Poniedziałek, 4 listopada 2013, godz. 20:30
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Uderzenie z wolnego niecelne! Koniec meczu! Podbeskidzie Bielsko-Biała- Wisła Kraków 0:0. Po tym meczu na pewno pozostanie ogromny niedosyt w szeregach gospodarzy. Mimo wielu wyśmienitych sytuacji do strzelenia gola spotkanie kończy się bezbramkowym remisem. Wisła zagrała bardzo słabo i tak naprawdę powinna wyjechać ze Śląska bez punktów. Podopieczni Smudy zrównują się punktami z Górnikiem, Podbeskidzie jest nadal ostatnie, jednak z taką grą jak dzisiaj prędzej czy później powinno zacząć wygrywać. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

92'

Jeszcze będzie rzut wolny z 20. metrów dla gospodarzy!

92'

Piłkę meczową na nodze miał Sokołowski , jednak jego uderzenie z 15 metrów wędruje ponad bramką!

90'

Dużo fauli, niedokładności, pomyłek. Tak wygląda końcówka tego spotkania. Doliczamy 2 minuty.

88'

Wydaje się, że obie drużyny podzielą się punktami. Czy którąś z nich stać na decydujący cios?

87'

Miśkiewicz pewnie łapie piłkę po wrzutce z rzutu wolnego i rozpoczyna akcję swojego zespołu.

84'

To mógł być gol dla Wisły! Guerrier dośrodkował w pole karne, przedłużył Boguski, a Sarki nie trafił w piłkę z 5 metrów. To mógł być gol!

83'

Adu Kwame ma problemy z obuwiem i znajduje się poza linią boczną.

82'

Statystyka strzałów na bramkę: 22-7 dla Podbeskidzia.

81'

Na bezpośredni strzał zdecydował się Garguła- bez problemu broni słowacki bramkarz gospodarzy.

80'

Będzie rzut wolny z 30 metrów dla Wisły. Garguła był ostro faulowany przez Koniecznego.

79'

Ryzykownie zagrał teraz Miśkiewicz, który o mało co nie stracił piłki na rzecz Łatki. Wszystko skończyło się szczęśliwie dla gości.

78'

Piłkarzom Podbeskidzia brakuje pomysłu na rozegranie akcji ofensywnej. Widzi to też Ojrzyński, który dokonał zmiany. Wodecki zastępuje Pawelę.

75'

Zrobiło się groźnie po dośrodkowaniu Garguły z rzutu rożnego. Ostatecznie daleko piąstkuje piłkę Zajac.

74'

Paweł Brożek opuszcza boisko. W ostatnim kwadransie na boisku będziemy mogli oglądać Sarkiego.

72'

Bardzo dobrze przechwytuje groźne dośrodkowanie Guerriera Zajac. Słowacki bramkarz zachowuje czujność, mimo iż ma dużo mniej pracy od Miśkiewicza.

71'

Stevanović powalony w zapaśniczym stylu przez Sokołowskiego. Rzut wolny.

68'

Kolejna zmiana. Adu Kwame zastępuje na murawie Malinowskiego.

67'

Gracze Podbeskidzia decydują się na coraz bardziej nierozsądne rozwiązania. Chrapek strzelał z 30 metrów, mimo, że dwóch partnerów było lepiej ustawionych. Uderzenie to było bardzo niecelne.

66'

Zmiana. Małecki pojawia się na boisku w miejsce Michała Chrapka.

66'

Inicjatywę na boisku przejęli goście, jednak nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

63'

Brzydki faul Łatki na Piotrze Brożku w polu karnym Wisły. Od stałego fragmentu gry rozpoczynają goście.

62'

Tym razem z uderzeniem Głowackiego bez problemów radzi sobie bramkarz gospodarzy.

59'

W końcu celny strzał Wisły. Na raty groźne uderzenie Guerriera broni Zajac.

57'

Czegoś takiego już dawno nie widziałem. Przy takiej ilości sytuacji Podbeskidzie powinno prowadzić trzema, czterema bramkami. Tymczasem na tablicy wyników nadal 0:0.

56'

Podbeskidziu wyraźnie nie jest dane strzelenie gola. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzył Sokołowski. Piłka trafia w poprzeczkę!

55'

Kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Malinowski. W końcu zdecydował się na strzał z 20 metrów, pewnie broni Miśkiewicz.

53'

Początek drugiej części gry jest bardzo wyrównany- obie drużyny starają się rozegrać atak pozycyjny, jednak nie wychodzi im to najlepiej.

52'

Burliga faulowany w okolicach środka boiska. Wolny dla Wisły.

50'

Żółta kartka dla Łatki, który będzie pauzował w następnym meczu.

49'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy, wiślacy wybijają piłkę poza boisko.

48'

I już pierwsza szansa Podbeskidzia! Sam przed Miśkiewiczem znalazł się Pawela, jednak uderza zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza Wisły.

46'

Mamy jedną zmianę w szeregach gospodarzy. Deja pojawił się na boisku w miejsce Chrapka.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

21:19

Do przerwy w Bielsku-Białej 0:0, jednak to gospodarze powinni prowadzić. Wystarczy spojrzeć na statystykę strzałów na bramkę( 15-3) oraz strzałów celnych (8-0) . Momentami miażdżąca przewaga podopiecznych Ojrzyńskiego nic nie przyniosła- fantastycznie w bramce Wisły spisuje się Miśkiewicz. Czy po przerwie obraz gry się zmieni? Przekonamy się. Wracamy za kwadrans.

46'

Koniec I połowy. Podbeskidzie-Wisła 0:0.

45'

Niesamowite! Kolejny raz Miśkiewicz ratuje zespół broniąc z kilku metrów uderzenie Telichowskiego! Fantastyczny mecz rozgrywa bramkarz Białej Gwiazdy!

44'

Kolejne uderzenie bielszczan. Z 25 metrów próbował Malinowski -piłka przechodzi w bezpiecznej odległości od słupka.

43'

Ryzykowne podanie głową do Zajaca. Bramkarz Podbeskidzia uprzedził jednak Pawła Brożka i rozpoczyna akcję swojego zespołu.

42'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łatki nożycami próbował uderzyć Chrapek. Piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny

40'

Chrapek ucierpiał w starciu z Głowackim. Chwila przerwy.

38'

W ostatnich minutach nie dzieje się nic ciekawego- gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Czyżby obie drużyny czekały już na gwizdek kończący pierwszą połowę?

34'

Żółty kartonik dla Chrapka.

32'

Zbyt mocny przerzut Guerriera. Piłka na aucie- rozpocznie Podbeskidzie.

31'

Nieudane podanie Sokołowskiego w stronę wchodzącego w pole karne Slobody. Piłka w rękach bramkarza.

28'

Po dośrodkowaniu Chrapka głową w pole karne starał się dogrywać Guerrier. Piłka trafiła do Pawła Brożka, który był jednak na spalonym.

27'

Odrobina spokoju na boisku. Wisła przetrwała okres chaotycznej gry w obronie- czy podopieczni Smudy jeszcze w pierwszej połowie pokażą lepszy futbol czy też Podbeskidzie dalej będzie szturmowało bramkę rywala?

24'

Ależ groźne są te rzuty auty w wykonaniu gospodarzy. Po kolejnym takim wrzucie ogromne zamieszanie w polu karnym- z trudem piłkę przechwytuje Miśkiewicz. Chwilę później Pawela uderza ze spalonego wprost w bramkarza. Bramka wisi w powietrzu!

21'

Kontra 5 na 4 Podbeskidzia! Prawie pół boiska z piłką przy nodze przebiegł Sloboda, po czym oddał strzał z 20 metrów. Z najwyższym trudem broni Miśkiewicz, dobitka Sokołowskiego bardzo niecelna.

19'

Zdenerwowany szkoleniowiec gości coraz częściej podchodzi pod linię boczną boiska i instruuje swoich graczy.

17'

Oba zespoły w pierwszym kwadransie miały szanse na zdobycie bramki, jednak ich nie wykorzystały. Optyczna przewaga należy do Podbeskidzia, które raz po raz gości w okolicach pola karnego podopiecznych Franciszka Smudy.

16'

Kolejny raz dobrze rozegrali rzut z autu gospodarze. Do uderzenia doszedł Pawela. Golkiper Wisły bez problemu łapie piłkę w ręce.

14'

To powinien być gol dla Podbeskidzia! Po dalekim wrzucie z autu jeden z bielszczan uderza główką. Z najwyższym trudem broni Miśkiewicz!

11'

Szansa dla Wisły! Sprytne dośrodkowanie Piotra Brożka do wybiegającego brata. Paweł Brożek źle przyjmuje piłkę, a po chwili oddaje niecelny strzał. Mogło być 0:1!

10'

Zablokowany strzał z dystansu Jovanovicia- po chwili faulowany Chrapek. Rzut wolny dla Białej Gwiazdy z 30 metrów.

9'

Boguski faulowany w bocznej strefie boiska przez Górkiewicza. Wisła przy piłce.

7'

Kolejny korner dla podopiecznych Ojrzyńskiego. Skazywane na pożarcie Podbeskidzie grą póki co bardzo odważnie.

6'

Nieporozumienie pomiędzy Gargułą i Burligą. Piłka wychodzi poza linię boczną. Aut dla Podbeskidzia.

4'

pawcio426@- Frekwencja nie jest zbyt wysoka, dokładniej będzie to można stwierdzić w drugiej połowie po oficjalnym komunikacie. Największa grupa kibiców znajduje się za bramką Wisły.

2'

Dobra akcja Podbeskidzia. Zakotłowało się w polu karnym po dośrodkowaniu Sokołowskiego, Wiślacy zażegnują niebezpieczeństwo. Po chwili kapitan gospodarzy strzela wprost w Miśkiewicza.

20:31

Wisła rozpoczyna od środka!

20:29

Minuta ciszy upamiętniająca Tadeusza Mazowieckiego oraz Gerarda Cieślika.

20:27

Obie drużyny już za moment wejdą na murawę wraz z obsadą sędziowską !

20:20

Do spotkania już tylko 10 minut. Jaki wynik obstawiacie? Podzielcie się ze swoimi typami w komentarzach .

20:16

Mimo fatalnej formy Podbeskidzia, w Bielsku-Białej zdobywanie punktów przychodzi innym drużynom z wielkim trudem. Dość powiedzieć, że bilans bramkowy „Górali” w siedmiu meczach przed własną publicznością wynosi zaledwie… 2-4. Czy Wisła wywiąże się z roli zdecydowanego faworyta tego spotkania?

20:14

Przed dzisiejszym starciem szkoleniowcy nie mogą narzekać na nadmiar kontuzji. W drużynie Podbeskidzia nie wystąpią leczący się już od dłuższego czasu Damian Chmiel i Wojciech Szymanek, zaś Franciszek Smuda ma do pełne pole manewru w zestawieniu swojej ofensywy. Jedyne znaki zapytania stoją przy obrońcach - Gordanie Bunozie (mięsień przywodziciela), Arkadiuszu Głowackim i Marko Jovanoviciu, który ostatnio cierpiał na grypę żołądkową. Możliwe więc, że na środek defensywy znów zostanie przesunięty Łukasz Burliga, a na prawej stronie wystąpi Patryk Fryc.

20:13

Ławka rezerwowych Wisły: Bieszczad, Chavez, Burdeński, Stolarski, Sarki, Małecki, Fryc

20:13

Ławka rezerwowych Podbeskidzia:Adamek, Adu Kwame, Urban, Wodecki, Bartlewski, Jagiełło, Deja

20:08

Już za chwilę w panelu obok pojawią się składy obu drużyn. Podamy też ławki rezerwowe.

20:06

Będzie to spotkanie najsłabszego ataku i najlepszej obrony T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego strzelili w 14 meczach ligowych zaledwie 10 bramek, Wisła straciła ich osiem.

20:05

Sytuacja w tabeli? Podbeskidzie jest ostatnie z zaledwie 10 punktami. Wisła jest trzecia, ale w razie zwycięstwa przeskoczy wicelidera z z Zabrza.