Śląsk przegrywa 2:3 ale końcówka spotkania była bardzo interesująca.

Włodyka za Zieńczuka

90'

180 sekund doliczył sędzia

89'

Ruch chce przenieść grę pod bramkę Śląska aby oddalić niebezpieczeństwo straty bramki.

87'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ale będziemy mieli końcówkę. Seria błędów Szyndrowskiego i Buchalika doprowadziła do tego, że Adamec został sam przed pustą bramkę i trafił do siatki !!!

85'

Rozgrywający dziś słabe zawody Dudu opuszcza boisko w jego miejsce Lubos Adamec

84'

Małe zamieszanie pod bramką Buchalika po rzucie wolnym Mili ostatecznie wyjaśnia...Kuświk

82'

Doczekaliśmy się pierwszej zmiany w zespole gości - Kowalski opuszcza boisko w jego miejsce Smektała

80'

Ładnie po zagraniu Starzyńskiego próbował kończyć akcję Jankowski strzałem z około 16 metrów ale tym razem uderzył niedokładnie, wysoko nad poprzeczką

79'

Marco Paixao na minimalnym spalonym

78'

Mamy 78 minutę meczu a trener Ruchu nie dokonał jeszcze nawet jednej zmiany.

75'

Ostatni kwadrans spotkania przed nami. Cały czas nerwowo na boisku a teraz po strzeleniu bramki gospodarze pewnie jeszcze spróbują zdobyć kontaktową bramkę.

71'

Zawodnik Śląska w tym sezonie po raz 12. pokonał bramkarza rywali

70'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Marco Paixao trafia z bliska do bramki po centrze Zielińskiego

69'

Jankowski uderzony w głowę przez Grodzickiego. Rzut wolny dla gości

66'

Śląsk Wrocław - Ruch ChorzówŚląsk Wrocław - Ruch Chorzów

66'

Śląsk próbuje jakoś się otrząsnąć ale dziś cała drużyna gra kompromitująco słabo. Zero skuteczności, zero pomysłu i już chyba zero wiary.

64'

Socha zmienia Hateleya

64'

Oded Gavish bardzo brzydko sfaulował rywala i słusznie zobaczył żółtą kartkę

62'

Czy ktoś godzinę temu spodziewał się takiego wyniku? Co powinien zrobić trener Levy po takim spotkaniu wg Was? Odpowiadajcie w komentarzach!!

60'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Marka Zieńczuka trafia na głową Macieja Jankowskiego i Ruch prowadzi już 3:0 !!

59'

Ale teraz było blisko. Minął się z piłką Buchalik i Paixao minimalnie niecelnie uderzył piłkę głową

58'

Dużo nerwowości na boisku w ostatnich fragmentach.

55'

Uderzenie Starzyńskiego z 30 metrów bardzo niecelne

53'

Patejuk kolejny raz faulowany w środku pola. Tym razem przewinił Szyndrowski

51'

Marco Paixao w starciu w polu karnym z Szyndrowskim ale arbiter nakazuje grę od bramki

48'

Oba zespoły w pierwszych minutach drugiej części skupione na solidnym zabezpieczeniu tyłów

46'

Zaczynamy!!

46'

Paweł Zieliński zmienia Kamila Dankowskiego

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Ruch niespodziewanie ale zasłużenie prowadzi 2:0

43'

Końcówka spotkania znów pod dyktando gości, którzy chcą spokojnie dowieźć wynik do końca pierwszej połowy.

41'

Ostra walka o pozycję pomiędzy Grodzickim i Kuświkiem kończy się wizytą masażystów na boisku przy zawodniku Ruchu

40'

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

39'

Ładnie przemieszcza się pod bramkę Śląska Ruch ale uderzenie Jankowskiego zablokowane.

37'

Starzyński sfaulowany przez Stevanovica ale rzut wolny nie przynosi większego zagrożenia dla bramki Śląska

35'

Wydaje się, że w pierwszych 35 minutach sędzia Lyczmański nie popełnił większych błędów.

33'

Ojjj...Dziwniel został trafiony piłką w głowę po atomowym strzale Dankowskiego

31'

Długa piłka od Mili do Paixao ale zawodnik Śląska na spalonym

29'

Kolejna próba wrzutki w pole karne Ruchu - Buchalik jednak spokojnie łapie piłkę

27'

Patejuk świetnie, kapitalnie wyszedł do piłki z głębi pola ale jego uderzenie głową mija bramkę Buchalika

25'

Obie drużyny w ostatnich minutach skupili się na grze w środku pola. Brakuje okazji na bramki.

25'

Marco Paixao doszedł do bezpańskiej piłki w polu karnym ale uderzył niecelnie

22'

Chwila przewagi Wrocławian jednak bez oddania celnego strzału w kierunku bramki Buchalika.

20'

Bez pomysłu gospodarze jak do tej pory na grę. Wszystkie te akcje są szarpane bez jakiejś myśli.

18'

Niezła akcja Patejuka, który nie doszedł do dobrej piłki od Mili

17'

Konczkowski z 16 metrów uderza jednak wprost w ręce bramkarza gospodarzy

15'

Co się dzieje we Wrocławiu tego chyba nikt nie wie.Śląsk, który nie tak dawno był Mistrzem Polski teraz prawdopodobnie do końca będzie bronił się przed...spadkiem.

13'

G o o o l l l l l l ! ! ! !! !Dośrodkowanie Zieńczuka do Jankowskiego, który piękną główką strzela do bramki Kelemena !!!

12'

Trener gospodarzy nerwowo przy linii bocznej ogląda spotkanie. Trudno mu się dziwić patrząc na ostatnie wyczyny jego zespołu.

10'

Rzut wolny wykonywał Zieńczuk po faulu Kokoszki ale było za daleko od bramki i uderzenie pomocnikowi "Niebieskich" nie wyszło

8'

Ładne rozegrany rzut rożny przez gospodarzy ale dwukrotnie uderzenie Mili zostaje zablokowane

6'

Śląsk oszołomiony po stracie bramki. Ruch na swojej połowie oczekuje na rywala

4'

G o o o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Niewiarygodna akcja "Niebieskich" W polu karnym do Kuświka podał Starzyński, który obrócił się i spokojnie skierował piłkę do siatki !!!

4'

Śląsk próbuje wyjść z własnej połowy ale goście dobrze grają w środku pola odbierając gospodarzom piłkę

2'

Gavish faluje Kuświka i pierwszy rzut wolny w tym meczu

1'

Pierwszy kontakt z piłką Buchalika po niedokładnym podaniu Mili

1'

Adam Lyczmański zagwizdał po raz pierwszy w tym spotkaniu. Niech wygra lepszy!

18:00

Ruch dziś na biało, Śląsk na zielono

17:59

Widzimy przywitanie obu drużyn, za moment losowanie stron i po przywitaniu arbitrów z trenerami zaczniemy spotkanie.

17:56

Arbiter powoli wyprowadza zawodników na boisko. Sektor gości wypełniony praktycznie w całości.

17:44

W rozegranym 22 września ub. roku pierwszym meczu Ruch przy Cichej zremisował ze Śląskiem 1:1. Wynik otworzył Tomasz Hołota a 3 minuty później wyrównał Grzegorz Kuświk.

17:42

Asystentami Adama Lyczmańskiego w tym meczu będą Konrad Sapela, Marcin Boniek a sędzią technicznym będzie Jarosław Przybył.

17:39

Miejsca Śląska i Ruchu przed bezpośrednim meczem

Tak wyglądają miejsca obu zespołów przed dzisiejszym meczem

17:23

Przypomnijmy wyniki w spotkaniach, które już się zakończyły"

17:19

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy. Sędzia ten wraca po długiej przerwie do sędziowania w Ekstraklasie. Z pewnością będzie szczegółowo obserwowany. Jak sobie poradzi - przeczytasz u nas.

17:17

Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Maciej Sadlok, Michał Helik, Bartłomiej Babiarz, Jakub Smektała, Kamil Włodyka, Mateusz Kwiatkowski

17:16

Rezerwowi Śląska: Wojciech Pawłowski, Krzysztof Ostrowski, Lubosz Adamec, Paweł Zieliński, Tadeusz Socha, Paweł Uliczny, Patryk Misik

17:14

Składy obu zespołów mamy już w odpowiednim miejscu - teraz pora na zawodników rezerwowych

17:13

Witamy w relacji NA ŻYWO ze spotkania Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów. Początek spotkania już za 45 minut