Piątek, 25 października 2013, godz. 18:00
1 : 3
CracoviaCracovia
1. połowa1 : 2
20:00

Za nami naprawdę dobry mecz, który zasłużenie wygrała Cracovia. Tym samym zespół z Krakowa awansował na 4. pozycję w ligowej tabeli. Widzew natomiast podobnie jak w meczu z Zagłębiem. Pierwszy strzelił gola, ale nie potrafił utrzymać wyniku dającego zwycięstwo. Dziękuję za uwagę, Konrad Kryczka.

93'

Jeszcze na koniec próbowali powalczyć gracze Widzewa, ale z ich starań nic nie wyszło. Sędzia Frankowski gwiżdże dziś po raz ostatni i to goście cieszą się z 3 punktów.

92'

Dudzic za Stebleckiego.

90'

Pogramy jeszcze dwie minuty.

90'

Wreszcie groźny strzał Widzewa. Nowak mocno z dystansu, ale Pilarz dobrze interweniuje.

87'

Zmiana w Cracovii. Kita za Nowaka.

85'

Zawodnicy Cracovii cały czas wymieniają piłkę, a piłkarze Widzewa są już chyba zmęczeni, a za futbolówką muszą biegać.

83'

Boljević zza pola karnego obok słupka. Strzał piłkarze Cracovii poprzedzili dłuższą wymianą piłki.

81'

I Słoweniec schodzi z boiska, za niego Zejdler.

80'

Straus faulowany w środku pola.

79'

Wrzutka Kaczmarka, ale bardzo niedokładna.

78'

Straus z lewej strony do Saidiego, ten z powietrza nad bramką.

76'

Visnakovs ściga się z Kosanoviciem, ale lepszy obrońca Cracovii.

75'

Faul Alexa Bruno na Marciniaku.

73'

Jakieś problemy zdrowotne Kaczmarka, ale gracz Widzewa będzie kontynuował grę.

71'

Boljevic fauluje Rybickiego i żółta kartka dla piłkarza gości.

71'

Dobra akcja gości. Ostatecznie piłka do Saidiego, który strzela, ale prosto w Krakowiaka.

70'

Widzew Łódź - Cracovia

68'

Alex Bruno za A. Visnakovsa.

66'

Długa piłka do Saidiego, ale ten nie dał rady opanować futbolówki.

65'

Wrzuca piłkę Kaczmarek, ale w polu karnym nie ma żadnego gracza Widzewa.

63'

Cracovia buduje kolejne akcje po swojemu, czyli powoli, zaczynając od obrońców.

61'

Goool! Saidi wrzuca z lewej strony, a akcję wykańcza... Lafrance.

60'

Szeliga podaje miękko do Nowaka, ten świetnie zabiera się z piłką, ale strzela niecelnie.

60'

Nowak uderza z dystansu, ale broni Pilarz.

57'

Sztab medyczny gości zajmuje się Szeligą, który ucierpiał w tym starciu.

57'

Żółta kartka dla Kaczmarka za faul na Szelidze.

55'

Teraz dla odmiany rusza Cracovia, która z pewnością będzie dzisiaj szukała następnych bramek.

53'

Widzew przycisnął Cracovię. Duże zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie krakowianie radzą sobie z niebezpieczeństwem pod własną bramką.

52'

A. Visnakovs faulowany przez Dąbrowskiego, który otrzymał żółty kartonik za tę interwencję.

50'

Rzut wolny dla Cracovii. Boljević wrzuca w pole karne i Nowak główką wybija wrzutkę na rzut rożny, który ostatecznie nic nie dał Pasom.

49'

48'

Nowak znalazł się w polu karnym, dośrodkował do E. Visnakovsa, ale ten nie dał rady wpakować piłki do siatki.

47'

Świetne podanie do Kosanovicia w pole karne, ten dość długo się zabierał do oddania strzału, ale w końcu trafił tak, że bez problemu broni Krakowiak.

46'

Zmiana w bramce Widzewa. Krakowiak zmienia Mielcarza.

46'

Pora zacząć drugą część dzisiejszego spotkania. Rozpoczynają gospodarze.

18:57

Jak na razie mamy naprawdę ciekawy mecz, może brakuje trochę jakości, groźniejszych sytuacji, ale jednak za bardzo na poziom dzisiejszego spotkania narzekać nie można.

48'

Sędzia Frankowski zakończył pierwszą połowę meczu.

48'

Kaczmarek z autu tak, że piłka zaraz znów znalazła się poza linią boczną...

46'

Straus zderzył się z Kaczmarkiem, chwilę poleżał za linią boczną, ale nic poważnego mu się nie stało i zaraz wrócił do gry.

46'

Trzy minuty doliczone.

42'

Gool! Dawid Nowak dostał piłkę na lewym skrzydle, zszedł do środka i pięknym strzałem pokonał Mielcarza.

40'

Do gry wraca Kosanović, który ucierpiał w starciu z Mielcarzem, kiedy padł gol dla Cracovii.

37'

Batrovic nie da jednak rady dokończyć meczu, choć próbował. Za niego Okachi.

36'

Goool! Boljevic wrzuca z wolnego, piłkę trącił głową Dąbrowski, błąd Mielcarza, który wyszedł z bramki i mamy remis.

35'

Ostry faul Nowaka na Ntibazonkizie. Żółta kartka.

35'

Ruszył Visnakovs, podał do Batrovicia, jednak za mocno i Czarnogórzec nie dał rady dojść do piłki.

31'

Sztab medyczny Widzewa zajmuje się Batroviciem.

30'

Z rzutu wolnego Kosanović, ale nic z tego nie było. Po chwili Boljevic sprzed pola karnego i z trudem broni Mielcarz.

29'

Kaczmarek fauluje Saidiego.

28'

Akcja Widzewa zakończona stratą, choć początkowo wydawało się, że pod bramką Pilarza będzie bardzo gorąco.

26'

Teraz z dystansu Kosanović. Uderzenie mocne, ale nad bramką.

25'

I znów powoli Cracovia, cały czas brakuje jednak błysku podopiecznym Stawowego

22'

Boljevic z dystansu. Mocno, ale Mielcarz broni bez problemów.

21'

Bartkowski faulowany przez Stebleckiego.

20'

Teraz Cracovia stara się wrócić do gry, ładna akcja pod bramką Widzewa, ale zatrzymana przez obrońców łodzian.

17'

Akcja Szeligi i korner dla krakowian.

16'

Gracze Widzewa uskrzydleni zdobyciem bramki, łodzianie wysoko na połowie Cracovii.

14'

Goool! Rybicki pewnie z rzutu karnego w prawy dolny róg bramki Pilarza!

13'

Kosanovic fauluje Visnakovsa, ale przewinienie miało chyba miejsce przed polem karnym...

11'

Akcja Saidiego na prawym skrzydle, piłka ostatecznie trafia do Stebleckiego, który sprzed pola karnego strzela jednak wysoko nad bramką.

10'

Cracovia potrafi utrzymać się przy piłce, co nas bardzo nie dziwi, natomiast cały czas ma problem ze stworzeniem groźnej sytuacji.

8'

Wrzutka do E.Visnakovsa, ale ten głową ponad bramką.

8'

Faulowany Rybicki, który zaczął bardzo ładną akcję Widzewa. Przewinił Szeliga, który dostał żółtą kartkę.

6'

Dawid Nowak na spalonym po podaniu Ntibazonkizy.

4'

Dośrodkowywał Rybicka, ale jeden z graczy Widzewa nie dał rady opanować tak wrzuconej piłki. Cracovia przy piłce.

1'

Zaczęli goście. Szeliga prawą stroną, dał radę dośrodkować, ale łodzianie wyjaśnili sytuację.

1'

Obie ekipy już na środku boiska. Gwizdek sędziego. I ruszamy!

17:58

Sędzia Bartosz Frankowski wyprowadza obie drużyny na boisko, a to oznacza tylko jedno: za chwilę rozpocznie się mecz! Miejmy nadzieję, że padnie w nim kilka bramek.

17:39

Przypomnijmy, że w ligowej tabeli Cracovia plasuje się na 6. pozycji, z kolei Widzew jest przedostatni. Obie drużyny dzieli 6 punktów.

17:32

Wojciech Stawowy, trener Cracovii:

Mecz z Widzewem to nie będzie łatwiejsze spotkanie od tych rozgrywanych dotychczas. Potyczki z rywalami, którzy są niżej w tabeli, są najtrudniejsze. W Widzewie jest nowy trener, dużo młodych piłkarzy i bracia Visnakovs. To groźny zespół, szczególnie u siebie
17:13

Rafał Pawlak, trener Widzewa:

Nie możemy się bać Cracovii, bo to nam nic nie da. Szanujemy każdego przeciwnika, ale na boisku skupiamy się na sobie. Zagramy na własnym stadionie i zrobimy wszystko, by to Cracovia musiała dostosować się do naszego stylu
17:10

Rezerwowi Cracovia: Matko Perdijć, Przemysław Kita, Łukasz Zejdler, Marek Wasiluk, Bartłomiej Dudzic, Paweł Jaroszyński, Bartosz Żurek

17:09

Rezerwowi Widzew: Maciej Krakowiak, Patryk Stępiński, Levin Airapetian, Princewill Okachi, Bartłomiej Kasprzak, Łukasz Staroń, Alex Bruno

17:06

Za niespełna godzinę rozpocznie się drugi mecz 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Cracovią. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.