Ruch ChorzówRuch Chorzów
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
93'

Koniec spotkania w Chorzowie! Goście po przerwie byli zupełnie inną drużyną i zdołali odrobić jedną bramkę straty. Jan Kocian może być zadowolony ze swoich zawodników.

92'

Ostatnia zmiana: Tymiński za Starzyńskiego.

91'

Wyżej podchodzą wiślacy i teraz defensywa Ruchu jest w opałach.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Ambitnie poczynają sobie gracze Kociana, nie potrafią jednak stworzyć sytuacji podbramkowej.

86'

Coraz mocniej naciska Ruch. W ostatnich minutach gra toczy się głównie na połówce krakowian.

85'

Dośrodkowanie Starzyńskiego nie nie przyniosło zagrożenia w polu karnym gości.

84'

Ładnie zabrał się z piłką na prawym skrzydle Smektała, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

82'

Przed nami końcówka. Czy jedna ze stron zdoła zadać decydujący cios?

80'

Jakub Smektała za Mateusza Kwiatkowskiego.

80'

Tym razem rzut wolny dla Wisły. Garguła posłał dobrą piłkę, ale szybszy od gracza Wisły okazał się Buchalik.

78'

Ależ pech chorzowian! Dobre dośrodkowanie Starzyńskiego, nieudana interwencja Miśkiewicza i piłka jakimś cudem przeszła nad poprzeczką.

77'

Ewidentny faul Chaveza, który wdał się w dyskusję z arbitrem. Będzie okazja do dośrodkowania.

76'

Będzie także zmiana w Ruchu. Jakub Kowalski zastępuje Kamila Włodykę.

74'

Dawid Kamiński wchodzi za Emmanuela Sarkiego.

72'

Obie drużyny już chyba opadły z sił. Wyraźnie pachnie remisem przy Cichej. Wygląda też na to, jakby punkt odpowiadał zarówno Ruchowi jak i Wiśle.

71'

Indywidualna akcja Małeckiego, ale zabrakło napastnika w polu karnym.

69'

Więcej z gry ma Ruch Chorzów. Druga połowa meczu pod dyktando zespołu gospodarzy.

65'

Groźne uderzenie spoza pola karnego w wykonaniu Rafała Boguskiego, ale piłka przeleciała obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Michała Buchalika.

63'

Wisła nie potrafi przenieść ciężaru gry pod pole karne Ruchu Chorzów. Słabe ostatnie minuty w wykonaniu piłkarzy gości.

63'

Ruch Chorzów - Wisła Kraków

61'

Bardzo groźne uderzenie Babiarza, ale piłka leci nad poprzeczką!

60'

Fantastyczna oprawa w wykonaniu kibiców Ruchu Chorzów.

59'

Zmiana w Wiśle Kraków. Na boisku pojawia się Patryk Małecki w miejsce Pawła Brożka.

56'

Czy chorzowianie pójdą za ciosem? Druga połowa jak na razie dla Ruchu.

56'

Kapitalnie z rzutu wolnego przymierzył Filip Starzyński. Michał Miśkiewicz rzucił się jak długi w lewy róg bramki, ale nie sięgnął futbolówki. Ruch- Wisła 1:1

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!

54'

Żółtą kartką ukarany Michał Nalepa.

51'

Coraz groźniej atakuje Ruch.

50'

Z dystansu uderzał Starzyński, ale piłkę pewnie wyłapał golkiper Białej Gwiazdy.

50'

Żółtą kartką ukarany Janoszka.

49'

Groźne dośrodkowanie z prawej strony Babiarza, ale piłkę wybija Miśkiewicz.

47'

Było groźnie po rzucie rożnym pod bramką Wisły, ale nie przymierzył jeden z chorzowian.

46'

Michał Nalepa zastępuje Ostoję Stjepanovicia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Póki co Wisła wygrywa 1:0 po golu Arkadiusza Głowackiego.

45'

Krzysztof Jakubik dołożył minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

43'

Burliga dośrodkował z prawej strony, ale piłka opuściła boiska przed zagraniem.

42'

Co za sytuacja... Burliga przypadkiem w wyskoku tyłkiem uderzył w głowę Stjepanovića i niezbędna będzie interwencja klubowych lekarzy.

39'

Na 20 metrze faulowany Dziwniel, ale po rzucie wolnym wykonanym przez Starzyńskiego piłka została wybita na rzut rożny.

35'

Atakowany Miśkiewicz z problemami wybił piłkę pod nogi Starzyńskiego, który mało, że za późno oddał strzał, to jeszcze jego próba była zupełnie niecelna.

33'

Z rzutu wolnego Starzyński wrzucał piłkę wprost na głowę Głowackiego.

32'

Kolejny faul, tym razem poszkodowanym Janoszka.

30'

Babiarz faulował Brożka który przez moment pracował w obronie.

28'

GOOOOL! GŁOWACKI STRZELA BRAMKĘ GŁOWĄ Z 6 METRÓW PO DOŚRODKOWANIU GARGUŁY Z RZUTU WOLNEGO. JEST TO PIERWSZA BRAMKA OBROŃCY GOŚCI W TYM SEZONIE!

27'

Sarki dośrodkowując przerzucił piłkę nad polem karnym, ale jego partnerzy wciąż utrzymują się przy piłce.

26'

Guerrier przez moment leżał na murawie, ale już raczej może kontynuować spotkanie.

24'

Po dośrodkowaniu Starzyńskiego piłka wpada w ręce Miśkiewicza.

23'

Malinowski najpierw wybił piłkę głową poza boisko, by po chwili w ten sam sposób zablokować centrę z rzutu rożnego.

21'

Dośrodkowanie Starzyńskiego z lewej strony, ale nikt z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

20'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Włodyki została mądrze zablokowana przez Burligę.

18'

Po dośrodkowaniu Starzyńskiego bliski strzelenia bramki był Włodyka, ale z narożnika pola bramkowego uderzył nad bramką.

16'

Sarki faulował Janoszkę i został ukarany żółtą kartką.

15'

Po kwadransie w groźnych sytuacjach 1:1, ale wciąż mamy bezbramkowy remis.

13'

Groźny strzał w wykonaniu Janoszki z 20, metrów ale piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

10'

Ruch od dłuższego czasu rozgrywa piłkę na własnej połowie.

8'

Z 18 metrów uderzał Starzyński, ale Miśkiewiczowi udało się z ogromnym trudem odbić piłkę przed siebie.

5'

Stjepanović stracił w środku pola piłkę, ale nie sprokurowało to żadnej groźnej sytuacji.

4'

Brożek minął Buchalika i z 6 metra trafił w słupek!

3'

Pierwsze dośrodkowanie w tym meczu - z lewej strony Guerrier, ale wprost w ręce Buchalika.

2'

Początek spotkania wyrównany.

1'

Chorzowianie rozpoczęli mecz!

17:58

Sektor Wisły Sektor kibiców gości pęka w szwach.

17:57

W zespole prowadzonym przez Franciszka Smudę najskuteczniejszym strzelcem jest Paweł Brożek, który trafił do bramki rywali pięciokrotnie. W drużynie "Niebieskich" trzech zawodników ma na swoim koncie po dwa gole, a są to: Kuświk, Zieńczuk i Malinowski. Z tej trójki tylko trzeciego zobaczymy od pierwszej minuty.

17:52

Bilans ostatnich spotkań Ruchu z Wisłą to 15 zwycięstw gości i tylko 9 gospodarzy. W bramkach 53 - 29 dla krakowian.

17:47

Do meczu pozostało zaledwie kilkanaście minut. Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, a kibice stopniowo zapełniają trybuny stadionu przy ulicy Cichej.

17:42

Rezerwowi Wisła: Gerard Bieszczad, Dawid Kamiński, Patryk Małecki, Michał Nalepa, Patryk Fryc, Paweł Stolarski

17:40

Rezerwowi Ruch: Krzysztof Kamiński, Bartosz Brodziński, Jakub Kowalski, Jakub Smektała, Łukasz Tymiński, Miłosz Trojak

17:38

Szkoleniowiec Ruchu Jan Kocian z "Niebieskimi" jeszcze nie doznał porażki, a Wisła jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Możliwe, że któraś passa zakończy się w Chorzowie. Arbitrem spotkania które rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00 będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec.

17:31

Drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Zajmuje 2. miejsce w tabeli i do tej pory nie przegrała żadnego meczu. Ponadto jest drużyną która straciła najmniej bramek.

17:29

Witamy z Chorzowa! Dzisiaj miejscowy Ruch podejmie Wisłę Kraków w ramach 10. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy na relację na żywo!