POGOŃ SZCZECIN - serwis specjalny Ekstraklasa.net

22:24

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Mateusz Warianka.

22:23

Robak show - tak można nazwać dzisiejszy mecz. Napastnik Pogoni zdobył aż 5 bramek i to głównie za jego zaslugą, "Portowcy" przy pełnych trybunach pokonują Lecha 5:1. Wielki mecz podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

93'

Ostatni gwizdek arbitra. Pogoń gromi Lecha 5:1.

90'

Żołta kartka dla Henriqueza.

90'

3 minuty dolicza arbiter.

89'

Groźna akcja Lecha, zakończona strzałem Injaca, jednak bramkarz Pogoni na posterunku!

88'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem Hamalainen, znowu łapie futbolówkę Janukiewicz.

86'

Strzał Lovrencsicsa, jednak bez problemu broni Janukiewicz, Tylko na tyle stać Lecha dzisiaj.

83'

Lech totalnie nie ma pomysłu na grę. Kibice świętują fantastyczny mecz swoich ulubieńców. Tutaj chyba nic złego Pogoni nie może się stać.

80'

Żółta kartka dla Popary.

76'

Ostatnia zmiana w Lechu. Za Pawłowskiego wchodzi Formella.

76'

Brutalny atak Kownackiego na nogi Hernaniego. Żółta kartka.

73'

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

73'

Indywidualna akcja Akahioshiego, dośrodkowanie na piąty metr, mija się z piłką Gostomski, a na miejscu jest Pan Robak. Robak 5 Lech 1.

72'

Gooool ! Piąty gol Pogoni i piąty Robaka!!! Niesamowita sprawa.

71'

Wojtek Golla nie dokończy tego meczu. Za niego na boisko wchodi Moustapha.

71'

Żółta kartka dla Robaka.

70'

Leży na boisku Golla, jakiś lekki uraz.

67'

Dużo niedokładności teraz po obu stronach. Tempo meczu nieco siadło.

63'

Ależ jest waleczny Patryk Małecki, nie ma dzisiaj dla niego straconych piłek. Walczy aż miło.

60'

Druga zmiana w Pogoni. Za Rogalskiego wchodzi nowy nabytek "Portowców" - Pavle Popara.

59'

Pogoń szybko miała okazje na zdobycie bramki. Dośrodkowanie Małeckiego, do piłki dochodzi Bak, ale jego strzał głową był zbyt lekki, żeby zaskoczyć Gostomskiego.

57'

Dośrodkowanie z lewej strony Lovrencicsa, strzał Hamalainena broni Janukiewicz, ale wobec dobitki Kownackiego nie miał szans.

57'

Mamy bramkę dla Lecha. 4:1 Dawid Kownacki jej strzelcem.

55'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Za Murayame wchodzi bohater ostatniego meczu z Lechią - Jakub Bąk.

52'

Żółta kartka dla Injaca, za faul na Akahoshim.

49'

Pogoń spokojnie będzie czekała na to, co zrobią goście. O ile cokolwiek dzisiaj są w stanie zrobić...

46'

A Możdżeń zmienia Kędziorę.

46'

Dwie zmiany w Lechu. Kownacki za Claasena.

45'

Przy piłce Lech.

21:20

Obie drużyny wychodzą już na boisko. Za chwilę zaczynamy drugą połowę

45'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń demoluje rywala. Bohaterem meczu - Marcin Robak.

45'

Ładna akcja Akahoshiego i Murayamy, ten drugi dośrodkowuje na głowę Robaka, a Pan Marcin wie co z takimi podaniami się robi.

44'

4:0 ! Kto?! MARCIN ROBAK!!!

42'

Przed Lechem megatrudne zadanie. Czy "Kolejorz" się podniesie?

40'

Pogoń Szczecin - Lech PoznańPogoń Szczecin - Lech Poznań

39'

Marcin Robak i 3:0!!!

38'

Żółtą kartką za faul w polu karnym ukarany Wołąkiewicz.

36'

Karny dla Pogoni!

32'

Dośrodkowanie Małeckiego, a w polu karnym po raz kolejny króluje Marcin Robak!

31'

Goooool! 2:0 !!!

29'

Bardzo ładna dwójkowa akcja "Aki" i "Małego". W porę interweniują obrońcy.

27'

Kolejna stuprocentowa sytuacja Pogoni! Małecki dobrze podaje na 5 metr do Akahoshiego, a ten wysoko nad bramką.

26'

Murayama otrzymał podanie, wyszedł sam na sam z Gostomskim jednak dobra interwencja bramkarza Lecha!

25'

Strzał z dystansu Lovrencsicsa minimalnie niecelny.

24'

Pogoń dobrze broni i wychodzi z kontratakiem, jednak Małecki nie za bardzo wiedział co zrobić z piłką i skończyło się na spalonym odgwizdanym na Lewandowskim.

23'

Żółta kartka dla Rudola.

22'

Rudol fauluje z boku boiska, będzie rzut wolny i szansa na dośrodkowanie dla gości.

20'

Póki co, Lech stara się atakować, a gospodarze raz po raz, wychodzą z kontratakami.

18'

16'

Pogoń szybko wyszła z atakiem, prawą stroną pobiegł z piłką Rudol, dośrodkował w pole karne, a tam niezawodny Robak dochodzi do strzału. Piłka jeszcze odbija się od poprzeczki i wpada do sieci!

15'

Gooooooooooooooooooool !!! 1:0 !!!!!!!!!

14'

Po dośrodkowaniu, Hernani wybija, Lech ponownie zaczyna z narożnika.

12'

Rzut rożny dla Lecha, po akcji Pawłowskiego. Dobry dzień ma skrzydłowy "Kolejorza".

9'

Znowu prawą stroną atakuje Lech, znowu Pogoń wychodzi obronną ręką po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

8'

Groźnie pod bramką Janukiewicza, jednak udało się zażegnać niebezpieczeństwu. Niedokładnie podawał Pawłowski.

4'

Pierwsza bardzo dobra okazja dla Pogoni! Robak przedarł się prawą stroną, zagrał przed pole karne do Murayamy, ten prawo do Małeckiego, ale były piłkarz Wisły strzela wysoko ponad bramką.

2'

Początek spotkania spokojny, czego nie można powiedzieć o trybunach.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczyna Pogoń!

20:31

Mecz został poprzedzony minutą ciszy, z powodu śmierci 36-letniego kibica Lecha Poznań.

20:27

Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na boisko przy akompaniamencie hymnu Pogoni Szczecin. Fantastyczna atmosfera.

20:15

Na trybunach pozostało już niewiele wolnych krzesełek, a do meczu pozostało jeszcze 15 minut.

20:05

Ławka Pogoni: Jakub Bąk, Dawid Kort, Dawid Kudła(G), Pavel Popara, Moustapha Ouedraogo, Dominik Kun, Filip Kozłowski. Ławka Lecha: Manuel Arboleda, Jan Bednarek, Dariusz Formella, Krzysztof Kotorowski(G), Dawid Kownacki, Mateusz Możdżeń, Szymon Zgarda.

19:59

Piłkarze obu drużyn, wraz z trójką sędziowską już w rozgrzewce.

19:40

Obaj szkoleniowcy nie mogli dziś skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Prawdziwym gwoździem do trumny ekipy Mariusza Rumaka może być fakt, że wieloletni kapitan "Kolejorza" lada moment podpisze kontrakt z... Pogonią Szczecin.