Koniec meczu! Cracovia w grupie "spadkowej"

Czerwona kartka dla Markovicia za faul od tyłu na Ntibazonkizie!

90'

Trzy minuty doliczone. Korona ciągle się broni.

86'

Bernhardt zakiwał się w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał zakończyć akcji uderzeniem na bramkę.

85'

Z rzutu wolnego Golański, ale broni Pilarz.

84'

Papadopoulos ukarany żółtą kartką.

82'

Cracovia dominuje, Korony zepchnięta do defensywy, groźnie kontruje.

80'

Stano zmienia bohatera Korony, kapitana, Macieja Korzyma. Opaskę kapitana przejął Golański.

75'

Nowak wyłożył piłkę do Boljevicia, ale ten ma wyraźnie zwichrowany celownik.

74'

Zmiany dokonał także trener Korony. Gołębiewski wszedł za Sobolewskiego.

72'

Bernhardt zmienia Danielewicza. Ostatnia zmiana w Cracovii.

69'

Z lewej strony piłkę wrzucał Sylwestrzak, głowę dołożył do piłki Korzym, uprzedzając Dąbrowskiego i Pilarz był bez szans. Czołowa "ósemka" oddala się od Cracovii.

69'

GOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Korzym!

66'

Rzut rożny dla Korony po dośrodkowaniu z prawej strony i wybiciu obrońcy. Wrzucał z kornera Janota, ale nie stworzył zagrożenia.

63'

Korona dokonuje pierwszej zmiany. Kiełb za Pietrova.

60'

Na raty próbował Nowak, ale ciągle nie ma bramki! Cracovia nie może się wstrzelić, a czas ucieka!

59'

Kolejna okazja "Pasów", ale strzał Ntibazonkizy broni Małkowski!

59'

Papadopoulos faulował Golańskiego w środku pola. Chwila przerwy w grze.

56'

W Zabrzu Górnik przegrywa 0:3, we Wrocławiu Lechia ulega 0:1, a Cracovia nie potrafi tego wykorzystać! "Pasy" przeważają, ale niewiele z tego wynika, a jedna bramka może dużo zespołowi Stawowego dać.

53'

Zza pola karnego uderzał Straus, ale pewnie łapie Małkowski. Cracovia ciągle nie może wykorzystać szansy na wskoczenie do czołowej "ósemki".

51'

Ntibazonkiza padł przed polem karnym po starciu z rywalem, ale sędzia nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

48'

Ależ okazja Korony! Po dobrej akcji Chiżniczenki i wyłożeniu piłki do Janoty, ten drugi fatalnie skiksował.

47'

Dawid Nowak wraca na boisko po niemal pół roku. Ostatni raz zagrał w grudniu.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Na drugą połowę wyjdzie Nowak, który zmienia Stebleckiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Z przewagi w posiadaniu piłki Cracovii na razie nic nie wynika. Przy obecnych rezultatach "Pasy" poza pierwszą ósemką.

45'

Akcja Korony, ale wrzutkę Korzyma wyłapał Pilarz.

44'

Korona Kielce - CracoviaKorona Kielce - Cracovia

42'

W starciu z Korzymem ucierpiał Pilarz, ale po chwili jest gotowy do gry.

41'

Doskonała okazja Ntibazonkizy, który jednak fatalnie przestrzelił!

39'

Strzał zdołał oddać Straus, ale trafił prosto w Małkowskiego.

37'

Damian Dąbrowski przejął piłkę od rywala i niemal od razu oddał strzał na bramkę Korony, ponad bramką.

35'

Cracovia długo wymienia dużą liczbę podań, ale niewiele z tego wynika.

33'

Szeliga leży na boisku po starciu z Janotą

30'

Żółta kartka dla Szeligi

29'

I znów mamy długie rozgrywanie piłki przez gości

26'

Boljević wchodzi za kontuzjowanego Nykiela

26'

To mógł być gol! Golański świetnie uderzył z dystansu, ale dobrze interweniował bramkarz.

25'

A teraz Sobolewski był faulowany na połowie rywala

23'

Dwie groźne wrzutki w pole karne gości zaprezentowali gospodarze, żadna jednak nie przyniosła nawet strzału na bramkę

21'

Sylwestrzak ostro zaatakował Papadopoulosa, ale obyło się bez kartki

20'

Przy linii bocznej opatrywany jest Nykiel

20'

18'

Sobolewski przed chwilą dobrze dośrodkowywał z prawej strony, jednak piłkę złapał bramkarz

18'

Znów długo piłkę klepią goście, jednak bez żadnego rezultatu.

14'

Janota próbował rozkręcić atak Korony, ale wszystko zmarnował Marković złym podaniem.

11'

Mieliśmy przed chwilą strzał na bramkę w wykonaniu Stebleckiego, ale był on niecelny

11'

Pierwsze 10 minut spotkania po prostu nudne. Cracovia wymienia wiele podań, ale nie oddała jeszcze strzału. Klasycznie.

9'

Korona podeszła trochę wyżej, ale wszystko skończyło się przewinieniem Korzyma

7'

Troszkę chaosu mamy na boisku. Ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

3'

Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Nie zdecydowali się jeszcze jednak na jakiś mocniejszy atak

3'

2'

Golański faulował Ntibazonkizę

1'

Sędzia Marcinak daje znak, goście zaczynają to spotkanie!

17:58

17:56

Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na wielkie sportowe emocje!

17:51

Korona również nie gra dzisiaj o nic. Jej przewaga nad 15. Podbeskidziem Bielsko Biała wynosi zaledwie sześć oczek, co przy podziale daje zaledwie trzy punkty zapasu.

17:47

W rundzie jesiennej w Krakowie górą była Korona, która przerwała wtedy serię czterech wygranych z rzędu Cracovii. Teraz Pasy nie przegrały już pięciu ostatnich meczów. Złocisto-krwiści przerwą kolejną serię krakowian?

17:39

Jako, że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze troszkę czasu, to zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

17:35

Korona nie ma już żadnych szans na grę w grupie mistrzowskiej, natomiast jej dzisiejszy rywal je ma. Cracovia musi jednak dzisiaj zwyciężyć i liczyć na potknięcie się gdańskiej Lechii, która swój mecz rozegra we Wrocławiu, ze Śląskiem.

17:32

Na sektorze dla gości pojawili się już fani z Krakowa. Możemy być pewni, że to właśnie oni będą dzisiaj najbardziej głośną grupą na stadionie. Młyn gospodarzy jest na ten mecz zamknięty.

17:31

Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Kuzera, Gołębiewski, Beisebekov, Stano, Cebula, Kiełb

17:29

Ławka rezerwowych Cracovii:Perdijć, Boljević, Bernhardt, Nowak, Kita, Dudzic, Jaroszyński

17:28

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, jakie desygnowali na to spotkanie szkoleniowcy obu drużyn. Już za chwilkę dołączę do nich ławki rezerwowych.

17:26

Witamy z Kolporter Areny! Już tylko nieco ponad pół godziny zostało do rozpoczęcia meczu pomiędzy Koroną Kielce a Cracovią. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.