Widzew ŁódźWidzew Łódź
94'

Szymon Marciniak kończy mecz w Bydgoszczy. Zawisza zasłużenie wygrywa 2:0.

90'

3 minuty dolicza sędzia

90'

Kaczmarek za faul na Luisie Carlosie

90'

Oj...Vasco zmarnował doskonałą okazję niepotrzebnie kiwając się w polu karnym

87'

Ostatnie 180 sekund regulaminowego czasu gry

84'

Petasz zmienia Wójcickiego

84'

Dobre podanie Masłowskiego do Vasco i uderzenie napastnika gospodarzy odbija Mielcarz

83'

Wg arbitra Vasco w walce o piłkę sfaulował Kaczmarka

81'

Na spalonym Vasco

80'

Zbliża się końcówka meczu. Z zawodników trenera Rafała Pawlaka chyba powoli schodzi powietrze

77'

Ciechanowski zmienia Ziajkę, który jednak nie może kontynuować gry

73'

Ziajka opatrywany na murawie ale chyba będzie zdolny do gry

72'

Piękny strzał Visankovsa kapitalną paradą łapie Kaczmarek

70'

Ostatnie dwadzieścia minut meczu przed nami

66'

Visnakovs zmienia Stepińskiego

66'

Vasconcelos na boisku

66'

Piłka w siatce po strzale Melnovica ale jest ofsajd

64'

Luis Carlos przed momentem miał szansę na drugą bramkę w tym spotkaniu ale jego uderzenie na bramkę w dobrym stylu odbił noga Mielcarz

62'

Z dystansu próbował Mielcarza lobować Masłowski ale źle uderzył piłkę i ta przeleciała obok słupka

61'

Batrović za Okachiego

58'

Micael wyciął Visnakovsa i ogląda kartkę

57'

Jakże los bywa przewrotny. Przed momentem goście mieli szanse na wyrównanie - teraz przegrywają dwoma bramkami

55'

G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! Fenomenalna kontra gospodarzy, Luis Carlos wpada w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonuje Mielcarza

55'

Melunović jednak źle uderza bo jego strzał po ziemi trafia w mur

55'

Będzie rzut wolny pośredni z około 13 metrów od bramki Zawiszy

52'

Dwójkowa akcje Okachiego z Kaczmarkiem wybijają obrońcy

50'

Widzew zaczął powoli osiągać przewagę. Przed momentem dobre okazje mieli Melunović i Kaczmarek

48'

Zakotłowało się pod bramką Widzewa ale ostatecznie wszystko wyjaśnił Mielcarz

46'

Zawisza rozpoczyna drugą połowę

16:31

Zawodnicy wracają na boisko w Bydgoszczy znak to, że za moment zaczniemy drugie 45 minut

16:26

Za moment rozpoczniemy drugą połowę w Bydgoszczy

45'

Szymon Marciniak nie dolicza nic do pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

43'

Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami

41'

Kolejna prosta strata w środku Kaczmarka od której rozpoczęła się groźna kontra Zawiszy zatrzymana w polu karnym przez obronę z Łodzi

38'

Eduards Visnakovs po podaniu od Marcina Kaczmarka uderza z woleja z 16. metrów nad poprzeczką

36'

10 minut do końca pierwszej połowy. Tempo meczu spadło i takimi zrywami oglądamy akcje raz pod jedną a raz pod drugą bramką

34'

Drygas bardzo niebezpiecznie "wyciął" rywala pod polem karnym Widzewa i ogląda żółtą kartkę

32'

Vahan Gevorgyan odebrał piłkę Lafrance'owi ale zamiast strzelać przewrócił się na piłcę

31'

Perez za faul na Lewczuku ogląda 4. żółtą kartkę w tym sezonie

30'

Chwilowo przewagę osiągnął Widzew. Okachi jednak nie uderza groźnie na bramkę Kaczmarka

28'

Łukasz Masłowski mocno strzela na bramkę Mielcarza ale bardzooo wysoko nad bramką

25'

Vahan Gevorgyan złapany na pozycji spalonej oddaje strzał po gwizdku. Szymon Marciniak jednak nie pokazuje zawodnikowi kartki w odróżnieniu od wczorajszej sytuacji z Krzysztofem Królem ze spotkania Zagłębie - Piast

24'

Melunović wywalczył korner dla swojego zespołu po którym jednak zagrożenia nie było dla bramki Kaczmarka

22'

Uspokoiła się sytuacja na boisku. Dużo walki w środku pola i dużo biegania w tej części boiska

19'

Luis Carlos dziś bardzo nęka z prawej strony Stępińskiego, który nie zawsze radzi sobie z szybkim Brazylijczykiem

17'

Eduards Visnakovs nie doszedł do bardzo mocnego podania Kaczmarka

16'

Kwadrans spotkania za nami. Dotychczas zdecydowana przewaga gospodarzy. Widzew na własnej połowie próbuje szukać szansy na jakąś kontrę. Zawisza dominuje

13'

Perez zatrzymuje szybkiego dziś i nieustępliwego Luisa Carlosa

11'

Kombinacja Luisa Carlosa i Gevorgyana kończy się rzutem rożnym

10'

Pierwsze 10 minut to dominacja gospodarzy. Goście jeszcze nie otrząsnęli się po stracie bramki

8'

Znów Luis Carlos kręci Stępińskim przy linii bocznej i rzut wolny będą mieli gospodarze.

6'

Okachi próbuje odpowiedzieć ale jego uderzenie z 14 metrów przelatuje nad bramką Kaczmarka

2'

G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalny początek gospodarzy. Luis Carlos przeprowadził doskonałą akcję lewą stroną kopnął w bramkę a piłka po nodze Kevina Lafrance'a odbiła się od ręki Mielcarza i wpadła do bramki!!!!

1'

Spokojny początek meczu. Na trybunach dominują zdecydowanie natomiast goście

1'

Gramy!!

15:29

Powitanie, losowanie stron i zaraz zaczynamy!! Miejmy nadzieję, że czekają nas wielkie emocje!

15:29

Arbitrzy dziś w bardzo gustownych białych koszulkach

15:26

Głośny doping wita oba zespoły na boisku

15:20

Początek meczu już za 10 minut w Bydgoszczy wszystko przygotowane do pierwszego gwizdka Szymona Marciniaka z Płocka

15:12

Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz jest trzecim w tej kolejce - wczoraj Piast wygrał z Zagłębiem 2:0 a Wisła pokonała Koronę 1:0

14:58

Rezerwowi gości: Maciej Krakowiak, Rafał Augustyniak, Veljko Bartović, Aléx Bruno, Bartłomiej Kasprzak, Povilas Leimonas, Aleksejs Visnakovs

14:57

Rezerwowi gospodarzy to: Andrzej Witan, Bernardo Vasconcelos, Piotr Kuklis, Hermes, Łukasz Skrzyński, Damian Ciechanowski, Piotr Petasz

14:56

Na koncie Widzewa w ostatnim czasie mimo wszystko nie przynosząca chluby porażka z pierwszoligowcem z Nowego Sącza w PP

14:54

Faworytem spotkania będą bez wątpienia gospodarze, którzy w ostatnim czasie są bardziej skuteczni i grają mimo wszystko bardziej dojrzałą piłkę.

14:51

W sobotnie wczesne popołudnie na stadionie w Bydgoszczy spotkają się 10 z 14. drużyną w tabeli

14:47

Zaczynamy relację NA ŻYWO Z pierwszego sobotniego meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy w którym Zawisza zagra z Widzewem