Sobota, 26 października 2013, godz. 15:30
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
3 : 2
Korona KielceKorona Kielce
93'

Koniec meczu! fantastyczna druga połowa meczu w której skuteczniejsi okazali się gospodarze! W spotkaniu pełnym emocji różnicę na korzyść Pogoni zrobił Jakub Bąk, który strzelił dwie bramki!

92'

Jedna z ostatnich szans Korony. Mocno bita piłka w pole karne Portowców gdzie mocnym wybiciem ekspediował piłkę Janukiewicz

91'

Żółtą kartką ukarany jeden z członków sztabu szkoleniowego gości.

90'

Trzy minuty doliczył sędzia

88'

Korona technicznie odstaje od piłkarzy gospodarzy dzięki czemu Portowcy mogą długo przetrzymywać piłkę na połowie gości.

83'

Nie odpowiedzalna gra Małkowskiego, który biega od linii bocznej do linii bocznej, aż pod linię środkową, co sprowokowało groźną akcję WIśniewskiego!

81'

Bardzo groźnie pod bramką Pogoni! Gołębiewski długo holował piłkę w polu karnym Portowców czym wyciągnął z bramki Janukiewicza. Minął go, lecz uderzył nad bramką gospodarzy! Powinien być remis!

80'

Bąk przedryblował kilku obrońców Korony i wdarł się w pole bramkowe. Uderzył jednak niecelnie, w boczną siatkę bramki Małkowskiego

79'

Gołębiewski zastąpił Sobolewskiego

78'

Mustapha posłał doskonałą piłkę do Bąka, który poradził sobie z dwoma obrońcami i z 16 metrów wolejem pokonał Małkowskiego!

78'

CIOS ZA CIOS! JAKUB BĄK!

75'

Wyrównanie! Dośrodkowanie Golańskiego prosto na głowę Malarczyka, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

74'

Doskonałe podanie Aki do Bąka, który wykorzystał złe ustawienie Małkowskiego i sprzed pola karnego lobem posłał piłkę do bramki.

73'

Co za bramka! JAKUB BĄK!

71'

... i Wiśniewski za Pietruszkę

71'

Podwójna zmiana w Pogoni. Mustapha za Rogalskiego...

70'

Głową piłkę w polu karnym podawali sobie Stano z Golańskim. Ten drugi zdecydował się na strzał, który zablokował Hernani!

68'

Kolejna bardzo groźna akcja Korony! Po raz kolejny Golański dośrodkowywał, tym razem na głowę Pilipczuka. Piłkarz Korony uderzył z najbliższej odległości na bramkę Pogoni, lecz nadludzkim refleksem wykazał się Janukiewicz.

66'

Bardzo groźnie pod bramką Janukiewicza. Dośrodkowanie Golańskiego na głowę Stanio, który przedłużył piłkę i sprawił wiele problemów Janukiewiczowi, który końcami palców wybił piłkę.

63'

Trener Korony zamierza bronić wyniku. Trytko zdjęty z boiska, a w jego miejsce Malarczyk

61'

Żółtą kartką ukarany Pietruszka.

62'

Zrobił nam się mecz walki. Portowcy niesieni niedawną bramką zamknęli Koronę na własnym polu karnym

60'

Doskonałe podanie Dąbrowskiego do Bąka, który zwodem minął obrońcę Korony i oddał strzał na bramkę Małkowskiego. Golkiper Korony z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

56'

Karny podyktowany za faul Radka Dejmka na wychodzącym na pozycję Robaku. Piłkarz Korony nie dokończy już tego spotkania.

56'

Rzut Karny dla Pogoni! Akahoshi pewnie pokonuje Małkowskiego!

56'

Strzał Kiełba z dystansu prosto w Janukiewicza

51'

Bramka dla Korony! Dobre dośrodkowanie Pilipczuka do Kiełba, który uderzeniem głową skierował piłkę do bramki, która po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki!

50'

Żółta kartka dla Robaka

47'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Akahoshiego, lecz Dąbrowski minimalnie minął się z piłką.

45'

Rozpoczęła się druga połowa

16:33

Jakub Bąk zastąpi Ediego Andradinę

16:23

Pogoń wyszła na to spotkanie w bardzo ofensywnym ustawieniu, a Korona starała się bronić wszystkimi zawodnikami i groźnie kontrować. Sytuacja Pogoni skomplikowała się po czerwonej kartce dla Wojtka Golli. Spotkanie mogłoby być ciekawsze, ale mamy nadzieję, że piłkarze po przerwie odważniej będą szturmować bramki Małkowskiego i Janukiewicza.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Dośrodkowanie Sobolewskiego w pole karne trafiło do stojącego na czystej pozycji Kiełba, który uderzył głową za słabo i wprost w Janukiewicza.

39'

Czerwoną kartką ukarany Golla. Chyba niesłusznie.

38'

Dośrodkowanie Golańskiego na głowę Sylwestrzaka zakończyło się strzałem nad bramką stopera Korony.

33'

Radek Dejmek za kontuzjowanego Lisowskiego.

33'

Doskonałe dośrodkowanie Pietruszki minęło obrońcę Korony na bliskim słupku i trafiła do Małkowskiego, który wybił ją przed siebie. Tam czaił się Robak, który trafił jednak piłką w jednego z obrońców Korony.

30'

Kontuzjowany Lisowski poza boiskiem.

24'

Robak pięknie odebrał piłkę wślizgiem, po czym się odwrócił i oddał słaby i niecelny strzał na bramkę Korony. Warto zaznaczyć, że Małkowskiemu bardzo mocno świeci słońce w oczy.

22'

Rzut rożny dla Korony. Dośrodkowanie na głowę Stano, lecz ten uderzył obok słupka.

21'

Robak wyłożył piłkę przed polem karnym Rogalskiemu, który huknął potężnie obok bramki Korony.

17'

Frączczak dobrze zwodem minął obrońcę i uderzył na bramkę Małkowskiego. Strzał jednak zablokowany przez Sylwestrzaka.

13'

korona zbombardowała pole karne Pogoni dośrodkowaniami, a gdy piłka trafiła do Kiełba na siódmy metr, ten beznadziejnie chybił praktycznie na pustą bramkę.

11'

Dośrodkowanie w pole karne Kiełba wylądowało na głowie Pilipczuka, który uderzył jednak bardzo niecelnie.

7'

Klasowe odegranie piętą Robaka do Frączczaka. Skrzydłowy jednak niecelnie dośrodkował.

4'

Kilka oskrzydlających akcji Korony zakończonych dobrymi dośrodkowaniami. Zawsze jednak na posterunku byli stoperzy Pogoni.

3'

Zagapili się obrońcy Pogoni, lecz Janukiewicz pewnie złapał zabłąkaną piłkę.

2'

Akcja skrzydłem Frączczaka, który z ostrego kąta uderzył na bramkę Korony. Małkowski niepewnie interweniował i bliski dobicia piłki był Pietruszka.

1'

Rozpoczęli Portowcy!

15:29

Piłkarze obydwu drużyn już na murawie.

15:29

W miejsce pauzującego za kartki Bartka Ławy w pierwszym składzie Edi Andradina. Trener Wdowczyk zastosował nietypowe ustawienie z trzema stoperami i dwoma fałszywymi skrzydłowymi - Frączczakiem i Pietruszką.

14:43

Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Piotr Malarczyk, Michał Janota, Daniel Gołębiewski, Artur Lenartowski, Maciej Korzym, Radek Dejmek

14:43

Ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Jakub Bąk, Radosław Wiśniewski, Wojciech Lisowski, Sebastian Rudol, Dawid Kort, Moustapha

14:15

Witamy ze Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się z Koroną Kielce. Zapraszamy na relację na żywo.