Poniedziałek, 11 listopada 2013, godz. 18:00
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
92'

Spotkanie nie było wielkim spektaklem. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, jednak im dalej w mecz tym Zagłębie grało lepiej. Pogoń dzięki remisowi wraca na swoje 4. miejsce w tabeli.

92'

I koniec meczu ! Pogoń remisuje 1:1 z Zaglębiem Lubin. Bramki zdobywali Marcin Robak i Aleksander Kwiek. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Mateusz Warianka.

Zapraszamy do polubienia fanpage Pogoni Szczecin na facebooku !

91'

Moustapha ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

90'

W natarciu Zaglębie, Woźniak strzela płaskao ziemi, broni Janukiewicz

90'

Arbiter dolicza 3 minuty.

90'

Woźniak składał się strzału, znowu fenomenalnie Dąbrowski !

90'

Zagłębie przycisnęło ! Ładna akcja Przybeckiego, ktory przełożył Hernaniego i uderzył lewą nogą, jednak bardzo wysoko.

88'

Prostopadłe podanie do Woźniaka przecina Dąbrwoski

89'

Dośrodkowanie Tchamiego na głowę Robaka jednak zły strzał.

87'

Zmiana w Zagłębiu. Arkadiusza Piecha zmienia również Arek, ale Woźniak.

85'

Gubi się defensywa Pogoni. Błąd otrzymal podanie w polu karnym od Kwieka i ofiarnym wślizgiem Dąbrowski ratuje sytuacje.

84'

Mocne uderzenie Robaka zza pola karnego minimalne niecelnie !

83'

Zderzenie Robaka z obrońcą Zagłębia, potrzebna pomoc medyczna.

82'

Zagłebie mogło prowadzić ! Strata Golli, który naraził swój zespół na kontratak. Goście wyszli 3 na dwóch jednak niedokładne zagranie Przybeckiego przekreśliło szansę na zdobycie bramki.

76'

Bylo groźnie ! Przybecki Mogł wyjść sam na sam z Janukiewiczem jednak bramkarz Pogoni ubiegł rezerwowego "Miedziowych" Tych aut.

75'

Przybecki za Abwo.

73'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia po rzucie rożnym, jednak piłka odbijała się od kolejnych zawodników i wyszła na rzut rożny. Po tym stalym fragmencie gry do strzały dochodzi Moustapha, jednak pilka łagodnym lukiem przelatuje nad bramką.

72'

W międzyczasie ostatnia zmiana w szeregach Pogoni. Za Murayame wchodzi Moustapha.

72'

Dośrodkowanie Tchamiego z lewej strony zablokowane ręką i kolejny stały fragment gry.

69'

Kolejny faul i kolejny rzut wolny dla Pogoni. Gra ogranicza się do stałych fragmentów gry, to nie może sie podobać kibicom. Dośrodkowanie Ławy, jednak bez zagrożenia.

66'

Wydaje się, że Dariusz Wdowczyk postanowił zagrać trzema obrońcami, podobnie jak w meczu z Koroną Kielce.

65'

I Dąbrowski za Pietruszkę.

65'

Podwójna zmiana w zespole Pogoni. Tchami za Rogalskiego

65'

Agresywnie Zagłębie. Kolejny faul. Tym razem faulowany Ława.

63'

Strzał w mur.

63'

Faulowany Akahoshi. Rzut wolny, może być znowu groźnie.

61'

Niebezpiecznie pod bramką Pogoni, Błąd znalazł się bez krycia w polu karnym, jednak zagrał niecelnie.

59'

Serpenty poszły w niebo na stadionie im. Floriana Krygiera !

58'

Niebezpiecznie pod bramką Zagłębia, jednak nikt się nie spodziewał piłki na piątym metrze i spokojnie łapie piłkę Gliwa.

55'

Strzał z dystansu Błąda, jednak obok bramki. Rozpoczyna Janukiewicz.

53'

Wychodzi z bramki Janukiewicz i łapie piłkę

53'

52'

Dobre prostopadłe podanie Rogalskiego do Murayamy, w ostatnie chwili obeoncy wyprzedzili Japończyka. rzut rożny.

52'

wejście w pole karne Kwieka, jednak jego strzał zablokowany. Rzut rożny.

50'

Dobra podanie Murayamy do Robaka, ten oddał strzał z ostrego kąta, ale bez problemu broni Gliwa.

46'

Żółta kartka dla Jakuba Bąka.

46'

Zmiana w drużynie gości. Za Bilka wchodzi Błąd.

45'

Wszystko gotowe, piłkarze na murawie, piłka na środku boiska. Można zacząć drugą połowę. Przy piłce Zagłębie Lubin.

45'

"Portowcy" pojawili się już na boisku. Za chwile zaczynamy drugą połowę.

45'

Pierwsza połowa pod dyktando Pogoni, która potrafiła przez większość czasu utrzymać się przy piłce. Nic nie wskazywało na to, że Zagłębie zdoła wyrównać. Bramka do szatni i Dariusz Wdowczyk nie może być zadowolony z wyniku po 45 minutach. Za kwadrans zaczynamy drugą połowę.

45'

I to by było na tyle w tej połowie. Arbiter nic nie doliczył i kończy pierwszą połowę.

44'

Rzut wolny na skraju pola karnego dla Pogoni. Może być niebezpiecznie.

45'

Dobre dośrodkowanie Bartka Ławy, do strzału doszedł Robak, jednak wysoko i niecelnie.

43'

Fantastyczne uderzenie z dystansu Aleksandra Kwieka, piłka tuż przy słupku wpada do bramki. Nic na to nie wskazywalo, a jednak. Mamy remis.

42'

Goooooooool ! Mamy wyrównanie. 1:1

39'

Faul Frączczaka. Rzut wolny dla Zaglębia, dośrodkowanie w pole karne Kwieka, jednak faulowany jeden z piłkarzy Pogoni i zacznie Janukiewicz.

37'

Zgranie piłki głową Piecha, jednak do nikogo, łapie Janukiewicz.

32'

Żółta kartka za faul dla Oleksego.

32'

Rzut wolny wykonał Ława, jego strzał z 22 metrów był tak lekki, że Gliwa spokojnie łapie piłkę.

31'

Ależ błąd Guldana ! Próbował przejść zwodem Robaka w polu karnym, stracił piłkę i tylko fantastyczna interwencja Gliwy uchroniła Lubinian przed stratą bramki !

29'

Rogalski poszukał tym strzałem kamerzysty na 4. pietrze.

28'

Kolejny faul piłkarzy Zagłębia. Tym razem nieprzepisowo powstrzymany Akahoshi.

26'

Ława i... Nie ma bramki ! Kibice widzieli już piłkę w siatce, ta jednak minimalnie minęła bramkę. Było gorąco

25'

Będzie groźnie. Rzut wolny około 25 metrów od bramki Gliwy. Przy piłce Rogalski, Ława, Akahoshi i Robak. kto uderzy ?

22'

Frączczak zablokowany i będzie rzut rożny dla Pogoni.

23'

Nie najlepsze dośrodkowanie Ławy. Bez zagrożenia.

21'

Murayama próbował z pierwszej piłki znaleźć w polu karnym Bąka, jednak młody skrzydłowy na spalonym.

16'

Nieudany strzał Rogalskiego. Wysoko ponad bramką.

15'

Groźnie znów pod bramką Gliwy. Dośrodkowanie Akahoshiego na Robaka, jednak dobrze ustawieni obrońcy.

12'

Zagłębie po stracie bramki coraz odważniej atakuje. Pogoń dawno już nie była przy piłce.

9'

Pierwszy strzał na bramkę Janukiewicza. Uderzał Kwiek. To nie mogło zagrozić bramce Pogoni.

8'

Ładne wejście prawą stroną Adama Frączczaka, płasko po ziemi w pole karne, jednak wprost na nogę Banasia.

8'

Zagłębie zamknięte na swojej połowie. Pogoń dobrze rozgrywa piłkę.

5'

Błąd w kryciu Pietruszki, Abwo zdołał dośrodkować, jednak wybijają obrońcy.

4'

Akcja prawą stroną, idealne dośrodkowanie Bartosza Ławy wprost na nogę Marcina Robaka, a ten umieszcza piłkę w siatce.

3'

Gooooooooooooooooooooooooooooooool ! 1:0 prowadzi Pogoń.

2'

Niedokładne podanie Rogalskiego do Robaka i od bramki zacznie Gliwa.

18:00

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy ! Przy piłce Pogoń.

17:56

Sebastian Jarzębak wyprowadza obie drużyny na boisko. Za chwilę zaczynamy !

17:46

Podopieczni Dariusza Wdowczyka są stawiani w roli faworytów. Goście z Lubina przyjechali do Szczecina, aby przełamać złą passe. Zagłębie nie potrafi wygrać od 3. kolejek. Pogoń z kolei, po porażce z Widzewem, zrobi wszystko, aby zrehabilitować się kibicom.