Teraz mieliśmy strzał Lewczuka, niecelny

Gołębiewski uderzył sprzed szesnastki, broni bramkarz

Wrzutka Golańskiego, nieudana

84'

Kolejna wrzutka w szesnastkę gospodarzy, wybijają obrońcy

83'

Zawisza jak najbardziej zasłużenie wyrównał - w drugiej połowie jest wyraźnie lepszy

81'

Gooooooooool! Ziajka sprzed szesnastki!

80'

Gołębiewski za Janotę

80'

Ziajka przymierzył sprzed szesnastki, niecelnie

78'

Schodzi Luis Carlos, w jego miejsce Wójcicki

77'

Pilipczuk ostro zaatakował rywala, ale czy na czerwoną kartkę? Musiałbym zobaczyć powtórkę...

76'

Stano wchodzi za Korzyma

75'

Czerwona kartka dla Pilipczuka!

73'

Teraz niezłą akcję przeprowadzili gospodarze, ale wywalczyli tylko corner

72'

Teraz na boisku leżał Jovanović

70'

Żółta kartka za dyskusję dla Golańskiego

70'

Znów jakieś kłopoty ma Luis Carlos

68'

Dośrodkowywał Lewczuk, ale bardzo nieudanie

66'

Skończyłem pisać tamto zdanie i gospodarze przeprowadzili niezłą akcję. Dośrodkowanie Golańskiego jednak wyłapane przez bramkarza

66'

Korona kompletnie bez pomysłu na grę. To chyba musi się skończyć golem wyrównującym

65'

Żółta kartka dla Korzyma

64'

Było blisko samobója, znów zespół ratuje Małkowski. Świetny mecz tego bramkarza

63'

Luis Carlos leży teraz na boisku

63'

Znów Zawisza okupuje bramkę Korony. Zobaczymy, co z tego wyniknie

61'

Masłowski uderzył sprzed pola karnego, ale wprost w Małkowskiego

60'

Teraz dla odmiany groźnie pod bramką gości. Sobolewski dośrodkowywał z prawej strony, a kłopoty ze złapaniem piłki miał Kaczmarek

59'

Świetny ten pierwszy kwadrans w wykonaniu gości. Powinni strzelić już przynajmniej jednego gola

58'

Vasco opatrywany za linią boczną

56'

Małkowski! znów ratuje swój zespół!

55'

Naciska Zawisza, a zmianę robi Pacheta. Marković za Kiełba

54'

Małkowski! Kapitalna interwencja po strzale Gevorgyana!

53'

Dudek! Świetny strzał z dystansu w wykonaniu tego piłkarze, ale nieznacznie niecelny

52'

Ziajka próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłkę odbił Jovanović

51'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony świetną okazję miał Drygas, ale obronił jego strzał Małkowski!

49'

Kontry próbowali teraz goście, ale szybko przerwali ją gospodarze

47'

Strzał na bramkę Małkowskiego, jednak ten spokojnie łapie piłkę

46'

I pierwsza zmiana w meczu. Pereira schodzi, wchodzi Strąk

46'

Sędzia gwiżdże, Zawisza wznawia grę

47'

I Vasconcelosowi. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans.

47'

Po tym ostatnim gwizdku mieliśmy jeszcze jakieś przepychanki w polu karnym Małkowskiego. Sędzia pokazał żółtą kartę Malarczykowi...

47'

Słabo rozegrany ten rzut rożny i sędzia kończy tę połowę. Jak na razie Korona chyba zasłużenie prowadzi 1:0.

47'

Faulowany teraz Masłowski na połowie gospodarzy

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

Na szczęście Małkowski jest już gotowy do gry

44'

Wygląda na to, że bramkarz Korony ucierpiał w tej akcji

43'

Małkowski! Ależ on teraz wybronił strzał Drygasa!

43'

Faulowany na połowie gospodarzy był teraz Ziajka

41'

Mieli rzut rożny żółto-czerwoni, ale oddali po nim niecelny strzał

40'

Lewczuk o mało nie pokonał własnego bramkarza!

40'

Zaatakowała Korona prawą stroną, ale wywalczyła tylko aut

39'

Korona Kielce - Zawisza BydgoszczKorona Kielce - Zawisza Bydgoszcz

38'

Teraz mieliśmy strzał po rzucie rożnym, ale złapał piłkę Kaczmarek

38'

Świetną akcję przeprowadziła teraz Korona, ale strzał Golańskiego został zablokowany

35'

Gevorgyan oddał strzał sprzed pola karnego, ale za słaby by pokonać bramkarza.

34'

Świetnie teraz akcję gości przerwał Dejmek

32'

Luis Carols dośrodkował z lewej strony, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę. Piłka dla Korony

30'

Mogło być groźnie! Najpierw z piłką po dośrodkowaniu minął się Korzym, a potem po jego zgraniu w futbolówkę nie trafił Kiełb!

29'

Teraz z kolei dobra akcja Korony. Pilipczuk dośrodkował z lewej strony, ale w szesnastce pomylił się Korzym

28'

To mógł być gol! Dwa razy Małkowski świetnie wybronił strzał Vasco!

27'

Zawisza ma przewagę, co z tego wyniknie?

26'

Dużo mamy teraz chaosu na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafia dłużej utrzymać się przy piłce

24'

Dudek przymierzył z rzutu wolnego, ale wprost w mur

22'

Vasco faulowany na połowie rywala

21'

Mogła być teraz dobra okazja dla gospodarzy, ale przed szesnastką pogubił się Kiełb

19'

A teraz na własnej połowie faulowany był Sylwestrzak

18'

Masłowski przymierzył sprzed szesnastki, ale bardzo mocno przestrzelił

16'

Teraz aut dla gości, na połowie Korony

15'

Dośrodkowanie w pole karne, tam ogromne zamieszanie, piłka trafia do Dejmka, a ten pakuje ją do bramki!

13'

Goooooooooool! 1:0 dla gospodarzy, Dejmek!

12'

Dobre zagranie Sobolewskiego do Korzyma, jednak ten drugi był na spalonym

11'

Vasco upadł w polu karnym gospodarzy, ale sędzia ani myślał o podyktowaniu jedenastki

9'

Teraz Dejmek doszedł do strzał po dośrodkowaniu Janoty, ale nie trafił nawet w światło bramki

8'

Masłowski zaatakował prawą stroną, ale zepsuł dośrodkowanie

7'

Golański dośrodkowywał z prawej strony, ale wprost w ręce Kaczmarka

7'

Luis Carlos uderzył sprzed szesnastki, ale złapał piłkę bramkarz.

5'

Było małe zamieszanie pod bramką Kaczmarka, ale wybili piłkę obrońcy

4'

Teraz mieliśmy rzut rożny dla gości, ale pewnie piłkę chwycił Małkowski

3'

Pilipczuk zaatakował lewą stroną, dośrodkował, ale wprost w ręce bramkarza.

1'

Szybko pierwszy strzał oddała Korona, ale Korzym został zablokowany.

1'

Sędzia Gil daje znak, mecz zaczynają gospodarze!

17:56

Zawodnicy obu drużyn już wychodzą na boisko, czekamy na emocjonujące widowisko!

17:51

Sporo zamieszania było wokół arbitra tego spotkania, Pawła Gila. W skrócie - Zawisza złożył wniosek o oddelegowanie na to spotkanie innego sędziego. Prośba z Bydgoszczy nie została jednak wysłuchana - arbiter z Lublina poprowadzi ten mecz.

17:46

Do pierwszego gwizdka został już tylko kwadrans! Na jaki wynik stawiacie?

17:43

Będzie to dopiero drugi mecz tych dwóch drużyn w historii. Pierwszy odbył się oczywiście w rundzie jesiennej tego sezony. Wtedy w Bydgoszczy po golu Kamila Sylwestrzaka 1:0 zwyciężyli goście.

17:40

To spotkanie dla kielczan to swoisty mecz o sześć punktów. Korona jest na dziewiątym miejscu w tabeli ligowej i do ósmego Zawiszy traci cztery punkty. W razie wygranej, podopieczni Jose Rojo Martina zbliżą się na zaledwie jedno oczko do grupy mistrzowskiej.

17:35

W poprzedniej kolejce oba zespoły zdobyły po trzy punkty. Korona ograła u siebie Lechię Gdańsk 1:0, natomiast Zawisza (również na własnym boisku) pokonał 3:1 Górnika Zabrze.

17:33

Jako, że do pierwszego gwizdka zostało jeszcze troszkę czasu, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Marek Stefańczyk. Można ją znaleźć w tym miejscu.Od razu odpowiadam na pytanie zawarte w tytule - pan Paweł Gil jest dziś w Kielcach i posędziuje w tym spotkaniu.

17:28

Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Gołębiewski, Stano, Cebula, Trytko, Marković, Chiżniczenko

17:27

Ławka rezerwowych Zawiszy: Witan, Gomes, Soares, Petasz, Strąk, Wójcicki, Wojciechowski