Niedziela, 20 października 2013, godz. 15:30
CracoviaCracovia
4 : 2
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
17:22

KONIEC! Po bardzo dobrym meczu obfitującym w gole Cracovia wygrywa 4-2! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

93'

Jeszcze zmiana. Za Saidiego wchodzi Kita.

92'

GOOOL!!!! Cracovia pieczętuje zwycięstwo! Gola strzela Kita, który wczoraj miał urodziny!!!

92'

Cracovia miała piłkę meczową, ale Rybansky obronił strzał Boljevicia!

90'

Mecz potrwa dłużej o 2 minuty.

89'

Faul Kity i będzie rzut wolny. Bielszczanie graja juz na aferę. Wrzutka jednak prosto w ręce Pilarza.

87'

Ależ szansę miał Boljević! Dwójkowa akcja z Saidim i Władek wychodzi sam na sam, Broni jednak znakomicie Rybansky.

86'

Akcja Stebleckiego, piłka po rykoszecie idzie na korner, ale zdążył Rybanski.

84'

Skuteczna interwencja Pilarza, który wypiąstkował wrzutkę gości.

83'

Steblecki dobrze powstrzymał Wodeckiego, będzie korner dla Górali. Nic jednak z tego nie wyszło, ale będzie kolejna akcja gości.

82'

Kita zgubił piłkę i od bramki wznowi grę Podbeskidzie.

81'

Podbeskidzie w ataku! Kosanović w ostatniej chwili zabiera piłkę Chrapkowi!!

80'

Ależ okazja dla Górali!!! Z 10 metrów uderzył Wodecki i kapitalnie broni Pilarz! Co za interwencja!!

80'

Zbyt głęboka wrzutka Boljevicia i piłka wylądowała w rękach Rybansky'ego.

79'

Faulowany Boljević, będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

76'

Podbeskidzie stara się zaatakować, ale ich dośrodkowania nie dochodzą do partnerów z ataku. W odpowiedzi Saidi świetnie zaatakował, ale poradził sobie Rybansky i będzie tylko rzut rożny.

75'

I za Jagiełłę wchodzi Wodecki.

75'

Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Za Urbana wchodzi Chrapek.

74'

Kita uderzył z linii pola karnego, ale nad bramką.

74'

Cracovia uspokaja grę, ale nie ustaje w natarciu.

71'

Kolejna akcja Saidiego. Burundyjczyk wpadł w pole karne, ale z ostrego kąta strzelił nad bramką.

71'

Cracovia w natarciu. Dwa strzały zza pola karnego, ale oba zostały wyblokowane przez obrońców z Bielska.

70'

Jest tutaj doping dla Pasów! Kibicują vipy i fani, którzy załatwili sobie akredytacje na ten mecz.

69'

Co za 2 minuty Pasów!! Dwa piękne strzały i krakowianie zmieniają obraz gry.

68'

GOOOOL!!!! 3-2 dla Cracovii!!!!! Saidi uderzył z 18 metrów w samo okienko bramki Rybansky'ego!!! Jeszcze ładniejszy strzał!!

66'

GOOOOL!!! mamy remis w Krakowie!! Nie udawało sie zespołowo to z dystansu uderzył niezawodny Boljević!! Bardzo ładna bramka!!

65'

Zmiana w drużynie gości. Bartlewskiego zmienia Malinowski.

65'

Adu! Strzelał dwa razy na bramkę Pilarza, ale dwa razy lepszy okazał się bramkarz Cracovii.

64'

Niezła akcja Pasów, ale ostatecznie na spalonym znalazł się Nowak.

63'

Faulowany Szeliga i Pasy zaczynają kolejną swoją akcję.

61'

Górale cofnięci, ale Cracovia nie jest w stanie doprowadzić do wyrównania.

60'

Świetna piłka do Nowaka, ale uprzedza go Rybansky efektownym wślizgiem.

60'

Trener Stawowy wzmacnia atak. Za Strausa wchodzi Kita.

59'

Zza pola karnego uderzył Boljević, ale nieznacznie się pomylił.

58'

Poradzili sobie obrońcy Podbeskidzia z dośrodkowaniem Boljevicia.

57'

Faul na Saidim. Będzie rzut wolny z lewej strony pola karnego.

56'

Bartlewski!! Miał okazję na dobicie Pasów, ale z 16 metrów nie trafił w bramkę, będąc właściwie w sytuacji sam na sam.

56'

Krzysztof Pilarz mobilizuje swoich kolegów okrzykami "Dawaj , dawaj. Jedziemy!!"

55'

Dąbroski podawał do Szeligi, ale ten nie opanował piłki.

54'

Telichowski powstrzymał na prawej stronie Saidiego.

53'

Pierwsza zmiana w zespole Cracovii. Za Budzińskiego wchodzi Boljević.

53'

Dąbrowski uderzył z dystansu, ale bez zagrożenia. Piłka leciała wolno i w środek bramki.

52'

Pilarz pewnie łapie piłkę po rzucie rożnym.

51'

Podbeskidzie się cofnęło, chcą przyjąć Pasy na swojej połowie i skontrować. Teraz uderzał Łatka, ale prosto w ręce Pilarza.

49'

Steblecki! Wpadł w pole karne i uderzył bardzo mocno. Broni Rybanski, ale nie ma nikogo do dobitki.

47'

Podbeskidzie znakomicie zaczęło drugie 45 minut. Cracovia jest pod ścianą.

46'

GOOOOL!!! Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie! Po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi Urbana, który z 4 metrów pokonał Pilarza!!!

46'

Faulował Żytko, będzie szansa na wrzutkę dla Bartlewskiego.

46'

Zaczynamy! Grę wznawiają Górale!

16:30

Zawodnicy wracają już na boisko. Za chwile początek drugich 45 minut.

16:16

Koniec pierwszej połowy! Spotkanie na razie jest wyrównane i taki też jest wynik. Pozytywnie zaskakuje Podbeskidzie, które miało niezłe okazje, z których jedną wykorzystało. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej połowy.

44'

Słabe wstrzelenie piłki przez Kosanovicia. Urban wybił piłkę za pole karne swojej drużyny.

43'

Tym razem faulowany Nowak i żółta kartka dla Koniecznego.

42'

Akcja Jagiełły, uderzał głową Bartlewski, ale wysokim lobem piłka wpada w ręce Pilarza.

41'

Żółtko dla Nowaka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

41'

Na spalonym Nowak. Cracovia ma ewidentne kłopoty z wyprowadzeniem konstruktywnej akcji.

38'

Taktyczny faul Szeligi na Adu. Zacznie Podbeskidzie.

36'

Steblecki spróbował szczęścia z dystansu, ale tego szczęścia mu zabrakło. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

35'

Po dośrodkowaniu było trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka wyszła za linię końcową i grę wznowi Pilarz.

34'

Kolejny faul piłkarzy Cracovii. Tym razem z lewej strony pola karnego.

33'

Marciniak zablokował strzał Adu z rzutu wolnego.

32'

Żytko faulował na 30 metrze od swojej bramki. Będzie okazja dla Górali.

30'

W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Budziński, ale piłka minęła słupek bramki Podbeskidzia.

30'

Kosanović w ostatniej chwili powstrzymał Jegiełłe w polu karnym Pilarza.

29'

Próba kombinacyjnej akcji Cracovii, ale ostatecznie Budziński nie zrozumiał się z Nowakiem.

28'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gości. Rybanski minął się z piłką, ale nie udało się Nowakowi czysto trafić w piłkę.

27'

Marciniak ruszył lewa stroną i będzie rzut rożny dla Cracovii.

25'

Po 25 minutach mecz zaczyna się od nowa, ale trzeba przyznać, że Górale zasłużyli na tego gola.

23'

GOOOOL!!! Mamy remis! Podbeskidzie dopięło swego. Błąd popełnił Żytko, piłkę otrzymał na 5 metrze Sloboda, który minął Pilarza i umieścił piłkę w siatce.

22'

Faulowany Saidi z czym nie może sie zgodzić trener Michniewicz, który głośno krzyczał: "Jaki faul???"

21'

Uspokoiła się gra w Krakowie. Podbeskidzie chce szybko wyrównać a Cracovia gra swoja piłkę.

19'

Łatka faulowany przez Saidiego. Podbeskidzie zaczyna kolejną akcję.

18'

Szarżował z lewej strony Adu, ale piłka wpada w ręce Pilarza.

16'

Z gestykulacji sędziego wynika, że rzut karny został podyktowany za pociąganie za koszulkę po rzucie rożnym.

16'

GOOOOL!!! Nie pomylił się Milos Kosanović z 11 metrów.

15'

Żółta kartka dla Górkiewicza.

14'

Rzut karny dla Cracovii!!

13'

Strzelał Kosanović, piłka odbiła się od muru i będzie korner dla Pasów.

13'

Faulowany Steblecki 30 metrów od bramki Podbeskidzia. Jest szansa dla Kosanovicia.

12'

Podbeskidzie stosuje wysoki pressing, który na razie im się opłaca. Pytanie jak długo wytrzymają taką grę.

11'

Dalekie podanie Kosanovicia do Ntibazonkizy, ale zbyt mocne i piłkę łapie Rybansky.

10'

Teraz na strzał zdecydował się Sloboda, ale piłka o centymetry minęła słupek bramki Pilarza!

9'

Teraz szansa dla Pasów! Ruszył Nowak, wpadł w pole karne i oddał piłkę do Saidiego, który nie opanował dobrze piłki i uderzył kolanem bardzo słabo.

8'

Błąd techniczny Szeligi i piłka wyszła na aut dla Podbeskidzia

7'

Cracovia uspokoiła grę i rozgrywa długo piłkę. Na razie jednak nie potrafią się zbliżyć pod pole karne bielszczan.

5'

W odpowiedzi sam na sam wychodzi Nowak, ale sędzia gwiżdże pozycje spaloną.

4'

Było groźnie! Po rzucie wolnym strzelał Telichowski, ale piłka przeszła tuż nad bramką Pilarza.

3'

Pasy maja problem ze skonstruowaniem akcji. Tym razem faulowany był Górkiewicz.

3'

Na palonym Bartlewski.

2'

Strzelał Urban, ale zablokował go Marciniak.

1'

Faulowany Bartlewski i będzie rzut wolny z 35 metrów dla Podbeskidzia.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla zespołu Cracovii!

15:27

Sędzia dzisiejszego meczu, Marcin Borski wyprowadza obie jedenastki na boisko. Za chwilę początek meczu!

15:24

Smutno wygląda dzisiaj stadion Cracovii, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Postaram się podsłuchać co krzyczą do siebie piłkarze w trakcie meczu. Co ciekawsze fragmenty oczywiście przekażę.

15:20

Murawa powoli pustoszeje. Piłkarze zmierzają do szatni. Do rozpoczęcia meczu już tylko 10 minut.

15:12

Rozgrzewka przed Cracovia - Podbeskidzie

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Jest piękna piłkarska pogoda, świeci słońce i jest około 20 stopni Celsjusza. Tylko kibiców na stadionie brak. Przypomnijmy, obiekt przy ulicy Kałuży 1 został zamknięty przez wojewodę małopolskiego za wydarzenia podczas derbów Krakowa.

15:08

Wyjściowe składy zespołów są już widoczne w ramce po lewej stronie ekranu. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Boljević, Kita, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Żurek.

Podbeskidzie: Zajac, Kołodziej, Sokołowski, Malinowski, Chrapek, Wodecki, Deja.

15:06

Serdecznie witamy prosto ze słonecznego stadionu Cracovii. W tę piękną niedzielę rozegrany zostanie mecz 12. kolejki ekstraklasy między Cracovią a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszam do pozostania z nami!