Poniedziałek, 7 października 2013, godz. 18:00
Ruch ChorzówRuch Chorzów
95'

Sędzia kończy spotkanie. Ruch zasłużenie wygrywa w Gliwicach 2:0.

90'

4 minuty dolicza sędzia

89'

Konczkowski zmienia Surmę

88'

Wilczek strzela głową na bramkę po centrze Podgórskiego wysoko nad poprzeczką

86'

Niedokładność, niedokładność, niedokładność...to cechuje dziś graczy Piasta

83'

Szyndrowski za faul na Rubenie ogląda drugą żółta kartkę i opuszcza boisko

82'

Fatalna końcówka w wykonaniu Piasta a Ruch już kontroluje mecz.

82'

Szyndrowski fauluje Podgórskiego i ogląda żółtą kartkę

79'

To byłby nokaut ale uderzenie Starzyńskiego pięknie broni Trela

78'

Cicman do Rabioli a ten kolejny raz....przestrzela

77'

Pytanie czemu Brosz nie wpuścił na boisko Kędziorę?

76'

Zganiacz zmienia słabego i bezproduktywnego dziś Martineza

75'

Zganiacz pojawi się za chwilę na boisku

73'

G o o o o o l l l ! ! ! ! ! Kapitalna akcja gości i Surma pakuje piłkę do pustej bramki. Co w tej akcji robił Klepczyński i Polak? Przyglądali się jak Smektała im odjeżdża.

70'

Dwadzieścia minut do końca meczu. Czy coś się jeszcze zmieni?

68'

Jankowski zmienia Kwiatkowskiego

68'

Wilczek zmienia Hanzela - kolejna niezrozumiała decyzja Brosza

67'

Hanzel wpada w pole karne po dograniu Klepczyńskiego ale strzela wysoko nad bramką

65'

Martinez łapie żółtą kartkę za brzydki faul i nie zagra w Warszawie. Może to i dobrze dla zawodników Piasta....

65'

Po akcji Rabioli Zbozień wywalczył korner dla swojego zespołu

63'

Ruch przez ostatnie minuty częściej przebywa na połowie gospodarzy. Niebiescy szukają szansy na drugą bramkę

61'

Martinez jak dziecko przegrał pojedynek biegowy ze Smektałą ale napastnik Ruchu niepotrzebnie oddał strzał zamiast podawać do lepiej obstawionego Janoszki

59'

Bomba Malinowskiego z 20 metrów przechodzi obok lewego słupka Treli

58'

Klepczyński łatwe dośrodkowanie rywala wybija na rzut rożny

57'

Hanzel wyraźnie faulowany przez Smektałę jednak Pan Stefański nie reaguje

56'

Ruben nabity przez Szyndrowskiego traci piłkę

55'

Dośrodkowanie Podgórskiego Malinowski wybija poza końcową linię

53'

Cicman zmienia Dytko. Dziwna zmiana szkoleniowca. Bardziej do zmiany nadawał się Martinez.

52'

Hanzel strzela na bramkę po dosrodkowaniu Podgórskiego wprost w ręce bramkarza

51'

Klepczyński w ofensywnej akcji faulowany przy linii bocznej przez Smektałę

50'

Po akcji Dziwniela Trela w ostatniej chwili łapie piłkę

49'

Kapitalna atmosfera na trybunach - szkoda, że poziom meczu nie powala na kolana

48'

Agresywnie rozpoczęli drugą połowę miejscowi

46'

Zaczynamy drugą połowę

19:02

Witani gwizdani wracają goście

19:00

Piast już na boisku. Czekamy na rywali oraz arbitrów.

18:50

Kibice na meczu Piast Gliwice - Ruch ChorzówKibice na meczu Piast Gliwice - Ruch Chorzów

45'

Daniel Stefański kończy pierwszą połowę meczu. Ruch w tej części gry zaprezentował dojrzalszą i głównie skuteczniejszą piłkę. A Piast - musi poprawić skuteczność. Wracamy po przerwie.

45'

2 minuty doliczył sędzia

44'

Piast w końcówce pierwszej połowy zaatakował ale dalej brakuje strzałów.

43'

Klepczyński wygrał pojedynek biegowy ze Smektałą. Gdyby tego nie zrobił byłoby groźnie pod bramkaTreli.

40'

5 minut do końca pierwszej połowy. Wydaje się, że Piast w dalszym ciągu się nie obudził. A ruch po zdobyciu bramki gra mądrze

39'

Piast Gliwice - Ruch ChorzówPiast Gliwice - Ruch Chorzów

38'

Carles Martinez został ostro potraktowany przez rywala i potrzebna będzie pomoc lekarzy

36'

Smektała zmienia kontuzjowanego Kamila Włodykę

36'

Włodyka poza linią końcową opatrywany przez lekarzy

35'

Do kogo przed momentem w dogodnej sytuacji podawał Rabiola wie tylko on sam.

33'

Po dośrodkowaniu Zbozienia Rabiola uderza szczupakiem wprost w ręce Buchalika

32'

Uderzenie Babiarza po nodze jednego z obrońców wychodzi poza końcową linię

31'

Dośrodkowanie Podgórskiego jednak wybijają obrońcy Ruchu

31'

Babiarz fauluje Podgórskiego i będzie rzut wolny

28'

Piast rozpoczyna kolejną akcję ofensywną. Ale po raz kolejny brakuje dokładności.

27'

W tym fragmencie meczu zdecydowanie lepiej prezentują się goście. Niebiesko-czerwonym brakuje dokładności

24'

Kolejne nieprzemyślane zagranie pomocników Piasta kończy się stratą piłki przez gospodarzy

22'

Zbozień ostro potraktował Janoszkę. Będzie wrzutka w pole karne Piasta

21'

Malinowski dobrze uprzedził Rubena Jurado tuż przed własną bramką

20'

Kibice Piasta na meczu z Ruchem

19'

Po wrzutce Podgórskiego Horvath źle trafia w piłkę

19'

Będzie korner dla Piasta po akcji Dytki.

17'

I znów pozycja spalona Rabioli. Portugalczyk kolejny już raz w tym meczu nie może wyczuć intencji kolegów z zespołu.

15'

Mądrze po strzeleniu bramki gra Ruch. Zawodnicy z Chorzowa nie pozwalają gospodarzom podejść blisko swojej bramki. Piast natomiast nie ma na razie pomysłu na prowadzenie gry.

12'

Dośrodkowanie Podgórskiego wychodzi poza końcową linię

11'

Znów będzie groźnie bo będzie drugi korner dla Ruchu

10'

Piast na połowie Ruchu ale niewiele z tego wynika.

8'

Długa piłka do Rubena Jurado od Dytki. Hiszpan jednak na pozycji spalonej

7'

Martinez w środku pola zaczepił Surmę.

6'

Jakże teraz sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło. Rabiola chwilę wcześniej nie wykorzystał kapitalnej sytuacji a po chwili Janoszka pokonał Trelę.

4'

G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Łukasz Janoszka uprzedził Rabiolę i glową pokonał Dariusza Trelę!!!

3'

Ależ znakomita szansa Rabioli!! Portugalczyk kapitalnie wyszedł do podania od Adriana Klepczyńskiego ale w sytuacji sam na sam z Buchalikiem trafił w boczną siatkę!

2'

Pierwsza akcja Piasta. Ruben jednak dośrodkowuje niedokładnie i od bramki zacznie Buchalik

1'

Daniel Stefański rozpoczął mecz!!

17:59

Spotkanie rozpoczną goście

17:56

Martinez i Polak w zespole Piasta są zagrożeni w tym mecz co oznacza, że jeżeli w tym spotkaniu zobaczą żółtą kartkę to nie zagrają w Warszawie z Legią

17:54

Imponować może ilość kibiców Ruchu na trybunach w Gliwicach

17:53

Niestety trybuny w dalszym ciągu świecą pustkami a do rozpoczęcia meczu zaledwie kilka minut.

17:45

Kibice Ruchu na stadionie w Gliwicach: Kibice Ruchu na stadionie w Gliwicach

17:40

Dwadzieścia minut do początku spotkania. Stadion jak do tej pory świeci pustkami.

17:37

Jak się okazuje Mateusz Matras jest chory i w ostatniej chwili wypadł z podstawowej "11".

17:25

Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Maciej Jankowski, Adrian Mrowiec, Jakub Smektała, Marek Zieńczuk, Martin Konczkowski, Łukasz Tymiński

17:23

Rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Łukasz Krzycki, Pavol Cicman, Mariusz Zganiacz, Matej Izvolt, Kamil Wilczek, Wojciech Kędziora

17:22

No i trener Brosz zaskoczył kolejny raz. W meczowej "18" nie ma Mateusza Matrasa - w jego miejsce wskoczył Łukasz Hanzel

17:14

Czy dziś po ponad półrocznej przerwie wróci do składu i na boisko Wojciech Kędziora? Przekonamy się już niedługo. Sam zawodnik przed meczem mówił, że jest gotowy i wszystko zależy tylko od trenera.

17:01

Do rozpoczęcia minut pozostało 60 minut. Emocja coraz większe.

16:58

Niebiescy w ostatnich meczach borykali się z koszmarną plagą kontuzji. W pewnym momencie nowy trener zmuszony był powołać na ławkę rezerwowych nastoletnich zawodników z drugiej drużyny. Przed spotkaniem z Piastem jednak sytuacja jest już lepsza.

16:53

Tutaj dywagowaliśmy w jakim składzie zagrają niebiesko-czerwoni. Dziś już wiemy, że nie zagra Krzysztof Król a więc prawdopodobnie na lewej stronie zobaczymy Adriana Klepczyńskiego

16:46

Na 75 minut przed początkiem meczu zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania.

16:32

Przypomnijmy sobie jak wyglądał poprzedni mecz w Chorzowie i jak padały gole

16:26

Już tylko 90 minut dzieli nas od rozpoczęcia derbowego spotkania pomiędzy Piastem Gliwice a Ruchem Chorzów. Zapraszamy na naszą relację na żywo