CracoviaCracovia
0 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
93'

Dziwny to był mecz. Cracovia do momentu straty gola była stroną przeważającą. Gol Drygasa całkowicie rozbił koncepcję gospodarzy i dzięki temu Zawisza wywiózł komplet punktów z Krakowa.

90'

Hermes za Masłowskiego

90'

3 minuty dolicza sędzia

89'

Petasz za Carlosa

88'

Edgar Bernhardt z 30 metrów za lekko i wprost w bramakrza

85'

G o o o l l l l ! ! ! ! !Bernardo Vasconcelos perfekcyjnie z rzutu karnego

84'

Karny dla Zawiszy !!!

83'

Masłowski sam na sam z bramkarzem ale czysto w ostatniej chwili uprzedza zawodnika gości Nykiel

82'

Walczą gospodarze o wyrównanie ale Zawisza mądrze się broni

81'

Ostatnie 10 minut meczu przed nami

79'

Wojciechowski za Wójcickiego

78'

Żytko za faul w środku pola

77'

Akcja Wójcicki - Lewczuk i ten drugi trafia w słupek!!

76'

Michał Masłowski za faul taktyczny

76'

Znów świetna okazja dla Zawiszy ale Masłowski z 5 metrów nie trafia w piłkę!!

73'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ale zwrot akcji - Drygas po rzucie rożnym z bliska pakuje piłkę do siatki !!!

71'

Oj....nic ciekawego w ostatnich minutach nie dzieje się na murawie. Dużo niedokładności i gry w środku pola

68'

Czy optycznie coraz większa przewaga gospodarzy da im w końcówce upragnione punkty?

66'

Poobijany Szeliga opuszcza boisko w jego miejsce Bernhardt

65'

...Bojlević bezpośrednio z rzutu wolnego ale kapitalnie broni Kaczmarek

64'

Kolejna szansa ze stałego fragmentu gry dla gospodarzy. Tym razem będzie rzut wolny z 17 metrów...

61'

Matko Perdijić gra dziś bardzo niepewnie. Przed momentem znów sprowokował groźną sytuację pod swoją bramką źle podając piłkę w momencie rozpoczęcia gry

59'

Saidi znów dobrze zagrywa do Boljevica i znów piłkę łapie Kaczmarek

57'

Ładna akcja i dogranie Marciniaka do Boljevica, który strzela tuż przy słupku ale Kaczmarek łapie piłkę

55'

Mamy zmianę nr 1 w ty mecz - Steblecki opuścił murawę a w jego miejsce Dudzic

54'

Dudek już wrócił na boisko i przed momentem zdążył sfaulować już rywala

52'

Sebastian Dudek leży na murawie. Na twarzy zawodnika pojawiła się krew z wargi

49'

Boljević podaje do Marciniaka ale zawodnik gospodarzy na minimalnym spalonym

48'

Przed momentem znów przed szansą Zawisza. Tym razem pokazał się Vasco, którego uderzenie obrońcy wybili poza linię końcową.

46'

Strauss wpada po indywidualnej akcji w pole karne ale podanie do Stebleckiego zostaje zablokowane. Zawisza wyprowadził szybką kontrę i Luis Carłos ładnym technicznym uderzeniem omal nie trafił do bramki.

46'

Drugą połowę rozpoczynają goście z Bydgoszczy

14:03

Już za chwilę wracamy na drugą połowę

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

...Dudek jednak wprost w mur a sędzia dolicza 2 minuty

44'

Po ręce Dąbrowskiego Zawisza będzie miał doskonałą okazję na gola do szatni z rzutu wolnego z 20 metrów....

41'

Pada w polu karnym Luis Carlos ale sędzia nie reaguje, idzie szybka kontra i Steblecki marnuje sytuację sam na sam z Kaczmarkiem!

40'

Uderzenie Szeligi z 35 metrów wprost w ręce Kaczmarka

38'

Dużo się dzieje w ostatnich minutach. Tym razem Krzysztof Danielewicz z narożnika pola karnego uderza z powietrza minimalnie obok słupka

36'

Zawisza próbuje odpowiedzieć gospodarzom ale Masłowski z 16. metrów uderza wysoko nad bramką!!

35'

100% okazja Cracovii na gola. Strauss świetnie zagrał z rzutu wolnego do Boljevica, który z 7 metrów strzelał wprost w Kaczmarka!!!

34'

Przed nami ostatnie 10 minut pierwszej połowy.

32'

Ajjjjjjjjj....akcja prawą stroną Nykiela, który wpadł w pole karne ale przestrzelił minimalnie obok słupka

30'

Akcja Straussa z Saidim ale ten drugi będąc w polu karnym gości źle kopnął i ta wyleciała na aut..boczny

28'

Znów na boisku leży kapitan Cracovii ale tym razem Szeliga powinien bez pomocy lekarzy wrócić do gry.

26'

Wszystko w porządku - Szeliga zaraz powinien wrócić na boisko

25'

Szeliga po starciu z jednym z rywali leży w środku boiska. Potrzeba będzie interwencja lekarzy

23'

Bojlević, Bojlević i piłka po strzale tego gracza przelatuje obok słupka bramki Zawiszy

21'

Po pierwszych 20 minutach zdecydowaną optyczną przewagę posiadają gospodarze jednak piłkarzom Stawowego brakuje dokładności z ostatnim podaniem. Zawisza schowany na swojej połowie czeka na kontry

18'

Bojlević zamiast uderzać na bramkę Kaczmarka będąc 18 metrów przed bramką próbował dogrywać i obrońcy przejęli piłkę.

16'

Dużo niedokładności, spadło tempo tego meczu.

12'

Sędzia uspokaja zawodników obu zespołów ponieważ gra nam się zaostrzyła.

11'

Dobre i szybkie zawody oglądamy w pierwszych minutach w Krakowie.

9'

Doskonała kontra wyprowadzona przez Cracovię - piłkę w narożniku pola karnego dostał Nykiel ale zamiast odpowiednio dośrodkować postanowił mocno strzelać i trafił w obrońcę.

8'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii - w ostatniej chwili Żytko wybija piłkę głową z linii bramkowej.

6'

Carlos faulowany w środku pola przez Boljevica

5'

Teraz to Zawisza próbuje odpowiedzieć ale uderzenie byłego gracza Cracovii Skrzyńskiego przechodzi nad bramką.

3'

Ładna akcja Saidiego, który jednak w ostatnim fragmencie zagrał niedokładnie do Marciniaka

2'

Początek spotkania to piłka w posiadaniu "Pasów", którzy przebywają na połowie gości

1'

Spotkanie rozpoczynają gospodarze!!

12:58

Przed meczem minuta ciszy poświęcona zmarłemu byłemu Prezesowi Cracovii

12:57

Witamy oba zespoły na boisku

12:42

Dzisiejsze zawody poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

12:40

Rezerwowi pozostając do dyspozycji Ryszarda Tarasiewicza: Witan, Ciechanowski, Geworgyan, Hermes, Petasz, Wojciechowski, Nawotczyński

12:35

Rezerwowi Cracovii: Pilarz, Bernhardt, Kita, Kuś, Zejdler, Dudzic, Rakels

12:11

Do meczu pozostało jeszcze 45 minut - zapraszamy do zapoznania się w międzyczasie z zapowiedzią tego spotkania.

12:10

Ale zostawmy zmagania olimpijskie i wróćmy do naszej T-Mobile Ekstraklasy.

12:08

Wszystko to spowodowane jest Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi - po zakończeniu zmagań na zimowych arenach wszystko wróci do normy.

12:07

Bardzo nietypowo jak na standardowe pory rozgrywania meczów T-Mobile Ekstraklasy w sobotę już o 13 zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Cracovii z Zawiszą Bydgoszcz.