CracoviaCracovia
1 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
90'

Koniec meczu!! Remis na stadionie Cracovii. Widzew zaprezentował się z bardzo dobrej strony, ambicja, wola walki, wysoki pressing to były atuty łodzian w dzisiejszym spotkaniu jednak do pełni szczęścia zabrakło nieco chłodnej głowy przy wykończeniu oraz większej koncentracji w obronie. Cracovia po złej pierwszej połowie, w drugiej zaprezentowała się dużo lepiej jednak podobnie jak w przypadku gości, zabrakło wykończenia akcji. Za znakomite widowisko i wspólne emocje serdecznie dziękuję, Damian Sobolewski

90'

Dodatkowe 3 minuty nadziei dla jednych i drugich

90'

Znów szansa dla Papadopoulosa! Z prawej strony pola karnego podaje Straus, piłka spada pod nogi Greka jednak ten uderza obok słupka

89'

Okazja dla Cracovii, kilka podań z pierwszej piłki przed polem karnym, trochę wolnej przestrzeni przed Strausem, decyduje się na strzał jednak broni Wolański, który jednak "wypluwa" piłkę ale w porę naprawia swój błąd

88'

Kartką za faul od tyłu ukarany Kasprzak

86'

Teraz okazja dla Widzewa! Akcję rozprowadza Kasprzak, podaje na lewo do Visnakovsa ten oddaje strzał jednak zostaje zablokowany, próbuje dobijać Kasprzak jednak bez powodzenia

85'

Cóż za znakomita sytuacja!! Kontra Cracovii, z prawej strony w pole karne podaje Kita, tam odnajduje się Rakels i nie mając opieki obrońcy fatalnie pudłuje nad bramką!

82'

Kontra Cracovii, piłka otwierająca całą prawą stronę dla Nykiela, prawy obrońca "Pasów" uderza jednak to było raczej podanie do bramkarza

80'

Szansa Kaczmarka! Długo składał się do strzału zza pola karnego, w końcu zdecydował się uderzyć lewą nogą jednak na posterunku Pilarz

79'

Ostatnia zmiana w ekipie Widzewa, za strzelca gola Mrozińskiego wchodzi Prince Okachi

78'

Kartka dla Nykiela za faul na Kikucie

77'

7831 widzów pojawiło się dzisiejszego popołudnia na stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie

76'

Premiership na boisku Ekstraklasy! Cóż za mecz, cóż za emocje! Akcja za akcję, jedna i druga strona pragną tylko zwycięstwa, takie mecze w naszej lidze chcemy oglądać!

75'

Cóż za akcja Nykiela! Wdarł się w pole karne niczym Łukasz Piszczek, minął dwóch rywali i uderzył lewą nogą jednak pod publiczkę, ale co ważne skutecznie interweniuje Wolański

73'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, za Stebleckiego wchodzi Kita

72'

Cracovia - Widzew ŁódźCracovia - Widzew Łódź

72'

...oraz Wolański

72'

Kartkami za te starcia ukarani Rakels

71'

Przepychanka w polu karnym Widzewa po tym, jak na murawie leżą zawodnicy obu drużyn, sędzia musi utemperować zapędy piłkarzy

70'

"Żółtko" dla Stępińskiego za faul na połowie boiska

69'

Ponownie w natarciu Widzew, z prawej strony Visnakovs, podaje w pole karne i tam Batroviciovi piłka zaplątała się pod nogami i nie ma gola

68'

Okazja przed Mikitą! Zszedł z lewej strony do środka po czym uderzył zza pola karnego, piłkę odbija Pilarz ponownie Mikita jednak tym razem ponad bramką! Widzew poczuł krew

67'

Ciekawostka polega na tym, że obie drużyny strzelają dziś gola w okresach, kiedy to rywale przeważają na boisku. Jak zatem potoczy się końcówka spotkania?

66'

Na murawie z bólu zwija się Jaroszyński, sędzia nie przerywa gry

64'

Łodzianie idą za ciosem, tym razem z dystansu próbował Pilarza pokonać Kasprzak

62'

I oto mamy wyrównanie!!! Tuż po podwójnej zmianie rzut rożny dla Widzewa, dośrodkowuje Kaczmarek, najlepiej w polu karnym odnalazł się Mroziński i kieruje piłkę do siatki!! 1-1 i emocje rozpoczynają się od nowa!

61'

A za Cetnarskiego wchodzi Batrović

61'

Podwójna zmiana w szeregach Widzewa: za Rybickiego Mikita

60'

Widzew w drugiej części nie stworzył jeszcze większego zagrożenia pod bramką Pilarza

59'

Znów strzelał Papadopoulos, tym razem z ostrego kąta i wysoko nad bramką

57'

Świetnie akcję na prawo rozprowadził Kapustka, w tempo wszedł Nykiel jednak jego podanie woła o pomstę do nieba. Zagrożenie dla Widzewa zażegnane

56'

Zmiany chyba podziałały pozytywnie na podopiecznych Stawowego, Cracovia duże lepiej kontroluje grę niż w pierwszej części

55'

Ależ to była okazja dla Cracovii na podwyższenie wyniku! Znakomicie Rakels prostopadle w pole karne do Papadopoulosa i Grek sam na sam tym razem przegrywa pojedynek z Wolańskim, który paruje piłkę do boku

53'

Groźna akcja "Pasów", szybka wymiana piłki w środkowej strefie, z piłką zabrał się Steblecki, minął rywala i oddał strzał z linii 16 metrów jednak spokojnie łapie Wolański

52'

Cracovia Krakow-Widzew LodzCracovia Krakow-Widzew Lodz

51'

Próba prostopadłego zagrania Kaczmarka do Visnakovsa jednak niezbyt dokładne, piłkę przejmuje Cracovia

49'

Widzew podobnie jak w pierwszej, tak i w drugiej części gra wysoko pressingiem starając się szybko odebrać piłkę gospodarzom i stwarzać wiele okazji do gola

46'

46'

46'

Od początku drugiej części Stawowy przeprowadza dwie zmiany, wejdą na plac gry Kapustka oraz Rakels

45'

Koniec pierwszej połowy! Cracovia prowadzi 1-0 po golu Papadopoulosa po kapitalnej asyście Danielewicza. Widzew był zdecydowanie lepszy w trakcie pierwszej części, "Pasy" nie mogły złapać swojego rytmu gry jednak to oni potrafili znaleźć drogę do bramki. Druga połowa zapowiada ciąg dalszy wielkich emocji!

45'

Ponownie groźna akcja Widzewa, dośrodkowanie z prawej strony, do piłki wyskakuje Visnakovs jednak zarówno on jak i Pilarz mijają się z piłką, do niej dobiega Kaczmarek jednak tylko rzut rożny

44'

Widzew ciągle atakuje, jednak ani rzut rożny ani ataki pozycyjne nie przynoszą na razie rezultatów

42'

Sędzia pokazał przywilej korzyści dla Cracovii po faulu na Nykielu, piłka na lewą stronę do Jaroszyńskiego a lewy obrońca "Pasów" próbował zaskoczyć Wolańskiego strzałem w krótki róg jednak nieudanie

41'

Szybko próbowali odgryźć się Widzewiacy, strzelał zza pola karnego Kaczmarek jednak Pilarz spokojnie łapie piłkę

40'

I oto gooool!! Składna akcje, trzy podania Żytko do Danielewicza, ten kapitalnie odgrywa ruletą do Papadopoulosa, Grek wychodzi sam na sam i strzałem w okienko krótkiego roku wyprowadza "Pasy" na prowadzenie!

38'

Kontra Cracovii, Straus podaje na lewo jednak ponownie niedokładność i trzeba akcję budować od początku

36'

Żółta kartka dla Danielewicza za faul w środkowej strefie na Kaczmarku

35'

Znów niedokładność w konstruowaniu akcji przez Cracovię, dobrze zapowiadający się atak spalił na panwece

32'

Ładna kombinacja Papadopoulosa z Boljeviciem jednak strzał z dystansu zablokowany. Cracovia próbuje przejąć kontrolę nad wydarzeniami na boisku

31'

Trzeba przyznać, że tempo dzisiejszego meczu niczym z angielskiej Premier League. Pytanie czy zawodnicy nie zapłacą za to wysokiej ceny w drugiej połowie?

30'

Znów było groźnie pod bramką Pilarza, z rzutu rożnego dośrodkowuje Kaczmarek, piłka na głowę Augustyniaka jednak jego strzał minimalnie mija długi słupek bramki gospodarzy

29'

Kolejna akcja gości, ponownie aktywny Kaczmarek robi wiatr i zamieszanie w polu karnym, dośrodkowuje jednak piłka wychodzi tylko na rzut rożny

28'

Widzewiacy szybko odbierają piłkę na połowie rywali, próbuje z dystansu strzelać Rybicki jednak jego próba zablokowana

28'

Składna akcja Cracovii, dłużej pograli piłką na połowie gości po czym nastąpiło szybkie prostopadłe podanie. Problem w tym, że po raz kolejny na spalonym znajduje się Papadopoulos

24'

Augystyniak ruszył na przebój, już miał podawać do Visnakovsa jednak zabrakło mu pół kroku i stracił piłkę

23'

Ponownie groźnie atakuje Widzew, znów z lewej strony pola karnego Kaczmarek tym razem wypuszcza Visnakovsa, ten uprzedza Pilarza i próbuje podać przed bramkę jednak tam obrońcy Cracovii skutecznie interweniują

20'

Cracovia jak na razie nie może znaleźć swojego rytmu gry, Widzew jest nastawiony na ofensywną i agresywną grę

19'

Ależ okazja Kaczmarka! Piłka z prawej strony szybko powędrowała na lewą stronę, tam Kaczmarek wpadł w pole karne, nawinął na zamach Nykiela, zszedł do prawej nogi i uderzył jednak minimalnie nad bramką!

17'

Zaskakujące rozwiązanie tego stałego fragmentu przez Kaczmarka, próbował przelobować Pilarza jednak sporo się pomylił

16'

Rzut wolny po faulu Danielewicza na Mrozińskim, to może być groźna broń gości

15'

Faul Marciniaka na Wolańskim po rzucie rożnym dla gospodarzy, bramkarz Widzewa potrzebuje pomocy medycznej

14'

Błąd Nowaka powinni wykorzystać napastnicy "Pasów" jednak niedokładność wzięła górę

13'

Znakomite przyspieszenie akcji, z pierwszej piłki do Boljevicia zagrywał Papadopoulos i już wydawało się, że Boljević wyjdzie sam na sam kiedy rozległ się gwizdek sygnalizujący spalonego

11'

Kontra Widzewa, na wolne pole piłkę dostaje Visnakovs, podaje do Rybickiego ten uderza lewą nogą z 25 metrów jednak ten strzał pozostawiał wiele do życzenia

9'

Szybka wymiana piłki Cracovii pod polem karnym gości jednak na spalonym Danielewicz, akcja zapowiadała się ciekawie

8'

Pierwsza próba ataku "Pasów" jednak Boljević skutecznie powstrzymany w polu karnym

7'

Szybka kontra prawą stroną Rybickiego, jednak jego podanie na środek pola karnego skutecznie przerywa Marciniak

6'

W poczynaniach podopiecznych Stawowego widać dużo nerwowości, gospodarze mają problem z wymienieniem dwóch celnych podań

5'

I oto pierwsza groźna okazja dla Widzewa! Z piłką do środka zszedł Cetnarski, uderzył na bramkę i paradą popisuje się Pilarz

4'

Gospodarze mają spore problemy z wyjściem z własnej strefy obronnej, goście wyszli na murawę bardzo naładowani energią

2'

Wysoko ustawiony pressing Widzewiaków i Cracovia ma problemy z wyjściem z własnej połowy

1'

Od środka rozpoczną "Pasy", sędzia daje znak i rozpoczynamy!

17:58

Kibice "Pasów" na znak solidarności z trenerem Stawowym pojawili się dziś z doklejonymi wąsami

17:56

Drużyna gości wychodzi dziś na boisko usposobiona bardzo ofensywnie z tylko jednym defensywnym pomocnikiem, łodzianie grają o pełną pulę

17:54

Jak wiadomo mecz odbędzie się bez udziału kibiców Widzewa, którzy dostali zakaz po incydentach na stadionie Lechii w Gdańsku

17:52

Po lewej stronie widzimy składy obu drużyn, składy możliwe do przewidzenia

17:51

Rezerwowi piłkarze Widzewa: A. Bieriezin – M. Wasiluk, P. Okachi, X. Gela, Aléx Bruno, V. Batrović, P. Mikita.

17:50

Rezerwowi piłkarze Cracovii: M. Perdijić, S. Szeliga, Ł. Zejdler, B. Dudzic, B. Kapustka, D. Rakels, P. Kita.

17:27

Witamy serdecznie na spotkaniu w Krakowie, gdzie Cracovia podejmie ostatni w tabeli Widzew. Gospodarze wciąż walczą o awans do grupy mistrzowskiej, łodzianie z kolei chcą zdobyć jak najwięcej punktów aby skutecznie walczyć o utrzymanie w lidze. Widzew będzie także chciał wygrać w lidze po raz pierwszy od...13 kolejek. Zapowiada się ciekawe spotkanie z dużą ilością emocji.