, a pozostałe remisami. Bilans bramkowy także jest na korzyść zespołu z Old Trafford.

19:49

David Moyes i Sami Hyypia po raz pierwszy poprowadzą drużyny w Champions League. Debiut w tych rozgrywkach będzie mógł także zaliczyć nowy zawodnik Czerwonych Diabłów Marouane Fellaini.

19:46

Witamy podczas relacji LIVE ze spotkania 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Manchester United podejmie na Old Trafford Bayer Leverkusen.