Ostatnie minuty tego spotkania przed nami

Piękne 30-metrowe podanie Boneckiego ale Woźniak zostaje w ostatniej chwili zatrzymany przez Stawarczyka. Po chwili Bonecki wpada w pole karne i uderza minimalnie obok słupka

Zieńczuk i Woźniak za moment pojawią się na boisku

75'

Kwadrans do zakończenia spotkania

73'

I znów mamy podobny obrazek jak w momencie gdy Janoszka strzelił gola na 1:0. Ruch gra spokojnie a rola Zagłębia to wyrównanie

69'

Przepiękna akcja Janoszki ze Starzyńskim kończy się jednak niedokładnym zagraniem i Ptak łapie piłkę

67'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Koszmarny błąd dwójki stoperów Zagłębia wykorzystuje Kuświk i Ruch prowadzi 2:1!!!!!

66'

Ostatnie 25 minut meczu przed nami w Lubinie

64'

Michal Papadopulos na spalonym po podaniu od Piecha

62'

Błąd za kontuzjowanego PRzybeckiego

62'

Smektała zmienia Włodykę

61'

Azikiewicz świetnie wywalczył piłkę pod bramką Ruchu ale niepotrzebnie oddawał strzał a nie podał piłkę do Piecha

59'

Stawarczyk uderzył nogą w twarz Przybeckiego i zasłużenie ogląda kartkę

57'

Jankowski z 18 metrów wysoko nad bramką uderza piłkę

56'

Ciekawe fragmenty tego spotkania. Dużo walki, dużo okazji pod bramkami

54'

Świetna kontra Zagłębia ale Przybecki minimalnie nie trafia w bramkę

52'

Dobra okazja Przybeckiego ale uderzenie byłego zawodnika Polonii Warszawa broni Buchalik

51'

Spokonie oba zespoły rozpoczęły drugą połowę meczu.

48'

Konczkowski po opatrzeniu przez sztab medyczny wraca na boisko

46'

Cotra brzydko fauluje Konczkowskiego i ogląda kartkę

46'

Gramy!!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu

45'

1 minutę dolicza sędzia

45'

G o o o o o o l l l ll l ! ! ! ! !! Piękna dwójkowa akcja Azikiewicza z Piechem i ten drugi znów strzela bramkę swojemu dawnemu klubowi!!!!!

43'

Brzydki faul Papadopulosa na Starzyńskim i od rzutu wolnego rozpoczynają goście

40'

Ostatnie 5 minut tej połowy przed nami. Tempo zdecydowanie spadło ale mimo wszystko pierwsza połowa może się nam podobać

38'

Bardzo łatwo młody obrońca Ruchu Helik zatrzymał we własnym polu karnym Przybeckiego

36'

Znów dobra akcja Niebieskich ale Konczkowski zablokowany został przez Cotrę

34'

Filip Jagiełło schodzi z boiska w jego miejsce Papadopulos

31'

Ładnie Jagiełło minął jednego z zawodników gości ale doświadczony Stawarczyk zatrzymał młodego zawodnika

29'

Blisko lewej strony pola karnego piłkę dostał Przybecki ale źle sobie przyjął piłkę

27'

W ostatnich minutach gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce ale absolutnie nie przekłada się to na okazje do strzelenia gola.

25'

Dwadzieścia minut do końca pierwszej, ciekawej połowy spotkania

23'

Doskonała okazja dla gości. Najpierw Starzyński a potem Jankowski mieli szanse na oddanie celnego uderzenia ale Ptak zachował zimną krew.

21'

Faul Bilka na Jankowskim i znów będzie szansa dla gości

19'

Oba zespoły teraz skupiły się na grze w środku pola. Bramkarze bezrobotni

17'

Chorzowianom nie spieszy się co zrozumiałe a Zagłębie cały czas bez pomysłu na grę

15'

Kolejna akcja Janoszki, który zostaje zablokowany przez Bilka

14'

Azikiewicz próbował dośrodkować ale uczynił to fatalnie i od bramki Ruch

13'

Ruch po bramce kontroluje spotkanie. Zawodnicy Zagłębie bez pomysłu jak do tej pory na jakąś akcję

10'

Szybki gol dla gości może bardzo ustawić ten mecz. Zagłębie staje przed trudną sytuacją.

8'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Łukasz Janoszka pokonuje głową Ptaka po świetnym dośrodkowaniu Starzyńskiego !!! To jego 5 gol w tym sezonie.

8'

Cotra w narożniku boiska fauluje Konczkowskiego

8'

Dwójkowa, doskonała akcja Janoszki z Kuświkiem skończyła się jednak zablokowaniem przez obronę Miedziowych

6'

Ruch osiąga przewagę, Zagłębie znów schowane na swojej połowie czeka na możliwość do kontry

3'

Fenomenalny doping gości, którzy są słyszalni w Lubinie doskonale

2'

Szybki początek spotkania, oba zespoły nastawione w pierwszym fragmencie na atak

1'

Paweł Raczkowski zagwizdał po raz pierwszy!!!

15:28

Paweł Raczkowski przeprowadził losowanie i za moment zaczynamy mecz

15:27

Za moment zaczynamy spotkanie

15:15

Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Bartłomiej Babiarz, Mateusz Kwiatkowski, Jakub Smektała, Marcin Malinowski, Maciej Urbańczyk, Marek Zieńczuk

15:15

Rezerwowi Ruch: Krzysztof Kamiński, Bartłomiej Babiarz, Mateusz Kwiatkowski, Jakub Smektała, Marcin Malinowski, Maciej Urbańczyk, Marek Zieńczuk

15:14

Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun, Adrian Błąd, Damian Kowalczyk, Michal Papadopulos, Jan Wojciechowski, Arkadiusz Woźniak

15:08

Już za 20 minut początek pierwszego niedzielnego meczu w T-Mobile Ekstraklasie. Zagłębie podejmuje Ruch