Dźwigała po centrze Popchadze uderza głową tuż nad bramką!

88'

Ależ szansa dla Jagi!!! Dzalamidze z 16 metrów zostaje zablokowany!

88'

85'

We Wrocławiu i Kielcach wciąż 1:0, więc Jagiellonia traci do pierwszej ósemki jednego gola.

85'

Na spalonym Piątkowski.

84'

Świetna centra Popchadze i Quintana wbiegając z drugiej linii zdobywa gola głową!!! Robią się wielkie emocje,fantastyczny doping na Słonecznej!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Dani Quintana!!!

82'

Beznadziejne dośrodkowanie Quintany ląduje poza boiskiem.

81'

Po błędzie Matrasa jeszcze gorzej zachował się Piątkowski, który zepsuł świetną szansę do kontry.

80'

Zmiana w Piaście. Klepczyński za Podgórskiego.

79'

Gigantyczne zamieszanie w polu karnym Piasta wyjaśnione po faulu w ofensywie Grzyba.

78'

Balaj wywalczył jeszcze jeden rzut rożny.

77'

Horvath!!! Było blisko drugiego gola dla Piastapo minimalnie niecelnym strzałem głową Słowaka.

76'

Rzut rożny dla gości po zablokowanym strzale Króla.

74'

Dzalamidze w dobrej sytuacji źle podaje do Piątkowskiego, ale jest kolejny korner. Bardzo głośno w Białymstoku. Kibice Jagi wspierają swój zespół.

74'

Rafał Grzyb przerywa bardzo groźną kontrę Piasta.

73'

Bekim Balaj zmienia Dawida Plizgę. Jagiellonia tymczasem ma stałe fragmenty jeden po drugim.

72'

Dzisiejsze spotkanie w Białymstoku ogląda 5299 widzów.

71'

Żółta kartka dla Hanzela za niesportowe zachowanie.

69'

Korona - Cracovia 1:0 w Kielcach.

69'

Popchadze wywalczył rzut rożny.

68'

Nigeryjczyk opuszcza plac gry, w jego miejsce Murawski.

67'

Cyrk ze znoszeniem Nikiemy z boiska trwa w najlepsze.

66'

Żółta kartka dla Pazdana za agresywny faul na Nikiemie.

66'

Atak Jagiellonii zakończony fatalnym zagraniem Niki Dzalamidze.

65'

Jagiellonia stara się coś zdziałać w ataku pozycyjnym, ale ten idzie białostoczanom bardzo mizernie.

62'

Jeszcze jeden rzut wolny dla białostoczan, ale tym razem Quintana zagrał fatalnie.

61'

Quintana! Hiszpan z rzutu wolnego uderza minimalnie nad bramką!

60'

Rafał Grzyb zagrzewa kibiców do głośniejszego dopingu.

60'

Plizga faulowany tuż przed polem karnym Piasta. To jest szansa dla Jagi.

58'

Adam Dźwigała w Jagiellonii zmienia Adama Waszkiewicza.

57'

Po centrze Quintany z rzutu wolnego bedzie... rzut rożny dla gospodarzy.

56'

Śląsk Wrocław prowadzi z Lechią Gdańsk 1:0. Gdyby Jagiellonia przy takich wynikach wygrała, byłaby w grupie mistrzowskiej, ale do tego bardzo daleko.

55'

Marcin Borski dzisiaj udowadnia, że jest mistrzem we wprowadzaniu nerwowej atmosfery na murawie. Warszawiak na razie nie wpływa na wynik meczu, ale na obraz gry już zdecydowanie tak.

53'

Zmiana w Piaście. Martinez w miejsce Izvolta. To chyba kontuzja gracza piastunek.

53'

Po centrze Quintany było trochę zamieszania w polu karnym Piasta, ale wszystko skończyło się pomyślnie dla przyjezdnych.

52'

Nika Dzalamidze wywalczył rzut rożny.

51'

Już padają kolejne bramki na innych stadionach. Górnik - Lech 0:3, Pogoń - Widzew 1:0.

50'

Quintana zablokowany w polu karnym po podaniu Popchadze.

50'

Kontra Piasta, jednak centra Podgórskiego nie dociera do Wilczka.

48'

Żółta kartka dla Adama Waszkiewicza. Sędzia Borski pozwalał na zbyt dużo, to teraz postanowił sędziować po aptekarsku. Zobaczymy czy to się utrzyma.

46'

Gramy!

46'

Wracamy do Białegostoku. Będzie jedna zmiana w Jagiellonii. Nika Dzalamidze zmieni Macieja Gajosa.

18:48

Początek meczu należał do uważnie grającej Jagiellonii, ale w ostatnim kwadransie do głosu doszedł Piast i to właśnie gliwiczanie w ostatniej akcji pierwszej połowie zdobyli prowadzenie. Zobaczymy, co zrobi Jagiellonia po wznowieniu gry.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia - Piast 0:1.

45'

Niesamowite, w ostatniej akcji pierwszej połowy Piast wychodzi na prowadzenie. Piłka w polu karnym przypadkowo trafia do Matrasa, który pięknym strzałem pokonuje Barana! 0:1!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Mateusz Matras!!!

44'

Ładna indywidualna akcja Plizgi, który z lewego skrzydła zszedł do środka i uderzył w światło bramki, jednak dokładnie tam, gdzie stał Trela.

43'

Kolejna zmiana wyniku. Zawisza - Ruch 0:1.

41'

Matras! Po centrze Podgórskiego najwyżej w polu karnym rywala wyskoczył obrońca Piasta, ale głową minimalnie spudłował!

41'

Badia w walce z Baranem wywalczył rzut rożny.

40'

Ukah nie przerwał piłki lecącej w pole karne, ale w nim fatalnie skiksował Wilczek.

37'

Po nieprzyjemnym, ale niezbyt groźnym strzale głową Wilczka, Baran musiał odbić piłkę nad bramką. Korner.

36'

Po wrzucie piłki z autu Podgórski fatalnie zagrał piłkę do Plizgi, który z kilkunastu metrów uderzył jednak nad bramką!

34'

Podgórski wraca na boisko.

33'

Bardzo nieprzyjemna przebitka Podgórskiego z Ukahem. Gracz Piasta potrzebuje pomocy medycznej. Tymczasem Górnik Zabrze przegrywa z Lechem Poznań 0:2 po dwóch trafieniach w ciągu dwóch minut dla Kolejorza.

31'

Dośrodkowanie Króla było zbyt wysokie dla Wilczka. Popchadze zagrywa do Barana i piłka dla Jagi.

30'

Fatalne dośrodkowanie Plizgi z rzutu wolnego. Piłka poza boiskiem.

29'

Matras blisko pola karnego fauluje mijającego go Gajosa i ogląda (wreszcie) żółtą kartkę.

28'

Na spalonym Izvolt. Kolejna bramka w Lubinie, gdzie Legia prowadzi już z Zagłębiem 2:0 po karnym Vrdoljaka i gra w przewadze po czerwonej kartce dla Rymaniaka.

27'

Prosta strata Quintany, któremu odbiera piłkę jego rodak, Badia, ale po zagraniu Hiszpana w kontrataku Wilczek był na spalonym.

26'

Kolejna akcja Jagiellonii, Popchadze dośrodkowuje na głowę Ukaha, który jednak przenosi piłkę nad bramką!

25'

Centra Quintany zmierzała teraz w światło bramki Piast, ale Trela czujnie odbił piłkę.

24'

Kolejny faul taktyczny, tym razem Izvolta. Znowu bez fauli, ależ bezsensownie prowadzi ten mecz Marcin Borski.

24'

Brzydki faul Podgórskiego na Quintanie, który się mocno tym faktem zdenerwował. Sędzia Borski musi uspokajać obu graczy.

23'

Poprzeczka!!! Ukah odbił kolejne dośrodkowanie Badii, ale przed polem karnym był tylko Król, który uderzył efektownie z 16 metrów, ale trafił tylko w poprzeczkę bramki Jagiellonii!

22'

22'

Popchadza zagrywa długą pilkę w pole karne Piasta, gdzie przejmuje ją Trela.

20'

Badia z kolejnego rzutu wolnego trafia w białostocki mur.

19'

Ukah zanotował ważną interwencję uprzedzając Wilczka po centrze Badii z rzutu wolnego.

17'

Teraz z kolei arbiter jest niewzruszony na faul taktyczny Pazdana.

17'

Trochę ataku 'sytuacyjnego' ze strony Jagiellonii. Pazdan z pierwszej piłki dośrodkowuje na głowę Ukaha, który z trudnej pozycji uderza niecelnie.

16'

Faul taktyczny Matrasa na Gajosie. Ewidentna żółta kartka, której nie pokazuje jednak sędzia Borski, mimo że gracz Jagiellonii stworzyłby przewagę na połowie rywala.

15'

Z dystansu szczęścia spróbował Badia, ale odbita od obrońcy piłka ledwo dotoczyła się do bramkarza Jagiellonii.

13'

Efektowny rajd Plizgi prawym skrzydłem zakończony zagraniem w pole karne, którego nie opanował Piątkowski.

12'

Polak zatrzymuje Waszkiewicza i kolejny korner dla Jagiellonii.Lepsza wrzutka Plizgi, ale i dobra interwencja Horvatha.

11'

Fatalne dośrodkowanie Plizgi z rzutu rożnego.

10'

Po fatalnym błędzie obrońców gości, Plizga wpada w pole karne, ale dobrą interwencja (zdaniem sędziego, bo nie trybun) popisuje się Król. Rzut rożny.

9'

Ukah wybija piłkę po nieudanej centrze Króla, dopada jednak do niej Podgórski i uderza z dystansu płasko oraz niecelnie.

8'

Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy, którzy starają się narzucić rywalom własne warunki gry.

7'

Podgórski zatrzymał na skrzydle szarżującego Plizgę.

6'

Pazdan dobrze interweniuje po wrzucie piłki z autu przez gości w pole karne Jagiellonii.

5'

Bezpańska piłka trafia przed pole karne do Gajosa, który uderza mocno, ale obok bramki Treli.

4'

Zmiany wyników już w dwóch meczach. Zagłębie - Legia 0:1, Wisła - Podbeskidzie 0:1 (Chmiel). W Białymstoku rzut rożny dla gospodarzy po akcji Quintany.

2'

Dużo niedokładności w pierwszy sekundach spotkania.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

17:58

Kapitanami obu zespołów są Rafał Grzyb (Jaga) i Tomasz Podgórski (Piast)

17:57

Obie drużyny wychodzą na plac gry. Sędzią spotkania będzie Marcin Borski.

17:45

17:44

Oto wszystkie pozostałe pary 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie mecze startują o godzinie 18: