Niedziela, 22 września 2013, godz. 15:30

To już tyle z Chorzowa. Dziękujemy za śledzenie relacji

17:21

Śląsk remisuje kolejny mecz na wyjeździe a Niebiescy powoli kolekcjonują punkty

94'

Piłka wybita i sędzia kończy spotkanie! Ruch Chorzów remisuje ze Śląskiem Wrocław 1 : 1

93'

Jeszcze rzut rożny dla Ruchu. To już chyba ostatnia szansa na bramkę

93'

Smektała praktyczne sam przeniósł akcję pod bramkę Śląska

91'

Zmiana w Śląsku. Więzik za Hołote

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Do końca spotkania pozostało niewiele czasu a na tablicy wyników wciąż widnieje remis

88'

Patejuk z dystansu lecz ponad bramką

88'

Tak też się stało. Za Helika wchodzi Smektała

86'

Helika łapią skurcze. Zawodnik nadaje się już do zmiany ale nie wiadomo czy trener Kocian zdecyduje się ściągnąć go z boiska

84'

I zmiana w zespole Ruchu. Schodzi Włodyka, a w jego miejsce Kwiatkowski

83'

Wrocławianie z rzutu rożnego jednak nikt nie zamknął dośrodkowania i od bramki Buchalik

83'

Groźny strzał po dośrodkowaniu Souza Tome ale bramkarz pewnie łapie piłkę

81'

Gikiewicz dogonił piłkę i nie pozwolił wyjść jej na rzut rożny

80'

Akcja Niebieskich lecz nikt nie zdecydował się na strzał i wrocławianie wybijają piłkę

79'

Po strzale jednego z graczy Śląska Buchalik rozpocznie od bramki

78'

Dośrodkowanie Starzyńskiego zablokowane przez gości

78'

W drużynie Ruchu od początku drugiej połowy bardzo mało widoczny jest Janoszka. To zdecydowanie nie jest jego mecz

76'

Znowu Patejuk strzela po ziemi lecz obok bramki. Gracz Śląska wniósł wiele ożywienia do gry zespołu

76'

Buchalik łapie piłke po strzale głową z rożnego

75'

Bardzo ładna Patejuka! Przedryblował kilku graczy Ruchu lecz uderzył nieco ponad bramką

75'

Starzyński zniweczył kontratak Ruchu

73'

Głową Paixao jednak Buchalik tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko

72'

Pierwsza zmiana w zespole Śląska. Patejuk za Plaku

71'

Mila z dystansu jednak zdecydowanie nad poprzeczką

71'

Na spalonym Babiarz

69'

Buchalik naciskany przez napastnika musiał się ratować wybijając piłkę w aut

69'

Ostry faul na Kuświku. Kartka dla Paweleca

67'

Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie i Buchalik wypuszcza piłkę z rąk! Pierwszy do niej dopadł jednak gracz Ruchu i zażegnał niebezpieczeństwo

66'

Surma przechwycił piłkę lecz natychmiast ją stracił. Była bardzo dobra okazja do wyjścia z szybkim atakiem przez drużynę Ruchu

64'

Stevanović nieprzepisowo powstrzymał atak gospodarzy i został ukarany żółtą kartką

63'

Druga połowa jak na razie przyniosła wiele emocji i dwie bramki

62'

Natychmiastowa odpowiedź Niebieskich! Dośrodkowanie Włodyki i Kuświk zamknął akcje strzałem głową rehabilitując się w ten sposób.

60'

Bramka dla Śląska Wrocław! Piłkę uderzył Paixao. Piłka odbiła się od dwóch zawodników i kompletnie zaskoczyła Buchalika. Niewykorzystana sytuacja Kuświka właśnie się zemściła

58'

Stawarczyk był bliski strzelenia samobójczego gola swym niecelnym wybiciem! Piłka jednak wybita na rzut rożny

56'

Napastnik Niebieskich widać bardzo żałuje niewykorzystanej szansy na zdobycie bramki

55'

Kuświk ukarany żółtą kartką za domniemany faul na bramkarzu

54'

Gikiewicz zwija się z bólu. Potrzebna jest pomoc medyczna

54'

Na spalonym Paixao

54'

Tym razem Janoszka dostał prostopadłe podanie lecz było ono odrobinę za mocne

52'

Co zrobił Kuświk! Miał przed sobą puste boisko pognał kilkadziesiąt metrów i po chwili namysłu starał się lobować bramkarza! Zrobił to jednak bardzo nieudolnie i Gikiewicz złapał piłkę. Prostopadłym podaniem popisał się Starzyński

50'

Jankowski nie wyszedł w drugiej połowie na boisko gdyż zgłosił uraz kolana

50'

Niebiescy starają sie przejąć inicjatywę lecz ich poczynania są bardzo chaotyczne

47'

Bardzo ładna akcja Śląska! Goście długo przygotowywali ten atak aż w końcu okazję sam na sam zmarnował Plaku. Celował po krótkim słupku i nie trafił w bramke

46'

Początek drugiej połowy. Liczymy na emocje i bramki.

46'

Mamy jedną zmianę. W drużynie Ruchu nie zobaczymy już Jankowskiego. W jego miejsce Kuświk

16:30

Oba zespoły wychodzą już na murawę.

16:27

Za chwile rozpocznie się druga połowa. Zobaczymy jak zmotywuje zawodników w swym pierwszym meczu w ekstraklasie Jan Kocian. Przekonamy się czy efekt "nowej miotły" przyniesie oczekiwane w Chorzowie rezultaty

16:18

W przerwie meczu ma murawie zameldowały się cheerleaderki Ruchu Chorzów które umilają czas kibicom pokazem tanecznym

45'

Na stadionie zgromadziło się dziś 4900 widzów

45'

W tej połowie nic się już nie wydarzy. Sędzia zaprasza zawodników na przerwę

44'

Dośrodkowanie Mili i niecelny strzał na bramkę Buchalika

44'

Końcówka pierwszej połowy. Rzut rożny dla Śląska

43'

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

42'

Bardzo kąśliwy strzał z około 40 metrów Starzyńskiego! Gdyby ktoś pognał z dobitką byłaby pewna bramka

42'

Plaku zbyt wysoko podniósł nogę i kopnął Janoszke w twarz. Sędzia jednak nie wyciąga kartki

40'

Akcja Niebieskich zakończona kolejnym niecelnym strzałem. Tym razem próbował Babiarz

39'

Dośrodkowanie gracza Śląska lecz piłka opuściła boisko

37'

Od kilku chwil gra się uspokoiła. Trwa walka o środek pola

35'

Chorzowianie próbują atakować lecz dochodzą tylko do 30 metra przed bramke Gikiewicza

35'

Na razie wszystkie dośrodkowania gości padają łupem Niebieskich

34'

Ruch Chorzów - Śląsk WrocławRuch Chorzów - Śląsk Wrocław

34'

Tym razem rzut wolny dla Śląska z boku boiska na wysokości 16 metrów

34'

Gospodarze radzą sobie z zagrożeniem

33'

Krótko rozegrany i centra. Strzał zablokowany przez obrońców i znów róg

33'

I znów rożny dla Śląska

32'

Bez pożytku dla gości lecz ci nadal przy piłce

32'

Kolejny stały fragment gry dla Śląska. Do narożnika podchodzi Mila

31'

Buchalik broni bardzo groźny strzał. Na razie to bramkarze są głównymi aktorami tego spotkania

29'

Faul Stawarczyka na Paixao

29'

Akcja Chorzowian zakończona niecelnym podaniem. Piłka w rękach Gikiewicza

27'

Zakończył się on niecelnym strzałem mili z za pola karnego

27'

Rzut rożny dla Śląska Wrocław

26'

Akcja Dziwniel - Janoszka następnie do Jankowskiego który wystawił Surmie ale temu zeszła piłka z nogi i strzelił bardzo niecelnie

25'

24'

Groźnie pod bramką Ruchu! Piłkę w pole karne dorzucił Mila, a tuż obok słupka, po idealnej centrze, głową uderzył Kaźmierczak!

23'

Dziwniel ładnie powstrzymał Hołotę w walce bark w bark a potem wybił mu piłkę wślizgiem

20'

Gospodarze na polu karnym Śląska ale poza dośrodkowaniami i bardzo niecelnym strzałem nic z tego nie wynika

18'

Buchalik wybiegł z własnego pola karnego i powstrzymał atak gości. Bramkarz wiele ryzykował ale zażegnał niebezpieczeństwo

16'

Strzał z dystansu ale bardzo niecelny

16'

Kolejna wyśmienita okazja Ruchu zmarnowana! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z kilku metrów piłki do bramki nie zdołał wepchnąć Michał Helik! To musiał być gol, jednak Gikiewicz zdołał wybić piłkę!

15'

Drugi rożny dla Ruchu

15'

Straszne zamieszanie w polu karnym Śląska ale żaden z gospodarzy nie zdołał wbić piłki do siatki.

14'

Pierwszy rzut rożny dla Chorzowian

14'

Nowy trener Niebieskich Jan Kocian jak na razie spokojnie obserwuje mecz ze swego stanowiska

12'

Strzelał aktywny Hołota ale nie trafia w bramke

12'

Dośrodkowanie Mili ale wybijają obrońcy

11'

Faulowany Hołota. Wolny dla Śląska

11'

Janoszka w pole karne ale nie zamknął akcji strzałem Jankowski

9'

Dwie fantastyczne interwencje Gikiewicza który powstrzymał napór drużyny gospodarzy! Jak na razie wiele emocji ale nadal bez bramek

7'

Niebiescy wymienili kilka podań i... od bramki Gikiewicz

7'

Chorzowianie powstrzymali wrocławian przy wykonywaniu rzutu wolnego

6'

Janoszka zmarnował fantastyczną okazję! Wyszedł sam na sam z bramkarzem ale nie trafił w bramkę. Starzyński mógł zaliczyć asystę.

5'

Aut dla Ruchu na wysokości pola karnego Śląska

4'

Mocno zaczął Śląsk! Kaźmierczak sprzed pola karnego uderzył mocno po indywidualnej akcji, ale obił tylko poprzeczkę. Mogła być piękna bramka!

4'

Pierwsze dośrodkowanie w wykonaniu Hołoty ale poradzili sobie obrońcy

3'

Faul na zawodniku Ruchu na połowie gospodarzy

1'