2 : 2
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1. połowa2 : 0
94'

I koniec spotkania, po wielkich emocjach Korona remisuje 2:2 z Pogonią. Z mojej strony to już wszystko, ależ to było widowisko! Za uwagę dziękuję Damian Wiśniewski

93'

A teraz faulowany był Korzym

91'

Naciska Pogoń. Czy zdoła wygrać?

90'

Cztery minuty dolicza sędzia

89'

Kozłowski schodzi z boiska, w jego miejsce Popara

87'

Mieliśmy teraz atak gospodarzy, ale został on zatrzymany

86'

Stano zmienia Chiżniczenkę

85'

I mamy remis! Robak z karnego!

84'

Ależ zamieszanie, ławka Korony naskoczyła na sędziów! Żółta kartka dla Golańskiego

83'

Pacheta nie wytrzymuje i skacze wokół sędziego bocznego!

81'

Malarczyk dostaje drugą żółtą kartkę, karny dla gości!

80'

Teraz z kolei groźnie było pod bramą Janukiewicza, ale tam pogubił się Sylwestrzak

79'

Było blisko wyrównania! W dobrej okazji po wrzutce z narożnika był Dąbrowski, ale został zablokowany

79'

Naciskają goście. Strzał Murawskiego zablokowany, rzut rożny

78'

A teraz żółć dla Malarczyka

76'

Rogalski schodzi, wchodzi Kozłowski

75'

Żółta kartka dla Dejmka

75'

Obrońca Korony jest już jednak gotowy do gry

73'

A teraz kontuzję złapał Golański. Sporo tych urazów u gospodarzy

72'

Murawski uderzył teraz z dystansu, ale trafił wprost w bramkarza

71'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Golański, a niecelny strzał głową oddał Korzym

71'

Petrov oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłka po murze wyszła na corner

70'

A teraz tuż przed szesnastką gości faulowany Chiżniczenko

69'

Akcję lewą stroną przeprowadzili gospodarze, ale zespół ją Korzym

68'

Sobolewski uderzył z dystansu, ale mocno się pomylił

67'

A nie, to jednak był Janota. Opuścił już on boisko, w jego miejsce Gołębiewski

66'

Jeden z piłkarzy Korony leży na murawie. Chyba jest to Malarczyk

65'

6925 osób przyszło na ten mecz

64'

Naciska teraz Pogoń. Strzał Rogalskiego broni Małkowski

62'

Pierwszy strzał z rzutu wolnego został zablokowany, ale potężna dobitka sprzed szesnastki w wykonaniu Robaka znalazła drogę do bramki

61'

Gooooooooooooool! Marcin Robak!

60'

A teraz Dejmek faulował Dąbrowskiego tuż przed własną szesnastką. Może być groźnie pod bramką Korony

59'

Rzut wolny dla Pogoni, na połowie Korony. Został jednak źle wykonany

58'

Korona Kielce - Pogoń SzczecinKorona Kielce - Pogoń Szczecin

57'

Dobrą okazję mieli teraz gospodarze, ale zmarnowali ją Chiżniczenko i Korzym

57'

Dużo chaosu na boisku, obie drużyny nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

55'

Schodzi teraz Trytko, w jego miejsce Korzym

54'

Z dystansu przymierzył Murawski, ale przestrzelił

53'

A teraz mieliśmy strzał na bramkę gospodarzy, broni Małkowski

51'

To powinien być gol! Świetna kontra Korony, mocne wstrzelenie piłki przez Chiżniczenki, ale w szesnastce nieznacznie minął się z nią Trytko

50'

Na boisku leży Petrov

49'

A teraz Hernani faulował Trytkę

48'

Od razu od wysokiego pressingu zaczęli tę połowę goście. Zobaczymy, czym się to skończy

46'

I Kun mógł od razu zagrozić kielczanom, ale został zatrzymany w ich szesnastce

46'

Sędzia gwiżdże, zaczynamy drugą połowę!

46'

Pierwsza zmiana w meczu, Kun za Bąka

21:47

Piłkarze powoli wchodzą na murawę, zaraz zaczynamy drugą połowę

21:39

A tymczasem na murawie przemiła chwila: pewien kibic postanowił oświadczyć się swojej wybrance. :)

21:37

Korona jak na razie prowadzi 2:0 i trzeba powiedzieć, że jest to wynik zasłużony. W jednym z komentarzy padło pytanie, jak wyglądała pierwsza bramka, czego przez zamieszanie spowodowane zadymieniem boiska nie zrobiłem. Otóż długą, kapitalną piłkę w stronę Chiżniczenki zagrał Janota, a napastnik Korony pewnie wykorzystał tę okazję

21:36

Oto przyczyna przerwania spotkania na ponad kwadrans. Więcej zdjęć TUTAJ! Racowisko na meczu Korona - PogońRacowisko na meczu Korona - Pogoń

45'

A jednak sędzia nie pozwolił rozegrać tego rzutu rożnego i zarządził przerwę.

45'

Ładna kontra Korony, ale Trytko zatrzymany i tylko corner

44'

Troszkę chaosu mamy na boisku. Aut dla Korony

42'

A teraz z dystansu uderzył Rogalski, również niecelnie.

42'

Małkowski wypiąstkował piłkę przed szesnastkę pod nogi Akahoshiego, ten jednak uderzył zupełnie nieudanie

41'

Teraz Dejmek oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale przestrzelił

40'

Trzeba zauważyć, że piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony przytomnie przepuścił Chiżniczenko, nie zdołał przeciąć jej źle interweniujący Hernani, a Trytce nie pozostało nic innego, jak wpakować ją do bramki.

40'

Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony, w polu karnym piłka znalazła Trytkę, a ten wpakował ją do bramki!

39'

Gooooooooooooooooooool! 2;0, Trytko!

38'

Chiżniczenko! To musiał być gol! Kapitalne podanie zaliczył Sobolewski, jednak napastnik nie potrafił wykorzystać idealnej sytuacji.

36'

Mieliśmy teraz strzał na bramkę Małkowskiego, jednak niecelny

34'

Bardzo dobrze z prawej strony dośrodkowywał Golański, jednak Jankiewicz złapał piłkę

33'

Rogalski faulowany był teraz przez Trytkę

31'

Niezłą próbę akcji przeprowadzili teraz gospodarze, jednak niedokładnym zagraniem skończył ją Sobolewski

30'

Kyryło Petrov ucierpiał i leżał przez chwilę na boisku.

29'

Teraz z dystansu uderzył Hernani, jednak nie trafił on w bramkę

28'

Teraz dłużej przy piłce utrzymują się goście.

27'

Teraz z prawej strony dośrodkowywał Golański. Nieudanie

26'

Było blisko trafienia dla gospodarzy, ale pogubił się jeden z koroniarzy

25'

I wznowili grę!

21:11

Piłkarze są już na murawie, zaraz wznowimy mecz. OD 25 MINUTY GRY.

21:06

Dym już praktycznie zniknął czekamy na wznowienie gry.

21:05

Wygląda na to, że niedługo mecz zostanie wznowiony. Chmura nad boiskiem powoli znika. Zadymione boisko Korony

21:00

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji, na razie zawodnicy i sędziowie przebywają w szatni.

26'

Piłkarze udają się do szatni, sędzia z powodu dymu musiał przerwać mecz.

23'

A teraz mamy przerwę w grze spowodowaną unoszącym się nad murawą dymem.

22'

Korona po strzelonej dłużej utrzymuje się przy piłce, zobaczymy jak zareaguje Pogoń

20'

Pierwszy gol strzelony w barwach Korony, a tymczasem kibice tego zespołu zaprezentowali nam efektowną oprawę z użyciem pirotechniki.

19'

Goooooooooooooooool! Chiżniczenko, 1:0 dla Korony!

18'

Próbują ataków w tej chwili goście, ale są w tych próbach nieskuteczni.

16'

Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

14'

Nieźle teraz w szesnastkę Korony zagrał Bąk, jednak adresat jego podania był na spalonym.

12'

Rafał Murawski oddał strzał sprzed szesnastki, ale został zablokowany i wywalczył tylko corner

11'

A teraz mieliśmy faul Chiżniczenki w środkowej strefie boiska

9'

A teraz w pole karne gości zagrywał Chiżniczenko, ale zrobił to niedokładnie

8'

Murayama znalazł się teraz z piłką w polu karnym rywala, jednak oddał kiepski strzał na bramkę Małkowskiego

6'

Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy, jednak podanie do wychodzącego na czystą pozycję Robaka było zbyt mocne

5'

Kolejno Marković i Petrov decydowali się na uderzenia sprzed pola karnego, obaj jednak się mylili.

3'

Mieliśmy spore zamieszanie pod bramką gości po dośrodkowaniu Janoty, jednak obrońcom udało się wyjaśnić sytuację

2'

Faulowany teraz był Golański

1'

Murayama dośrodkowywał na początek z prawej strony, ale zrobił to niedokładnie

1'

Sędzia Jakubik daje znak, goście zaczynają ten mecz!

20:27

Piłkarze obu drużyn są już na boisku, czekamy na wielkie emocje!

20:26

Tuż przed pierwszym gwizdkiem będziemy jeszcze mieli minutę ciszy poświęconą prawdopodobnie zmarłej mamie Marcina Robaka.

20:23

Pogoń jest już niemal pewna gry w grupie mistrzowskiej, Korona do ósmego miejsca traci pięć oczek. Zobaczymy, czy kielczanie będą w stanie zbliżyć się do tej górnej połówki tabeli.

20:20

Hernani, Jakub Bąk i Marcin Robak to piłkarze z pierwszego składu Pogoni mający za sobą występy w Koronie. Czy któryś z nich ukłuje dziś swój były klub? Bąk w poprzednim meczu tych ekip strzelił dla szczecińskiej drużyny dwa gole.

20:16

Jako, że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze troszkę czasu, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą możecie znaleźć tutaj.

20:11

Gdy jedni i drudzy starli się ze sobą poprzednim razem po sporych emocjach 3:2 wygrali szczecinianie. Warto wspomnieć, iż wszystkie bramki padły podczas drugiej połowy spotkania.

20:09

Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Gołębiewski, Beisebekov, Stano, Cebula, Korzym, Przybyła