Koniec meczu!!! Piast remisuje 1:1 po kontrowersyjnej bramce wyrownującej.

Karny dla Piasta!!!!!!!!!!!!

90'

Trela za niesportowe zachowanie ogląda kartkę

90'

G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Wyrównuje w dramatycznych okolicznościach Kita!!!

89'

ostatnia zmiana w zespole gospodarzy

88'

Po dośrodkowaniu Marciniaka po nodze Matrasa piłka wychodzi na rzut rożny.

85'

Jurado faulowany przez Żytkę i akcja przenosi się pod pole karne Cracovii

87'

Ostatnie 3 minuty meczu przed nami.

82'

Boljević za faul na Polaku

81'

Ruben Jurado za niesportowe zachowanie ogląda kartkę

80'

Po wykonaniu rzutu wolnego będzie korner dla gości

79'

Matras około 30 metrów od bramki fauluje Nowaka - będzie szansa dla Kosanovica

78'

Saidi zdecydowanie za mocno do Starussa

76'

Kapitalna akcja Cracovii!!! Nowak wymanewrował obrońców Piasta podał do Saidiego, który jednak trafił wprost w Lazdinsa

74'

Kapitalnie przerzucił piłkę Ruben do Podgórskiego ale kapitan Piasta źle zagrywał piłkę

74'

Lazdins zmienia Izvolta

72'

Ostatnia zmiana w zespole gości - Dąbrowski zmieniony przez Kitę

71'

Szeliga za brzydki faul na Podgórskim

70'

Wydaje się, że Ruben był faulowany przy linii bocznej boiska. Arbiter jednak pokazał jednak, że nic nie było.

67'

Budziński w ostatniej chwili blokuje uderzenie Hanzela z 16 metrów!!!!

65'

100% okazja Rubena Jurado!!!Jego przepiękny strzał wybija Pilarz na rzut rożny!!!!

64'

Pressing Piasta na połowie Cracovii

64'

Budziński fauluje Murawskiego i ogląda żółtą kartkę

63'

Budziński uderza po indywidualnej akcji na bramkę Treli ale zostaje zablokowany przez Matrasa

60'

Podgórski podaje do Jurado ale arbiter boczny podnosi chorągiewkę i mamy spalonego

59'

Będzie korner dla gości.

58'

Straus zmienia Danielewicza

58'

Błąd Zbozienia naprawia jednak Polak i od bramki Trela.

55'

Podgórski strzela wprost w mur

54'

Kosanović popycha Izvolta i będzie wolny z 25 metrów dla Piasta

50'

Przepiękna bramka Podgórskiego była efektem także kapitalnego uderzenia Hanzela, który z 18 metrów uderzał na bramkę Pilarza. Ten strzał golkiper Cracovii jeszcze zdołał odbić - drugiego strzału "Podgóra" już nie!

52'

Zdecydowanie bardziej ofensywniej wyszedł w drugiej połowie Piast i są tego efekty. Cracovia zaskoczona.

49'

G o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Kapitalnie strzela z 16. metrów z woleja Tomasz Podgórski pod poprzeczkę bramki Pilarza!!!!!!

47'

Bardzo ofensywnie drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Pierwsze minuty toczą się na połowie gości.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut

46'

Murawski zmienia beznadziejnie słabego Rabiolę

16:31

Goście wracają na boisko. Czekamy na gospodarzy.

46'

Budziński za Stebleckiego od początku drugiej połowy

16:28

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Piast Gliwice Ekstraklasa.net

45'

Sędzia Jakubik kończy pierwszą połowę. Gwizdy żegnają zawodników a my zapraszamy za kwadrans

45'

Minutę dolicza sędzia

44'

Tym razem po centrze Marciniaka błąd popełnia Matras. Strzał Nowaka jednak odbija Polak

42'

Katastrofalny błąd Zbozienia, który zagrywa piłkę wprost pod nogi Nowaka. Tylko dzięki kapitalnej interwencji Matrasa na linii i po chwili Treli Piast nie stracił gola.

36'

Atak pozycyjny gości. Piast cały czas schowany na własnej połowie

38'

Słaba końcówka pierwszej połowy meczu. Żadna z drużyn nie potrafi zagrać dokładnie więcej niż kilka podań.

35'

Vladimir Boljević uderza z rzutu wolnego i piłka o centymetry mija poprzeczkę

33'

Polak przewraca Nowaka na linii pola karnego - będzie doskonała okazja dla gości

31'

Król wrzuca piłkę z autu. Cracovia na połowie gospodarzy próbuje przejąć piłkę.

29'

Żytko fauluje taktycznie Rabiolę i ogląda kartkę

29'

Uspokoiło nam się troszkę na boisku. Od kilku minut nic wielkiego się nie dzieje.

26'

Już prawie pół godziny spotkania za nami. Cracovia ma z pewnością optyczną przewagę ale gospodarz próbują kontrować.

23'

Piękna akcja Rubena Jurado. Hiszpan przebiegł pół boiska i oddał groźne uderzenie z 20 metrów niewiele nad poprzeczką.

24'

Danielewicz strzela z 7 metrów głową będąc sam przed Trelą ale bramkarz Piasta kapitalnie broni!!!!!

21'

Arbiter odgwizduje pozycję spaloną Rabioli.

19'

Dośrodkowanie Marciniaka wybija Matras

18'

Ruben Jurado oddaje pierwszy celny strzał na bramkę Cracovii. Spokojnie jednak łapie piłkę Pilarz.

16'

Nowak pada w polu karnym ale arbiter nie reaguje

15'

Szeliga do napastnika z Burundii ale piłka Saidiemu odskoczyła i od bramki Trela.

12'

Kosanović strzela z 22 metrów minimalnie nad poprzeczką

12'

Szeliga faulowany przez Podgórskiego i będzie wolny dla Cracovii

10'

Saidi Ntibazonkiza zatrzymany przez prawego obrońcę Piasta w dogodnej sytuacji. Natychmiast poszła kontra, która jednak została zatrzymana przez obronę Cracovii.

8'

Gra przez większość czasu toczy się na połowie Piasta. Obrona niebiesko-czerwonych jak na razie jednak jest szczelna.

6'

Dziwić może konsekwencja trenera Piasta przy wprowadzaniu w pierwszym składzie Portugalczyka Rabiolę. Zawodnik ten w żadnym spotkaniu w którym zagrał nie pokazał żadnych cech prawdziwego napastnika.

5'

Nowak będąc sam przed Trelą przegrywa pojedynek z bramkarzem Piasta!!!

4'

Pierwsza okazja dla Cracovii ale Nowak w polu karnym źle przyjął piłkę i od bramki zacznie Trela.

2'

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze okazji pod bramką rywali

1'

Zaczynamy spotkanie

15:29

Sędzia Jakubik wyprowadza oba zespoły na boisku

15:21

Goście dziś mogą liczyć na wsparcie sporej liczby kibiców. Do Gliwic zawitało sporo sympatyków gości. Kibiców Piasta niewiele.

15:18

Rezerwowi gości: Perdijić, Štraus, Kita, Budziński, Dudzic, Jaroszyński, Zejdler

15:16

Rezerwowi Piasta: Szumski, Klepczyński, Dytko, Murawski, Lazdins, Kędziora, Collins

14:37

W drużynie Piasta nie zagra natomiast pauzujący za kartki Horvath i kontuzjowany Cicman

14:33

Tak wygląda "18" zabrana przez Wojciecha Stawowego do Gliwic: Bramkarze: Matko Perdijić, Krzysztof Pilarz.

Obrońcy: Paweł Jaroszyński, Miloš Kosanović, Adam Marciniak, Sławomir Szeliga, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Marcin Budziński, Krzysztof Danielewicz, Damian Dąbrowski, Saidi Ntibazonkiza, Rok Štraus, Łukasz Zejdler.

Napastnicy: Vladimir Boljević, Bartłomiej Dudzic, Przemysław Kita, Dawid Nowak, Sebastian Steblecki.

14:32

Na początek przypomnijmy sobie jak wyglądał pierwszy mecz między tymi zespołami rozegrany w lipcu tego roku. Skrót można zobaczyć tutaj

14:25

Już za 65 minut rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie pierwszej kolejki rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. W Gliwicach Piast zagra z Cracovią Kraków.