Korona KielceKorona Kielce
94'

Sędzia w śnieżycy kończy mecz. Wynik 1:1.

93'

Kwiecień po kilkudziesięciu sekundach pobytu na boisku bezmyślnie fauluje rywala i ogląda czerwoną kartkę

92'

Kwiecień za Malarczyka

91'

Izvolt za Cicmana

89'

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowych 90

89'

Podgórski za faul

87'

Oba zespoły już chyba skupiły się na obronie wyniku niż szukaniu szansy na gola

85'

5 minut regulaminowego czasu gry i to co doliczy sędzia

83'

Lazdins zmienia Murawskiego

83'

Coraz większa śnieżyca. Kiełb jednak przed momentem nie wykorzystał błędu Polaka, ktory nie trafił w piłkę

81'

Piast bez celnego strzału w 80 minutach!!!

81'

Korona gra bardzo ostro w ostatnich minutach. Arbiter jednak nie reaguje

78'

Kiełb za niesportowe zachowanie ogląda kartkę

77'

Trojanowski zmienia Golańskiego

77'

Ogromna wichura i śnieżyca na boisku przy Okrzei

76'

Wilczek zmienia Jurado

75'

Piast przycisnął. Kolejny strzał Hanzela wysoko nad bramką

73'

Gołębiewski zmienia Korzyma

71'

G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! I mamy wyrównanie !!! Akcja dwójki Stano - Korzym kończy Sylwestrzak mocnym strzałem w długi róg.

69'

Szykują się zmiany w obu zespołach

68'

Minimalnie po strzale głową Korzyma piłka mija bramkę

65'

Korona przycisnęła. Jednak Kiełb zepsuł okazję bo źle dośrodkował piłkę i od bramki zacznie Szumski

63'

Po bramce dla Piasta i chwilowym zrywie Korony teraz mecz się uspokoił.

61'

Pół godziny do końca meczu. Śnieg odrobinę zelżał

59'

Kapitalnie Horvath uprzedza Korzyma. Gdyby tego nie zrobił byłoby groźnie.

59'

Dobra akcja Piasta ale w ostatniej fazie złe zagranie Podgórskiego powoduje, że piłkę wybijają obrońcy

57'

Strzał Korzyma spokojnie łapie Szumski

56'

Bramka Cicmana ożywiła nam to spotkanie. Głośniej zrobiło się na stadionie

53'

Kiełb próbuje szybko odpowiedzieć ale Szumski spokojnie łapie strzał pomocnika Korony

51'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Cicman dośrodkowuje z prawej strony boiska i piłka po nogach Sylwestrzaka wpada nad zaskoczonym Małkowskim do siatki !!!

49'

Radosław Murawski za faul na Janocie ogląda żółta kartkę

49'

Dejmek ograł Cicmana i wybił piłkę na aut blisko bramki Małkowskiego. Jednak strzału na bramkę nie było.

47'

Trela przed meczem miał 38,5 stopnia gorączki i dlatego dzis nie zagrał

46'

Zaczynamy drugie 45 minut

19:00

Wracamy na drugą połowę

18:46

Piast Gliwice - Korona KielcePiast Gliwice - Korona Kielce

45'

Sędzia nie dolicza ani minuty do pierwszej połowy. Jak do tej pory to typowy mecz na 0:0. Zapraszam po przerwie

44'

Kolejna centra Podgórskiego z rzutu wolnego po której kolejne zamieszanie w polu karnym gości jednak bez rezultatu

42'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Teraz rządzi przy Okrzei niedokładność i wiatr.

39'

Malarczyk po wrzutce Podgórskiego na kolejny rzut rożny wybija piłkę

38'

Dużo brakuje po tych 37 minutach do doskonałej gry,Czy zawodnicy się obudzą?

35'

Złe dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu rożnego i mamy rzut od bramki.

35'

Matras zagrywa "na pamięć" do środka ale nie było tam żadnego z kolegów z zespołu

33'

Od kilku minut zawodnicy Marcina Brosza pozostają na połowie gości ale czujnie poczyna sobie defensywa gości

32'

Piast ma optyczną przewagę ale niewiele z tego jak do tej pory wynika.

30'

W Gliwicach zaczyna delikatnie sypać śnieg. Z pewnością nie ułatwi to gry.

29'

Zbozień uprzedził Małkowskiego po rzucie rożnym ale źle trafił w piłkę i ta przeleciała wysoko nad bramką

26'

Piast w ataku pozycyjnym

25'

Jurado popychany w okolicach środka boiska bez reakcji arbitra

25'

Dejmek uderza głową na bramkę i piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Szumskiego

23'

Golański będzie dośrodkowywał z rzutu rożnego

22'

Dużo niedokładności w ostatnim fragmencie meczu. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć dogodnej sytuacji

21'

Horvath łatwo przegrał pojedynek z Korzymem ale napastnik gości źle dograł piłkę

20'

Dobra piłka do Sylwestrzaka, którego w ostatnim momencie uprzedza Szumski

19'

Gospodarze sugerują zagranie ręką w polu karnym ale arbiter słusznie nie przerywa gry

17'

Korzym na pozycji spalonej

16'

Strzał Golańskiego zablokowany przez Polaka

15'

Dobrze rozegrana akcja w środku pola przez gospodarzy kończy się jednak stratą piłki. Za nami kwadrans meczu

13'

Dośrodkowanie Podgórskiego trafia zamiast do Cicmana to do Stano

12'

Zbozień za głęboko dośrodkowuje piłkę i od bramki Małkowski

11'

Janota "wygonił" się z piłką za linię końcową boiska po zagraniu Korzyma

11'

Pressing na połowie Piasta sprawił, że goście odzyskali piłkę

9'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Małkowskiego ale ostatecznie żaden z zawodników Piasta nie oddaje strzału. W odpowiedzi kontra gości ale Kiełb zagrywa wprost w ręce Szumskiego

8'

Hanzel zagrał mocną piłkę do Jurado, który nie mając innej alternatywy wywalczył aut na wysokości pola karnego

7'

Klepczyński fauluje w środku boiska rywala

5'

Mocno wieje w Gliwicach i Podgórski będzie teraz starał się to wykorzystać przy stałym fragmencie gry.

3'

Korona po raz pierwszy w tym meczu utrzymała się dłużej przy piłce i próbuje rozegrać atak pozycyjny.

2'

Po odbiciu piłki w polu karnym Korony Cicman dopadł do piłki ale źle trafił w futbolówkę i ta przeleciała wysoko nad poprzeczką

2'

Pierwsza próba strzału Rubena Jurado zostaje zablokowany. A Korona skupiona na własnej połowie

1'

Faulowany w środku pola Hanzel i pierwszy rzut wolny dla gospodarzy

1'