Koniec meczu.

92'

Wójcicki schodzi z boiska

90'

2 minuty dolicza sędzia

87'

3 minuty do końca meczu

85'

G o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! !! ! Petasz z 30 metrów pokonuje bramkarza Piasta

83'

Hermes za Luisa Carlosa

82'

Od jakiś 15 minut ten mecz mógłby się już skończyć...

79'

Goulon brzydko fauluje Cicmana i w 2 minuty ogląda żółtą kartkę i kończy mecz

80'

Ostatnie 10 minut tego meczu.

77'

Goulon dostaje kartkę za faul w środku boiska

76'

Cicman zmienia koszmarnie słabego Izvolta. Trener Brosz tylko wie co ten gracz robił na boisku przez 75 minut

75'

Bernardo Vasconcelos w 100% okazji trafia w Trelę!!!

72'

Herold Goulon faulowany na środku boiska

71'

Wójcicki jak dziecko ograł Osyrę ale został zatrzymany przez Trelę

70'

Kamil Drygas uderza z 30 metrów bardzo mocno na bramkę Treli.Piłka przechodzi obok słupka!

67'

Ogromną nudą wieje z boiska Zawiszy. Piast biega po boisku a Zawisza spokojnie kontroluje grę.

65'

Nic, kompletnie nic nie są w stanie zrobić dziś goście. Zawisza gra jak chce z Piastem

63'

Goście próbują strzelać z dystansu ale całkowicie nie są to groźne strzały

61'

Pół godziny do zakończenia meczu

60'

Osyra zmienia Martineza. Pytanie jaki sens ma ta zmiana?

58'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Michał Masłowski z 17 metrów strzela po raz czwarty w tym meczu !!!

57'

Opadły nam emocje w tym spotkaniu. Piast nie potrafi zagrozić bramce Kaczmarka a gospodarze się nie wysilają

55'

Vasco zmienia Vahana

55'

Kędziora za Jurado

54'

Fatalnie wygląda ten mecz bez publiczności. Za moment będzie pierwsza zamiana w zespole Zawiszy

52'

Piłkarze Piasta wyglądają dziś jak dzieci zagubione we mgle. Zawisza natomiast nie rezygnuje z kolejnych bramek

51'

Strzał Hanzela na raty spokojnie broni Kaczmarek

50'

Żółta kartka dla Klepczyńskiego

49'

Zawisza gromi a zawodnikiem meczu będzie prawdopodobnie Michał Masłowski, który strzelił już 3 bramki.

47'

G o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! Hat-trick Masłowskiego, który wykorzystuje "bilard" w polu karnym Piasta i strzela trzecią bramkę w tym meczu

47'

Luis Carlos trafia do siatki Treli ale arbiter słusznie odgwizduje pozycję spaloną

46'

Tomasz Musiał rozpoczyna drugą połowę

19:03

Oba zespoły wracają na boisko

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania. Zawisza zasłużenie prowadzi 3:0. Zapraszam po przerwie

45'

Podgórski uderza na bramkę Kaczmarka ale uczynił to za lekko i bramkarz spokojnie złapał piłkę

44'

Hanzel faulowany przez Goulona blisko pola karnego Zawiszy

42'

Każde dośrodkowanie gospodarzy w pole karne Piasta kończy się groźbą gola dla gospodarzy

41'

Opatrywany na boisku jeden z zawodników Zawiszy. Za moment wznowimy grę

38'

Co tu można powiedzieć...Zawisza zasłużenie prowadzi z beznadziejnie słabym Piastem

36'

G o o o o o l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Igor Lewczuk wykorzystuje dośrodkowanie Petasza i głową po raz trzeci pokonuje Trelę !!!

34'

Straszna kopanina w środku boiska. Żadna z drużyn nie potrafi opanować sytuacji

33'

Drygas z 18 metrów po piąstkowaniu Treli uderza nad bramką

31'

Fatalnie prezentuje się Izvolt, który zupełnie nie radzi sobie na prawej stronie boiska w ataku. Obrońcy Zawiszy spokojnie z jego akcjami sobie radzą

30'

Pół godziny meczu za nami w którym zdecydowanie dominuje Zawisza. Goście grają źle, niedokładnie

28'

Dobra centra kapitana Piasta w pole karne ale Horvath źle trafia w piłkę głową

26'

Oj Piotr Petasz pośliznął się przy próbie strzału i piłka poszybowała bardzo wysoko

26'

Za moment może być 3:0 bo przed szansą staje Petasz. Rzut wolny z 25 metrów

24'

Po pierwszych 25 minutach zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Piast jest zagubiony i zupełnie nie przypomina zespołu z soboty.

22'

Fatalnie układa się ten mecz dla niebiesko-czerwonych.

21'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Masłowski wykorzystuje piękne dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, który zupełnie niepilnowany z bliska pokonuje Trelę!!!! Kardynalny bład obrony!!!

19'

Zawodnicy obu drużyn bardzo ślizgają się na murawie

17'

Petasz w środku boiska fauluje Izvolta. Piast rozpoczyna kolejną ofensywną akcję

15'

Wilczek wywalczł rzut rożny dla Piasta

14'

Po bramce przewagę osiągają gospodarze. Obrona Piasta zaczyna się bardzo gubić.

12'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! !Doskonałe zagranie z rzutu wolnego Petasza i Masłowski kapitalną główką uderza do bramki Treli. Ogromny błąd całej defensywy Piasta a szczególnie Horvatha.!

11'

Hanzel wyprowadza piłkę z własnej połowy, podaje piłkę do Podgórskiego, który uderza wysoko nad bramką

9'

Zaskakujące uderzenie Masłowskiego o 2 metry mija słupek bramki Treli

8'

Zbozień oddaje strzał na bramkę z narożnika pola karnego ale piłkę łapie Kaczmarek

8'

Micael fauluje Izvolta i będzie szansa dla gości

6'

Dwójkowa akcja Marca i Izvolta kończy się niedokładnym zagraniem tego pierwszego i piłkę odzyskują gospodarze

5'

Zagranie w pole karne do Jurado wybijają jednak obrońcy

4'

Będzie daleki wrzut z autu w wykonaniu Zbozienia

2'

Podgórski faulowany przy linii bocznej. Będzie okazja dla gości

2'

Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu zespołów

1'

Wilczek z Jurato zaczynają spotkanie

18:00

Witamy na boisku oba zespoły!!

17:55

Rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Łukasz Krzycki, Artis Lazdins, Bartosz Szeliga, Wojciech Kędziora, Kornel Osyra, Pavol Cicman

17:53

Rezerwa gospodarzy: Andrzej Witan, Piotr Kuklis, Łukasz Skrzyński, Korneliusz Sochań, Hermes Neves, Bernardo Vasconcelos, Dariusz Sosnowski

17:46

Piast jest na fali - w 4 meczach zdobył 10 punktów. Czy tak samo dobrze rozpoczną zawodnicy ze Śląska grudzień?

17:45

Czekamy na rozpoczęcie miejmy nadzieję emocjonującego spotkania

17:33

Dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne dla układu pierwszej "ósemki". Obie drużyny walczą bowiem o wejście do tej grupy i dzisiejsze punkty są bardzo ważne.

17:20

Przed meczem zapraszam do przeczytania zapowiedzi dostępnej tutaj

17:18

45 minut zostało do rozpoczęcia meczu w Bydgoszczy. Zawisza zagra z zespołem z Gliwic.