Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
93'

Koniec spotkania. Emocjonujący wyrównany mecz w którym padł sprawiedliwy wynik. Portowcy niezadowoleni z wyniku, ale trzeba pamiętać, że gospodarze przystąpili do meczu mocno osłabieni brakiem aż trzech podstawowych piłkarzy. Zawisza groźnie kontratakował i w świetle niewykorzystanych sytuacji również żałuje tego remisu.

90'

Dobre dogranie Korta do szarżującego na bramkę Bąka. Pomocnik portowców ograł Ziajkę i potężnie wstrzelił piłkę w pole bramkowe Zawiszy licząc na nabicie jednego z piłkarzy.Futbolówka przeleciała jednak na drugą stronę boiska.

89'

Petasz dorzucił piłkę z rzutu rożnego do Drygasa, który uderzył na bramkę Pogoni, lecz strzał zablokowany przez obrońców.

89'

Vasconcelon z Carlosem groźnie wymienili piłkę przed polem karnym, lecz góra obrońcy Pogoni.

88'

Faulowany w polu bramkowym Janukiewicz.

85'

Ładny rajd Ziajki, lecz decyzja o strzale dosyć egoistyczna. Od bramki Pogoń.

84'

Hernani oddał potężny strzał sprzed pola karnego lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką.

82'

Złe wyłożenie piłki Masłowskiego. Piłkarz Zawiszy mógł wybrać lepsze zakończenie tej akcji.

81'

Vasconcelos za Gevorgyana

79'

Petasz za Wójcickiego

79'

Bardzo groźny kontratak Zawiszy! Janukiewicz świetnie interweniuje po strzale Wójcickiego!

78'

Tak jak w pierwszej części meczu początek drugiej połowy dla Portowców a druga część lepsza w wykonaniu Zawiszy.

76'

Ku zaskoczeniu kibiców Bartek Ława rozegrał świetny mecz w który włożył mnóstwo energii. Piekielnie zmęczonego kapitana zastąpił młody Dawid Kort.

75'

Dobre wejście Golli w pole karne. Pomocnik Pogoni dograł piłkę na piąty metr gdzie obrońcy Zawiszy skutecznie interweniowali wybijając piłkę.

73'

Fantastyczna okazja dla gości po błędzie Hernaniego. Piłka turlała się w stronę bramki Janukiewicza, lecz odbiła się od słupka i wyszła za boisko.

71'

Portowcy zbyt odważnie zaatakowali gości czym narazili się na bardzo groźną kontrę Carlosa, który w zasadzie od połowy boiska biegł sam na sam z Janukiewiczem. Dogonił go jednak Ława i przeszkodził w oddaniu czystego strzału.

67'

Bartosz Ława ograł Drygasa po czym zbyt słabo i zbyt miękko wrzucił piłkę w pole bramkowe gości.

64'

Atak Ziajki na piszczel Djousse zakończone żółtą kartką dla piłkarza Zawiszy.

63'

Rzut rożny dla gości. Mocno bita piłka wybita na kolejny korner przez Dąbrowskiego. Dośrodkowanie z przeciwnej strony padło łupem pięści Janukiewicza.

62'

Carlos wyszedł sam na sam z Janukiewiczem, lecz szybszy do piłki był golkiper Portowców.

60'

Świetny strzał Bąka sprzed pola karnego. Kaczmarek wyciągnął się jak długi i wybił piłkę na rzut rożny. Chwilę później wrzutka po krótko rozegranym rzucie rożnym sprawiła wiele problemów bramkarzowi gości.

58'

Frączczak pada w polu karnym Zawiszy, lecz gwizdek sędziego milczy. Wygląda na to, że sędzia popełnił błąd.

57'

Kontratak Portowców zakończony niecelnym dośrodkowaniem Tchamiego z lewej strony boiska. Po chwili mieliśmy powtórkę lecz groźne wrzucenie piłki na piąty metr nie znalazło odbiorcy.

55'

Zmiana w Pogoni. Schodzi debiutujący Walski, który rozegrał przyzwoite spotkanie. W jego miejsce Djousse, który będzie teraz najbardziej wysuniętym graczem Portowców.

52'

Od kilku minut na murawie leży Kamil Drygas.

52'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką Zawiszy gdzie błąd Kaczmarka i niepewność Micaela mogła skończyć się bardzo źle dla gości.

49'

Pogoń Szczecin - Zawisza BydgoszczPogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz

48'

Bąk delikatnym trąceniem piłki zmylił Ziajkę i gdyby nie asekuracja Micaela mogło być groźnie

45'

W przerwie Tchami zmienił Lewandowskiego. Pogoń zagra trójką obrońców.

45'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wyrównana połowa w której początek należał do Portowców, a końcówka do Zawiszy co idealnie pokazują minuty w których padały bramki.

45'

Kontratak gości zakończony stratą Strąka

44'

Żółta kartka dla Masłowskiego za agresywny wślizg.

42'

Kontrowersyjna interwencja jednego z obrońców Zawiszy, który powstrzymywał w polu karnym Frączczaka.

41'

Mamy remis! Wyrównująca bramka Drygasa po szybkim kontrataku Zawiszy i centrze Masłowskiego.

39'

Lisowski wbiegł w pole karne i próbował dograć na jedenasty metr gdzie piłkę przejęli goście.

36'

Strzał Bartosza Ławy z dystansu pewnie wyłapuje Kaczmarek. Uderzenie niegroźne, ale przy takiej pogodzie może być to sposób na któregoś z bramkarzy.

35'

Kolejny rzut rożny dla Portowców. Krótkie rozegrania piłki to nie jest dziś sposób na Zawiszę...

30'

Obudził się Zawisza! Potężne uderzenie lewą nogą Ziajki ląduje z hukiem na poprzeczce bramki Janukiewicza!

26'

Carlos dopadł do wybitej piłki z pola karnego pogoni i huknął potężnie na bramkę. Janukiewicz miałby wiele problemów gdyby ten strzał nie zablokował jeden z obrońców.

24'

Żółta kartka dla Goulona za faul na Golli.

24'

Frączczak przebił się w pole karne Zawiszy i oddał strzał, któy po odbiciu od obrońcy wyszedł na rzut rożny.

22'

Robak cofnął się do rozegrania gdzie zauważył wychodzącego na pozycję Lisowskiego. Boczny obrońca Portowców wbiegł w pole karne Pogoni i zagrał piłkę wzdłuż bramki do Frączczaka, który pewnie skierował ją do bramki.

22'

Goooooool! Bramka Frączczaka po asyście Lisowskiego!

20'

Groźna akcja Zawiszy. Masłowski dobrze podał piłkę Lewczukowi, który dośrodkował do Carlosa. Ten jednak skutecznie powstrzymany przez Hernaniego.

18'

Dośrodkowanie po rzucie rożnym Walskiego trafiło na głowę Dąbrowskiego, lecz rosły obrońca nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

14'

W pierwszym kwadransie zarysowała się przewaga Portowców. Kolejny atak gospodarzy zakończony niecelnym strzałem Walskiego.

11'

Czwarty rzut rożny Portowców. Krótkie rozegranie Ławy z Walskim zakończone nieudanym wstrzeleniem piłki w pole karne.

10'

Portowcy w pierwszych minutach aktywni w ofensywie. Przed szansą Robak, lecz sprzed nosa sprzątnął mu piłkę Micael.

7'

Pierwszy rzut rożny dla Portowców. Krótkie rozegranie Ławy z Walskim nie przyniosło zagrożenia pod bramką gości.

4'

Niebezpiecznie pod bramką Pogoni. Strata Portowców w środku pola poskutkowała wbiegnięciem Carlosa w pole karne gdzie został powstrzymany przez Dąbrowskiego.

2'

Rozpędzał się na lewym skrzydle Goulon lecz został nieprzepisowo zatrzymany przez Dąbrowskiego.

1'

Rozpoczynają goście!

17:57

Piłkarze wychodzą na murawę w takt hymnu Dumy Pomorza.

17:51

Trener Wdowczyk za incydent w którym w trakcie meczu z Legią zwymyślał sędziego posiedzi w tym i w następnym meczu na trybunach, a zastąpi go Maciej Stolarczyk.

17:43

Zespół ze Szczecina wykartkował się w meczu w Warszawie. Dziś za żółte kartki pauzują trzej podstawowi pomocnicy Portowców. Japoński duet Akahoshi - Murayama oraz defensywny pomocnik Maksymilian Rogalski. Piłkarze Zawiszy mają idealną okazję do ogrania gospodarzy. Absencja popularnego Aki to także szansa debiutu dla młodziutkiego Michała Walskiego.

17:40

Bydgoski Zawisza zaczął sezon zgoła odmiennie. Na początku rundy jesiennej podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zawodzili, lecz gdy złapali wiatr w żagle udało im się dostać do grupy mistrzowskiej. Piłkarze Zawiszy z pewnością zrobią wszystko by w niej pozostać.

17:38

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. Przed sezonem starcie Pogoni i Zawiszy pewnie zapowiadane było by jako mecz pomiędzy drużynami walczącymi o utrzymanie. Liga zweryfikowała te przewidywania. Po bardzo dobrym początku sezonu Portowcy złapali lekką zadyszkę i w meczu z Zawiszą będą chcieli powrócić do seryjnego zdobywania punktów.