Korona KielceKorona Kielce
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
14:52

Goście szybko wyszli w tym spotkaniu na prowadzenie, ale jednak w drugiej połowie bramka Jacka Kiełba pozwoliła słabej Koronie zdobyć w tym spotkaniu jeden punkt. Zagłębie starało się w końcówce strzelić zwycięskiego gola, ale podopiecznym Oresta Lenczyka ta sztuka się nie udała. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na żywo w serwisie Ekstraklasa.net.

93'

Koniec! Korona remisuje z Zagłębiem 1:1!

92'

Korona zaciekle się broni. Coraz bliżej końcowego remisu w tym spotkaniu.

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego Musiała.

89'

Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska. Grę wznowi Małkowski.

87'

Małkowski broni mocny strzał z dystansu Abwo! Korona ma duże problemy w końcówce!

87'

Zagłębie naciska! Cotra pociągnął lewą stroną, zagrał w pole karne do Abwo, który zostawił piłkę Piątkowi, a ten najpierw został zablokowany, a następnie uderzył bardzo niecelnie.

86'

Jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Lubomira Guldana.

85'

Janoszka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pomocnik Zagłębia uderzył głową ponad bramką Korony!

84'

Piech! Lubinianie wyprowadzili groźną kontrę, Abwo zagrał do Piecha, ale płaski strzał napastnika Zagłębia zdołał odbić Małkowski!

84'

Składna akcja Zagłębia zakończona mizernym strzałem Piecha z ostrego kąta. Pewnie łapie piłkę Małkowski.

82'

Około dziesięciu minut do końca. Czy komuś uda się jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

82'

Tym razem to Golański faulowany przez Kwieka i "żółtko" dla piłkarza gości.

81'

Żółta kartka dla Golańskiego

79'

Cebula w miejsce Janoty.

78'

Zółta kartka dla Markovicia za faul.

76'

Dośrodkowanie z cornera, spokojnie piłkę łapie Małkowski

73'

Kolejna zmiana Zagłębia. Piątek za Curto.

72'

A teraz Janoszka zmienia Błąda. W międzyczasie mieliśmy niezły, ale niecelny strzał Kiełba.

68'

Korzym schodzi z boiska, w jego miejsce Chiżniczenko.

66'

Żółta kartka dla Janoty za starcie z Rymaniakiem.

65'

Strzału sprzed pola karnego spróbował Błąd, ale się pomylił

63'

Golański faulował Cotrę na połowie Zagłębia.

61'

To powinien być gol dla Korony! Ogrone zamieszanie w szesnastce gości, ale nie wykorzystane przez kielczan!

60'

Dużo lepiej wyglądają kielczanie po tym golu, ich gra zaczyna się kleić.

58'

Żółta kartka dla Cotry za faul na Golańskim

57'

Mamy wyrównanie, a dosłownie chwilę przed golem kapitalną sytuację zmarnował Arkadiusz Piech. Mogło być 0:2, jest 1:1!

55'

Gooooooooooooool! 1:1, Jacek Kiełb!

52'

Dużo chaosu na boisku, ani jedni i drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

49'

Korzym faulowany na połowie Zagłębia

47'

Korona Kielce - Zagłębie LubinKorona Kielce - Zagłębie Lubin

48'

Początek drugiej połówki spokojny z obu stron.

46'

Sędzia daje znak, grę wznawiają gospodarze.

13:49

Koniec pierwszej połowy, którą wygrało Zagłębie. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans

46'

Rodić! Bramkarz Zagłębia świetnie broni strzał Korzyma z bliskiej odległości!

44'

Złe zagranie Dejmka w kierunku Sylwestrzaka. Od bramki Zagłębie

43'

Golański uderzył sprzed szesnastki, ale odbił piłkę Rodić

41'

To powinien być gol na 2:0 dla Zagłębia! Kwiek był niepilnowany w polu karnym rywala, ale nie trafił nawet w bramkę!

40'

39'

Żółta kartka dla Dejmka, za atak na bramkarza.

38'

Pacheta szybko reaguje. Janota za Jovanovicia.

37'

Długo i spokojnie goście rozgrywają teraz piłkę. Korona bez pomysłu na odbiór.

35'

Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska.

33'

Kolejne nieudane dośrodkowanie Golańskiego z rzutu wolnego.

31'

Korona jak na razie jest zupełnie bez pomysłu na rozegranie piłki Trener musi wpłynąć na piłkarzy w przerwie.

29'

Dobre zagranie Piecha w kierunku Abwo, ale wszystko przerwał Golański

27'

Teraz goście dłużej utrzymują się przy piłce.

25'

Sylwestrzak popisał się przed chwilą "centrostrzałem" z lewej strony, jednak tylko corner dla gospodarzy.

23'

Dobre zagranie Jovanovicia w pole karne, jednak wybija Zagłębie

20'

To mógł być gol! Kiełb przestrzelił z bardzo dobrej pozycji.

19'

Kwiek dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale kompletnie mu to nie wyszło. Od bramki Korona.

18'

Dłużej teraz przy piłce utrzymują się gospodarze, zobaczymy co z tego wyniknie.

16'

Cotra faulowany na własnej połowie

15'

Strzał Korzyma po wrzutce z rzutu wolnego, ale mocno niecelny.

13'

Wszystko skończyło się rzutem rożnym, krótko i źle wykonanym.

12'

Rzut wolny dla Zagłębie z niezłej odległośc. Wykonawcą Kwiek

10'

Ależ było blisko wyrównania! Strzał Pilipczuka, piłka odbiła się od nogi obrońcy i o mało nie wpadła do bramki!

8'

Gooooooool! 1:0 dla gości, David Abwo!

6'

Curto uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, ale pomylił się dość mocno.

5'

Korona próbowała zaatakować lewą flanką, jednak tam zatrzymany został Pilipczuk i od bramki Zagłębie.

4'

Teraz mieliśmy dwie wrzutki z prawej strony w wykonaniu Golańskiego, obie jednak niedokładne.

2'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Korony, piłkę wybija Sylwestrzak

1'

Tomasz Musiał daje znak, mecz zaczynają goście!

13:01

Przed meczem jeszcze minuta ciszy poświęcona dwóm zmarłym postaciom związanych z Koroną.