1 : 0
lechiaLechia Gdańsk
93'

Koniec! Trzy punkty zostają w Kielcach!
Nie był to za ciekawy mecz, ale gospodarze zrobili więcej w drugiej połowie aby wygrać i im się to udało. Z mojej strony to tyle. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie!

92'

Janota! Znów zmarnował setkę ten piłkarz!

91'

Trzy minuty doliczył sędzia

90'

Janota! Pomocnik Korony nie wykorzystał idealnej sytuacji!

90'

Groźna wrzutka Pilipczuka, piąstkuje Bąk

89'

Deleu wrzucał z prawej strony, ale piłka wyszła na aut bramkowy

87'

I zmiana w Lechii. Za Lekovicia Bieniuk

85'

Zmiana u gospodarzy. Stano za Kiełba

84'

Żółta kartka dla Sadaeva

83'

Wiśniewski próbował strzału sprzed szesnastki. Wyszło fatalnie

82'

Korona cofnięta do gry z kontry, ale goście na razie nie potrafią mocniej zaatakować

79'

Wcześniej Pilipczuk leżał na boisku, teraz Janota. Na razie bez kartek dla Lechii

77'

A teraz głową strzelał Sadaev, ale też nieudanie

75'

Kiełb uderzył głową po wrzutce z prawej strony, ale niecelnie

74'

Korzym faulował rywala w okolicach linii środkowej.

72'

Żółta kartka dla Kiełba za faul na Maderze

70'

Madera faulował Kiełba. Po chwili mieliśmy strzał Sylwestrzaka, ale fatalny

68'

Wiśniewski dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłka znalazła się ostatecznie w rękach Małkowskiego

68'

Teraz goście są dłużej przy piłce. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

66'

Grzelczak dośrodkowywał w szesnastkę gospodarzy, bez efektu

65'

Zmiana w Lechii. Grzelczak za Makuszewskiego

63'

Jovanović! Zawodnik Korony znów świetnie uderzył sprzed szesnastki, kapitalnie broni Bąk!

62'

Rzut wolny dla gospodarzy

60'

Korona lepiej zaczęła drugą połowę i dzięki ładnemu uderzeniu Jovanovicia sprzed szesnastki prowadzi. Czy utrzyma ten wyni?

58'

A teraz zmiana u gości. Sadaev za Frankowskiego

57'

Zmiana w Koronie, Pilipczuk za Trytkę

56'

Goooooooool! 1:0, Jovanović

55'

Rzut rożny mieli koroniarze, ale słabo go rozegrali. Teraz jednak przed nimi kolejna szansa z cornera.

53'

Było groźnie! Tym razem Golański dośrodkował ciut lepiej, piłkę zgrał Korzym, a blisko gola był Sobolewski

51'

Teraz Golański dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zrobił to fatalnie.

51'

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

51'

Rzut wolny mieli goście, ale w jego efekcie od bramki zacznie Małkowski.

50'

Żółta kartka dla Malarczyka, za faul na rywalu

49'

I od razu zmiana. Janota za Markovicia

46'

Sędzia daje znak, goście wznawiają grę.

45'

I mamy koniec pierwszej połowy. Jak na razie oglądamy marne widowisko i mamy bezbramkowy remis. Na tę chwilę to tyle, spotkamy się za około kwadrans.

44'

Jeden z piłkarzy Lechii leży przed własną szesnastką

43'

A teraz zablokowano strzał Kiełba/

41'

Frankowski uderzył sprzed szesnastki, ale został zablokowany.

40'

Deleu uderzył z dystansu i choć zrobił to nieźle, to jednak niecelnie.

39'

Mogło być ciekawie pod bramką gości, ale Trytko został zablokowany przez obrońców

38'

Rzut wolny dla Lechii, blisko pola karnego gospodarzy

36'

Vranjes dośrodkowywał z prawej strony, ale nic z tego nie wynikło

35'

Trochę chaosu mamy teraz na boisku. Ani jedni ani drudzy nie potrafią na dłużej utrzymać się przy piłce.

32'

Nieudana wrzutka Golańskiego z prawej strony

31'

Długie zagranie od Deleu do Wiśniewskiego, ale ten drugi był na spalonym

30'

29'

Było trochę zamieszania pod bramką Bąka po wrzutce Golańskiego, ale goście opanowali sytuację.

28'

Golański oddał strzał z dystansu, ale pomylił się dość mocno

27'

Zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Małkowski wypuścił piłkę z rąk, ale Lechia nie potrafiła z tego skorzystać.

26'

Dośrodkowanie w szesnastkę Lechii, ale jeden z koroniarzy był na spalonym.

25'

Jeden z gości leży kontuzjowany na boisku.

23'

Jacek Kiełb uderzył teraz sprzed pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

21'

Ależ było groźnie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z piłkarzy Lechii oddał strzał głową i nieznacznie się pomylił!

21'

Frankowski oddał przed chwilą strzał sprzed pola karnego, ale mieliśmy rykoszet i teraz będzie corner.

19'

Makuszewski został przed chwilą zatrzymany na skraju szesnastki gospodarzy.

18'

Wiśniewski uderzył głową po dośrodkowaniu Deleu, ale wprost w bramkarza.

17'

Trytko zgrywał teraz piłkę w stronę Korzyma, ale zrobił to nieznacznie niedokładnie.

15'

Makuszewski dośrodkowywał z prawej strony, ale nic z tego nie wynikło

14'

Teraz z kolei mogło być groźnie pod bramką Lechii. Po rzucie wolnym piłkę zgrywał Dejmek, jednak żaden z gospodarzy do niej nie doszedł.

13'

Poprzeczka! Wiśniewski z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

12'

Będzie groźnie pod bramką Korony. Rzut wolny dla gości blisko szesnastki Małkowskiego.

8'

Strzał z dystansu Piotra Wiśniewskiego i na raty piłkę wyłapał Zbigniew Małkowski.

7'

Fatalne uderzenie Vranjesa z dystansu...

5'

Długie zagranie Piotra Malarczyka w kierunku Przemysława Trytki, ale najszybszy bramkarz Mateusz Bąk.

3'

Dwa rzuty rożne dla Lechii w krótkim odstępie czasu. Było groźnie, ale zablokował uderzenie jeden z graczy gospodarzy.

1'

Sędzia Jakubik daje znak, zaczynamy!

17:57

Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na emocjonujące spotkanie!

17:54

Już tylko kilka minut do rozpoczęcia spotkania. Na jaki wynik stawiacie?

17:51

Ten mecz jest oczywiście szalenie ważny, jeśli chodzi o walkę o pierwszą ósemkę ligową. Jeśli Korona dziś przegra, to może to być jej koniec marzeń o grupie mistrzowskiej. Jej strata do ósmego Zawiszy wynosi cztery oczka.

17:47

Gdy obie te drużyny zagrały ze sobą w rundzie jesiennej, to padł remis 2:2. Korona prowadziła nawet 2:0 po dwóch trafieniach Michała Janoty, ale Lechia po golach Piotra Grzelczaka i Pawła Dawidowicza wyrównała jeszcze przed przerwą.

17:44

W poprzedniej kolejce oba te zespołu bezbramkowo remisowały. Korona na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, a Lechia u siebie z krakowską Wisłą. W tabeli ligowej kielczanie są na miejscu 11 i tracą trzy punkty do dziewiątych gdańszczan.

17:39

Jako, że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze troszkę czasu, zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

17:36

Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Pilipczuk, Janota, Stano, Cebula, Ałdaś, Chiżniczenko

17:35

Ławka rezerwowych Lechii: Rosa, Bieniuk, Grzelczak, Kostrzewa, Oualembo, Sadaev, Stolarski